کارگاه آموزشی خصوصی همسفران دوشنبه98/07/08
دوشنبه 8 مهر 1398 ساعت 23:58 | نوشته ‌شده به دست همسفررویا 3 | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
روز دوشنبه 98/07/08 جلسه سیزدهم از دور چهاردهم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه همسفران شعبه ی امین گلی با استادی کمک راهنما  همسفر لیلی، نگهبانی همسفر زیبا و دبیری همسفر فریبا با دستور جلسه "وادی اول و تأثیر آن روی من" راس ساعت15 آغاز به کار نمود.ترس تفکر را می خورد . و خلاص شدن از این موضوع تمرین زیاد می خواهد .حالا یک شب قرار نیست که من از این موضوع خلاص شوم .همین طوری که در کنگره می گویند:  حرکت آرام و به صورت حلزونی انجام میگیرد .

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.......


سخنان استاد

درمورد وادی اول  آقای مهندس می فرمایند :تفکر شاهکار خلقت است ، و ما می توانیم به وسیله آن بنیان زندگی  خود را درست کنیم .

با وادی اول آموزش های ما شروع می شود . اگر وادی اول را اجرایی نکنیم موفق نمی شویم .ما باید اول تفکر خودمان را درست کنیم .در تفکرکردن نقاط ضعفمان را می توانیم پیدا کنیم . و می توانیم گره مشکلاتمان را پیدا کنیم .در صورتی می توانید سیزده وادی را درک کنید که وادی اول را درک کرده باشید . وادی اول می گوید تفکر . تفکر یعنی چه ؟

یعنی انتخاب بهترین راه ،و اگر تا الان در زندگی مان مشکل داریم تفکر کردن را هنوز  یاد نگرفته ایم .و بیشتر به جای اینکه تفکر و تمرکز کنیم ، بیشتر هجوم افکار را داریم و به نتیجه ی مطلوبی نمی رسیم .

ما با اجرایی کردن این وادی ها می توانیم که خواسته های خود را اولویت بندی کنیم . صبرکنیم و حوصله داشته باشیم .تا به موقع و در زمان خودش این خواسته های ما به انجام برسد .اگر بیش از حد روی موضوعی فکر کنم  انرژی ام را از دست میدهم .

ما بیشتر به چیزهایی فکر می کنیم که زمانش هنوز فرا نرسیده است.در وادی اول می گوید که این من هستم و قلم در دست گرفتم و تابلوی نقاشی خودم را می کشم .اگر مدام من بیایم و بگویم که من آدم بدبختی هستم و جوانی ام را از دست داده ام .

همان اتفاق برای من می افتد .مثل این است که می گویند:گ از هر چیزی می ترسید به سرتان می آید .طبق قانون کائنات  ودر سی دی راز که گوش بدهیم .همان اتفاق برای ما می افتد .

ترس تفکر را می خورد . و خلاص شدن از این موضوع تمرین زیاد می خواهد .حالا یک شب قرار نیست که من از این موضوع خلاص شوم .همین طوری که در کنگره می گویند:  حرکت آرام و به صورت حلزونی انجام میگیرد .اقای مهندس هم می فرمایند: اگر می خواهید به یک نتیجه ی مطلوبی برسید وبه تعادل برسید باید حوصله داشته باشید .

همین که من بیایم و مثبت اندیش باشم .و امید وار باشم و دیدم را عوض کنم و پی به این موضوع ببرم . نصف راه را رفته ام .وباید بدانم هر قدمی که من بر می دارم به خاطر نیاز خودم است .


هر خدمتی که در کنگره انجام می دهم . حالا اگر هم که امدم به کنگره دلیلش فقط رسیدن به تعادل خودم هست .منتی سر مسافرم ندارم .و این را بدانم که کنگره به من احتیاجی ندارد . من به کنگره احتیاج دارم .واگر به خاطر تایید دیگران قدمی بر میدارم .و تا حالا برداشتم . این تفکرم تا الان اشتباه بوده است .

وادی بسیار مهمی است . و خیلی باید در مورد این وادی بخوانیم . از ا قای حکیمی پرسیده بودند که آیا شما فکر می کنید در کدام وادی هستید؟ فرمودنند:  هنوز در وادی اول دارم در جا می زنم .پس حالا وای به حال ما که خیتی کارمان درست است . ورسیده ایم به وادی اول .

اگر این وادی اول را درک نکردیم . بقیه ی وادی ها را هم نمی توانیم درک کنیم .وباید بدانیم چیزی که امروز هستیم . نتیجه ی بها دادن به فکرهای دیروزمان بوده است .پس اگر می خواهید این باشید که تا الان بوده اید .وحداقل یک کنگره ای باشید که خدمتی انجام دهید . و این امدن و رفتن ها ی شما یک جوری ارزشمند باشد .که فکر و دیدگاه ات را تغییر دهید .وبدانید که اغازش همین جاست .که می گوید: با تفکر  ساختارها اغاز می شود .

چون آغاز یعنی اینکه برای اولین بار یک چیزی  جدیدی دارد اینجا شروع می شود .پس اگر می خواهی تغییر کنی و به نتیجه ی مطلوبی برسید .و به حال خوش برسید . از همین جا شروع کن . چون آغازش همین جاست .یک مطلب دیگری هم  وادی یک می گوید :اگر من  بیا یم و از اموزگار بیاموزم که هیچ . وگرنه روزگار می آید و با سیلی به من یاد می دهد .همه ی انسان ها اموزگار خوب و بد دارند .مثلا به من می گویند که منظم سر جلسه بیایید .ارتباط تلفنی نداشته باش . حرف نزن . حرمت نگه دار . ولی  من گوش نمی دهم و ضربه می خورم .بیش از این وقتتان را نمیگیرم ممنون که به صحبت هایم گوش دادید .
قرائت پیام سفر دومخواندن آوا
 تایپ گزارشحلقه دعا(حلقه عشق)
لژیون خدمتگزار لژیون سوم

نویسنده همسفر پروین از لژیون سوم

عکاس:همسفر سمیه از لژیون سوم

آپلود عکس:همسفر نسیم از لژیون یکم

تنظیم :همسفر لیلا ن

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات خصوصی همسفران، روزهای دوشنبه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسن کدخدایی چهارشنبه 10 مهر 1398 23:31
خدا قوت به همسفران
همسفرشقایق لژیون ششم چهارشنبه 10 مهر 1398 13:38
سلام خداقوت به هرسه بزرگوار..ازسخنان استاد لذت بردم بسیارعالی..
فاطمه ط لژیون دوم چهارشنبه 10 مهر 1398 12:37
سلام وخدا قوت به خدمتگزاران شعبه
خانم لیلی استادی زیبایی داشتید استفاده بردیم ممنون از زحمات همه
همسفر رویا چهارشنبه 10 مهر 1398 10:28
خداقوت خدمت تمامی دوستان عزیزم وراهنمای محترم وعزیزم خانم لیلی وبابت تلاش فراوانتان مچکر وارزوی بهترین ها را برایتان دارم.
مسافر ابراهیم L 7 چهارشنبه 10 مهر 1398 07:46
سلام وخدا قوت خدمت هر سه همسفر محترم جایگاه و تمامی خدمتگزاران بخش همسفران
تشکر و مرسی که هستید در کنار مسافران
لیلا ک چهارشنبه 10 مهر 1398 00:14
عرض خداقوت خدمت هرسه عزیز وخانم لیلی که بسیاز زیبا وادی اول رابرای ما همسفران شکافتند وعرض خدا قوت به همه خدمتگزان ،خانم لیلان،خانم سمیه ، خانم پروین وهمه ی عزیزان کنگره.
همسفرنسرین لژیون یکم سه شنبه 9 مهر 1398 23:03
سلام وخداقوت خدمت همه ی خدمت گزاران،به ویژه لژیون سوم،وخداقوت خدمت سرکارخانم لیلان وخانم نسیم عزیز.
اکرم ازلژیون سوم سه شنبه 9 مهر 1398 21:23
خداقوت به همه خدمتگزاران صدیق کنگره.ازکمک راهنمای عزیزم خانم لیلی تشکرمیکنم وازصحبتهایتان بسیارلذت بردم وآموزش گرفتم.
همسفر لیلا ن سه شنبه 9 مهر 1398 17:02
خدا قوت به هر سه عزیز
ممنون از نویسنده خانم پروین و عکاس خانم سمیه و خانم نسرین عزیز که برای آپلود عکس زحمت کشیدند.
از صحبتهای شما خانم لیلی عزیز استفاده کردم ممنون
همسفر سه شنبه 9 مهر 1398 16:50
سلام وخداقوت به راهنمای عزیز خانم لیلی.
همسفرزهره سه شنبه 9 مهر 1398 16:16
باسلام وخداقوت خدمت خانم لیلی عزیز . ممنونم از استادی خیلی خوبتان .تشکر میکنم ازخانم سمیه وخانم پروین وخانم لیلا ن وخانم نسیم
همسفر سمیه از لژیون سوم سه شنبه 9 مهر 1398 15:38
تشکر میکنم از تمام خدمتگزاران سایت .تشکر ویژه خدمت خانم لیلی عزیزم که استادی خیلی خوب وآموزنده ای داشتند
هاجر از لژیون هفتم سه شنبه 9 مهر 1398 14:40
خدا قوت به همسفران لژیون سوم و خدا قوت ویژه به خانم لیلی عزیز كه واقعا یه جلسه متفاوت رو برای ما داشتن
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو