مصاحبه با ایجنت سابق نمایندگی امین گلی مسافر نادر
جمعه 12 مهر 1398 ساعت 18:07 | نوشته ‌شده به دست مسافر رحیم | ( نظرات )

ادامه مطلب .....1_سلام لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی نمائید. 

سلام دوستان نادر هستم یک مسافر آنتی ایکس مصرفی تریاک روش درمان dst داروی درمان شربت ot نام راهنما و استاد بزرگوارم آقای محمد فنایی طول سفر اول 10 ماه رشته ورزشی والیبال و شنا رهایی 8 سال و 1ماه و  در ادامه با آنتی ایکس مصرفی یک پاکت سیگار وارد لژیون وایت شدم به راهنمایی استاد عزیزم آقا امیرحسین طول سفر اول 10ماه رهایی از دخانیات 4 سال 

2_از تجربه خودتان در دوره ایجنتی نمایندگی امین گلی بگوئید. 

دوره ایجنتی یک دوره ای خدمتی است که آقای مهندس و دیده بانان محترم به من اعتماد کردند و مسئولیت این خدمت را یک دوره به من سپردند که در این جایگاه خدمت کنم، هر خدمتی در کنگره شهد و شیرینی خودش را دارد از نظر آموزشی، آموزش بالایی دارد چون یک مسئولیت سنگینی بعهده داری و این مسئولیت سنگین که هدایت،پیشرفت، کمی و کاستی های یک شعبه مسئولیتش به عهده ایجنت می باشد و شعبه با حضور فعال و با هماهنگی های کمک راهنمایان محترم تا انشاالله به ارتقاء و پیشرفت بهتری برسد.


3_آیا زمانی که وارد کنگره شدید و یا حتی بعد از درمان تصور می کردید به این جایگاه برسید.

هر شخصی که وارد کنگره می شود در ابتدای سفر به فکر درمان می باشد و یا یک روز می تواند بدون مواد زندگی کند با آمدن به کنگره متوجه می شود کنگره فقط مسئله  درمان اعتیاد نیست. 95% درست زندگی،انسان شناسی،خدا شناسی و خودت را بهتر می شناسی و با یک سفر خوب متوجه می شوی بهتر به مسئله درمان اهمیت می دهیم و در سفر دوم مسائل آموزشی برای مسافر ارجعیت پیدا می کند و قطعاً بدنبال آموزش بیشتری هستند وقتی آموزش می گیرند، متوجه می شوند هدف ما از پا به حیات گذاشتن چی هست و خود من متوجه شدم که برای آموزش و خدمت پا به عرصه حیات گذاشته ایم.
 وقتی متوجه شدم  وظیفه ای جز خدمت و آموزش نداریم بیشتر با وظیفه خودم آشنا شدم و این مقطع را یک وظیفه دانستم طبق آموزشی که دیده ام خدمت کنم، و این طبیعی است هر انسانی در سفر دوم خدمت کند جایگاه خودش را در هستی و کائنات بیشتر می شناسد و اگر یک مقداری کنگره را شناخت در کنگره هم بیشتر خدمت می کند.

4_نمایندگی امین گلی در دوره خدمتی شما چه تغییری کرده است.

نمایندگی امین گلی قبلاً سه لژیون داشت و در انتهای دوره ایجنتی آقای ساسانی به ده لژیون تبدیل شد که تازه شروع بکار کرده بودند هفت کمک راهنمای جدید که هیچکدام تجربه راهنمایی نداشتند و انرژی خاصی داشتند خواهان پیشرفت بودند جلسات بیشتری با کمک راهنمایان محترم برگزار کردیم. حمایت سبد کنگره 60 بوده که خدا را شکر سبد پیشرفت خوبی داشته‌ است و انشاالله این پیشرفت ادامه داشته باشد. نفرات نمایندگی در لژیون سردار نفرات اندکی بود. و خدا را شکر در این دوره به 24 نفر ارتقاء پیدا کرد کمک های مالی با تشویق ها و همکاری راهنمایان و مرزبانان عزیز بوده مخارج نمایندگی را سعی کردیم به عهده خودمان باشد زیاد نخواهیم بار مالی برای تهران داشته باشیم و کمتر از حد استاندارد سعی کردیم پول استفاده بشود و حمایت بچه‌ها در این زمینه بسیار خوب بوده است. 


5_دلیل موفقیت خودتان را در جایگاه ایجنتی بفرمائید. 

بیشتر ملاک کار را بر مبنای راهنمایان و مرزبانان گذاشتم یک نمایندگی زمانی قوی است که راهنمایانش قوی عمل کنند مرزبانان وظیفه شناس باشند و خدمتگزاران با نوع خدمت خودشان آشنا باشند همین باعث شد یک همدلی بوجود آوردیم از دو گانگی و چند جبهه ای جدا شوند. راهنمایان و مرزبانان با هم همدل بودند و ارتباط خوبی داشتند و این همدلی باعث شده نمایندگی موفقی داشته باشیم.


6_از نظر اینکه جایگاه ایجنتی یک جایگاه نظارتی مدیریتی می باشد. تجربه ای که این مدیریت در زندگی یتان داشته را بفرمائید. 

انسان در هر مقطعی که زندگی می کند دیدش نسبت به همان مقطع باز می شود اگر در لژیون فقط یک راهنما هست حواسش بیشتر به جمع لژیون می باشد. وقتی مرزبان می شود نسبت به وظیفه اش در مرزبانی است، ولی ایجنت باید همه افراد را ببیند همه جای نمایندگی را ببیند و این وسعت دید من را خیلی بالا برد حتی در کار و زندگی روزمره سعی می کنم همه جوانب را ببینم، و آینده خانواده و بچه های خودم را با دید و افق بازتری برایم روشن شده است. 

7_شرایط اینکه در هر جایگاهی هستیم برگشت نخوریم یا سقوط نداشته باشیم چیست.

پله ها معمولاً انسان را رو به بالا حرکت می دهند اگر در هر مقطعی توقف داشته باشیم و توقف ادامه مسیر را از ما جدا می کند و آن توقف باعث سقوط می شود انسان در هر جایگاهی همیشه باید در حال خدمت و آموزش باشد و این تدبیر خوبی است که خدمت ها یک دوره باشد و خدمت ها به دیگران برسد و لذت ببرند و تکرار نباشد به نظر من تکرار در یک جایگاه توقف در آن جایگاه می باشد. باید برای ارتقاء و سطح آموزش به بالاتر فکر کنیم.

8_آیا دور شدن از کنگره نشانه ی این است که به تاریکی نزدیک می شویم. 

کنگره ما را از طرف تاریکی ها به طرف روشنایی ها هدایت می کند اگر شخصی از کنگره جدا می شود. خیلی ها رها که شدند از کنگره می روند این اشخاص هدفشان همان 5 درصد مواد بود و این 5 درصدی ها بازگشت شان زیاد است ولی وقتی در مسیر کنگره قرار می گیری آقای مهندس و خانواده محترمشان سیستمی ابداع کردند که من را با وظیفه خودم در کائنات آشنا کردند وقتی با این وظیفه آشنا بشوی که خدمت به هم نوع همراه با آموزش باشد روز به روز قطعاً جدا نمی شوی و ماندگاری بیشتری داری و تا بحال مکانی مقدس و امن تر از کنگره پیدا نکرده ام. 

9_از حستان نسبت به روزی که انتخاب شدید برای ایجنتی نمایندگی امین گلی و همچنین اتمام این خدمت برایمان بگوئید. 

وقتی که آقای حکیمی موضوع را به من پیشنهاد دادند و گفتند شما این مسئولیت را بر عهده دارید قطعاً به مسئولیتش فکر کردم که عملکرد بهتری داشته باشم و سعی کردم در این خدمت آموزش زیادی بگیرم هر چه دل خودمان را جارو بزنیم و زباله ها را بیرون بریزیم تزکیه  و پالایش بهتری انجام می گیرد و این تزکیه و پالایش است که خیلی لذت بخش است خوشحال شدم که یک فرد دیگر می آید و ادامه مسیر می دهد و با انرژی بهتر و بیشتری برای خانواده کنگره 60 قدم بر می دارد.


10_نقاط ضعف و نقاط قوت نمایندگی  امین گلی را در چه می بینید.

نقاط ضعف این نمایندگی یکی در منطقه ای قرار گرفته ایم که انتظار داریم خود افراد منطقه خمینی شهر بیشتر حمایت بکنند ولی از آن حمایتی که مد نظر بود برخودار نشد و سعی کنیم بیشتر خدمتگزار تحویل دهیم و از کنگره جدا نشوند البته مسائل مادی و مشکلات مالی برای همه افراد وجود دارد ولی نمیتواند بهانه یا دلیل قانع کننده ای باشد برای جدایی از کنگره و فرصت پیشرفت در زندگی زیاد است و سعی کنیم از این فرصت ها بیشتر استفاده کنیم و نقاط قوت هم در این نمایندگی کمک راهنماها و مرزبان ها همه با هم خوب و یکدل هستند در زمینه ورزش پیشرفت خوبی داشتند انشاالله بتوانیم یک زمینی برای نمایندگی امین گلی خریداری کنیم و آرزوی من بر اینست که روزی در مکان خودمان تشکیل جلسه و لژیون بدهیم.


11_اگر بخواهید از یک اتفاق خوب در دوره ایجنتی تان یاد کنید آن اتفاق چه بوده است. 

همه اتفاقات کنگره هر روز لذت بخش است وقتی توانستیم تازه واردین را ساپورت کنیم وقتی کمک راهنمایان محترم فعالیت‌های بیشتری انجام می دهند وقتی رهایی ها شروع شد بهترین اتفاق 10 ماه انتظار بود و راهنمایان جدید خروجی دادند واقعاً برای من لذت بخش بود لژیون سردار خیلی خوب و خوشایند بود که استقبال خوبی هم داشت.


12_در دعای کنگره 60 یک جمله است که می گوید؟ به جایی برسیم که از آنجا انشعاب یافته ایم معنی این دعا چیست.

روزی که انسان ها در پیشگاه قدرت مطلق به خاطر آن نا فرمانی که انجام دادند و قول دادند که نا فرمانی را جبران کنند و متوجه اشتباه شدند خداوند انسان را به زمین گسیل داد و قرار بر اینست که برگردیم به همان جایگاهی که انشعاب یافته ایم ولی با شرط و شروطها که بیایم آموزش بگیرم و جزء نیروهای راستین قرار بگیریم تا انشاالله به پیشرفت و ارتقاء برسیم و هر چه به فرمان عقل که همان فرمان های خداوندیست ما برسیم به آنجایی که انشعاب یافته ایم نزدیک تر می شویم. 


13_در پایان اگر صحبتی دارید بفرمائید. 

سپاسگزارم از بنیان کنگره 60 آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان آقای حکیمی و همه دیده بانان محترم که بستری فراهم نمودند که افراد به این مکان بیایند و با وظیفه یشان در کائنات بیشتر آشنا بشوند، دوستان اگر جایگاهی بدست می آورند سعی کنند جایگاه انسانیت را از دست ندهند از دست دادن خیلی راحت است و بدست آوردن خیلی سخت، یک شخصی که در کنگره رها می شود این رهایی بزرگترین نعمتی است که خداوند به شخص می دهد میتواند نگهدار این رهایی باشد و میتواند نسبت به این رهایی بی اهمیت باشد و از دستش بدهد سعی کنیم در زندگی هر جایگاه و پیشرفتی در مسیر تکامل بدست می آوریم سپاسگزار خداوند باشیم و روز به روز  به ارتقاء برسیم.با تشکر که وقت خود را در اختیار ما قرار دادید و در این مصاحبه شرکت نمودید.

گزارشگر و نویسنده : مسافر رحیم
عکس : مسافر مهدیPrint Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه ، گفتگو،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
جواد از لژیون یکم مسافران لژیون آقا نادر سه شنبه 16 مهر 1398 00:52
با عرض سلام و خدا قوت خدمت استاد بزرگوار وراهنمای عزیز و دوست داشتنی خودم .ومن از همین جا از صمیم قلبم دست شما را میبوسم و خیلی خیلی دوستت دارم و آرزو میکنم واز خداوند متعال نخواهم که خود و خانواده محترمتان همیشه صحت و سلامتی داشته باشید وروز به روز موفق تر پیروزمند تر باشید بازهم عرض میکنم خیلی خیلی دوستت دارم. متشکرم
همسفر رویا یکشنبه 14 مهر 1398 20:38
کمال تشکر داریم از اقا نادر که با وجود ایشان در کنگره جو گرمی به وجود امده .وممنونم به دلیل تمام زحماتشان.انشااله که به بهترین ارزوهایتان برسید وباخانواده محترمتان بهترین لحظات زندگیتان را تجربه کنید.
مسافر نعیم لژیون سوم شنبه 13 مهر 1398 23:12
خدا قوت آقا نادر از سخنان خوبتان لذت بردم و تشکر از آقا رحیم بابات گزارش خوبشان
مسافر ابراهیم L 7 شنبه 13 مهر 1398 23:08
سلام وخدا قوت به راهنمای عزیز اقا نادر بسیار لذت بخش و اموزنده بود
تشکر از رحیم و مهدی عزیز
حسن کدخدایی شنبه 13 مهر 1398 15:00
از سخنان خوب شما لذت بردم اقا نادر عزیز

تشکر از اقا رحیم بابت گذارش خوبشان
شنبه 13 مهر 1398 13:51
با سلام وخدا قوت خدمت راهنمای محترم وبا تجربه آقا نادر .هفته ی ایجنت مبارکتون باشد.امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق وپیروز باشید.وبا تشکر از مصاحبه زیبای آقای گزارشگر.
هاجر از لژیون هفتم شنبه 13 مهر 1398 08:27
خدا قوت به اقا نادر كمك راهنمای محترم واقعا با شنیدن تجربیاتتون همیشه انرژی گرفتم چون هر حرفی از دل برآید به دل میشیند و خدا قوت به تهیه كنندگان مصاحبه
حسین لژیون5 شنبه 13 مهر 1398 07:22
سلام وخداقوت به آقا نادر وخدمتگزاران سایت
مصاحبه زیبایی بود به خصوص آن بند هشتم
احسان101 جمعه 12 مهر 1398 23:52
سلام وعرض ادب خدمت آقانادر بسیارزیبا وآموزنده بود شکربخاطراینکه هستی شکر شکرشکر
همسفر لیلا ن جمعه 12 مهر 1398 23:40
خدا قوت به آقا نادر بابت کلیه زحمتهایی که برای شعبه امین گلی میکشید سپاسگزارم.
بخصوص در ایام ماه مبارک در قسمت آشپزخانه
امیدوارم همیشه موفق باشید.
همین جا از آقا نادر بابت حمایتهاشون از قسمت همسفران صمیمانه تشکر میکنم.
ممنون از اقا حمید بابت گزارش زیباشون واز اینکه دوباره شاهد مصاحبه های زیباشون هستم خوشحالم.
مسافر مصطفی لژیون نهم جمعه 12 مهر 1398 22:11
سلام وخسته نباشی خدمت راهنمای بزرگوار آقا نادر،انشاله موفق تر باشی،وخسته نباشی خدمت آقا رحیم
همسفرزهره جمعه 12 مهر 1398 22:06
باعرض سلام وخداقوت خدمت آقا نادر گرامی.
خدمتهای صادقانه ای که شما برای شعبه ی امین کشیدید از کسی پوشیده نیست.از زحمات بی شائبه ی شما بسیار سپاسگزارم .
بهترینها را برای شما از خداوند خواستارم .
از آقارحیم بابت این گزارش زیبا ممنونم.از اقامهدی متشکرم .
مسافر اسدالله جمعه 12 مهر 1398 21:21
باعرض سلام وخداقوت خدمت استادعزیزم اقانادر عکاس نویسنده آقا رحیم ومدیروبلاگ آقا ابراهیم وتمام دوستانی که دراین راستا زحمت می‌کشند
فاطمه همسفر محمد جمعه 12 مهر 1398 20:27
خداقوت خدمت راهنمای گرامی آقا نادر
بسیار آموزنده بود(اگر جایگاهی بدست می آورند سعی کنند جایگاه انسانیت را از دست ندهند از دست دادن خیلی راحت است و بدست آوردن خیلی سخت،)
خداقوت خدمت آقا رحیم و آقا مهدی
اصعرعظیمی جمعه 12 مهر 1398 18:51
سلام وعرض خداقوت خدمت استاد عزیزم آقا نادر اسدی مردی که بسیاربرایم ارزشمند ودوست داشتنی است.آنکه باکلام وعمل خود به من آموخت آنچه را که نمیدانستم.نقشی از محبت درقلب من حک نمودی که هرگز پاک نمیشودگذر زمان انرافرسوده نمیکند همانند سنگ تراشی ماهر که نقش رابر سنگ مرقوب حک میکند که هزاران سال جاودان بماند.واین نشان مهر است .
حمید لژیون ۶ جمعه 12 مهر 1398 18:26
خداقوت خدمت آقا نادر عزیز و ممنون بخاطر زحماتتون انشاالله که بزودی شاهد داشتن یک زمین برای شعبه ی امین گلی باشیم.ممنون از آقا رحیم بابت گزارش کامل و جامعشون
همسفرشقایق لژیون ششم جمعه 12 مهر 1398 17:55
سلام خداقوت خدمت اقای نادر.از مصاحبه لذت بردم بسیارعالی ..
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic