کارگاه آموزشی خصوصی همسفران دوشنبه 97/08/21" DST و تجربه من از سایر روش ها "
سه شنبه 22 آبان 1397 ساعت 14:15 | نوشته ‌شده به دست همسفر اعظم | ( نظرات )

به نام نامی اولین عاشق که اوست...

روز دوشنبه 97/08/21 جلسه سوم از دور دوازدهم کارگاه‌های

آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه هم سفران شعبه امین گلی

با استادی کمک راهنمای محترم هم سفر نرگس، نگهبانی هم سفر زهرا

و دبیری هم سفر لیلا و با دستور جلسه

DST و تجربه من از سایر روش‌ها " رأس ساعت 15 آغاز به کار نمود.

 

 اعتیاد یک بیماری است که در اثر ناآگاهی خود شخص به وجود آمده است؛ بیماری جسم، روان و جهان‌بینی. بیماری که سیستم عصبی مرکزی و محیطی بدن شخص  به شدت دچار آسیب می‌شود  ، ولی مصرف‌کننده، بیماری نیست که در بیمارستان بستری و تحت مراقبت و پرستاری قرار بگیرد یا خونش را عوض کنند و به‌اصطلاح سم را از بدنش خارج کنند...


در ادامه مطلب بخوانید...


 سخنان استاد گرامی:

استاد محترم ابتدا بابت این خدمت خداوند را سپاس گفتند و از خانم نگهبان نیز بابت واگذاری این استادی به ایشان تشکر نمودند.

دستور جلسه روش DST  و تجربهٔ من از روش‌ها می‌باشد.

اعتیاد یک بیماری است که در اثر ناآگاهی خود شخص به وجود آمده است؛ بیماری جسم، روان و جهان‌بینی. بیماری که سیستم عصبی مرکزی و محیطی بدن شخص  به شدت دچار آسیب می‌شود  ، ولی مصرف‌کننده، بیماری نیست که در بیمارستان بستری و تحت مراقبت و پرستاری قرار بگیرد یا خونش را عوض کنند و به‌اصطلاح سم را از بدنش خارج کنند.

درمانگاه اعتیاد فقط کنگره 60 می‌باشد انجیوهای دیگر مثل کمپ  ، NA فقط کمک می‌کنند که شخصی که تجربهٔ NA و کمپ را داشته بهتر کنگره را بپذیرد و آن مکان‌ها مقدمات سفر را برای مصرف‌کننده فراهم می‌کند.

شخص با آن روش‌ها درمان نمی‌شود و هیچ‌وقت به حال خوب  و مساعد نمی‌رسد و جواب منفی ادرار نشانهٔ  درمان شخص نیست. وقتی شخصی اکثر روش‌های ترک را امتحان می‌کند و بعد دوباره به مواد بر می‌گردد خسته و ناامید می‌شود آن موقع است که دنبال راه اصلی درمان می‌گردد و خداوند کنگره را سر راهش قرار می‌دهد.

هیچ مکان و هیچ شخصی مثل کنگره اعتیاد را نمی‌شناسد، فقط کنگره است که موفق شده با روش DST   و داروی OT  مصرف‌کنندگان را درمان کند و سفر دومی‌های ما دلیل بارز بر این ادعا هستند.

آقای مهندس می‌فرمایند: وقتی بیماری اعتیاد از سیستم پزشکی و انجیوها خارج شود تبدیل به یک تجارت پرسود برای یک عده سودجو که از حال بد و ناآگاهی شخص مصرف‌کننده سوءاستفاده می‌کنند، می‌شود مثل تبلیغات ماهواره‌ای که کپسول‌هایی را با داروهای شیمیایی پر می‌کنند و به اسم داروهای گیاهی که هیچ‌گونه ضرری ندارند وارد بازار می‌کنند، در صورتی‌که ضررشان شدیدتر و بدتر از مواد نیز می‌باشد.

پس روش طب سوزنی، ابوالفضل درمانی، متادون درمانی، جن درمانی و ... هیچ‌کدام روش درمان اعتیاد نیستند و یک نفر نیز با این روش‌ها به درمان نرسیده و مراکز ترک اعتیاد با تبلیغات صد درصد تضمینی، در زمینه اعتیاد یک بدآموزی ایجاد می‌کنند و ناخودآگاه این ذهنیت اشتباه  را برای مردم به وجود می‌آورند که ترک اعتیاد کار ساده ای است که اگر مصرف‌کننده شدیم اشکالی ندارد و با رفتن به یکی از این مراکز می‌توانیم ترک کنیم.

دولت هیچ‌وقت این مراکز را جمع نمی‌کند این خود مردم هستند که باید آگاهی‌شان بالا برود و مسیر درست را پیدا کنند.

مسافر من هم  از بین روش‌های ترک، تجربهٔ  سقوط آزاد  و قرص ترامادول را داشتند  . به روش سقوط آزاد در منزل ترک کردند و تا 3 روز حال خیلی بدی داشتند عطسه  ، آب ریزش بینی، بی‌قراری شدید، دل پیچه و اسهال ... و من فکر می‌کردم به دلیل ترک بدنش ضعیف و دچار سرماخوردگی شده است درصورتی‌که این حالت‌هاسرماخوردگی نیست و هر شخص مصرف‌کننده‌ای به هر علتی مصرف موادش قطع شود دچار این عوارض که عکس‌العمل‌های آشکار جسم هستند می‌شود.

 این حالات تا دوهفته شدید و بعد از دو هفته کمی کم تر می‌شود ولی بازهم ادامه دارد و بعد از آن، عکس‌العمل‌های پنهان نمایان می‌گردد و شخص با مشکلات شدیدتری روبرو می‌شود که ریشه در جسم دارد و فقط کنگره 60 در این زمینه اطلاعات دارد و به دلیل ناآگاهی از این وضعیت، شخص ناخودآگاه مجدد به سمت مواد کشیده می‌شود.

من و مسافرم هم به دلیل ناآگاهی فکر می‌کردیم با تغذیه مقوی و استراحت در منزل می‌توان به درمان رسید. مسافرم یک مدتی نیز قرص ترامادول مصرف کردند و فکر می‌کردند چون قرص داروست می‌تواند درمان شود و همین که دود ندارد مصرف‌کننده نیست در صورتی‌که آن قرص‌ها تهدیدهای بدتر و شدیدتری را باعث شد.

هر بار که یک مصرف‌کننده ترک می‌کند و دوباره برگشت می‌زند بدنش ضعیف و ضعیف تر می‌شود و اعتماد به نفسش را از دست می‌دهد از طرفی خانواده هم دیگر به او اعتماد نمی‌کند، چون فکر می‌کنند درمان شده و از خودخواهی و بی‌اراده‌ای و لذت‌جویی  اوست که دوباره به مواد برگشته است در صورتی‌که اصلاً درمانی اتفاق نیفتاده است.

 وقتی یادم می‌آید که براثر یک ناآگاهی چقدر از اعتیاد رنج کشیدم خدا را شکر می‌کنم و از آقای مهندس ممنون هستم که روش درمان اعتیاد را پیدا کردند، همان زمان بود که  حسی در وجودم به وجود آمد که کمک راهنما شوم تا به همنوعان خود کمک کنم و بتوانم از رنج آن‌ها کم کنم.

برای  شخصی که  بخواهد درمان شود روش DST  بهترین روش می‌باشد و لازم است که شخص حتماً به کنگره بیاید و سفر کند. ورود به اعتیاد آسان و لذت‌بخش  و خروج آن با خون‌جگر انجام می‌شود.

سفر کردن از آن‌جهت سخت است که شخص باید آموزش پذیر باشد، لازم است که شخص فرمان‌بردار باشد که این کار بسیار سخت است چون با مقاومت‌های درونی از جمله منیت روبرو می‌شود. اگر شخص درست سفر کند تا 90 درصد سیستم شبه افیونی بدنش بازسازی می‌شود و 10 درصد باقی‌مانده با بالا بردن جهان‌بینی  و انجام خدمت‌ها در سفر دوم  جبران می‌شود.

درصورتی‌که جهان‌بینی شخص نسبت به مواد و روش درست زندگی کردن تغییر نکند متأسفانه دوباره به  اعتیاد برمی‌گردد، حالا به اعتیاد هم برنگردد درگیر ضد ارزش‌های دیگر می‌شود.

در پایان از آقای مهندس و خانوادهٔ محترمشان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

 

نویسنده: هم سفر اعظم

تصویرگر: هم سفر زهرا

ویرایش و تنظیم: هم سفر لیلا رحیمی

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات خصوصی همسفران، روزهای دوشنبه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
یکشنبه 27 آبان 1397 21:46
سلام و خداقوت خدمت استاد عزیز خانم نرگس به خاطر استادی زیبا یشان وممنونم از اسیستانت محترم خانم ریحانه ومرزبانان خوب شعبه وخانم مهین
جمعه 25 آبان 1397 14:48
باسلام وخداقوت خدمت وبلاک نویسان عزیز وممنونم از خانم نرگس عزیز برای استادی زیباشان
زهراح جمعه 25 آبان 1397 00:32
خداقوت به نگهبان ودبیرجلسه... ازخانم نرگس بابت مطالب بسیارخوبشون ممنونم.... وهمچنین تشکروخداقوت خدمت همه وبلاگ نویسان
همسفرفاطمه س چهارشنبه 23 آبان 1397 00:08
باسلام خدا قوت استاد نگهبان و دبیر مطالب خیلی اموزنده بود
ممنون...
همسفرمهری سه شنبه 22 آبان 1397 19:13
خدا قوت به کمک راهنمای گرامی سر کار خانم نرگس
یک خدا قوت ویژه خدمت خانم زهرا و خانم لیلا
ممنون واقعا استفاده کردم مطالب زیبا و آموزنده بود
در پناه حق باشید
همسفر بتول سه شنبه 22 آبان 1397 15:12
سلام و خداقوت خدمت دبیر و نگهبان جلسه و عرض خداقوت ویژه خدمت راهنمای عزیزم سرکار خانم نرگس استادی بسیارزیبایی داشتیدو خدا قوت وعرض خوش آمد دباره خدمت خانم مهین عزیزو اسیستانت محترم خانم ریحانه؛ آرزوی موفقیت روز افزون را برای این عزیزان از خداوند خواستار هستم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات