به نام قدرت مطلق الله...

جلسه هماهنگی مرزبانان و راهنمایان نمایندگی امین گلی در روز سه شنبه 15 آبان ماه 1397

 با استادی مسافر امیرحسین، نگهبانی مسافر مهدی و دبیری مسافر بهزاد با

دستورجلسۀ "لژیون مالی و جشن گلریزان" رأس ساعت 16 آغاز به کار نمود.


آموزش رهجوها وظیفهٔ راهنماست و باید به آن‌ها بیاموزد لژیون مالی و هفتهٔ مالی چیست، آکادمی چیست و اینجا چه کار بزرگی انجام می‌شود؛ راهنما باید به شاگردانش آموزش دهد اگر پولی پرداخت می‌کنند فقط برای این نباشد که در اینجا به درمان رسیده‌اند بلکه این را بدانند که اعتیاد چه خسارات بزرگی در جامعه ایجاد می‌کند، چه خانواده‌هایی را نابود می‌کند و...

در ادامه مطلب بخوانید...

سخنان استاد محترم:

مادیات در زندگی بسیار مهم است ولی باید حواسمان باشد که مادیات بر ما سوار نشود زیرا می‌شود همان داستان خیکِ پنیر که در رودخانه بود که وقتی ما بخواهیم آن را رها کنیم دیگر نمی‌شود زیرا او ما را رها نمی‌کند و این موضوع را زمانی می‌فهمیم که می‌خواهیم بمیریم و آنجا متوجه می‌شویم که چقدر تسویه‌حساب کردن سخت است.

بخشیدن مادیات همان‌قدر سخت است که به دست آوردن مادیات سخت است و به عبارتی پیاده شدن از اسب به همان اندازه مهم است که سوارشدن بر اسب مهم است.

آموزش رهجوها وظیفهٔ راهنماست و باید به آن‌ها بیاموزد لژیون مالی و هفتهٔ مالی چیست، آکادمی چیست و اینجا چه کار بزرگی انجام می‌شود؛ راهنما باید به شاگردانش آموزش دهد اگر پولی پرداخت می‌کنند فقط برای این نباشد که در اینجا به درمان رسیده‌اند بلکه این را بدانند که اعتیاد چه خسارات بزرگی در جامعه ایجاد می‌کند، چه خانواده‌هایی را نابود می‌کند و چه کارهای وحشتناکی برای تهیه مواد اتفاق می‌افتد و این‌طور نگاه کنند که در اینجا اعتیاد افراد از بین می‌رود و جلوی این‌چنین مسائلی گرفته می‌شود و آن‌ها نیز در مسیر این کار بزرگ شریک می‌شوند و بدانند که اگر پولی می‌دهند نه‌تنها چیزی از دست نداده‌اند بلکه کلی هم بُرد کرده‌اند و به دست آورده‌اند.

راهنما باید شاگردانش را بیدار کند تا بدانند این مراسم برای چه اهداف بزرگی است و در این مراسم شرکت کنند. اگر شعبه‌ای ازنظر مالی ضعیف باشد مقصر اصلی راهنمایان آن شعبه هستند که درست افراد را آموزش نداده‌اند.

راهنمایان بایستی با ایجنت شعبه هماهنگ باشند و درست عمل کنند و در این صورت می‌توانند شرایط مالی مناسبی برای شعبه و کنگره محیا کنند.

همچنین باید به افراد آموزش دهند پولی که می‌دهند برای کنگره است و تمام کنگره یکی هستند و این شعبه و آن شعبه ندارد و همه باید به هم کمک کنیم و پشت‌هم باشیم.

سخنان ایجنت محترم:

عملکرد شعبه امین گلی و راهنمایان آن تا امروز بسیار عالی بوده است و بازهم بایستی مثل همیشه خوب و عالی باشد و این عملکرد خوب راهنمایان باعث رفتار و عملکرد صحیح رهجوهای آنان می‌شود.

راهنما باید به رهجو آموزش دهد اهداف مالی کنگره چیست و شرکت در مراسم گلریزان و لژیون مالی چه فواید مهمی برای آنان دارد و چه چیزهایی را به دست می‌آورند.

اگر برخی افراد فقط یک‌پنجم پولی را که دردوران سوئ مصرف خود خرج می‌کردند کنار بگذارند می‌توانند جزء لژیون مالی بشوند.

یک‌بار در مراسم هفته لژیون مالی دیده‌بان محترم آقای حکیمی در شعبه حضور داشتند و ایشان برای جلسهٔ آن روز من را استاد کردند، در آن روز من با خود قرار گذاشتم که از سال بعد جزء لژیون مالی بشوم و شدم، امیدوارم که شما هم در این مسیر قدم بگذارید و مطمئن باشید که موفق و پیروز می‌شوید.

خلاصه سخنان راهنمایان:

وقتی به گذشته نگاه می‌کنم و به این فکر می‌کنم که کجا و در چه شرایطی بودم و با چه حال و اوضاع بدی به کنگره آمدم، می بینم که همیشه من بدهکار کنگره هستم. زمانی که کنگره در سال 78 شروع به کار نمود من هنوز مصرف کننده نبودم. کنگره را شخص آقای مهندس دژاکام بنیان نمودند و اشخاصی آمدند و این حرکت را وسعت بخشیدند. اگر این اشخاص نیامده بودند و با پول و تلاش خودشان این شعبه را به اصفهان نیاورده بودند تکلیف من چه بود؛ پس حالا که این امانت به ما رسیده ما نیز باید با تمام توان آن را حفظ کنیم.

تأمین منابع مالی از بین اعضای کنگره 60 هست؛ چون ما به هیچ گروهی وابسته نیستیم و این مهم به دست راهنمایان کنگره 60 انجام می‌پذیرد. چون این امکان وجود دارد که افراد اصلاً در مورد لژیون مالی و ساختار کنگره 60 اطلاعی نداشته باشند، باید به آنها گفته شود و افراد تشویق شوند و اهمیت این موضوع را درک کنند و همه دست به دست هم بدهند.

خلاصه سخنان مرزبانان:

راهنمایان در صورت امکان اطلاع کامل را در اختیار مسافرین بگذارند. انسان اول باید داشته باشد تا بتواند ببخشد. همان طور که سوار شدن بر روی اسب مشکل است به همان اندازه پیاده شدن هم سخت است و بخشش واقعاً به روش دی.اس.تی نیاز دارد و کمتر کسی است که برای بار اول بتواند وارد لژیون مالی شود.


نویسنده: مسافر اشکان و مسافر سعیدمحسن

تصویرگر: مسافر سعید


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مناسبت ها، اخبار و اطلاعیه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر فرزاد یکشنبه 27 آبان 1397 22:42
خدا قوت با آرزوی پیروزی برای شما
همسفرعزت یکشنبه 27 آبان 1397 08:40
باسلام وخدا قوت خدمت راهنمایان ومرزبانان وایجنت وتمام خدمت گذاران خدمتتون قبول
حسن کدخدایی شنبه 26 آبان 1397 13:21
خدا قوت به راهنمایان گرامی و مرزبانان محترم

جلسه بسیار خوبی بود

تشکر از نویسند و ویرایشگر
مسافرشاهین شنبه 26 آبان 1397 09:02
سلام یه خسته نباشی به تمام راهنماهاومرزبانان محترم سخنانتان زیباوپر معنا بود کنگره بهترین مکانی برای رهاشدن از دام اعتیاداست مادرگذشته چقدر خرج میکردیم تا بتوانیم به رهایی واین ارامش برسیم اما نمیتوانستیم پس حالا که خداوند این مکان امن ومقدس را در اختیار ما گذاشته ما هم بیایم از این مکان امن ومقدس حمایت کنیم حالا هر چقدر در توانمان است انشاالاه خداوند از همه ما قبول کند
مسافر عباس فاتح پور لژیون آقانادر جمعه 25 آبان 1397 13:34
سلام وخداقوت خدمت همه راهنمایان ومرزبانان عزیز
همسفرمریم جمعه 25 آبان 1397 08:06
سلام.خداقوت وخسته نباشی خدمت مرزبانان واینجنت وراهنمایان مسافران وراهنمایان همسفران شعبه امین گلی .ارزوی موفقیت برای همه دارم.
مسافر ابراهیم لژیون هفتم جمعه 25 آبان 1397 07:21
سلام و خدا قوت خدمت ایجنت محترم و مرزبانان عزیز و تمامی راهنمایان عزیزم که با زحماتتون شعبه خوب و در حال پیشرفتی داریم.مرسی که هستید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic