به نام قدرت مطلق الله

روز سه شنبه مؤرخ 96/04/20 جلسه نهم از دور دهم  كارگاه های آموزشی خصوصی مسافران كنگره ۶۰ منطقه خمینی شهر شعبه امین گلی؛ به نگهبانی مسافر علی، استادی مسافر کورش و دبیری مسافر سعید با دستور جلسه "حرمت کنگره ارتباط پولی،  کاری وفامیل ممنوع"   رأس ساعت 17 شروع بکار نمود.

http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/seshanbe960420/IMG_7498.JPG

 کسی که وارد کنگره می شود باید قوانین ان را رعایت کند و کلمه باید حکم الزام را برای ما دارد. 
دروغ گفتن ممنوع است وقتی که وارد کنگره می شویم یکسری تفکرات قدیمی رد می شود و در اصل فلز انسان عوض می شود و به هر چیزی جذب نمی شود و از ضد ارزشها فاصله می گیریم. و اگر فلز درون خود را در صور پنهان عوض نکنیم دوباره جذب مواد می شویم. و با رهنمای خودمان باید صادق باشیم. تا درمان بهتری داشته باشیم. 
استاد فرمودند :
http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/seshanbe960420/IMG_7502.JPG

در ارتباط با دستور جلسه حرمت کنگره 60 ارتباط پولی و کاری و فامیلی ممنوع می باشد. 
روزی که من به کنگره آمدم وقتی سه جلسه تازه واردین را گذراندم سه جلسه توجهی داریم برای اینکه یک رهجو باشیم باید یک سری حرمت های کنگره را حفظ کنیم. 
حرمت کنگره 60 یک شبه وارد کنگره نشده است؛  بلکه در این رابطه آقای مهندس دژاکام تجربیات خوبی بدست آورده است. تا این کنگره به این خوبی برای ما مهیا شد ه است. 

قبلا کنگره 60 به این راحتی نبوده و بطور مثال در تابستان  کولر آماده در زمستان بخاری آمده صندلی و بقیه چیز های دیگر آماده نبوده اینها طی سالها زحمت و تلاش بدست آمده تا  من مسافر براحتی سفر کنم و درمان شویم. 

بطور مثال اگر وارد زمین بازی شویم و  فوتبال بازی کنیم باید قوانین آن بازی را حفظ کنیم؛ و اگر حد خودمان را حفظ نکنیم و توپ را با دست بگیریم خطا محسوب می شود؛ و باعث زحمت هم برای ما می شود.و هم به دیگران آسیب وارد می کند. 
و قوانین گنکره 60 هم به همین صورت است وقتی می گوید دروغ نگویید این دروغ در هیج دینی ارزش محسوب نمی شود. و در هیج دینی ارزش محسوب نمی شود. و یا علیه کسی سرزنش کردن من در هیج کجا ندیده ام که ارزش محسوب شود و هیج کس به کارهای ناشایست تشویق نمی شود. 

http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/seshanbe960420/IMG_7503.JPG
 راهنمای خوبم آقا نادر فرمودند که ما در جایگاهی نیستم تا کسی را نقد کنیم و یا سرزنش کنیم. و جایگاه سنگینی می باشد. 
موضوع بعدی حرف یکدیگر را قطع کردن است و همه اینها باعث می شود که ما را انسان بی ادبی خطاب نکنند. 
وقتی در ابتدای حرمت گفته می شود مکان امن و مقدس می باشد؛ یک سری کارها را نباید انجام دهیم و یک سری دگر را حتمآ انجام دهیم مثلا لباس مرتب و چهره آراسته و تمیز و احترام به راهنمایان عزیز ومحترم و اجرای قوانین گنکره. و از الفاظ ناشایست استفاده نکنیم؛و یکی دیگر از پارامترهای بحث سیاسی کردن را ممنوع کرده؛ زیرا ما به علوم سیاسی مسلط نیستیم چون در حیطه کاری ما فرار ندارد. 
و یا پول قرض دادن باعث شده که ارتباط بین افراد تغییر کند و تبدیل به روابط  پولی و مالی شود. و حرمت افراد شکسته شود. و کسی که پول قرض می کند؛  اگر نتواند قرض خود را بدهد از کنگره دور می شود.
و همه این حرمت ها چیز پیچیده ای نیست و به راحتی قابل اجرا می باشد. 
و تا زمانی که راهنما به ما اجازه نداده ما نباید از هم لژیون هایمان تلفن بگیرم و یا تلفن بدهم . اگر با صلاح دید راهنما باشد.اشکالی ندارد در غیر این صورت حرمت محسوب می شود. 
و یا ارتباط بیرون کنگره نداشته باشیم و این به نفع خود ما است و این حرمت های کنگره بصورت علمی ثابت شده است. و اگر رعایت نکنیم ضررش به رهجو خورده است؛ و ثابت شده و ما نباید پا فرا بگذاریم و اهمیت ندهیم. 
و کسی که وارد کنگره می شود باید قوانین ان را رعایت کند و کلمه باید حکم الزام را برای ما دارد. 

http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/seshanbe960420/IMG_7506.JPG
دروغ گفتن ممنوع است وقتی که وارد کنگره می شویم یکسری تفکرات قدیمی رد می شود و در اصل فلز انسان عوض می شود و به هر چیزی جذب نمی شود و از ضد ارزشها فاصله می گیریم. و اگر فلز درون خود را در صور پنهان عوض نکنیم دوباره جذب مواد می شویم. و با رهنمای خودمان باید صادق باشیم. تا درمان بهتری داشته باشیم. 

نویسند مسافر :حسن
تنظیم وویرایش:مسافر قلم فرسا
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات خصوصی مسافران، سه شنبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسن کدخدایی جمعه 23 تیر 1396 18:12
خدا قوت به نگهبان و دبیر محترم

از استادی خوبتان لذت بردم آقا کوروش

از آقا مهدی بابت ویرایش گذارش ممنون
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات