مشارکت مکتوب همسفران لژیون دوم
یکشنبه 31 شهریور 1398 ساعت 21:16 | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )

به نام خالق زیبایی ها

در باب دستور جلسه هفنگی صورت مسئله اعتیادبه ادامه مطلب مراجعه فرمایید.......همسفر لیلا ک: یک بار دیگر دخالت خودسرانه ی آدمی در ساختارهای بنا شده توسط قادر مطلق و دستکاری او در نظام طبیعت بحران آفرین شد. این اولین مورد نیست که انسان با دست خویش موجبات هلاکت خود و جمع دیگری را فراهم آورده است. از اعتیاد می گویم، وقتی آدمی نیروهای ویرانگر را خوب نشناخته و مغرورانه توانایی خود را بیشتر تصور کرده است اعتیاد فرصت جولان پیدا می کند.
و اعتیاد این گونه به وجود می آید، آفرینش بیماری با دستهای خویش. در صورت که به انسان هشدارهای لازم داده شده که با دست خود، خود را به هلاکت نیندازد. دیوانه ای سنگی درون چاهی می اندازد که صدها عاقل در بیرون آوردنش درمانده اند. دیری ست که جامعه شاهد هدر رفتن نیروهای کاری و استعدادهای فراوان خود است، و با تشخیص خطای سوء مصرف مواد مخدر تمامی عقلای جامعه به فکر چاره جویی افتاده اند. از متدهای درمان اعتیاد بسیار شنیده ایم و همین طور از ناکارآمدی آن ها.

اما کنگره 60،پس از بالغ بر 20 سال تحقیق در مورد انسان، مواد مخدر و بیماری اعتیاد به این نتیجه رسیده است که اعتیاد یک بیماری جسمی می باشد که به واسطه ی متعادل نبودن ترشحات و سیستم های حیاتی جسم فرد مصرف کننده، روان و جهان بینی شخص نیز از حالت تعادل خارج گردیده است. در طی سال ها مواد مخدر بیرونی جایگزین مخدرهای طبیعی تولید شده در بدن گردیده است و از آن جا که جسم انسان به طور طبیعی مخدر تولید می کند، برای حفظ شرایط تعادل بدن به هر مقدار مشخص که از بیرون مواد مخدر وارد بدن می کند به همان اندازه از تولیدات داخلی خود می کاهد، تا جایی که تولید خود را به طور کامل قطع می نماید و بدین ترتیب جایگزینی صورت می گیرد و شخص درگیر مواد مخدر می شود.

حال شخصی که سال ها با مصرف مواد مخدر شهر وجودی خود یا جسم خود را نابود نموده است، مانند کسی می ماند که پله های یک نردبان بلند را یکی یکی و تدریجی طی مدت زمانی مشخص و اغلب چندین سال بالا رفته است. آیا اگر این شخص به یک باره ازنردبان پایین بپرد سالم به زمین می رسد؟ به نظر شما بهترین راه برای پایین آمدن چیست؟
روش D.S.T(تدریجی) روش علمی و تجربی است که در سال 1375 توسط مهندس دژاکام پایه گذار درمان اعتیاد در ایران و جهان ابداع گردیده و امروز پس از گذشت 23 سال از آن تاریخ این روش با تحقیقات علمی فراوان تکامل یافته و انسان های زیادی که از بیماری اعتیاد رنج می برند با هرنوع ماده ی مخدری که وارد کنگره 60 شده اند توانسته اند به درمان قطعی برسند.
با استفاده از متد DST و یا داروی اپیوم تینکچرOT هزاران نفر از گوشه و کنار کشور به درمان قطعی رسیده اند، آنها پس از درمان کامل و قطعی کوچکترین عارضه ای ندارند. 

کنگره 60 و خدمتگزاران آن از جمله بنیان کنگره آقای مهندس دژاکام ، راهنمایان، مرزبانان، نگهبانان و... را می توان از جمله فرشتگان الهی نامید که با صرف وقت گرانبهای خویش امکان رهایی جمع کثیر بیماران سوءمصرف از جمله مسافر من که با تخریب بیش از 15 سال انواع مواد مخدر به کنگره وارد شده است را فراهم نموده اند،و از رهگذر بازگرداندن نیروهای هرز رفته ی اجتماع به مسیر سلامتی، خدمات شایانی به جامعه نموده اند.
روشن شدن مسئله ی اعتیاد یک گام مهم و اولین سکوی پرتاب بوده است، و اولین جهشی بوده که اعضای کنگره 60 در مقوله ی اعتیاد برداشته اند.
با سپاس از بنیان کنگره 60 و مبتکر روش درمان تدریجی اعتیاد و کاشف صورت مسئله ی اعتیاد.

همسفر سپیده: اکثر ما در گذشته راه های مختلفی را برای درمان اعتیاد عزیزانمان امتخان کردیم که هرگز موفق به درمان نشدیم. در اصل ما آگاهی برای درمان اعتیاد نداشتیم و فقط دنبال این بودیم که مسافر ما فقط قطع مصرف کند و در اصل درمان نبود پاک کردن صورت مسأله بود. چون اگر درمان واقعی بود بعد از گذشت چند روز یا چند ماه از قطع مصرف به روش سقوط آزاد یا هر روش دیگری دوباره به مصرف مواد برگشت نمی کردند.

ما در کنگره یاد گرفتیم درمان یعنی حل کردن صورت مسأله ی اعتیاد. آموختیم که تخریب هایی که طی چندین سال به بدن و روان فرد وارد شده است را با 20 روز نمی توان درست کرد. یاد گرفتیم درکنار درمان جسم باید ضلع روان و جهانبینی را نیز درست کرد و این در مدت کوتاه امکان پذیر نمی باشد.
و امروزه به خوبی آگاهیم که درمان اعتیاد میسر نیست مگر با خواست خود فرد و با روش درمانی DSTدر کنگره 60.
امیدوارم ما هم بتوانیم لذت رهایی را در کنگره درک کنیم و موفق به حل کردن صورت مسأله ی اعتیاد شویم.

همسفر فاطمه ط: برای ترک مواد مخدر راه های زیادی وجود دارد، ولی راه درمان فقط یکی است و آن راه این است که باید سیستم عصبی بدن همان طور که تخریب شده دوباره بازسازی شود.
کنگره 60 اعتقاد دارد که اعتیاد به انواع مواد مخدر با صورت مسئله اعتیاد قابل درمان است و درمان موقعی اتفاق می افتد که جسم و روان به تعادل برسند و تمام مواد شبه افیونی بدن به طور خودکار بازسازی شده و به انجام وظیفه خود مشغول شوند.
اگر جسم و جهان بینی به تعادل برسد روان نیز به درمان می رسد و اگر داروی اوتی نباشد به تعادل رساندن جسم امکان ندارد و اگر جسم تعادل نداشته باشد، نمی توانیم تفکر، اندیشه و جهان بینی خودمان را به تعادل برسانیم.
در کنگره 60 خیلی زیبا و به صورت کامل صورت مسئله اعتیاد برای همه افراد با هر سواد و ظرفیتی که باشند قابل درک است و مثلثی وجود دارد که شامل سه ضلع جسم، روان و جهان بینی است.

جسم یک فرد مصرف کننده طی سالها مصرف مواد مخدر از تولید مواد شبه افیونی محروم مانده است. موادی که به طور خودکار باید ساخته شود و برای مواردی مثل درد، خواب، بیداری، غم، شادی و تعادل اعصاب و روان در بدن بسیار ضروری ست، به مرور زمان با مخدرهای بیرونی جایگزین می شود و بدن برای این که بتواند کارهای روزانه خود را به طور نسبی انجام دهد احتیاج به مواد مخدر بیرونی دارد و اینجاست که اعتیاد اتفاق می افتد.
حالا اگر بخواهیم این مواد بیرونی را قطع کنیم فرد تعادل جسمی و روانی خود را از دست می دهد، چون شخص مصرف کننده از درصد پایین مواد افیونی در بدن خود بر خوردار است.

متد DST توسط آقای مهندس حسین دژاکام کشف و برنامه ریزی شده است که جسم فرد با داروی اوتی که برگرفته از خالص ترین نوع تریاک و آب مقطر و درصدی از الکل ست و در لابراتورهای داروسازی تهیه می شود و در زمان مشخص و مقدار مشخص مصرف شده و مخدرهای درون بدن مثل آدرنالین و سروتونین و انکفالین و.... را تنظیم و راه اندازی می نماید و در طی مصرف دارو شخص از آموزش هایی که در کنگره توسط کمک راهنمایان و کتاب های آموزشی کنگره و سی دی های آموزشی برای بالا رفتن دانایی و جهان بینی است برخوردار می شود و به تعادل جسم و روان می رسد .

و من خدا را شاکر و سپاس گزارم که صورت مسئله اعتیاد توسط آقای مهندس حسین دژاکام  کشف شد و ما و مسافرانمان با خیالی آسوده می توانیم از وادی اعتیاد عبور کرده و به آرامش و تعادل جسم و روان برسیم.

همسفر اعظم ع: صورت مسئله اعتیاد عبارت است از جسم، روان و جهان بینی. که شخص در سفر اول با مصرف شربت OT می تواند جسم خود را درمان کند و روان و جهان بینی با نوشتن CD و حضور به موقع در جلسات و آموزش گرفتن از راهنما به وجود می آید و فرد می تواند با گذراندن این مراحل به درمان قطعی دست پیدا کند، تا جایی که اگر فرد تمام مراحل را به خوبی و با فرمانبرداری اجرا کند هیچ وقت به مصرف مواد باز گشت نخواهد کرد.
قبل از ورودم به کنگره نگاهم کاملاً متفاوت بود و فکر می کردم تنها اراده شخص است که می تواند به او کمک کند تا خود را از این دام نجات دهد. در صورتی که از صورت مسئله اعتیاد که شامل درمان جسم، روان و جهان بینی بود آگاهی نداشتم و خداوند را شاکرم بابت این که توانستم بفهمم و درک کنم که این بیماری مزمن نیست و قابل درمان قطعی ست و حتی با شناخته شدن صورت مسئله اعتیاد، من نیز توانستم روان خودم را که از این شرایط دچار مشکل شده بود و آسیب بسیاری دیده بود تا حد زیادی به آرامش برسانم. تشکر فراوان از مهندس دژاکام بابت روشن کردن صورت مسئله اعتیاد و یاری به هزاران هزار خانواده.


با احترام فراوان؛ اعضای لژیون دوم
تنظیم : همسفر لیلا ن
با تشکر از اعضاء لژیون دوم  
             
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت های مکتوب،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
اصغرعظیمی چهارشنبه 3 مهر 1398 20:28
خداقوت به همه همسفران گرامی بسیار عالی وآموزنده بود واین همه دانشودانایی در قسمت همسفران نشاندهنده تلاش خوب راهنمایان گرامی است تشکر وخداقوت
زهرا ع سه شنبه 2 مهر 1398 20:40
خدا قوت به راهنمای عزیزم خانم لیلا و تمامی بچه های لژیون دوم بسیار عالی و زیبا دستور جلسه را مکتوب کردید.
هم سفر مریم لژیون دوم سه شنبه 2 مهر 1398 10:26
با عرض سلام و خداقوت خدمت راهنمای بزرگوارم خانم لیلا عزیز و دوستان گلم مشارکت های زیبایی ارائه کرده بودید
حسن کدخدایی دوشنبه 1 مهر 1398 18:06
خدا قوت به اعضای لژیون دوم
تشکر از نویسنده و مدیر وبلاگ
مسافر ابراهیم L 7 دوشنبه 1 مهر 1398 16:38
سلام و خداقوت خدمت همسفران خدمت گزار.
همسفرفاطمه خ دوشنبه 1 مهر 1398 10:46
باسلام وخداقوت بسیارعالی وآموزنده بودواقعالذت بردم.ان شاءالله برکتشان به زندگیتان برگرددوبه امیدرهایی شماهم لژیونیهای عزیزم وهمچنین تشکرازهمسفرفاطمه زوهمسفرلیلان به خاطرزحمت وبلاگ وتشکرویژژژژژه ازراهنمای گلم که آرامش رابه من هدیه دادند.
همسفرصفورا (لژیون ۶) دوشنبه 1 مهر 1398 10:32
عرض سلام و خداقوت به همسفران لژیون دوم و راهنمای محترمشان خانم لیلا. بسیار عالی بود .موفق باشید .
همسفراز لژیون پنجم یکشنبه 31 شهریور 1398 22:52
سلام خدمت دوستان لژیون دوم زیبا بود خدا قوت موفق باشید از خانم لیلا هم تشکر میکنم خیلی زحمت می کشید
هاجر از لژیون هفتم یکشنبه 31 شهریور 1398 22:05
خدا قوت به همسفران عزیز لژیون دوم عالی و جامع بیان كردین با ارزوی موفقیت برای تك تك شماها
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic