روز یکشنبه مورخ ۹۶/۷/۲ جلسه خصوصی ویژه مسافران ( صورت‌مسئله اعتیاد )
یکشنبه 2 مهر 1396 ساعت 23:19 | نوشته ‌شده به دست مسافر رحیم | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

روز یک‌شنبه مورخ 02 مهرماه 1396 جلسه‌ی ششم از دور یازدهم کارگاه‌های آموزشی خصوصی مسافران كنگره 60 منطقه خمینی‌شهر شعبه امین گلی؛ به نگهبانی مسافر رحیم، استادی مسافر علی حجازی و دبیری مسافر احمدرضا و با دستور جلسه‌ی «صورت‌مسئله اعتیاد » رأس ساعت 17 برگزار شد.

http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/yekshanbe960702/IMG_8836.JPG
آقای مهندس می فرماید: یک روز شیطان نیروهایش را صدا کرد یک گردهمایی راه انداخت گفت برویدشروع کنید خمر را تولید کردن و توزیع کنید در بین انسان ها، چون که من در پیشگاه خداوند این قول را دادم که انسان را از صراط مستقیم حتماً منحرفش کنم و بهترین ابزار هم خمر است..

در ادامه مطلب بخوانید.....
http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/yekshanbe960702/IMG_8841.JPG
سخنان استاد محترم؛
بیش از هرچیز ایام سوگواری آقا ابا عبدالله الحسین علیه السلام را خدمت همه عزیزان تسلیت عرض میکنم، و انشاالله بتوانیم از رفتار، کردار و منش این بزرگ مرد بهره لازم را ببریم. 
وبا تشکر از کمک راهنمایان محترم،ایجنت و نگهبان عزیز خدا را شاکرم که امروز در شعبهء امین گلی حضور دارم. دستور جلسه امروز یک دستور جلسه بسیار مهم است من نمی دانم از تاریخ اعتیاد چند سال میگذرد از زمانی که انسان موادمخدر را شناخت و به فوایدش پی برد و مضراتش را هیچوقت در نظر نگرفت و همیشه بدنبال این بود، که از مواد مخدر فایده ای ببرد شروع کرد به مصرف کردن موادمخدر ، من تقریباً اولین نفری بودم، بعد از اینکه با سقوط آزاد وارد کنگره شدم چند سالی در کنگره حضور داشتم بعد دوباره سفر ایکسم را شروع کردم، چون خودم به نتیجه رسیدم هنوز از نظر فیزیولوژی و از نظر روان به تعادل کافی نرسیدم، بنابراین رفتم سفر کردم خودم روی این قضیه خیلی تحقیق کردم که چرا چنین اتفاقی افتاده است بعد که داشتم این داستان و آغاز نامه را می نوشتم خیلی از کتابها و متون وخیلی از سایت ها را بازدید کردم که نقطه صفر مصرف تریاک را به اصطلاح پیدا کنم ولی متاسفانه نشد. 

http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/yekshanbe960702/IMG_8842.JPG

اما داستان اینکه بعد انسان فواید موادمخدر را شناخت حتی پزشکان مثلاً برای بعضی از بیماری ها بکار می بردند. آرام آرام رفتند بدنبال سرکشی از تریاک ولذت از تریاک و آن حال خوشی که در ابتدای مصرف به هر انسانی از تریاک بدست می دهد. خیلی از حکما برای خیلی از بیماری ها از تریاک استفاده می کردند خیلی از اشخاصی هم که ممکن بود از علم حکمت چیزی ندانند توصیه می کردند اگر پادرد یا استخوان درد داری تریاک مصرف کن و بعنوان دارو مصرف می کردند تا اینجا هم خیلی مشکل ساز نبود چون مردم هنوز آن لذّت اولیهّ مواد مخدر از خانواده تریاک و شیره را به اصطلاح گیاه تریاک بدست می آید هنوز متوجه نشده بودند آرام آرام درسطح جامعه گسترش پیدا کرد و مردم به مواد مخدر گرایش پیدا کردند یک روزی که به خودشان آمدند دیدند که راه رهایی از دست مواد نیست، اگر مواد مخدر مصرف نشود یک حالت های بسیار بدی به انسان دست می دهد چه واکنشهای بسیار شدیدی در بدن بوجود می آید.چقدر مشکل ساز است، انسان یواش یواش به این فکر افتاد چگونه می شود از دست مواد مخدر رهایی پیدا کرد و مواد مخدر را مصرف نکرد و به زندگی عادی برگشت خیلی تلاش کردند نشد، خیلی ها حتی پزشکان، فیلسوفان و خیلی از اشخاصی که دنبال این قضیه بودند که راه حلی پیدا بکنند که انسان مواد مصرف نکند و حالش هم خوب باشد. آقای مهندس می فرماید: یک روز شیطان نیروهایش را صدا کرد یک گردهمایی راه انداخت گفت برویدشروع کنید خمر را تولید کردن و توزیع کنید در بین انسان ها، چون که من در پیشگاه خداوند این قول را دادم که انسان را از صراط مستقیم حتماً منحرفش کنم و بهترین ابزار هم خمر است، خمر یعنی هر چیزی که روی هوشیاری و آگاهی انسان پرده پوشش و حجاب بکشد.اهم از الکل،قرص،موادمخدر، مواد روان گردان، شیشه و.... آنجایی که گردهمائی بوجود آمد و شروع کردن بر علیه انسان قیام و شورش کردن، تا امروز ادامه داشت یکروز هم خداوند فرمود که ما هم نیرو های روشنایی را گرد هم جمع می کنیم به مبارزه کردن و شما هم می دانید هر چیزی شامل پارامتر زمان و صرف نیرو خواهد شد. 

http://up.c60.ir/repository/8291/hesam%20davari/yekshanbe960702/IMG_8846.JPG

آقای مهندس این روش کشف و ابداع کردند دقیقاً القاء خداوندی بود، که به آقای مهندس القاء شد که چنین روشی را پیاده بکنند ما نباید توقع داشته باشیم ظرف مدت چند سال سریع به نتیجه برسیم، این روند هم دقیقاً مثل روند شیطان که آرام آرام به روشهای مختلف گسترش پیدا کرد به یاری حق و با توکل بخدا و با کمک گرفتن از آموزشهای کنگره ۶۰ آرام آرام گسترش و شعاع پیدا خواهد کرد و انشاالله یک روزی ما می بینیم که در سطح ایران و جهان خیلی از این بچه ها درونشان هم مثل بیرونشان هم سفید است، با درونهای سفید و ساده، ترو تمیز مرتب و دریغ از هر چیزی دارند باهم زندگی می کنند و خودشان از زندگیشان لذّت میبرند و تلاش می کنند به دیگران هم این لذّت را منتقل بکنند. اکتشاف این صورت مسئله اعتیاد توسط آقای مهندس واقعا ً یکی از عجیب ترین اکتشافاتی است که در طول تاریخ رقم خورده است چون ما ریشه تمام مسائل را می بینیم از جمله ریشه بیماری ها، صنعت، علم و مسائل اجتماعی و همه را می بینیم که اینها از یک جایی شروع شده است آرام آرام شکل گرفته ولی هیچکس در رابطه مسئله اعتیاد به این شفافی و روشنی صحبت نکرده بود. اگر صورت مسئله اعتیاد بخواهد شکافته شود باید توجه شود به جسم، روان و جهان بینی.  اکثرا ً هم می گفتند معتاد همت ندارد بی همت است،  به چه مدلی همت به خرج بدهم حتی تریاکی که مصرف می کردم نمی دانستم چقدر مشتقات دارد. بیست و پنج تا مشتق را وارد بدن خود می کردم حالا یک تعدادی درصدزیاد و یک تعدادی درصدکم.  یک ماده ای بنام پروتوپین هست با اینکه درصد کمی در تریاک پیدا می شود ولی اگر همین یک ذره در تریاک پیدا نمیشد ما با دومین یا سومین بار که تریاک مصرف می کردیم قلبمان توقف میکرد۰
پروتوپین دریچه قلب ضربانش را تنظیم می کند و اگر تنظیم نکند همه ما سکته می کردیم. بدن ما اگر سالم باشد و بتواند کار کند انکفالین تولید می کند که بالاترین دردها را می تواند تسکیم بدهد. دینورفین تولید می کند که دویست برابر مرفین است. سروتونین تولید می کند که سرشار ازشادی است. بوسیله همین باز شدن همین صورت مسئله اعتیاد ما به این مسائل پی بردیم و تا حدودی خودمان را شناختیم روی جسم، روان و جهان بینی یمان کار کردیم و آرام آرام آن نیروهای الهی و نیروهای هدایت گر آرام آرام شعاع و گسترش پیدا می کند. 


نویسنده: مسافر رحیم 
تصویرگر: مسافر ابراهیم 
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات خصوصی مسافران، یکشنبه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافرخلیل شنبه 8 مهر 1396 09:17
خداقوت به استاد نگهبان ودبیر جلسه
وخسته نباشید به مدیر محترم وب
همه ی این‌ها اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه ما درک صحیحی از صورت‌مسئله اعتیاد داشته باشیم و درک کنیم و بدانیم که برای چه به کنگره آمده‌ایم
حسن کدخدایی جمعه 7 مهر 1396 16:51
خدا فوت خدمت استاد جلسه آقای حجازی

از استادی خوبتان لذت بردم

و از نگهبان و دبیر محترم تشکر

خدا قوت به نویسنده و عکاس محترم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات