مشارکت مکتوب همسفران لژیون سوم
دوشنبه 8 مهر 1398 ساعت 12:55 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا ن | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق اللهما با تفکر کردن ،نقشه راه خود را ترسیم می کنیم وبا توجه به نقشه می توانیم پله پله جلو برویم تا به هدف خود برسیم .
 به ادامه مطلب مراجعه فرمایید......

سلام دوستان رویا هستم یک هم سفر

وقتی که من وادی اول را مطالعه کردم،به مفهوم تفکر پی بردم.تا به حال به تفکر کردن فکر نکرده بودم،که تفکر کردن چقدر در زندگی ما مهم است .همیشه هرکاری می خواستم انجام دهم یا می خواستم حرفی بزنم تشخیص می دادم که انجام دهم یا نه .مثلاًاگر موضوعی را به یکی از اقوامم می گفتم ،مطمئن بودم به کسی نمی گوید .در همین حد تفکر می کردم .ولی در حال حاضر قبل از اینکه بخواهیم با کسی سخنی بگویم ،اول تفکر می کنم که اگر این موضوع را به این فرد بگویم،آیا برای من مشکلی حل خواهد کرد،یا اینکه آیا بعداً از این موضوع بر علیه من استفاده نکند وترجیح می دهم هر موضوعی را به هرکسی نگویم،اول فکر می کنم وبعد سخنی میگویم.

یا اینکه اگر خواستم هر جایی بروم یا کاری انجام دهم ،اول باید تفکر داشته باشم وبا  برنامه ریزی کارم را شروع کنم ،تا به بن بست نخورم وخسته ونا امید نشوم ،تا موفق شوم.

ودر آخر بهتر است بدانیم اگر هر کاری را بدونه تفکر آغاز کنیم به موفقیت نخواهیم رسید.وهمچنان با شکست مواجه می شویم ،وتا با تفکر وبرنامه ریزی کارمان را شروع نکنیم .همچنان شکست را تجربه خواهیم کرد.

 

سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر :

وادی اول در واقع ، وادی تفکر است .به نظر من همسفر این وادی پایه گذار اصلی بقیه وادی ها است ودر واقع حرکت وسفر ما در کنگره از این وادی شروع می شود .زمانی که ما بتوا نیم اولین وادی را که با تفکر ساختارها آغاز می شود وبدون تفکر آن چه هست رو به زوال می رود را درک کرده باشیم ،شروع واستارت یک سفر خوب زده می شود ومی توان به راحتی به مقصد رسید .

در این وادی گفته شده که خلقت از تفکر آغاز می شود وبه عبارتی دیگر بنیانگذار خلقت وآفرینش تفکر است .بنابراین می توان گفت :که همه چیز با یک تفکر صحیح شروع میشود وحرکت می کند .

من همسفر نیز تا قبل از آمدن به کنگره تفاوت بین تفکر وافکار را نمی دانستم وهمیشه با خود می گفتم با وجودی که خیلی به فکر مسائل ومشکلاتم هستم ، چرا چاره ای یا راهی برای حل آن پیدا نمی کنم .ولی از زمانی که به کنگره آمدم با گرفتن این آموزش ها متوجه شدم که تفکر کردن نوعی حرکت محسوب می شود ،از یک نقطه به نقطه ی دیگر وتا زمانی که برای حل مشکلات خود حرکت نکنیم ،یعنی هیچ تفکری نداشته ایم وتمام این مسائلی که در ذهن من بوده افکار من بود که سالهای زیادی به همراه من بود وهیچ راه حلی برای آن پیدا نکرده ام .

بنابراین با توجه به آموزش ودرک این وادی می توانیم آماده بشویم تا تفکر کنیم .در واقع خودمان را آماده کنیم تا بدانیم قرار است در مورد چه موضوعی تفکر کنیم واصلا برای چه می خواهیم تفکر کنیم وچه هدفی از تفکر کردن داریم .ما با تفکر کردن ،نقشه راه خود را ترسیم می کنیم وبا توجه به نقشه می توانیم پله پله جلو برویم تا به هدف خود برسیم .ولوح سفیدی که در مقابل ما قرار میگیرد را نقاشی کنیم وبا گرفتن این آموزش ها بدانیم که این تفکرات صحیح امروز ما است که می تواند مقصد آینده ی ما را تعیین کند .

انشالله که تمامی همسفران ومسافران به مقصدی خوب که به نظر من همان آرامش درون است برسند .


سلام دوستان اکرم هستم یک هم سفر

باتفکرساختارهاآغازمی شودوبدون تفکرهرآنچه هست روبه زوال می رود.

وادی اول وادی تفکراست وپایه گذاراصلی۱۳وادی دیگراست.
حرکت وسفرمن هم سفرازاین وادی شروع می شودکه قبل ازحرف زدن,انجام کاری اول تفکرکنم.
ما درکنگره می آموزیم که تفکر با افکار فرق دارد.تفکرحرکت ذهنی ودرونی از یک مجهول به معلوم یاازمعلوم به معلوم دیگرولی افکاردرهمه جهات است.
من هم سفرباگرفتن آموزش هایادگرفتم که هرفکری رادرذهنم اجازه واردشدن ندهم ومانع آنهاشوم زیراانرژی خودم راهدرمی دهم.
اول بایدفکرکنم وتصمیمی بگیرم که به هدفم برسم و دراین راه نیرو القاء هم به من کمک می کند.
تفکربنیان گذارخلق کردن وآفرینش است که درکتاب آسمانی هم تفکرو تعقل کنارهم آمده است.
با تفکر و الویت بندی خواسته ها نقشه راه راترسیم می کنیم ودرجهت آن آرام آرام حرکت می کنیم تابه هدف خودبرسیم.
ازهمین فرصت هم استفاده می کنم وازآقای مهندس وخانواده محترمشان کمال تشکررادارم که این بستررابرای مافراهم کردندتابه آموزش های ناب برسیم و از راهنمای عزیزم خانم لیلی تشکرمی کنم که این آموزش  ها وتفکرکردن رابه من هم سفرمی آموزد.

سلام دوستان اعظم هستم یک همسفر
اولین قدم برای پیدا کردن هر چیز ،یک فکر است.
برای انجام هر کار بزرگ وکوچک ،لازم است تفکر صحیح داشته باشیم.تفکرحرکتی است از مجهول به معلوم.تفکر هم جنبه مثبت وهم منفی دارد.جنبه منفی مثل نقشه کشیدن دقیق دزدان برای سرقت.
فکر با تفکر فرق داردفکر انرژی میگیرد ولی تفکر به  شرط مثبت وسالم بودن ،سازنده خواهد بود.
با تفکر صحیح به هر مشکلی به چشم مسئله ای که قابل حل است نگاه کنیم .زمانی که در جهت تفکر مثبتمان حرکت کنیم به اعتماد به نفس هم خواهیم رسید .در هر حرکتی مشمول یاری نیروهای مطلق هستیم زیرا از قوه اختیار برخورداریم.وادی اول مانند انگشت اشاره است با قرار گرفتن در وادی های دیگر است که به ارزش این وادی پی می بریم جهان بینی در دل تفکر کردن نهفته است.با دانستن صورت مسئله اعتیاد است که همسفرمی تواند تفکر درست و سالمی در خصوص مسافرش داشته باشد و او را درک کند وکمتر از کلمات من شانس نداشتم وکلمات منفی استفاده کنیم.

با تشکر از اعضاء لزیون سوم

.

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت های مکتوب،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر ابراهیم L 7 چهارشنبه 10 مهر 1398 07:43
سلام و خدا قوت
تشکر و مرسی
مسافر جواد از لژیون یکم آقا نادر عزیز چهارشنبه 10 مهر 1398 00:12
با عرض سلام و خدا قوت به شما خیلی عالی بود
همسفرزهرالژیون هفتم دوشنبه 8 مهر 1398 20:10
عرض سلام وخداقوت خدمت کمک راهنمای عزیزوبزرگوارخانم لیلی واعضای لژیون سوم.خانم رویاوخانم سمیه ی عزیز ازمشارکتهای زیباتون لذت بردم.بهترینهارابرایتان آرزومندم
هاجر از لژیون هفتم دوشنبه 8 مهر 1398 19:32
خدا قوت به همسفران لژیون سوم اموزش گرفتم از مشاركت خوبتون
حسن کدخدایی دوشنبه 8 مهر 1398 15:25
خدا قوت به همسفران محترم
از مشارکت خوب تان لذت بردم
همسفرفاطمه خ دوشنبه 8 مهر 1398 14:28
با سلام و خدا قوت و تشکر از اعضای لژیون سوم بابت مشارکت هاشون و تشکر از کسانی که برای تهیه ی گزارش زحمت کشیدند
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic