به نام قدرت مطلق الل
 روزپنج شنبه98/07/11 جلسه،سوم از دور شانزدهم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره60 نمایندگی امین گلی ویژه مسافران و همسفران با استادی کمک راهنما مسافر امیر حسین، نگهبانی مسافر مصطفی، دبیری مسافر علی بادستور جلسه اول"وادی اول و تأثیر آن روی من"  و دستور جلسه دوم " تولد یکسال رهایی مسافر کوروش" رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.وادی اول درست فکر کردن رابه ما یاد می دهد که در پیام وادی می گوید: ما برای به وجود آمدن هر چیزی باید فکر می کنیم و در ذهنمان آن موضوع را داشته باشیم و در کنار این تصاویر ذهنی که هست سه نیروی القاء، احیا وتحرک هم به کمک ما می آیند.

ادامه مطلب.....
سخنان استادمحترم:
خداوند بزرگ را شاکر و سپاس گزارم که در این جمع پرانرژی  و دوستانم حضور دارم. از آقای مهندس و خانواده بزرگوارشان و استادهای قدرتمندشان سپاسگزارم که راه حل مشکلات و زندگی کردن را به ما نشان دادند.
دستور جلسه اول وادی اول که باتفکر ساختارها آغاز می شود و بدون تفکر هر چه هست روبه زوال می رود.
هر وقتی که من در زندگی مشکلی داشته باشم وحالم خوب نیست یقین دارم که درست فکر نکردم و یک جایی اشتباه فکر کردم و اصلا امکان ندارد که غیر از این باشد.

گاهی اوقات انسان ها فکر می کنند که فکر می کنند و آقای مهندس در وادی اول می می فرمایند: وجود مشکلات در زندگی و حال خرابی که داریم نشان دهنده این است که درست فکر نکردیم.
وادی اول درست فکر کردن رابه ما یاد می دهد که در پیام وادی می گوید: ما برای به وجود آمدن هر چیزی باید فکر می کنیم و در ذهنمان آن موضوع را داشته باشیم و در کنار این تصاویر ذهنی که هست سه نیروی القاء، احیا وتحرک هم به کمک ما می آیند. انسانها برای پیدا شدن حتما باید فکر کنند.
حال مهم نیست که دانسته یا ندانسته وارد ضد ارزشها شده ایم در هر صورت می خواهیم از این وضعیت بد خارج شویم و اولین قدم این است که بدانیم کجا قرار داریم و کجا می خواهیم برویم.
بعد از آن به ما می گوید می خواهید فکر کنید یا نمی خواهیم فکر کنید‌. به چه چیزهایی نباید فکرکرد و در ادامه می گوید: در تفکرات باید زمان را در نظر بگیریم و به صورتی برنامه ریزی کنیم؛ که راه به عقب نداشته باشد و به اراده تنها اکتفا نکنیم و در کنارش یکسری شرایط که لازم داریم مثل هدف و انگیزه و سعی و تلاش و خواسته در‌کنار اراده باشد و هر جایی به مشکل برخوردیم از مشورت دیگران استفاده کنیم ولی تصمیم نهایی راباید خودمان بگیریم که اعتماد لازم در ما ایجاد شود .
 در پایان وادی در مورد نیروهای مافوق صحبت می شود که می گوید چه ما ایمان داشته باشیم چه نداشته باشیم این نیرو کار خودش را انجام می دهد و ما در هر مسیری بخواهیم حرکت کنیم به ما کمک  می کند تا در آن مسیر حرکت کنیم و ایمان داشتن به نیروی مافوق و قدرت مطلق به ما قوت قلب می دهد و تکیه گاه پیدا می کنیم. 
و اما دستور جلسه دوم تولد یک سال رهایی آقا کوروش است.آقا کوروش از همه نظر همه چیز تمام است. از نظر ادب، اخلاق، رفتار، متانت و من در لژیون از ایشان درس های زیادی گرفتم. آقاکوروش در تمام صحبت هاش غیر ممکن است از همسفرشان حرف نزنند و خیلی ایشان را دوست دارند. 
آقا کوروش گذشته سختی داشته و بیماری های سختی را پشت سر گذاشتند و آن که می گوید انسان تاریکی ها را تجربه می کند برای پی بردن به عظمت روشنایی ها را خیلی کامل درک کرده اند و سختی های زیادی را کشیدند و باعث شد سفر خوبی داشته باشند و منظم باشند و من نمی توانم سر سوزنی از ایشان  ایراد بگیرم و در سفر دوم سعی و تلاش ایشان برای حرکت بهتر بیشتر شده است و خواسته ی قوی ای برای کمک راهنمایی دارند.
همراه سفر ایکس هم سفر وایت داشتند و نشان وایت را هم دریافت کرده اند.
خاطره ای که از ایشان دارم در سفراول که بودند من یکسری طلب هایی داشتم که برایم مشکل شده بود و اذیتم می کرد نمی دانستم چیکار کنم . آقا کوروش گفتند  دادن به دیوانگی وگرفتن به عاقلی و من پیش خودم گفتم چرا این جمله را دیر متوجه شدم. فکرکردم که واقعا این عاقلی را پیدا کنم  فکرکردم که کجا فکر نکردم و عاقلی نکردم و راه حل را پیدا کردم.  و این جمله در ذهنم تداعی پیدا کردم  که می گویند کمک راهنمایی اول آموزش گرفتن در لژیون است و مشکلات من در لژیون حل شد.
آقا کوروش تجربیات خوبی از زندگی و مشکلات داشتند و خیلی خوشحال هستم که در جشن ایشان حضور دارم و لیاقت این جایگاه و رهایی را دارند انشالله  موفق باشند و امیدوارم در جایگاه مرزبانی و کمک راهنمایی و جایگاه های دیگر در کنگره ایشان را ببینیم. این رهایی را خدمت خودشان و همسفر محترمشان و خانواده محترمشان و راهنمای گروه خانواده سرکارخانم بتول تبریک و خداقوت می گویم وحتما راهنمایی ها و آموزش های ایشان بود که به همسفرشان منتقل شده و آقا کوروش توانسته سفری استاندارد داشته باشند.

این تولد زیبا را به جناب مهندس و همه اعضای کنگره و شما عزیزان تبریک می گویم و برایشان بهترین ها را آرزو می کنم و امیدوارم تمام سفر اولی هاتصویر رهایی و تولدها را مجسم کنند تاشاهد رهایی و تولد آنها هم باشیم.  

       -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در ادامه جشن تولد مسافر کوروش را با شور و شوق فراوان همراه با اعضاء کنگره 60 شعبه امین گلی جشن گرفتیم.اعلام سفر مسافر کوروش:  مدت تخریب 25 سال، آنتی ایکس شیره و تریاک، مدت سفر12 ماه و 10 روز  با راهنمایی
آقا امیر حسین مدت رهایی 14 ماه و 8 روز
سفر وایت 11 ماه و 10روز رهایی 10 ماه و 17 روز

آرزوی مسافر کوروش: امیدوارم راه کنگره برای همه باز شود و از آموزش های کنگره استفاده کنند و زندگی خوبی داشته باشند.


آرزوی همسفر فریبا: امیدوارم کسانی که در کنگره قرار می گیرند به بهترین شکل راه برای شان نمایان شود و با تفکر درست مسیر را ادمه دهند و به رهایی برسند.


سخنان مسافر کوروش:
خدا را شکر که چنین جایگاهی را تجربه می کنم. قبلا خیلی دوست داشتم این جایگاه را تجربه کنم و ببینم چه حسی دارد . حال متوجه شدم چه حس خوبی دارد.
از آقای مهندس تشکر می کنم که چنین بستری را برای ما فراهم کردند که بتوانیم به رهایی برسیم .
از آقای امیر حسین تشکر می کنم که در روزهای سخت خیلی به من کمک کردند.
از راهنمای همسفرم خانم بتول سپاسگزارم که با آموزش های خود به همسفرم زندگی ما تغییر دادند چیزی که ما قبلا داشتیم شاید اسما زندگی بود اما عملا زندگی نبود فقط رنج و زحمت و سختی بود ولی حالا حال خوشی را تجربه می کنیم.
من یک زمانی زندگی ام به گونه ای شده بود که حتی نزدیکانم هم مرا طرد کردند چون از لحاظ مالی و جسمی وضع خوبی نداشتم.
و تنها کسی که در کنارم ماند و به من خدمت کرد همسفرم بود که صمیمانه از ایشان سپاسگزارم و خیلی دوستشان دارم.
روزی که من وارد کنگره شدم حال خیلی بدی داشتم ابتدا لژیون ها ظرفیت پذیرش نداشتند اما چون خواسته داشتم ماندم و بعد از مدتی وارد لژیون آقا امیر حسین شدم و از آموزش های ایشان استفاده کردم. و تنها جایی که به درمان رسیدم کنگره 60 بود و فکر نکنم جایی بهتر از کنگره 60 در دنیا وجود داشته باشد.
من از آقا نادر ایجنت قبلی تشکر می کنم و از وجود ایشان آموزش های بسیاری گرفتم. از ایجنت محترم اقا مهدی، مرزبانان و همسفر و راهنمای همسفرم بسیار سپاسگزارم.
سخنان کمک راهنمای محترم همسفر بتول:
خدا را شکر و سپاسگزارم  که این لحظات زیبا و شاد را خلق کرد تا من بتوانم از این لحظات زیبا استفاده کنم.
خانم فریبا جزء اولین افراد لژیون هستند که تولدشان را جشن گرفتند.
ابتدا تبریک می گویم و خداقوت به استاد محترم آقا امیرحسین واقعا باید یک خداقوت ویژه به ایشان گفت باچنین رهجویی و تبریک به آقا کوروش و خانم فریبای عزیز.
سفری بسیار زیبا و دل انگیزی داشتند وآقا امیرحسین راهنمای آقا کوروش، ایجنت، دیده بان های محترم و همه دست به دست هم دادند تا این مسیر باز شود و امروز این خانواده محترم در این جایگاه قرار گرفتند. تاتولدشان را با همدیگر جشن بگیریم.
همه از آقا کوروش تعریف کردند ومن هم تعریفشان را با همسفرشان کامل می کنم. خانم فریبای عزیز وقتی وارد لژیون شدند حال خوبی نداشتند و چهره ای آشفته وگرفته داشتند در لژیون صحبت نمی کردند و آموزش ها داده میشد تا این که آرام
آرام حرکت کردند هیچ وقت  چرا، آیا نبود که مثلا چرا باید من این خدمت  را انجام دهم و در ادامه مسیر آن قدر قدرتمند حرکت کردند و آموزش ها را دریافت کردند که یادم هست هر موقع همسفران در لژیون از دست مسافرانشان عصبانی بودند اولین کسی که از مسافران حمایت می کرد خانم فریبا بود می گفتند: که مسافران ما مثل گل هایی هستند که با مواد مخدر پژمرده شدن و ما هم باغبان های خوبی برایشان نبودیم که آنها را دوباره سر پا بیاوریم و حالشان راخوب کنیم ولی کنگره باآموزش ها وحضور راهنمایان عزیز این گل های پژمرده را دوباره زنده کردند و خانم فریبا در کنار مسافرشان قد علم کردند و سال گذشته طعم شیرین رهایی و امروز طعم شیرین اولین سال روز رهایی می چشند.
خانم فریبا خدمت های زیادی داشتند و فرمانبردار بسیار قوی بودند و همیشه چشم می گفتند و اولین خدمتشان دبیری لژیون بود و در ادامه به گونه ای ارتباط پیدا کردند با پارک و رابط پارک هم سفران و شعبه شدند و برنامه های پارک رابه هم سفران انتقال می دهند و در ادامه دبیر جلسات عمومی شدند امیدوارم سال آینده شال کمک راهنمایی را بر دوش خودشان و مسافرشان ببینیم.
سخنان همسفر فریبا:
چقدر نور افشانی و نور زیبا است وقتی که در طلوع خورشید فرمان صادر می شود    بیدار شو ای از خود رمیده    ای از شهر وجودیت گریخته به جسمت برگرد . زندگی دوباره آغاز گردیده و برگرد نارهای وجودیت را با دوری از ضدارزش ها و تزکیه تبدیل به نور کنی زیرا صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است وتو می توانی با صفت های خوب ونیکو آنها را تبدیل به بهترین کنی.

خداراشکرمی کنم که دراین جایگاه قرارگرفتم. و از همه دوستان تشکر می کنم که در این جشن شرکت کردند و با مشارکت های زیبایشان به ما انرژی دادند آرزو می کنم تمام سفر اولی ها این جایگاه زیبا را لمس کنند و اگر این جا هستم معجزه کنگره است .
از جناب آقای مهندس عزیز و خانواده محترمشا تشکر می کنم.تشکرمی کنم ازراهنمای مسافرم که مصداق معرفت,عمل سالم و صداقت است و من این را از ایشان الگو می گیرم وتشکرمی کنم از مسافر عزیزم که سفردخوبی داشتند و من متوجه نشدم و سفر سختی هست ولی آن قدرشیرین هست که اصلا سختی هاش به چشم نمی آید و خیلی سفر زیبایی است و از راهنمای عزیزم تشکر می کنم که هر کجا در جا زدم آدرس خودم را به خودم داد و توانستم حرکت کنم و تشکر از مرزبانان، ایجنت وکلیه خدمت گزاران کنگره60 .


لژیون خدمتگزار

-------------------------------------------------
 رهایی های روز چهارشنبه98/07/10
نویسنده گان:
همسفر اکرم لژیون سوم
همسفر فاطمه ز لژیون دوم
تصویر گر: مسافر مهدی
ارسال تصاویر: مسافر ابراهیم
تنظیم : همسفر لیلا ن
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات عمومی(مسافران و همسفران)، پنج شنبه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر کوروش لژیون سوم یکشنبه 14 مهر 1398 13:32
خداقوت به استاد جلسه اقا امیر حسین ونگهبان جلسه ودبیر جلسه از دوستانی که در جشن رهایی ما شرکت کردند سمیمانه تشکر می کنم تشکر از نویسندگان وعکاس وخدمت گذاران سایت
همسفر مریم عظیمی ازل4 یکشنبه 14 مهر 1398 11:39
خداقوت به عزیزان جایگاه.تبریک تبریک به آقا کوروش وراهنمای بزرگوارشان آقا امیر حسین وتبریک ویژه به هم لژیون ی عزیزم خانم فریبا وراهنمای عزیز وبزرگوارم خانم بتول.همیشه پیروزوشادباشید.
مسافر نعیم لژیون سوم شنبه 13 مهر 1398 23:18
خدا قوت خدمت استاد و نگهبان و دبیر محترم و تبریک به آقا کوروش و خانواده و همچنین تبریک به راهنمای عزیز و بزرگوارم آقای ساسانی
مسافر ابراهیم L 7 شنبه 13 مهر 1398 23:15
سلام وخدا قوت خدمت هر سه عزیز جایگاه
تبریک به اقا کوروش و همسفر گرامی
خدا قوت و تبریک به اقاامیرحسین و خانم بتول
تبریک به رها یافتگان عزیز و راهنمایان عزیز
خدا قوت به خدمتگزاران
همسفر سمیه از لژیون سوم شنبه 13 مهر 1398 19:28
تبریک میگم به خانم فریبا عزیزم ومسافرشان آقا کوروش .خدا قوت خدمت راهنمایان این دو عزیز وانشالله که این دو عزیز را در جایگاههای بالاتر ببینیم
همسفرزهره شنبه 13 مهر 1398 17:21
باعرض تبریک فراوان خدمت خانم فریبای عزیزم ومسافر گرامیشان وعرض تبریک خدمت آقا امیر حسین گرامی وخانم بتول عزیز
امیدوارم به جایگاههای بالاتری راه پیدا کنید
حسین لژیون نهم امین گلی شنبه 13 مهر 1398 17:02
سلام خدمت اقا امیر حسین وتبریک یکمین سالگرد رهای اقا کوروش عزیز خدومت ان دو بزرگوار
حسن کدخدایی شنبه 13 مهر 1398 14:46
یکمین سالگرد رهایی اقا کوروش را تبریک عرض می کنم
محسن ق - میرداماد شنبه 13 مهر 1398 14:18
خداقوت خدمت عزیزان در قسمت سایت.

تبریک و شادباش خدمت آقا کوروش و کمک راهنمای محترمشان جناب ساسانی.
هاجر از لژیون هفتم شنبه 13 مهر 1398 08:19
خدا قوت به تمام همسفران و مسافران كه واقعا انرژی میگیرم از تك تكتون و خدا قوت ویژه به تمام خدمتگزاران سایت
فاطمه ط لژیون دوم شنبه 13 مهر 1398 07:48
خداقوت وتبریک به تک تک خدمتگزاران ومسافران وهمسفران شعبه امین گلی
تبریک خدمت خانم فریبا عزیز وآقاکورش وراهنمایان بزرگ خانم بتول وآقا امیر حسین وآرزوی بهترینها را برای همه مسافران وهمسفران کنگره 60 دارم
امراله لژیون 5 شنبه 13 مهر 1398 06:27
باسلام خدا قوت میگم به همه خدمتگزاران شعبه.تبریک میگم به چهره اخلاق آقاکورش و خانواده محترمشان.تبریک خدمت همه عزیزان رها شده از بند تاریکی.
امراله لژیون 5 شنبه 13 مهر 1398 06:26
باسلام خدا قوت میگم به همه خدمتگزاران شعبه.تبریک میگم به چهره اخلاق آقاکورش و خانواده محترمشان.تبریک خدمت همه عزیزان رها شده از بند تاریکی.
احسان101 جمعه 12 مهر 1398 23:34
خداقوت به عزیزان درجایگاه تبریک به آقاکوروش وهمسفرشان خداقوت به راهنماهای عزی شان وتبریک به رهایهای شعبه وخسته نباشی به خدمت گذاران شعبه ایول به همه شماعزیزان
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات