گفت و گو با خدمتگزار واحد OTو وبلاگ شعبه؛ مسافر قلم فرسا
سه شنبه 11 اسفند 1394 ساعت 16:13 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجید | ( نظرات )

گفت و گو با خدمتگزار واحد OT و وبلاگ نمایندگی امین گلی؛

مسافر مهدی( قلم فرسا )

nd6ev5vk0jdzppqvjo9l.jpg

6 ماه بود سفرم را آغاز کرده بودم و حس وحال بسیار خوب و وصف نشدنی داشتم ، که نیروهای بازدارنده برای تخریب سفرم با تمامی قوای خود وارد عمل شدند .
عواقب آن به قدری تلخ و تاثیر گذار بود در زندگی من که اگر با کنگره آشنا نشده بودم ومصرف کننده هم نبودم مصرف کننده می شدم اما از آنجائی که خدا من را دوست داشت این حادثه پس از آشنائی با کنگره بود . در این حادثه و در این مسیر چیزی را بدست آوردم که در خواب و رویا هم آن را نمی دیدم ، انسان شدن... و چه زیباست حس انسان بودن.

در ادامه ی مطلب بخوانید....


با سلام خدمت شما ،خودتان را معرفی کنید:
با سلام ،مهدی هستم یک مسافر، آنتی ایکس مصرفی: تریاک وشیره ، مدت تخریب 12 سال ، روش درمان dst ، داروی درمان ot مدت 11 ماه و 10 روز سفر کردم به راهنمائی استاد عزیزم جناب آقای نادر اسدی ، رهائی 5 ماه.

حس تان را از بودن در کنگره بیان کنید:
حس بودن در کنگره را باید تجربه کرد اما می توانم بگویم حس بسیار زیبائی است که شخصا تا به حال تجربه نکرده بودم وشاید در ادامه هم دیگر این حس را تجربه نکنم

یک فصلی در کتاب سفر اول برای شما باز شد و اتفاقی برای شما رخ داد در این مورد توضیح دهید:
6 ماه بود سفرم را آغاز کرده بودم و حس وحال بسیار خوب و وصف نشدنی داشتم ، که نیروهای بازدارنده برای تخریب سفرم با تمامی قوای خود وارد عمل شدند.
روز شنبه 94/2/12 در حال برگشت از کنگره به منزل بودم تا روز پدر را در کنار خانواده جشن بگیریم که مورد حمله سارقین قرار گرفتم و پس از ضرب و شتم بنده ،  خودرو و مدارک و اسناد مربوط به کارم را به سرقت بردند . در این حادثه پای چپم از چند قسمت شکست وبر اثر ضرباتی که به سر و صورتم خورده بود مدتی بیهوش شدم و به محض اینکه به هوش آمدم ، دیدم اورژانس در حال انجام مراحل اولیه اعزام من به بیمارستان است و گفتند که با یکی از بستگانت تماس بگیر تا برای انجام مراحل بعدی به بیمارستان بیاید . هر کسی در این شرایط با نزدیکترین وعزیزترین فرد تماس می گیرد (پدر ، برادر ، عمو ،...) من نیز این کار را کردم و با پدر معنوی و راهنمای خودم تماس گرفتم و این اقدام نا خود آگاه و به واسطه عشق و محبتی که بین راهنما ورهجو و پدر و پسر معنوی وجود دارد صورت گرفت وایشان اولین شخصی بودند که بر بالین من در بیمارستان حاضر شدند . من که از شدت درد و خونریزی تاب وتوان نداشتم با دیدن ایشان تمامی درد و رنجم را فراموش کردم وآرامشی را که در ایشان دیدم باعث آرامشم شد . واین اتفاق نیافتاد ونمی افتد مگر به واسطه عشق ومحبتی که بین راهنما ورهجو وجود دارد واین عشق ومحبت در هیچ جای دیگر تکرار نمی شود مگر در کنگره و این یکی از معجزات کنگره است .
به هر حال به دلیل آسیب دیده گی جدی که داشتم مورد عمل جراحی قرار گرفتم و به دستور پزشک به خاطر ضربه ای که به سرم وارد شده بود می بایستی دو هفته بی تحرک و بستری می شدم . پس از دوهفته به کمک راهنما وبرادران هم لژیونی عزیزم به کنگره باز گشتم و سفرم را ادامه دادم در یکی از روزهائی که به اتفاق راهنمای عزیزم به کنگره می آمدیم به ایشان گفتم هر روز که می گذرد من به کنگره ، شما و برادران هم لژیونیم بیشتر مدیون می شوم . ایشان در جواب گفتند که شما به هیچ کس مدیون نیستی . من آن روز متوجه کلام زیبای ایشان نشدم تا پایان سفر اول وشروع سفر دوم وآنجا بود که فهمیدم که این جمله یک پایان باز دارد ، تو مدیون کسی نیستی اگر... پس از پایان سفر اول در کنگره بمانی وآموزشهای خود را به کار گیری و خدمت کنی و گوشه ای از تمامی زحماتی را که کنگره و دیگر عزیزان برایت کشیده اند را جبران کنی هر چند تمامی خدمتهای کنگره باز کمک کنگره به خود ما است.
 
این حادثه چه عواقبی در پی داشت؟
 عواقب آن به قدری تلخ وتاثیر گذار بود در زندگی من؛ که اگر با کنگره آشنا نشده بودم و مصرف کننده هم نبودم مصرف کننده می شدم اما از آنجائی که خداوند من را دوست داشت این حادثه پس از آشنائی با کنگره بود . در این حادثه و در این مسیر چیزی را بدست آوردم که در خواب و رویا هم آنرا نمی دیدم ، انسان شدن.. وچه زیباست حس انسان بودن.

s7wt54firpzcyvuu7hkv.jpg

علت اینکه توانستید این بحران را پشت سر بگذارید و وارد سفر دوم شوید چه بوده است ؟
ایمان به کنگره واصول کلی آن و ایمان و باور قلبی که به راهنمای خودم داشتم ودر نهایت تسلیم و رضا.

درمورد آقای قلم فرسا توضیح دهید:
همانگونه که مستحضر هستید در فضای مجازی و در سایر شعب و حتی در شعبه خودمان اکثرا بنده را با این نام می شناسند وقلم فرسا از جائی سفرش را شروع کرد که من؛ توسط آقای نادر اسدی و مدیر وبلاگ شعبه امین گلی؛ آقای ابراهیم موحدی با سایت کنگره آشنا شدم و به عنوان وبلاگ نویس فعالیتم را آغاز کردم و یادم هست دل نوشته ای نوشتم ودر پایان به جای اینکه بنویسم نویسنده: مسافر مهدی نوشتم ، قلم فرسا مسافر مهدی وهیچ قصد و نیتی در اینکه از نام مستعار استفاده کنم نبود ودر ادامه؛ درفضای مجازی با این نام شناخته شدم.

در کنگره چه خدمتی می کنید:
همانطور که عرض کردم خدمت در کنگره کمک کنگره به خود من است.
در حال حاضر در واحد ot مسئول پرتال شعبه امین گلی هستم 
وبلاگ نویس شعبه امین گلی ، مدیر وبلاگ لژیون آقای نادر اسدی و لژیون مالی شعب اصفهان وعضو لژیون مالی شعبه امین گلی؛ اما هر چه هستم مدیون کنگره 60 هستم .

نظرتان را در مورد کلمات زیر بیان کنید.
بنیان کنگره: عشق 
کنگره60: کار خانه انسان سازی
شعبه امین گلی: خانه امید
داروی ot : آب حیات 
راهنما:  پدرمعنوی، عاشق 

آرزوی شما چیست؟
آرزو می کنم سایه بنیان کنگره همواره برسر کنگره مستدام باشد وهمه ما مسافران واقعی زندگی باشیم .

کلام آخر:
از تمامی عزیزان زحمت کش کنگره و خانواده کنگره 60 و از شما که خدمت در واحد ot را به بنده پیشنهاد نمودید وامروز ترتیب این مصاحبه را فراهم کردید و در پایان از راهنمای بسیار عزیز ودوست داشتنی خودم جناب آقای نادر اسدی تشکر و قدردانی می کنم و همگی شما را به قادر متعال می سپارم.


گزارشگر و نویسنده :
مسافر مجید شیروی

عکس ، ویرایش و تنظیم :
مسافر ابراهیم موحدی


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه ، گفتگو،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
چهارشنبه 12 اسفند 1394 17:12
سلام وخداقوت خدمت آقا مهدی وآقای ابراهیم وآقا مجید
مسافر مهدی سه شنبه 11 اسفند 1394 22:00
سلام خیلی جالب بود ممنون آقا مهدی
مجیدشیروی سه شنبه 11 اسفند 1394 19:16
با سلام وخداقوت به مدیریت وب امین گلی وتشکر از آقای اسدی به خاطر پرورش چنین رهجوهای محکم وزحمتکش وخادم کنگره .
آنان که مجذوب رحمت قدرت مطلق می شوند به ارتقا می رسند .اینها همان خدمت گزاران بی ادعای کنگره هیتند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic