کارگاه آموزشی خصوصی همسفران روز دوشنبه 98/02/02 " سیگار "
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 ساعت 19:26 | نوشته ‌شده به دست همسفر اشرف | ( نظرات )
    به نام نامی اولین عاشق که اوست ...

روز دوشنبه 98/2/2 جلسه هشتم از دوره سیزدهم کارگاه‌های

آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه هم‌سفران شعبه امین گلی با

استادی اسیستانت محترم سرکار خانم مرجان و نگهبانی

هم‌سفر اشرف و دبیری هم‌سفر نجمه و با دستور جلسه

 "سیگار" رأس ساعت 16 آغاز به کار نمود.

 

بهترین دارو برای درمان سیگار نیکوتین خوراکی است که با لب و دهان در ارتباط است همانند سیگار که با لب و دهان در ارتباط است. دوره سازگاری آن سه ماه است که ممکن است در بیست روز اول یک مقداری شخص اذیت شود تا عادت کند به این وضعیت تا از دودی به خوراکی تبدیل شود...

                                 در ادامه مطلب بخوانید ...                                      

 سخنان استاد محترم:

استاد گرامی در ابتدا بابت سپردن جایگاه از نگهبان عزیز تشکر نمودند و فرمودند: خیلی خوشحال هستم که شاهد رشد و پیشرفت شعبه امین گلی هستم، هم ازنظر تعداد ره‌جو و هم ازنظر تعداد کمک راهنما. آرزو می‌کنم سفر خوبی داشته باشید و به هر جای که لیاقت و خواسته‌اش رادارید و تلاش می‌کنید، برسید.

و اما در مورد دستور جلسه سیگار، معمولاً برای این دستور جلسه افرادی که خود سیگار مصرف کرده‌اند و به روش dst به درمان رسیده‌اند انتخاب می‌کنند؛ اما تعداد افرادی که به درمان رسیده‌اند آن‌قدر نیست که تمام شعبه‌ها را بتوانند کاور بدهند.

امروز برحسب وظیفه در خدمت شما هستم. من خودم هیچ تجربه‌ای از سیگار ندارم اما تمام آنچه در کنگره یاد گرفته‌ام را تلاش می‌کنم در اختیار شما قرار دهم و تجربه از یک هم‌سفر که مسافرش سیگار مصرف کرده است.

کمتر کسی است که در مورد سیگار نداند. سیگار مادی است که به‌جای آنتی ایکس مصرف می‌شود چون دقیقاً روی سیستم x ونورترانسمیتر ها که در بدن هست همان کاری را می‌کند که اعتیاد می‌کند.

می‌گویند 4800 هزار نوع مواد سمی در سیگار وجود دارد که یکی از آن‌ها نیکوتین است که نیکوتین به جهت شباهتی که با استیل کلین دارد همان‌طور که می‌دانید استیل کلین یکی از نورترانسمیترهای که در بدن انسان ترشح می‌شود نیکوتین شباهت بسیار زیادی ازنظر ساختار به استیل کلین دارد و کاری که می‌کند روی گیرنده‌ها می‌نشیند و کار استیل کلین را مختل می‌کند و نمی‌گذارد ترشح شود.

وظایف مهمی بر استیل کلین است، اینکه صبح از خواب بیدار شویم و به‌موقع بخوابیم و خلق‌وخوی مناسب داشته باشیم و ازنظر اهمیت زیادی دارد. برای یک فردی که زندگی عادی خود را انجام می‌دهد، تخریب از همین‌جا شروع می‌شود وقتی‌که نیکوتین جای استیل کلین را می‌گیرد حالا می‌گویم که این تخریب انجام‌شده است. آماری که می‌دهند که در سال 2500 نفر به خاطر اوردوذ یا مصرف انواع مواد مخدر جان خود را ازدست‌داده‌اند و ممکن است آهی هم بکشیم.

اما وقتی به‌جای می‌رسیم که آمار برای افراد سیگاری به 10700 هزار نفر در سال یعنی چندین برابر در اثر مواد مخدر جان خود را از دست می‌دهند و این آمار نشان‌دهنده اهمیت درمان سیگار است و علت این‌که آقای مهندس می‌فرمایند افرادی که وارد کنگره می‌شوند برای آن‌ها واجب است که در کنار درمان اعتیاد سیگارشان را هم به درمان برساند نیز همین است.

آقای مهندس می‌فرمایند: من دوست دارم که اعضای کنگره به خاطر سکته و بیماری‌های مختلف نمیرند و تمام اعضای کنگره سالم بمانند و اعتقاددارند که درمان سیگار درمان اعتیاد را کامل می‌کند یعنی اگر شخصی درمانش را انجام می‌دهد بر او واجب است درمان سیگار را هم انجام دهد که این امر میسر شده و از سال 9213 لژیون ولی‌ام وایت تأسیس شد.

به این جهت این نام را انتخاب کردند که آقای ویلیام یکی از دوستان آقای مهندس در آمریکا است و رابطه بسیار عمیقی که بین این دو وجود دارد به احترام ایشان اسم این لژیون‌ها را ویلیام گذاشتند. مسافران و هم‌سفران می‌توانند در این لژیون‌ها شرکت کنند و سفر خودشان را زیر نظر راهنمای که این سفر را گذرانده باشند، شروع کنند تا به درمان برسند.

درواقع همان متد dst برای درمان سیگار اتفاق می‌افتد. شاید یکی از وجوه اعجازآفرین متد دی اس تی است.

بهترین دارو برای درمان سیگار نیکوتین خوراکی است که با لب و دهان در ارتباط است همانند سیگار که با لب و دهان در ارتباط است. دوره سازگاری آن سه ماه است که ممکن است در بیست روز اول یک مقداری شخص اذیت شود تا عادت کند به این وضعیت تا از دودی به خوراکی تبدیل شود.

افرادی که سفرشان را آغاز کرده‌اند بعد از دو ماه می‌تواند درمان سیگار را شروع کنند و این امر کمک می‌کند که سفری خوبی داشته باشند چون نیکوتین کاری می‌کند که مواد مخدر روی بدن انجام می‌دهد.

افرادی که قلیان و یا پیپ استفاده می‌کند می‌تواند به‌راحتی این سفر را انجام دهند. مسافران چون مصرف سیگار در جامعه محدودیتی ندارد و هرجایی می‌توان از این سیگار استفاده کرد، این‌که می‌گویند عادت کرده‌ایم و یا نمی‌شود برای مدت بیست روز سخت است و بعد به انجام می‌رسد.

در ابتدای ورود از شما خواستند که مسافر خود را رها کنید و با اجبار نمی‌توان موفق شویم، باید خودشان خواسته قوی داشته باشند و بازور و اجبار نمی‌شود، باید به این تفکر برسند تا این قضیه را به انجام برسانند و این را بدانید خیلی از مشکلات خوابی که مسافران داشتند و در طول سفرشان درست نشده و مشکلاتی که برای مزه‌ها داشتند و خیلی از مسائل دیگر برطرف می‌شود. زمانی که خواسته‌ای قوی داشته باشید القائات به شما می‌رسد.

در وادی اول گفته‌شده است اگر خواسته داشته باشید مرتب القائات هم ایجاد می‌شود تا فرد موفق شود پس باید خوشحال باشیم که در کنگره اولین جای است که سیگار با متد dst به درمان می‌رسد و ما در تمام جهان حرفی برای گفتن داریم.

 امیدوارم کسانی که خواسته دارند القائات به آن‌ها برسد. در ضمن در اصفهان راهنمای درمان سیگار برای خانم‌ها داریم که اگر کسی قلیان یا پیپ یا سیگار استفاده می‌کنند و می‌خواهند به درمان برسند به اسیستانت شعبه یا مرزبان مراجعه کنند تا راهنمایشان کنند. برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت می‌کنم.

لژیون خدمتگزار 

نویسنده: هم‌سفر اشرف

تصویرگر: هم‌سفر رؤیا

ویرایش و تنظیم: هم‌سفر لیلا رحیمی

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات خصوصی همسفران، روزهای دوشنبه، دستور جلسات هفتگی،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر صدیقه یکشنبه 8 اردیبهشت 1398 00:12
سلام خدا قوت خدمت تمام عزیزانی که در سایت زحمت میکشند
مرضیه همسفرسعیدمحسن پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398 11:54
خانم مرجان عزیز واقعا از دیدن شما انرژی گرفتیم و همچنین از تجربه های خوبی که در اختیارمان گذاشتین برای شما و خانواده پر تلاش شما آرزوی سلامتی و موفقیت در تمام مراحل زندگی دارم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic