جلسه روز سه‌شنبه مورخ 96/04/13 با دستور جلسه شیشه و تخریب آن روی من
چهارشنبه 14 تیر 1396 ساعت 21:20 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسن | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

روز سه شنبه مؤرخ 96/04/13 جلسه ی هشتم از دور دهم  كارگاه های آموزشی خصوصی مسافران كنگره ۶۰ منطقه خمینی شهر شعبه امین گلی؛ به نگهبانی مسافر علی، استادی دیدبان محترم مسافر احمد و دبیری مسافر سعید با دستور جلسه "شیشه و تخریب آن روی من " رأس ساعت ۱۷:۳۰ شروع بکار نمود.

http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/seshanbe960413/IMG_7298.JPG

شما از هر پزشکی سوال کنید که شیشه درمان دارد در جواب می گوید خیر و شیشه یک محرک می باشد و سلولهای خاکستری مغز را از بین می برد، و درمان ندارد و اگر گفتید با تریاک می شود درمان کرد در جواب می گویند شیشه جزو یک خانواده دیگر است و تریاک جزو یک خانواده دیگر است. و این اشتباه بزرگی است که مرتکب می شوند. 

و یک موضوعی را نمی دانند و آن اینست که تا هزار سال دیگر هر نوع ماده مخدر که از سد خونی مغز رد شود باعث تخریب سیستم‌های مخدر های درون می شود. و این تخریب توسط داروی مهم و سنگین OT در زمان مناسب قابل در مان و بازسازی است


استاد فرمودند:
http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/seshanbe960413/IMG_7303.JPG

خدا را شکر توانستم در این نمایندگی امین گلی حضور پیدا کنم. 
خدا قوت می گویم به ایجنت محترم، راهنماهای محترم،  مرزبانان، نشریات، قسمت OT, و همه عزیزان, و با سازندگی که داریم فرد مثمر ثمر برای خودمان و جامعه باشیم. 
داشتم به این فکر می کردم وقتی شعبه جا به جا شد؛ عکس ها را که داخل سایت می دیدم یک پیامی شگرف درون آن بوداین درسته که همه عزیزان کمک کردن برای آماده سازی شعبه و ساختن آن؛ اما این قضایا یک پیام دیگر درونی هم  داشت؛ چه کسی داشت این کارها را انجام می داد. اگر یک کسی سوال می کرد که این کسانی که دارند زحمت می کشند برای آماده سازی این شعبه که هستند در جواب می گفتیم این ها یک سری مصرف کننده هستند که برای درمان به اینجا آمده اند. 
و آنها سوال می کردند مگر مصرف کننده می تواند این کارها را انجام دهد؟ 

و یک پیام درونی به من می دهد که این افراد انسانهای قابلی  هستند، هم در ایجاد تخریب و هم در سازندگی و همین قدر که توانستند دست به دست همدیگر دهند و این فضا را آماده کنند، همین طور هم دست به دست هم می دهند تا در لژیون به همدیگر کمک کنند؛ تا درمان اتفاق بیفتد و سا ختار جسم را بسازند و در کنار ساختن جسم تغییر در جهان بینی صورت بدهند. تا از خلق خوی و روان متعادل بر خورد ار شوند. و  حال خوبی داشته با شند و این نکته خیلی مهمی می باشد. 

اساسا اعضای کنگره 60 در هر ساختاری که قرار می گیرند نه تنها تخریب ایجاد نمی کنند بلکه سازندگی هم انجام می دهند. 
یک پیام داریم هر گاه ساکنینی که  از دانایی بر خوردار نباشند تخریب و فساد ایجاد می کنند. و لی انسانهای دانا از ویرانه ها آبادانی می سازند. 
و هم خود استفاده می کنند و هم به دیگران کمک می کنند. 

و خوشا به حال کسی که یک آجر اینجا جابه جا کرده است این عمل شاید به ظاهر کاری ساده است و این جزو صور آشکار می باشد، و این  خیلی خوبه؛  ولی در صور پنهان به شما تبریک می گویم به اندیشه شما و به رحمت خداوند که شامل حال همه شما شده است. 
یک ساختاری در کنگره هست و اینکه هر چه رهایی بالاتر باشد و برات تر باشد. اهمیت این رهایی برایش بیشتر می شود. 
وقتی یک ساختار را از دور نگاه می کنیم نمی توانیم تمام زوایای آن را ببینیم و هر چقدر به ان نزدیکتر می شود جلوه گری می کند و زیبا تر به نظر می آید. و رهایی در کنگره برای ما هم به همین صورت است. ور هایی هیچ وقت برای ما بی ارزش نمی شود. برای ما نباید یک نواخت شود؛ و نمی شود ما قائل نیستیم تا ساعت و ثانیه را حساب کنیم، ما درمان شدیم رفت، تمام شد! و اعلان سفر یک یادآوری است. 
و توجه ما جلب می شود به یک چیز مهمتر و هر چقدر به ان نزدیکتر می شویم برایمان بیشتر جلوه گری می کند. و امید وارم همه ما قدر این رحمتی که شامل حالمان شده را بدانیم. 
در حال حاضر درمان معطوف می شود به یک بار سفر کردن و نیازی به ازمایش و خطا نیست و این جاده علامت گذاری شده و نیازی به خطا و آزمایش نیست. به بزرگی و کوچکی شعبه، به شلوغی و خلوتی هیچ ربطی ندارد. 
پس بنابراین به هر شخص فقط یک بار اجازه می دهند در این مسیر قرار بگیرد.بعضی از موضوعات تکرار پذیر نیست و ما آزمایش و خطا نمی کنیم تا تکرار کنیم. 
درتوانایی که استان اصفهان در همایش از خود نشان داد، من به سهم خودم از همه عزیزان که شرکت کردند تشکر می کنم، و شما در هیچ جای کشور نمی توانید مثل این را پیدا کنید. بعضی از گروه ها هستند که تعدادشان از ما خیلی بیشتره ولی کاملا با ما متفاوت هستند. این نظم و انظباط و ظاهر مناسب، اینها هیچ کدام زوری نیست؛ اینها کار دل می باشد. 
تغییر نگرش و اندیشه است. 

شما از هر پزشکی سوال کنید که شیشه درمان دارد در جواب می گوید خیر و شیشه یک محرک می باشد و سلولهای خاکستری مغز را از بین می برد، و درمان ندارد و اگر گفتید با تریاک می شود درمان کرد در جواب می گویند شیشه جزو یک خانواده دیگر است و تریاک جزو یک خانواده دیگر است. و این اشتباه بزرگی است که مرتکب می شوند. 

و یک موضوعی را نمی دانند و آن اینست که تا هزار سال دیگر هر نوع ماده مخدر که از سد خونی مغز رد شود باعث تخریب سیستم‌های مخدر های درون می شود. و این تخریب توسط داروی مهم و سنگین OT در زمان مناسب قابل در مان و بازسازی است. 
و خانم با لکوف رئیس مبارزه با مخدر دنیا دعا کرد و از خدا خواست در  ده سال آینده داروئی بیاید تا بتوانند شیشه را درمان کند و کنگره 60 ده سال پیش شیشه را درمان کرده است. 
 تفکیک قائل نشویم که من شیشه مصرف می کنم و تخریب من بیشتر از تریاکی ها است و این اشتباه است مهم این نیست که چقدر تخریب داری مهم ساختن این بنای ویران است. و شما یک خانه را خراب کنی و یک کاخ را خراب کنی به یک اندازه است، و شما باید این خرابه را بسازید.حالا این یک خانه کلنگی بود یا یک کاخ فرقی نمی کند، و ما باید این خرابه را از نو بنا کنیم.

http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/seshanbe960413/IMG_7304.JPG

  واقعا اگر اطلاع رسانی و آگاهی نبود به مراتب عده بیشتری دچار این ماده خطرناک می شدند. این سونامی شیشه حرکت کرد خیلی ها را از دم تیغ گذراند و باز هم جای شکر دارد که مصرف آن کاهش پیدا کرده است و این را مدیون کنگره 60 هستیم. 
در شعب مختلف شیشه درمان شده است و کسانی به درمان رسیده اند که مصرف تریاک نداشته اند و یک راست بر روی شیشه رفته اند و این یک پیامی به ما می دهد و به ما می گوید باید روی موضوعات پردازش صورت کنیم. و تفکر و اندیشه کنیم و بشکافیم موضوعات این چنین را. 
بعضی از ساختارها بوجود می آید و لی موفق نمی شوند و نتیجه نمی گیرند ولی  بر نمی تابند. و لطف خداوند است که ما آن ساختار را تجربه می کردیم و به این مکان رسیده ایم و این لطف خداوندی است که شامل حال ما شده است. 
شما این بنا را بوجود آوردید و هر کس در این مکان درمان می شود به لطف خداوند به شما هم می رسد. 
در وادی یازدهم هست که می گوید انسان دارای دو ویژگی می باشد، خوبی و بدی و موجوداتی زیانکار و حریس میباشد و پنهان کننده خدای خود مگر اندکی از آنان که عمل سالم و صالح انجام می دهند. و دیگران را به صبر و ایمان دعوت می کنند 
و این آیه مستقیم کلام خدا است و شما این کار را انجام دادید و تمام نگاه کنگره 60این است که اگر تولیدی انجام می شود باید با کیفیت باشد. و کیفیت برای ما خیلی اهمیت دارد. برای همین تعداد افراد لژیون ها را کاهش دادیم تا چیزی از دست رهنما خارج نشود. 
 امروز مراسم اهدا شال به مرزبانان محترم می باشد و من از زحمات مرزبانان قبلی تشکر می کنم و به مرزبانان جدید هم تبریک عرض می کنم. 
و یادمان باشد اگر در هر جایی قرار می گیریم با اعضاء با مهربانی برخورد کنیم. حتی اگر اعضاء اشتباهی را انجام دادند، شخصیت آن فرد را خرد نکنیم و ما با فکر افراد کار داریم و با کلام مناسب با همدیگر رفتار کنیم. و ما با همدلی و احترام به یکدیگر نیاز داریم.و این برای ساختار کنگره اهمیت زیادی دارد. و اگر نباشد از هم می پاشیم 
اگر کسی فعل اشتباهی انجام داد نمی گویم که به او بخندید بلکه با احترام به او گوشزد کنیم. و اگر ظاهرا به تندی می گویم ولی در قلب ما نباید تندی باشد. و بعضی جایگاه ها یک تیغ به دست ما می دهد که هم باید مواظب خودمان باشیم و هم با دیگران در جهت خیر کمک کنیم. 
http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/seshanbe960413/IMG_7305.JPG

تیغ تیزی گر به دستت داد روزی روزگارروزگار  هر چه می خواهی ببر، 
اما نبر نان کسی.
  
این شعر می گوید اگر من عنوان پدر در خانواده دارم باید سازندگی داشته باشم. نه اینکه خانواده را نابود کنم. 
 ما اینجا جمع شده ایم تا یکدیگر را احیا کنیم و باید هر کس در هر جایگاه هر صحبتی کرد ما بگو یم چشم حتی اگربه ضمن ما  اشتباه باشد.و این به ما کمک می کند. 
حتی اگر مرزبانان اشتباه کردند چه اشکالی دارد همان طور که رهنما به رهجو در مواردی اجازه خطا می دهند. و ما یک جزوه در اختیار مرزبانان قرار داده ایم تا از آن استفاده کنند. 
 
از اشتباهات همدیگر عبور کنیم و ب هم اجازه بدهیم و با همدیگر کار را درست کنیم و تجربه امسال من با ده سال پیش قابل قیاس نیست. و با تجربه آموزش می بینیم و رشد می کنیم. 
در آینده نزدیک راهنما های جدید می آیند و جنب و جوش بیشتری خواهیم داشت. و شلوغی کار مرزبانان را زیاد خواهد کرد و این ازدیاد باعث می شود عده بیشتری به رهایی برسند. 
برای رسیدن به رهایی از انجام هیچ کاری فرو گذاری نکنید. و مهم ترین و حیاتی ترین کار شما سفر اولی ها به پایان رساندن سفر می باشد؛  و اگر این کار را کردید سازندگی آغاز می شود. و اگر در این پایه لنگی بزند بعد هم لنگ می زند. 
خیلی خوشحالیم که در خدمت شما هستم و از اینکه در شعبه شما هستم لذت بردم و در حیات های بعدی با هم باشیم از همه شما عزیزان تشکر می کنم، 


 نویسنده مسافر :حسن
وایریش وتنظیم:مسافر قلم فرسا

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات خصوصی مسافران، سه شنبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسن کدخدایی جمعه 16 تیر 1396 16:19
خدا قوت به استاد جلسه آقای حکیمی

از استادی خوبتان لذت بردم

از نگهبان دبیر محترم ممنون
لیلا نصر جمعه 16 تیر 1396 15:01
از صحبتهای آقای حکیمی لذت بردم .خیلی خوشحال شدم که ایشان به شعبه ی ما امدند.
از نویسنده محترم سپاسگذارم بابت ثبت گزارش.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات