کارگاه آموزشی خصوصی سه‌شنبه 96/05/31 سیستم ایکس x
چهارشنبه 1 شهریور 1396 ساعت 17:30 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسن | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

روز سه‌شنبه مورخه 96/05/31 جلسه چهاردهم  از دور دهم  کارگاه‌های آموزشی خصوصی مسافران كنگره ۶۰ منطقه خمینی‌شهر شعبه امین گلی؛ به نگهبانی مسافر علی، استادی کمک راهنمای محترم مسافر ابراهیم و دبیری مسافر سعید

و با دستور جلسه "سیستم ایکس x" رأس ساعت 17 شروع بکار نمود.


http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/seshanbe960531/IMG_7972.JPG

در سفر ایکس، به راهنمای خودتان برنامه ندهید که چون من خمار نبودم پس شربتم را ساعت  10 صبح می‌خورم . ما برای نشئگی به کسی شربت نمی‌دهیم، ما برای به تعادل رساندن سیستم ایکس به شما برنامه می‌دهیم.

در ادامه مطلب بخوانیدسخنان استاد:

http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/seshanbe960531/IMG_7977.JPG

روزهای قبل در مورد سیستم ایکس صحبت‌هایی شده؛ ولی من می‌خواهم از لحاظ پزشکی  این موضوع را بررسی کنم، به دلیل اینکه این سیستم در علم پزشکی ثبت‌ و ثابت‌ شده است و چیزی نیست که فقط کنگره به آن دست پیدا کرده  باشد.
تعریف سیستم ایکس :
به مجموعه ناقل‌های عصبی یا واسطه‌های شیمیائی یا نوروترانسمیتر ها و هورمون‌های درون‌ریز و برون‌ریز و مدیاتورهای درون بدنمان سیستم ایکس گفته می‌شود.

و چرا به آن سیستم ایکس گفته می‌شود؟ زیرا ابعاد آن برای ما ناشناخته است.

در متد دی اس تی که کاشف آن آقای مهندس است، به این نتیجه رسیدند که در بدن انسان یک سیستمی است که با از تعادل خارج شدن  این سیستم شخص حال خوبی ندارد و با متد  DST طی 11ماه با شربت oTاین سیستم بازسازی و راه‌اندازی می‌شود.و ایشان اسم این سیستم را سیستم ایکس گذاشتند 
اما این سیستم در کجا قرار دارد؟
در سلسله اعصاب انسان؛ که ما میلیون‌ها رشته عصبی داریم و طول رشته‌های عصبی میلیون‌ها کیلومتر در بدن ما هستند و این رشته ها با سرعت مافوق نور اطلاعات را انتقال می‌دهند.
کار این سلسله اعصاب در انسان چیست؟
برای اینکه بدانیم کار سلسله اعصاب چیست؛ در ابتدا باید آن‌ها را موشکافی کنیم.


http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/seshanbe960531/IMG_7980.JPG

در هر رشته عصبی یک سری سلول به اسم نورترانسمیترها که به آن ناقل‌های عصبی یا واسطه‌های شیمیائی  می‌گوییم وجود دارد و شکل آن سلول مثل یک راکت تنیس  می‌باشد و به‌ صورت ردیفی پشت سر هم قرار دارند؛ و یک سری ریشه‌هایی به دسته‌های راکت وصل می‌باشد که به  آن دندریت می‌گویند و یک سری به سر راکت  هست که به آن آکسون  می‌گویند. و این‌ها به‌صورت شناور به یکدیگر نزدیک می‌باشند؛ و در یک فضایی با یکدیگر در ارتباط هستند که به آن سیناپس می‌گویند و فضای بین این آکسون و دندریت را فضای بین سیناپسی می‌گویند.
این‌ ناقل ها توسط جرقه های بسیار ضعیفی که به آن الکترو شیمیایی می گویند، مواد شبه افیونی را با سرعت مافوق نور انتقال می‌دهند و به مغز می‌برند و وقتی به مغز رسید دستور لازم را مغز می دهد و به سرعت باز می گردد. سلول های عصبی مغز را نورون می‌گویند و امروزه علمی در پزشکی است، که به آن نورولوژی می‌گویند؛ و سیستم ایکس را موبه‌مو بررسی می‌کند؛ و به آن می‌پردازد

پس مشخص شد کار  سلسله اعصاب بدن انتقال مواد شبه افیونی و داد وستد اطلاعات مربوطه است که اگر درست کار کند شخص سرحال، قوی، امیدوار و دارای خلق و خوی خوب و در آرامش است و اگر خوب کار نکند شخص نامید، مضطرب، پرخاشگر و بی قرار است، همان حالاتی که در سندرم محرومیت و یا خماری می  گوییم

بعضاً به‌طور مثال عطاری سر محل می‌گوید کنگره 60 چگونه شیشه را درمان می‌کند؟ و سؤالی که می‌کنند این است که شیشه که مورفین نیست؟!! در جواب کنگره 60 می‌گوید شیشه دوپامین موجود در مغز را یازده برابر افزایش می‌دهد و در تریاک چهار برابر افزایش می‌دهد و جایگزینی آنها باعث می شود دوپامین بالانس شود یا به صورت کلی کنگره می‌گوید هر ماده‌ای که تعادل سیستم ایکس را به هم بزند  و اختلال وارد کند، کنگره توان درمان آن را دارد. هر نوع ماده ی مخدری که تا صدها سال آینده بیاید، کنگره با متد DST طی 10تا 11 ماه با شربت OT  می تواند آن را درمان کند و سیستم ایکس را به تعادل برساند.

سیستم ایکس فقط توسط مواد مخدر (باسیم) از تعادل خارج نمی‌شود، بلکه با استرس و افکار منفی (بی سیم) نیز سیستم ایکس مختل می‌شود .

سوال: آیا این همسفرانی که بدون مصرف مواد مخدر سیستم ایکس آن‌ها به‌هم‌ریخته مثل یک مسافر باید سفر کنند؟
در جواب می گوییم که خیر! آن‌ها نیاز به سفر ایکس ندارند و فقط نیاز به آموزش و دانایی دارند و می‌توانند در روزهای دوشنبه‌ و پنجشنبه‌ تشریف بیاورند این مکان و با آموزش‌های کنگره این سیستم را به تعادل برسانند.
ولی مسافری که هم با سیم و هم بدون سیم سیستم ایکس خود را به هم زده و از تعادل خارج کرده نیاز به سفر با داروی OTدارد.

http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/seshanbe960531/IMG_7981.JPG

در سفر ایکس، به راهنمای خودتان برنامه ندهید که چون من خمار نبودم پس شربتم را ساعت  10 صبح می‌خورم .

ما برای نشئگی به کسی شربت نمی‌دهیم، ما برای به تعادل رساندن سیستم ایکس به شما برنامه می‌دهیم
بعضاً فکر می‌کنند که راهنما یک ساقی است که به آنها برنامه مصرف شربت می دهد و شربت می‌خورند برای نشئگی!! درحالی‌که این‌طور نیست این شربت صرفاً برای به تعادل رساندن سیستم ایکس بکار می‌رود و کسی حق برنامه دادن به خودش را ندارد به قول آقای مهندس که فرمودند اگر خودت می‌خواهی به خودت برنامه بدهی! برای چه به کنگره می‌آیی و نیازی به راهنما نداری.
همچنین سیستم ایکس با کشیدن سیگار از تعادل طبیعی خارج می‌شود. در زمان مصرف مواد شاید 70درصد از زیان مصرف سیگار کاهش پیدا می‌کرد و کسی که شربت می‌خورد و سیگار می‌کشد زیان آن چند برابر قبل می‌باشد و صد در صد زیان سیگار در جسم اثر می‌گذارد. و کسی که مصرف سیگار دارد وقتی برای رهایی می‌رویم هنوز آثار اعتیاد را دارد.
و بعد رهایی دلش استادی می‌خواهد به او داده نمی‌شود، نگهبانی می‌خواهد به دلیل مصرف سیگار به او داده نمی‌شود؛ حتی جشن تولد هم نمی‌تواند بگیرد و فقط می‌تواند بیاید  و راهنمای خود  و دوستانش را ببیند و برود؛  عملاً هیچ کاری و خدمتی نه در بخش otنه در نشریات نمی‌تواند انجام دهد و دلیل این قانون کنگره به خاطر خودمان است که باید سیستم ایکس بازسازی شود و به تعادل برسد.

پس به‌هیچ‌وجه به خودتان برنامه ندهید تا سفر خوبی داشته باشید و سیستم ایکس شما بازسازی شود

نویسنده: مسافر حسن

تصویرگر: مسافر حسام

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات خصوصی مسافران، سه شنبه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر سعید رهجوی اقا ابراهیم جمعه 3 شهریور 1396 21:31
خدا قوت خدمت استاد ونگهبان ودبیر محترم بسار زیبا بود مطالب وتشکر از نویسنده وعکاس
همسفر لیلا رحیمی جمعه 3 شهریور 1396 21:24
خداقوت خدمت استادگرامی بابت سخنان آموزنده..
خداقوت خدمت نگهبان و دبیر گرامی...
ازنویسنده وتصویرگرهم تشگرمیکنم
همسفر لیلا رحیمی جمعه 3 شهریور 1396 21:24
خداقوت خدمت استادگرامی بابت سخنان آموزنده..
خداقوت خدمت نگهبان و دبیر گرامی...
ازنویسنده وتصویرگرهم تشگرمیکنم
حسن کدخدای پنجشنبه 2 شهریور 1396 12:56
خدا قوت به نگهبان و دبیر محترم
از استادی خوبتان آقای موحدی لذت بردم
از عکس های شما لذت بردم آقا حسام
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic