کارگاه آموزشی عمومی مسافران و همسفران ؛ پنج شنبه 97/2/13
جمعه 14 اردیبهشت 1397 ساعت 18:01 | نوشته ‌شده به دست مسافر سعید محسن | ( نظرات )

روز پنج شنبه 97/2/13 جلسه پنجم از دور یازدهم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران 

و هم سفران شعبه امین گلی با استادی کمک راهنمای محترم مسافر اصغر و نگهبانی مسافر سعید 

و دبیری مسافر قدرت با دستور جلسه " هفته راهنما " و همچنین 

" اجرای پیمان و اهدای شال ایجنت توسط دیده بان محترم آقای کامران " 

راس ساعت 17 آغاز به کار نمود . فقط آدرس‌ها را گم می‌کردیم و فکر می‌کردیم که خوشحالی در مواد مخدر یا پول، ثروت، مقام یا جایی دیگر استخلاصه سخنان استاد:

خداوند را سپاس می‌گویم که یک‌بار دیگر به من اجازه داد تا در خدمت شما باشم. امروز مراسم‌هایی زیادی داریم اعیاد شعبانیه و تولد امام زمان، اهدای شال ایجنت و جشن هفته راهنما. به آقای نادر اسدی تبریک می‌گویم بابت گرفتن شال ایجنت و خسته نباشید به آقای امیرحسین ساسانی. یک تبریک ویژه دیگر ای به شما می‌گویم به خاطر شروع به کار شعبه سهروردی، همه برای این شعبه زحمت کشیدند و خداوند را شکر می‌کنیم که باز دوباره چراغی روشن شد برای نشان دادن راه درمان اعتیاد.

اما هفته راهنما هر چیزی را بخواهیم مشخص کنیم باید به معنی کلمه توجه کنیم. راهنما یعنی نشان دادن راه کسی که راهی را نشان می‌دهد اسمش هست راهنما، آن راه را رفته و آموزش‌دیده است. می‌شود گفت که راهنمای اصلی خود خداوند است. خداوند زمانی که ما را آفرید تمام صفات خودش را در درون ما قرارداد به‌صورت قوه، و با این صفات ما به کره زمین آمدیم و شروع کردیم به آموزش دیدن، فقط آدرس‌ها را گم می‌کردیم و فکر می‌کردیم که خوشحالی در مواد مخدر یا پول، ثروت، مقام یا جایی دیگر است. این آدرس را گم کردیم و سال‌ها به دنبال این آدرس می‌گشتیم و خیلی وقت‌ها به دنبال کسانی می‌رفتیم که راهنما نبودند، مثل پزشکان، پزشکی که راهی را نرفته بود به ما آدرس داد، مثل عطاری‌ها و غیره. البته نمی‌خواهیم بی‌احترامی بکنیم علت ندانستن بود یا هنوز علم درمان اعتیاد کشف نشده بود. علم درمان اعتیاد تقریباً 21 سال پیش توسط آقای مهندس حسین دژاکام کشف شد و آدرس را پیدا کرد، آدرس کجا بود درون خود انسان‌ها و گفت شما می‌توانید باگذشت یازده ماه دوباره آن سیستم‌هایی که در بدن ازکارافتاده است را به کار بیندازید.

این‌ها توسط چه کسی انجام شد؟ بزرگ‌ترین راهنمای جهان اعتیاد آقای مهندس حسین دژاکام که با ارائه این تئوری به من آدرس داد ولی رفتن آن آدرس و گرفتن راه با خود من بود. برحسب این داده‌ها و گرفتن‌ها بر من واجب و ضروری است که به آن آقای که به من کمک کرده احترام بگذارم. که همین ناسپاسی‌ها و بی‌احترامی‌ها در زمان سوءمصرف مواد من را بدبخت کرد. زمانی که من به کره خاکی آمدم جسم سالمی در اختیارم قرار داده شد و ناسپاس شدم و جسم را از بین بردم. الآن هم همین‌طور است، خداوند دوباره فرجه داد راهی را باز کرد و من را از بدبختی نجات داد. من همیشه این را میگویم که فکر نکنید که خداوند فقط ابراهیم را از آتش نجات داد یا حضرت یوسف را از چاه بیرون آورد، من را هم نجات داد من در روز 40 گرم تریاک استفاده می‌کردم به تمام درها زدم کسی من را تحویل نمی‌گرفت ولی کنگره 60 این آتش را از من گرفت و جایگاه ازدست‌رفته من را برگرداند. هیچ‌وقت نباید از چیزی که دریافت کردی ناسپاس نشوید. هر جور که ما به طبیعت نگاه کنیم طبیعت هم همان‌طور به ما نگاه می‌کند. از هر دستی بدهید از همان دست هم پس خواهید گرفت.

آمدیم اینجا و دیدیم که خیلی از چیزها را ازدست‌داده‌ایم و تا خداوند در قرآن می‌گوید تا وقتی‌که گذشت نکنیم چیزی دریافت نمی‌کنیم. اگر شما 1 گرم تریاک را ندهید 200 برابر دینور فین دریافت نمی‌کنید. من دیدیم و وقتی دادم تجربه کردم و قبلاً می‌رفتیم پیش پزشک قرص به ما می‌داد و یا پای منقل نشسته بودیم و می‌گفتیم خدایا کمک کن و هیچ حرکتی نمی‌کردیم. اولین چیزی که باید انجام بدهیم قدردانی از راهنما با دادن پاکت و این را اشتباه برداشت نکنید که راهنمایی منتظر دادن پاکت از طرف شما هست. این تجلیل کردن به خود شخص برمی‌گردد و این هفته را من به تمام راهنماها تبریک می‌گویم.

 

در ادامه جلسه اجرای پیمان ایجنت توسط دیده بان محترم مسافر: آقای کامران شریفیان و اهدایی شال به مسافر نادر اسدی برگزار گردید.

عکس و نگارش مطلب : مسافر سعید محسن

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات عمومی(مسافران و همسفران)، پنج شنبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر سعید رهجوی اقا ابراهیم چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 10:58
عرض تبریک هفته راهنما به تمامی راهنمایان کنگره ۶۰ وخدا قوت خدمت دیدبان محترم اقا کامران شریفیان وخیر مقدم خدمت ایشان واصغر اقا وخدا قوت خدمت اقا امیر حسین عزیز وتشکر از زحمات ایشان در نمایندگی امین گلی وعرض تبریک خدمت ایجنت جدید اقا نادر عزیز وتبریک بسیار ویژه خدمت راهنمای گلم اقا ابراهیم بهترین ایام را برای این عزیزان خواستارم
حسن کدخدایی یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 13:18
سلام خدا قوت خدمت دیدبان محترم آقای شریفیان با قدوم با برکتشان شعبه ما را روشن نمودند

تبریک به اقا نادر عزیز ایجنت شعبه امین گلی
خدا قوت به آقا امیر حسین عزیز بابت ایجنتی خوبشان

خدا قوت به استاد جلسه اقا اصغر از سخنان زیبایتان لذت بردم
مسافر شکرالله یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 07:38
تبریک خدمت آقا نادر بزرگوار و خداقوت خدمت آقا امیر حسین عزیز
پاینده باشید
مرضیه (سلمان فارسی) یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 00:41
با تبریک هفته راهنما خدمت کلیه راهنماهای گرامی کنگره ۶۰ به خصوص عزیزان شعبه امین گلی
وخدا قوت حضور ایجنت محترم آقای امیر حسین وتبریک خدمت آقای نادر ..انشالله که در این جایگاه موفق باشند
مجید شیروی جمعه 14 اردیبهشت 1397 22:04
خدا قوت به استاد ،نگهبان و دبیر جلسه . تشکر از زحمات امیر آقا ساسانی ایجنتپر تلاش قبل و تبریک به آقا نادر بابت انتخاب شایسته ی ایشان به سمت ایجنت شعبه امین گلی . مطمئنم که نادر عزیز با توجه به تجربه های بسیار زیادی که در چنته دارند شعبه ی امین گلی را محکم تر و استوار تر از قبل خواهند کرد . سپاس از دیده بان معزز اقای کامران شریفیان که مراسم پیمان را با شور و حس وصف ناشدنی برگزار نمودند .
جمعه 14 اردیبهشت 1397 19:56
با تبریک هفته راهنما خدمت کلیه راهنماهای گرامی کنگره ۶۰ به خصوص عزیزان شعبه امین گلی
وخدا قوت حضور ایجنت محترم آقای امیر حسین وتبریک خدمت آقای نادر ..انشالله که در این جایگاه موفق باشند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات