مصاحبه با ایجنت محترم مسافر نادر عضو لژیون مالی نمایندگی امین گلی
دوشنبه 14 آبان 1397 ساعت 08:26 | نوشته ‌شده به دست مسافر رحیم | ( نظرات )
مصاحبه با ایجنت محترم مسافر نادر عضو لژیون مالی نمایندگی امین گلی 

http://up.c60.ir/repository/27238/mostafa%20a/970303/322/IMG_5713%20%28Copy%29.JPG
یکی از بندهای اساسنامه کنگره 60 این است که تامین مخارجش  ازمحلکمک های داوطلبانه اعضاء باشد به قول فرمایش آقای مهندس اعضاءالماس هایی هستند که زیر ماسه ها دفع اند و این الماس ها می توانند خودشان تامین مالی داشته باشند اگر بخواهیم از هر شخصی پول بگیریم، دیگر ما هستیم که تابع آن شخص می شویم و  خودمان نمی توانیم مستقل عمل کنیم به خاطر اینکه اختیار دست کنگره و بینان کنگره 60 باشد منابع مالی از بین اعضاء تامین می گردد.

با سلام لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی نمائید. 

سلام دوستان نادر هستم یک مسافر آنتی ایکس مصرفی تریاک روش درمان dst داروی درمان شربت ot نام راهنما و استاد بزرگوارم آقای محمد فنایی طول سفر اول 10 ماه رشته ورزشی والیبال و شنا رهایی 7سال چند روز کم و در ادامه با آنتی ایکس مصرفی یک پاکت سیگار وارد لژیون وایت شدم به راهنمایی استاد عزیزم آقا امیرحسین طول سفر اول 10ماه رهایی از دخانیات 3 سال

شما عضو لژیون مالی شعبه امین گلی هستید لطفاً از حس و حال تجربیات خود پس از عضویت در لژیون مالی برایمان بگوئید. 

قبل از ورود به کنگره در کارهای عام المنفعه و کارهای خیر پیش قدم بودم، دوست داشتم همیشه به انسان ها کمک کنم و همیشه وقت ها بخشی از در آمدم را برای کارهای خیر 
می گذاشتم برای مساجد و حسینیه ها کمک می کردم ولی وقتی وارد کنگره شدم و با شناختی که از کنگره پیدا کردم دیدم بهترین جایی که من می توانم کمک کنم کنگره 60 است. چرا که در کنگره این حس را همیشه دارم بالواقع انسان ها در کنگره زنده می شوند و برای زنده شدن هم 
نیروی ماهر می خواهد و قسمت مالی هم باید تامین شود نه بعنوان صدقه می دهم با افتخار پولی که خداوند به من می دهد همه این پول مال من نیست قطعاً می دهد که من هم بتوانم جایی دیگر هزینه کنم. 

چه پیشنهادی برای مسافرانی دارید که شرایط مالی خوبی دارند اما به هر دلیلی نمی خواهند عضو لژیون مالی باشند.
پیشنهادم این است قبل از اینکه دیر شود اقدام کنند چون کنگره به راه و مسیر خودش ادامه می دهد طی طریق می کند من نیاز به کنگره دارم، نیاز دارم به کنگره پول بدهم کنگره نیاز به پول هیچ کسی ندارد کنگره چراغش به دست شخصی روشن نشده که بخواهد به دست شخصی خاموش شود، کنگره یک مسیر الهی است اگر شخصی پول دارد و اجازه خرج کردن ندارد بداند که صاحب آن پول نیست زمانی مالکیت پول را دارد که اجازه خرج کردن هم داشته باشد اگر شما میلیاردها تومان پول در حساب بانکی داشته باشی و اجازه خرج کردن نداشته باشی به نظر خودت آیا مالک آن پول هستی مالک پول کسی است که خرج کند و لذتش را ببرد وقتی انسان این پول را هدیه می دهد اینقدر لذت می برد که همیشه در شور و شعف است.

چه پیشنهاد یا توصیه ای برای عزیزانی دارید که شرایط عضویت در لژیون مالی را ندارند اما در قلبشان بسیار خواستار این خدمت می باشند.
خیلی از اشخاص دوست دارند عضو لژیون مالی بشوند اما توانش را ندارند خود من نسبت به سال اولی که پول برای لژیون مالی داده ام شاید الان نداشته باشم اما این پول دیگر در زندگی من جدا شده است من عهد کردم که این پول دیگر مال من نیست و مقداری از در آمد سالیانه ام به این دلیل که اگر وجود نداشت من هم وجود نداشتم و بعنوان یک پدر بالای سر خانواده ام نبودم من یک مُرده بودم پس جایی که من را زنده کرده است در قید این حیات به کنگره مدیون هستم کنگره من را به کار، زندگی و اجتماع برگردانده است پس می دانم که هر سال مبلغی را برای کنگره بدهم چون من مالک خودم هم نیستم در حقیقت مالک اصلی خداست.
من نوعی، که بالای میلیون مصرف موادم بوده است  پیشنهادم این است که نصف این پول را بگذاریم برای جایی که من را رها کرده است بعد پایان سال می بینی که می توانی عضو لژیون مالی بشوید با این تفسیر آیا کسی است که در کنگره نتواند عضو لژیون مالی شود. خواهش من بر اینست که مقداری عاقلانه و حسابگرانه فکر کنیم. 


چه مدتی است در لژیون مالی حضور دارید و چه احساسی دارید که در لژیون مالی عضو هستید. 
حدود 5 سال در لژیون مالی عضو هستم. همسفرم هم پیشنهاد داد که تلاش کنم به عضویت لژیون مالی در آید من هم از پیشنهاد ایشان استقبال کردم اگر خدا بخواهد تا موقعی که زنده هستم عضو لژیون مالی باشم و هدفمان آن ساختمان تخم مرغی که آقای مهندس طرحش را داده اند و دانشگاه راه اندازی شود و با افتخار در آن دانشگاه بتوانیم قدمی برداریم که فکر کنم باقیات و صالحات بهتر از این وجود نداشته باشد.

چرا کنگره  60 هیچ کمکی از بیرون و دولت قبول نمی کند. 
یکی از بندهای اساسنامه کنگره 60 این است که تامین مخارجش  ازمحلکمک های داوطلبانه اعضاء باشد به قول فرمایش آقای مهندس اعضاءالماس هایی هستند که زیر ماسه ها دفع اند و این الماس ها می توانند خودشان تامین مالی داشته باشند اگر بخواهیم از هر شخصی پول بگیریم دیگر ما هستیم که تابع آن شخص می شویم و  خودمان نمی توانیم مستقل عمل کنیم به خاطر اینکه اختیار دست کنگره و بینان کنگره 60 باشد منابع مالی از بین اعضاء تامین می گردد.


لطفاً برای من و خوانندگان این مصاحبه بفرمائید که آیا خدمت تاثیری در زندگی شخصی شما داشته است. 
قطعاً اگر تاثیر نداشت من چنین خدمتی نمی کردم،خدمتی است که کنگره به من می کند پولی که در زندگی می آمد و ممکن بود خرج های، بیهوده انسان انجام می داد پول توسط انسان خلق شده و بداند که بی جهت نیامده پول در زندگی مفید است و تاثیر دارد.

در پایان اگر صحبتی دارید بفرمائید. 
از شما تشکر می کنم که در بخش مصاحبه و وبلاگ زحمت می کشید از بنیان کنگره آقای مهندس دژاکام خانواده محترمشان آقای امین، خانم آنی دخترهای محترمشان تشکر می کنم که چنین خانواده بزرگی خودشان را وقف کنگره کرده اند و الگوی بسیار خوبی برای من نوعی هستند از دیده بانان محترم بخصوص‌ آقای حکیمی دیده بان رابط آقای سلامی آقای خدامی و تک تک دیده بانان تشکر می کنم انشاالله بتوانیم راهی که این عزیزان جلوی پای ما گذاشته اند قدم بر داریم، از مرزبانان و وبلاگ نویسان نمایندگی امین گلی تشکر می کنم و همیشه سعی می کنم دعا گویشان باشم انشاالله این خدمات برکتش در زندگی روزمره شما جاری باشد.

تهیه گزارش ومصاحبه:مسافر رحیم
تنظیم وویرایش:مسافر قلم فرسا
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه ، گفتگو،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
یکشنبه 9 دی 1397 23:18
باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت اقای نادراسدی هفتمین سال رهایی راتبریک عرض میکنم وامیدوارم که همیشه پاینده وپیروزباشید مهدی رفیعی ازلژیون دهم
همسفر شهلا شنبه 19 آبان 1397 18:38
خداقوت و تشکر از ایجنت محترم آقا نادر که خالصانه و عاشقانه برای کنگره و شعبه خدمت می کنند خدمت های خالصانه شما از هیچ کس پوشیده نیست
انشاالله برکتش تو زندگی شما جاری باشد
خداقوت به‌ تمام خدمتگزاران وبلاگ شعبه امین گلی
موفق وپیروزباشید
همسفرلیلا ازسلمان فارسی شنبه 19 آبان 1397 07:47
باسلام وعرض خداقوت.سربلند وموفق باشید
همسفر لیلانصر چهارشنبه 16 آبان 1397 09:40
خدا قوت خدمت آقا نادر ایجنت محترم شعبه از زحمات شما سپاسگزارم.
از آقا رحیم برای این مصاحبه ی زیبا تشکر میکنم.
مسافر ابراهیم لژیون هفتم چهارشنبه 16 آبان 1397 00:20
تشکر و مرسی از وجود گرمتون اقا نادر .اموزش گرفتیم.خدا قوت خدمت ایجنت محترم و خدمتگزاران
همسفر زهره سه شنبه 15 آبان 1397 08:49
خداقوت وتشکر فراوان خدمت ایجنت محترم آقا نادر .
مصاحبه ی زیباو آموزنده ای بود .امیدوارم موفق و پیروز باشید.
خداقوت خدمت آقا رحیم وعکاس محترم.
حسن کدخدایی دوشنبه 14 آبان 1397 19:42
خدا قوت خدمت آقا نادر ایجنت محترم از سخنان و مصاحبه زیبایتان لذت بردم
تشکر از آقا رحیم بابت تهیه این گذارش زیبا

ممنون از عکاس

مرتضی ج دوشنبه 14 آبان 1397 15:56
سلام وتشکر از ایجنت محترم اقا نادر و همچنین اقا رحیم
مسافر عباس فاتح پور لژیون آقانادر دوشنبه 14 آبان 1397 13:07
سلام وخداقوت خدمت استاد عزیزم آقای اسدی واقارحیم
مسافر اشکان دوشنبه 14 آبان 1397 12:58
سلام. با تشکر از زحمات آقا نادر آروزی توفیق بیشتر برای شما دارم، همچنین از رحیم عزیز نیز برای تهیه این گزارش زیبا تشکر می کنم.
فاطمه همسفر محمد دوشنبه 14 آبان 1397 12:42
خداقوت و تشکر بسیار از ایجنت محترم آقا نادر که خالصانه و عاشقانه خدمت می کنند
خداقوت خدمت تهیه کنندگان این مصاحبه آموزنده
زهرا خیابانی دوشنبه 14 آبان 1397 12:08
با سلام و خداقوت ممنون از مصاحبه خوبتون. از ایجنت محترم به خاطر زحمات بسیاری که در شعبه میکشند تشکر میکنم . پیروز و پاینده باشید.
مسافر علی از لژیون آقا امیر حسین دوشنبه 14 آبان 1397 10:42
سلام و خداقوت خدمت آقا رحیم؛ برادر هم لژیونیم مصاحبه بسیار زیبایی بود به آقا نادر هم یک خسته نباشی ویژه بخاطر تمام زحماتی که برای شعبه امین گلی می کشند موفق و پیروز باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات