کارگاه آموزشی خصوصی همسفران دوشنبه98/07/08
سه شنبه 9 مهر 1398 ساعت 00:58 | نوشته ‌شده به دست همسفررویا 3 | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
روز دوشنبه 98/07/08 جلسه سیزدهم از دور چهاردهم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه همسفران شعبه ی امین گلی با استادی کمک راهنما  همسفر لیلی، نگهبانی همسفر زیبا و دبیری همسفر فریبا با دستور جلسه "وادی اول و تأثیر آن روی من" راس ساعت15 آغاز به کار نمود.ترس تفکر را می خورد . و خلاص شدن از این موضوع تمرین زیاد می خواهد .حالا یک شب قرار نیست که من از این موضوع خلاص شوم .همین طوری که در کنگره می گویند:  حرکت آرام و به صورت حلزونی انجام میگیرد .

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.......


سخنان استاد

درمورد وادی اول  آقای مهندس می فرمایند :تفکر شاهکار خلقت است ، و ما می توانیم به وسیله آن بنیان زندگی  خود را درست کنیم .

با وادی اول آموزش های ما شروع می شود . اگر وادی اول را اجرایی نکنیم موفق نمی شویم .ما باید اول تفکر خودمان را درست کنیم .در تفکرکردن نقاط ضعفمان را می توانیم پیدا کنیم . و می توانیم گره مشکلاتمان را پیدا کنیم .در صورتی می توانید سیزده وادی را درک کنید که وادی اول را درک کرده باشید . وادی اول می گوید تفکر . تفکر یعنی چه ؟

یعنی انتخاب بهترین راه ،و اگر تا الان در زندگی مان مشکل داریم تفکر کردن را هنوز  یاد نگرفته ایم .و بیشتر به جای اینکه تفکر و تمرکز کنیم ، بیشتر هجوم افکار را داریم و به نتیجه ی مطلوبی نمی رسیم .

ما با اجرایی کردن این وادی ها می توانیم که خواسته های خود را اولویت بندی کنیم . صبرکنیم و حوصله داشته باشیم .تا به موقع و در زمان خودش این خواسته های ما به انجام برسد .اگر بیش از حد روی موضوعی فکر کنم  انرژی ام را از دست میدهم .

ما بیشتر به چیزهایی فکر می کنیم که زمانش هنوز فرا نرسیده است.در وادی اول می گوید که این من هستم و قلم در دست گرفتم و تابلوی نقاشی خودم را می کشم .اگر مدام من بیایم و بگویم که من آدم بدبختی هستم و جوانی ام را از دست داده ام .

همان اتفاق برای من می افتد .مثل این است که می گویند:گ از هر چیزی می ترسید به سرتان می آید .طبق قانون کائنات  ودر سی دی راز که گوش بدهیم .همان اتفاق برای ما می افتد .

ترس تفکر را می خورد . و خلاص شدن از این موضوع تمرین زیاد می خواهد .حالا یک شب قرار نیست که من از این موضوع خلاص شوم .همین طوری که در کنگره می گویند:  حرکت آرام و به صورت حلزونی انجام میگیرد .اقای مهندس هم می فرمایند: اگر می خواهید به یک نتیجه ی مطلوبی برسید وبه تعادل برسید باید حوصله داشته باشید .

همین که من بیایم و مثبت اندیش باشم .و امید وار باشم و دیدم را عوض کنم و پی به این موضوع ببرم . نصف راه را رفته ام .وباید بدانم هر قدمی که من بر می دارم به خاطر نیاز خودم است .


هر خدمتی که در کنگره انجام می دهم . حالا اگر هم که امدم به کنگره دلیلش فقط رسیدن به تعادل خودم هست .منتی سر مسافرم ندارم .و این را بدانم که کنگره به من احتیاجی ندارد . من به کنگره احتیاج دارم .واگر به خاطر تایید دیگران قدمی بر میدارم .و تا حالا برداشتم . این تفکرم تا الان اشتباه بوده است .

وادی بسیار مهمی است . و خیلی باید در مورد این وادی بخوانیم . از ا قای حکیمی پرسیده بودند که آیا شما فکر می کنید در کدام وادی هستید؟ فرمودنند:  هنوز در وادی اول دارم در جا می زنم .پس حالا وای به حال ما که خیتی کارمان درست است . ورسیده ایم به وادی اول .

اگر این وادی اول را درک نکردیم . بقیه ی وادی ها را هم نمی توانیم درک کنیم .وباید بدانیم چیزی که امروز هستیم . نتیجه ی بها دادن به فکرهای دیروزمان بوده است .پس اگر می خواهید این باشید که تا الان بوده اید .وحداقل یک کنگره ای باشید که خدمتی انجام دهید . و این امدن و رفتن ها ی شما یک جوری ارزشمند باشد .که فکر و دیدگاه ات را تغییر دهید .وبدانید که اغازش همین جاست .که می گوید: با تفکر  ساختارها اغاز می شود .

چون آغاز یعنی اینکه برای اولین بار یک چیزی  جدیدی دارد اینجا شروع می شود .پس اگر می خواهی تغییر کنی و به نتیجه ی مطلوبی برسید .و به حال خوش برسید . از همین جا شروع کن . چون آغازش همین جاست .یک مطلب دیگری هم  وادی یک می گوید :اگر من  بیا یم و از اموزگار بیاموزم که هیچ . وگرنه روزگار می آید و با سیلی به من یاد می دهد .همه ی انسان ها اموزگار خوب و بد دارند .مثلا به من می گویند که منظم سر جلسه بیایید .ارتباط تلفنی نداشته باش . حرف نزن . حرمت نگه دار . ولی  من گوش نمی دهم و ضربه می خورم .بیش از این وقتتان را نمیگیرم ممنون که به صحبت هایم گوش دادید .
قرائت پیام سفر دومخواندن آوا
 تایپ گزارشحلقه دعا(حلقه عشق)
لژیون خدمتگزار لژیون سوم

نویسنده همسفر پروین از لژیون سوم

عکاس:همسفر سمیه از لژیون سوم

آپلود عکس:همسفر نسیم از لژیون یکم

تنظیم :همسفر لیلا ن

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات خصوصی همسفران، روزهای دوشنبه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسن کدخدایی چهارشنبه 10 مهر 1398 23:31
خدا قوت به همسفران
همسفرشقایق لژیون ششم چهارشنبه 10 مهر 1398 13:38
سلام خداقوت به هرسه بزرگوار..ازسخنان استاد لذت بردم بسیارعالی..
فاطمه ط لژیون دوم چهارشنبه 10 مهر 1398 12:37
سلام وخدا قوت به خدمتگزاران شعبه
خانم لیلی استادی زیبایی داشتید استفاده بردیم ممنون از زحمات همه
همسفر رویا چهارشنبه 10 مهر 1398 10:28
خداقوت خدمت تمامی دوستان عزیزم وراهنمای محترم وعزیزم خانم لیلی وبابت تلاش فراوانتان مچکر وارزوی بهترین ها را برایتان دارم.
مسافر ابراهیم L 7 چهارشنبه 10 مهر 1398 07:46
سلام وخدا قوت خدمت هر سه همسفر محترم جایگاه و تمامی خدمتگزاران بخش همسفران
تشکر و مرسی که هستید در کنار مسافران
لیلا ک چهارشنبه 10 مهر 1398 00:14
عرض خداقوت خدمت هرسه عزیز وخانم لیلی که بسیاز زیبا وادی اول رابرای ما همسفران شکافتند وعرض خدا قوت به همه خدمتگزان ،خانم لیلان،خانم سمیه ، خانم پروین وهمه ی عزیزان کنگره.
همسفرنسرین لژیون یکم سه شنبه 9 مهر 1398 23:03
سلام وخداقوت خدمت همه ی خدمت گزاران،به ویژه لژیون سوم،وخداقوت خدمت سرکارخانم لیلان وخانم نسیم عزیز.
اکرم ازلژیون سوم سه شنبه 9 مهر 1398 21:23
خداقوت به همه خدمتگزاران صدیق کنگره.ازکمک راهنمای عزیزم خانم لیلی تشکرمیکنم وازصحبتهایتان بسیارلذت بردم وآموزش گرفتم.
همسفر لیلا ن سه شنبه 9 مهر 1398 17:02
خدا قوت به هر سه عزیز
ممنون از نویسنده خانم پروین و عکاس خانم سمیه و خانم نسرین عزیز که برای آپلود عکس زحمت کشیدند.
از صحبتهای شما خانم لیلی عزیز استفاده کردم ممنون
همسفر سه شنبه 9 مهر 1398 16:50
سلام وخداقوت به راهنمای عزیز خانم لیلی.
همسفرزهره سه شنبه 9 مهر 1398 16:16
باسلام وخداقوت خدمت خانم لیلی عزیز . ممنونم از استادی خیلی خوبتان .تشکر میکنم ازخانم سمیه وخانم پروین وخانم لیلا ن وخانم نسیم
همسفر سمیه از لژیون سوم سه شنبه 9 مهر 1398 15:38
تشکر میکنم از تمام خدمتگزاران سایت .تشکر ویژه خدمت خانم لیلی عزیزم که استادی خیلی خوب وآموزنده ای داشتند
هاجر از لژیون هفتم سه شنبه 9 مهر 1398 14:40
خدا قوت به همسفران لژیون سوم و خدا قوت ویژه به خانم لیلی عزیز كه واقعا یه جلسه متفاوت رو برای ما داشتن
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات