به نام قدرت مطلق الله
روز پنج شنبه98/07/11جلسه ششم از دور اول کارگاه های آموزشی لژیون سردار شعبه ی امین گلی با استادی کمک راهنما  محترم مسافر امیر حسین ، نگهبانی مسافر مهدی و دبیری مسافر حسن  با دستور جلسه "ترس از لژون مالی به دست اوردن یا از دست دادن " راس ساعت۱۶ آغاز به کار نمود.


ترس یعنی در آستانه سقوط قرار گرفتن یا از دست دادن چیزی معمولا وقتی یک کار مثبت و خوب انجام می‌دهیم در اصل چیزی را از دست نداده ایم . بعضی وقتا برای زنده شدن باید بمیریم یعنی از این دنیا به دنیای دیگر بروید و دقیقاً از دست دادن همان به دست آوردن می‌باشد و به دست آوردن نوعی از دست دادن می باشد و اینها جایش را با هم یکدیگر فرق می‌کند.

ادامه مطلب...استاد فرمودند:
در ابتدا از نگهبان جلسه تشکر می کنم که اجازه داد من هم در این جایگاه خدمت کنم .
همه عزیزانی که در اینجا حضور دارند از اهمیت موضوع اطلاع دارندو به دانایی موثر رسیده‌اند ولی برحسب وظیفه یک سری مطالب را عرض می کنم.

دوست داشتم دستور جلسه را به جز ترس به یک موضوع دیگر ربط بدهم و آن مثلث تاریکی می باشد و مثلث تاریکی شامل سه ضلع میباشد اسیان ،نسیان و وسوسه وقتی می‌خواهیم وارد تاریکی بشویم به نوعی از ارزش‌ها دور شویم یکی از این دو اصل معمولاً وسوسه و نسیان و می باشد عصیان می‌شود نافرمانی نسیان یعنی فراموشی و وسوسه ما را به تاریکی می برد و نسیان باعث نافرمانی می‌شود .
این جلسات باعث می شود که حقه فراموشی را نخوریم و ارزش‌ها را با ضد ارزشها جایشان را عوض نکنیم و معمولاً نیروهای منفی جای ارزش‌ها را با ضد ارزشها جابجا می‌کنند و این اتفاق شدیداً حاکم است و آن چیزهایی که خوب است را ارزش نمی دانند و چیزهایی که ضد ارزش هست را ارزشی قلمداد می کنند.
مثلاً شاید آن ضد ارزش های مهم این باشم ولی اولویت قرار می گیرند مانند ماشین خانه و وسایل زندگی می شود ارزش و کمک کردن به دیگران یا همسایه و غیره را کارهای ضد ارزشی می نامند کارهای اخلاقی و انسانی را ضد ارزشی قلمداد می‌کنند به طور مثال اطرافیان فکر می‌کنند ما یک تخته کم داریم فکر می‌کنم ما در اینجا بدون مزد و حقوق کار می‌کنیم هر چند که مزد ما در صورت پنهان تمام و کمال داده می‌شود ولی در بیرون نمی بینند چشم دیدن آن را ندارند دلیلش این است که یکسری کارهای ارزشی و ضد ارزشی را جابجا کردن و ما این کارها را تکرار می‌کنیم تا حقه فراموشی به سراغ ما نیاید.
ما نه تنها باید کار ارزش برای آینده خود بلکه برای هزاران سال خود باید تفکر و دوراندیشی کنی و کارهایی که می خواهیم انجام دهیم با دانایی و تفکری بهتری انجام دهیم.
اما ترس یعنی در آستانه سقوط قرار گرفتن یا از دست دادن چیزی معمولا وقتی یک کار مثبت و خوب انجام می‌دهیم در اصل چیزی را از دست نداده ایم . بعضی وقتا برای زنده شدن باید بمیریم یعنی از این دنیا به دنیای دیگر بروید و دقیقاً از دست دادن همان به دست آوردن می‌باشد و به دست آوردن نوعی از دست دادن می باشد و اینها جایش را با هم یکدیگر فرق می‌کند.وقتی انسان می‌خواهد یک کاری را انجام دهد در مقابلش یکسری نیروهای منفی مقاومت می کنند و در مقابل سد ایجاد می‌کند و باعث می‌شود که انسان در همان حالت که هست بماند در متافیزیک می گوید انسان همیشه در مقابل تغییرات مقاومت نشان می دهد و دوست دارد تغییر نکند و برای تغییرات باید از کم شروع کرد و معمولاً تصمیم‌های بزرگ انجام به سرانجام نمی رسد
وقتی میخوای یک تصمیم بزرگ بگیریم مثلاً خانه یا ماشین یا یک جفت کرد بخریم همیشه در یک شک و شبهه ای که آیا کار درست را انجام می دهیم یا خیر می مانی وقتی می خواهیم یک کار بزرگ انجام دهیم می بینیم خیلی از من انرژی می گیرد و اضطراب به من می دهند و من می آیم این را خرد می کنم و سعی می کنم از تصمیمات کوچک شروع کنم پس از کسی می گوید می خواهم وضع مالی را خوب کنم و بعد به کنگره کمک کنم در برای شعبه زمین یا میلیونی کمک کنم نیروی منفی می گویند الان خرج نکن بگذار تا خیلی که پولدار شدی آن موقع خرج کن این حقه به سراغ ما می آید .
نیروهای منفی می دانند که حالا که از کم شروع نمی کنی بعد از هم پرداخت نخواهید داشت کسی که به سبد کنگره کمک نمی کند چگونه می‌تواند به کنگره کمک کند و بعد از میلیاردها پول درآورد و به کنگره کمک کند کسی که این حرف‌ها را می‌زند به او می‌گویم که شما می‌خواهید بروید و همین یک ذره را هم نمی خواهی کمک کنید .
کسی که میخواهد کمک مالی کند باید از کم شروع کند و کم کم کمک‌های بزرگ را انجام دهم نباید به خودمان فشار وارد کنیم خداوند در کلام الله می فرماید نه آنقدر ببخش که تهی دست شویی و نه آنقدر خسیس باش که مشکلات برای شما به وجود آورد.
ما برای امرار معاش باید تلاش کنیم و قسمتی از مال خود را ببخشیم یعنی این مال همه اش برای خود شما نیست ۱۰ درصد یا بیشتر از آن را باید ببخشید اگر این پرداخت ایرادداشته باشید کل‌ مال خراب است و برای بخشش هیچ وقت م مبلغ مورد سنجش قرار نمی‌گیرد بلکه درصد خیلی مهم است به طور مثال کسی که میلیاردها پول دارد یک میلیون می بخشد با کسی که ۲ میلیون دارد و یک میلیون آن را می بخشد خیلی متفاوت است .
اگر از سبد شروع کنیم یا زمین بعد میتوان در لژیون مالی شرکت کنیم اگر شرایط بد باشد که هیچ ولی اگر شرایط خوب باشد باید ببخشید از اینکه این کار را انجام دهید و در زندگی برکت آن را خواهیم دید.
نگران از دست دادن نباشند اما مطمئن باشید ضرر نمی کنید عزیزانی که در لژیون مالی هستند خدا به آنها برکت بدهد و عزیزانی که تازه می‌خواهند وارد لژیون سردار شوم باید در این ترس غلبه کنند و به اصطلاح شیرجه بزنند در ترس.
یکی ترس و دیگری خشم که آقای امین می فرماید نباید سر راه خشم قرار بگیرید و ترس بر عکس می باشد باید غلبه کنید برترس و شیرجه بزنید در ترس ترس همیشه هست و باید به آن غلبه کند و اگر این کار را نکنید همیشه وجود خواهد داشت و نیروهای درونی با غلبه کردن‌‌ بر نیروهای بیرونی بر ترس غلبه کنیم .نویسنده : مسافر حسن
عکاس : مسافر مهدی
تنظیم: همسفر لیلا ن
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: لژیون سردار،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رحمان۷ دوشنبه 18 فروردین 1399 11:34
سلام خداقوت ب اعضای لژیون سردار استفاده کردیم
حسین لژیون نهم امین گلی سه شنبه 16 مهر 1398 16:17
خدا قوت انشالله قسمت بشه لژیون سردار برا تمام مسافران
حمید لژیون ۶ یکشنبه 14 مهر 1398 22:36
خداقوت خدمت اقای ساسانی و تشکر از اعضای لژیون سردار
حمید لژیون ۶ یکشنبه 14 مهر 1398 22:36
خداقوت خدمت اقای ساسانی و تشکر از اعضای لژیون سردار
مجید لژیون۵ یکشنبه 14 مهر 1398 17:06
سلام و خدا قوت و تشکر از اعضای لژیون سردار
حسن کدخدایی یکشنبه 14 مهر 1398 16:08
سلام و خدا قوت به آقای امیر حسین راهنمای عزیزم
صفر یکشنبه 14 مهر 1398 12:06
خدا قوت دوستانن3
مرتضی ج یکشنبه 14 مهر 1398 10:39
سلام وخداقوت وبرکت به استاد خوبم اقاامیرحسین
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic