کارگاه آموزشی خصوصی مسافران روز سه شنبه 97/2/18 " هفته راهنما "
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 ساعت 23:09 | نوشته ‌شده به دست مسافر رحیم | ( نظرات )

روز سه شنبه 18 اردیبهشت 97 جلسه هفتم  از دور سیزدهم کارگاه‌های آموزشی خصوصی مسافران کنگره60شعبه امین گلی با استادی ایجنت محترم مسافرامیرحسین ، نگهبانی مسافر اسدلله ودبیری مسافر حمید با دستور جلسه "هفته راهنما + جشن " رأس ساعت 17 شروع به کار نمود.


http://s9.picofile.com/file/8325838292/IMG_3885_Copy_.JPG
برای تحقیقات از طرف دانشگاه آمده بودند یک سری از جاها که رفته بودند باهم مقایسه می‌کردند، در صحبت‌هایشان می‌گفتند یک مکانی رفتیم مثل کنگره دارو می‌دادند، دارو کم می‌کردند اما نتیجه مطلوبی نداشت علتش را نمی‌دانیم چه بود؟من در جواب گفتم در آن مکان...

در ادامه مطلب بخوانید... 


سخنان استاد محترم:
موضوع را با این مطلب شروع کنم که در وادی ششم از کلام‌الله نقل‌شده که خداوند دو تا راهنما به انسان داده است، راهنمای درون عقل است و یکی راهنمای بیرون که پیامبران هستند با توجه به اینکه ما وارد مصرف مواد شدیم یک خمر و پوشش روی عقل خود کشیده‌ایم تقریباً راهنمای درونمان را از کار انداخته‌ایم و غیرفعالش کرده‌ایم. اساتید آقای مهندس می‌فرمایند ما هزاران کار

http://s9.picofile.com/file/8325838234/IMG_3847_Copy_.JPG

 انجام داده‌ایم و در زمان‌های بعد متوجه می‌شدیم که خیلی از این کارها اشتباه بوده است و دیگر چه برسد به یک شخص مصرف‌کننده و یک نفر که در قهر تاریکی‌هاست. قطعاً تشخیص‌های درستی ندارد و از عقلش نمی‌تواند درست استفاده کند بنابراین در این مواقع دست به دامان راهنمای بیرون می‌شویم. در ابتدا به راهنمای بیرون باید ایمان داشته باشیم اگر ایمان نداشته باشیم نمی‌توانیم فرمان‌هایشان را اجرا کنیم وقتی‌که ایمان داشتیم و فرمان‌بردار شدیم تحت حمایت نیروهای الهی قرار می‌گیریم این است که بدون راهنما درزمینهٔ درمان اعتیاد هیچ کاری نمی‌توانیم انجام دهیم همیشه آقای مهندس می‌فرماید اگر در صراط مستقیم قرار بگیرید خودتان صدای پای راهنما را می‌شنوید. اساس کار راهنمابر مبنای عشق و محبت است.

http://s9.picofile.com/file/8325838400/IMG_3925_Copy_.JPG

بیستون را عشق کرد و        شهرتش فرهاد برد

پنج گذشته از فرمانداری در خدمت چند عزیز بودیم برای تحقیقات از طرف دانشگاه آمده بودند یک سری از جاها که رفته بودند باهم مقایسه می‌کردند، در صحبت‌هایشان می‌گفتند یک مکانی رفتیم مثل کنگره دارو می‌دادند، دارو کم می‌کردند اما نتیجه مطلوبی نداشت علتش را نمی‌دانیم چه بود؟ من در جواب گفتم در آن مکان عشق وجود نداشته کاری که در کنگره انجام می‌دهند عشق و محبت است. آنجا به خاطر پول و مسائل مالی  یک سری کارها  اتفاق  می‌افتد. ولی در کنگره مسائل پولی و مادی وجود ندارد. به همین دلیل است که درمان اعتیاد اتفاق می‌افتد. از یک بزرگی پرسیدند یک بیمار داریم چه‌کاری برایش انجام دهیم گفتند فقط به بیمار محبت کنید دوباره به این بزرگ مراجعه کردند گفتند محبت کردیم خوب نشد در جواب پاسخ داد بیشتر محبت کنید به‌نوعی محبت درمان همه دردهای ما هست. درهرصورت راهنمابر اساس عشق و محبتش کار انجام می‌دهد. دیدگاه بچه‌های کنگره با اشخاص بیرون از کنگره متفاوت است. آقای مهندس می‌فرماید باید آموزش بگیریم و  اگر در هفته راهنما باید ازنظر مادی کمک کنیم، به‌حکم وظیفه این کار را حتماً انجام دهیم اصلاً مبلغش مهم نیست یکی از کارهایی که باید خودداری کنیم از همدیگر نپرسیم که چقدر برای راهنما گذاشته‌اید. این مبلغ هر شخصی به میل خودش هست حتی اگر خدایی نکرده نتواند پول فراهم کند ممکن امسال آموزش نگرفته باشد یا پیش‌بینی نکرده باشد انشا الله از همین‌الان خودش را آماده می‌کند برای سال آینده ولی حتماً دل نوشته درون پاکت باشد و به راهنمایش تقدیم کند. خدایی نکرده در ذهنمان احساس کنیم راهنما چشم‌داشتی به این مبلغ پولی دارد یا تصور کنیم که کنگره پولی است و این قضاوت بیجایی است که در حق راهنما کرده‌ایم.

http://s9.picofile.com/file/8325838268/IMG_3875_Copy_.JPG

 آقای مهندس می‌فرماید: هر نفری که به کنگره می‌آید بیست میلیون تومان هزینه دارد گفتند هر وقت ما این بیست میلیون را گرفتیم آن موقع بگوئید کنگره پولی شده است َما این پول را نمی‌گیریم چون یک عده ندارند و نمی‌توانند بدهند و می‌خواهیم آزاد باشند و به درمان برسند. ولی شخصی که دارد موظف است این مبلغ را به کنگره به‌عناوین‌مختلف بپردازد و این موضوع را آزاد گذاشته‌ایم که یک‌وقت مسائل پولی باعث نشود مانتوانیم ورود به کنگره پیدا کنیم و تأکیدش هم به این موضوع هم به خاطر آموزش گرفتن خودمان است هم برای بقای کنگره درهرصورت هفته راهنما را خدمت همه راهنمایان کنگره بخصوص راهنمایان نمایندگی امین گلی و راهنمای بزرگوار خودم اصغر آقا و آقا مجید تبریک عرض می‌نمایم و همه عزیزان در این هفته و همیشه قدر راهنمایانشان را بدانند و انشا الله تک‌تک عزیزان به جایگاه کمک راهنمایی برسند. خیلی ممنون و سپاسگزارم که به صحبت‌های من توجه کردید.

http://s8.picofile.com/file/8325838250/IMG_3872_Copy_.JPG

http://s8.picofile.com/file/8325838276/IMG_3876_Copy_.JPG
 

http://s9.picofile.com/file/8325838218/IMG_3844_Copy_.JPG

http://s8.picofile.com/file/8325838192/IMG_3839_Copy_.JPG

http://s9.picofile.com/file/8325838326/IMG_3890_Copy_.JPG

http://s9.picofile.com/file/8325838334/IMG_3891_Copy_.JPG

http://s9.picofile.com/file/8325838342/IMG_3896_Copy_.JPG

http://s8.picofile.com/file/8325838368/IMG_3908_Copy_.JPG

http://s8.picofile.com/file/8325838376/IMG_3917_Copy_.JPG

http://s9.picofile.com/file/8325838392/IMG_3921_Copy_.JPG

نگارش مطلب : مسافر رحیم

عکس : مسافر مصطفی ع
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات خصوصی مسافران، سه شنبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مجید شیروی پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 13:46
تبریک هفته ی راهنما به کمک راهنمایان شعبه امین گلی . به خصوص به مثلث پیش کسوتان این شعبه ایجنت محترم نادر عزیز و ایجنت قبل امیر آقای گل و ابراهیم خان موحدی بزرگوار . جشن بسیار زیبا و با شکوهی بود . سپاس از مرزبان های شعبه به ویژه آقا مهدی اصغری پسر عموی نازنین و محجوب خودم ، آقا مجید صفری و آقای شادکام و علی آقا بوذری و علی آقا حیدری . استحکام این شعبه فقط و فقط به دلیل زحمات بی شائبه ی سه بزرگوار فوق و مرزبان های آن است که با مدیریت درست و بودن در صراط مستقیم این نمایندگی را مملو از عشق و محبت و نظم و انضباط نموده اند . تشکر از امیر آقا و تبریک به آقا نادر برای مسئولیت جدید شان .
بهترین ها آنچه هست آرزوی قلبی ام من برای شماست . سپاس از رحیم خان و آقا مصطفی بابت انعکاس مطالب . زمامدار راستی به همراه تان .
حسن کدخدایی پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 11:20
خدا قوت به استاد جلسه اقا امیر حسین راهنمای خوبم

تبریک عرض می کنم هفته راهنما را به کلیه راهنمایان محترم

خدا قوت به نگهبان و دبیر تشکر از نویسنده محترم و عکاس عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات