کارگاه آموزشی خصوصی همسفران روز دوشنبه 98/07/15
سه شنبه 16 مهر 1398 ساعت 18:27 | نوشته ‌شده به دست همسفر فریبا | ( نظرات )
آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی است

روز دوشنبه 98/07/15 جلسهچهاردهم از دور چهاردهم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه همسفران شعبه ی امین گلی با استادی اسیستانت محترم خانم ندا، نگهبانی همسفر زیبا و دبیری همسفر فریبا با دستور جلسه "هفته ایجنت، اسیستانت،مرزبان(جشن) " راس ساعت15 آغاز به کار نمود.کار مرزبان ها، ایجنت ها و اسیستنت ها این است که حلقه ای بین مرزبان و شعبه مرکزی باشند در واقع قوانینی که آنجا وضع می شود همه مکتوب نیستند و خیلی از آنها تلفنی به ما داده می شود که ما وظیفه مان این است که در اختیار مرزبانان قرار بدهیم .
ادامه مطلب....


سخنان استاد محترم
همان طور که می‌دانید امروز دستورجسله جشن ایجنت اسیستنت و مرزبانی هست.
مدت ها بود دوست داشتم در این جایگاه قرار بگیرم و خدمت  کنم خیلی خوشحالم که امروز در این جایگاه هستم ودر کنار شما عزیزان هستم.
 کنگره 60 یک سازمان مردم نهاد است که هر سازمانی برای اینکه بتواند کار خودش را به بهترین شکل انجام بدهد نیاز به یک سری افراد دارد که آنجا مسئول باشند و مسئو لیت خودشان را به بهترین شکل انجام بدهندکنگره 60 در اصل به دو بخش تقسیم می شود.
یک سری افراد هستند که تصمیم گیرنده هستند و قوانین را وضع می کنند که آنها دیدبان های محترم هستند و نگهبان کنگره 60 و بخش دوم مسؤلین هستند که کار اجرایی دارند که مهم ترین شان مرز بانان هستند.


 مرزبانان کار بسیار سختی دارند ودر هر شعبه کارهای زیادی انجام می دهند؛ و هر کاری و هر مشکلی که در شعبه به وجود بیاید همه به سراغ مرزبانان می‌روند و از آنها درخواست می کنند که این  مشکل حل شود و مرزبانان هم برای حل آن حتما اقدام می کنند.
 تا چند سال پیش ما ایجنت و اسیستنت نداشتیم و فقط مرزبانان مسئول بودند و قوانینی که از طرف دیدبان ها وضع می شد از طریق دیدبان رابط و یا دست یاران به نمایندگی ها می رسید.
 وقتی شعبه ها زیاد شد آقای مهندس تصمیم گرفتند که ایجنت و اسیستنت ها باشندو باید حتما یک مسئولی بین این افراد باشد که بتواند قوانین را به بهترین شکل بیاورد و به مرزبانان بدهد که آنها اجرای اش کنند.
بنا بر این کار مرزبان ها ایجنت ها و اسیستنت ها این است که حلقه ای بین مرزبان و شعبه مرکزی باشند در واقع قوانینی که آنجا وضع می شود همه مکتوب نیستند و خیلی از آنها تلفنی به ما داده می شود که ما وظیفه مان این است که در اختیار مرزبانان قرار بدهیم.


 لازم این را بگویم که مرزبانان هیچ موقع خودشان قانون گذار نیستند و تنها قانونی است که از تهران وضع شده و به اسیستانت و یا ایجنت گفته شده و لازم که آن را حتما اجرایی کنند .
مرزبانان کار سختی دارند در شعبه و مهم ترین اش این است که باید عمل سالم را انجام بدهند و هم مرز بان و هم اسیستانت و هم ایجنت قسم خورده اند که بر حسب عدالت معرفت و عمل سالم حرکت کنند و این اجرای عمل سالم خیلی سخت است.
 عمل سالم چیست؟ عملی است که ختم بخیر شود. یعنی انتهای آن بخیر ختم بشود و خیلی وقت ها عمل سالم واقعا باب میل ما و باب احساس ما نیست مثال همین قانونی که افراد بیشتر از شش ماه نمی توانند بدون مسافر شان توی جلسات و لژیون ها باشند و این برای ما خیلی سخت بود.
کسی که با جان و دل می آمدو سفر می کرد و خیلی خوب حرکت می کرد و سی دی هارا می نوشت و همه قوانین راو همه مسائل را اجرا می کرد برای من و یا مرز بان خیلی سخت بو که به آن ها بگوییم دیگر اجازه نداری بروی لژیون و خیلی وقت ها دیدم که هم خانم زهره و هم خانم لیلا با کسانی که نباید دیگر  لزیون بروند آنها اشک می ریختند و این ها هم چشمانشان پر از اشک و بغض بود و برای من هم خیلی سخت است.
اما این را می دانید که هر قانونی که به دست ما می رسد روی آن فکر شده و همین طوری نیست که بگویند این قضیه را عملی اش کنیم از بالا دیده بانان جلسه می گذارند به آن فکر می کنند و رای می گیرند آن قانون را وضع می کنند و این نیست که من اسیستانت و مرز بان بخواهیم آن قانون را دیکتاتوری عمل کنیم وقتی پیمان بستیم و قسم خوردیم و شال گرفتیم قسم یاد کردیم که ما عمل سالم را انجام می دهیم و طبق قانون حافظ حرمت واصول کنگره باشیم.

این وظیفه ما است که باید قانون را رعایت کنیم برای ما خیلی سخت است و می دانم که این را درک می کنید.
 کار دیگر مرزبانان این است که روی سبد پول باید حتما نظارت داشته باشند باید بشمارند و مکتوب کنند و به تهران ارائه بدهند همان طور که می دانید کنگره 60 یک سازمان مردم نهاد است و لازم است که خودش را از نظر مالی تامین کند .
 کار دیگر مرزبانان این است که روی جشن ها و مراسم هایی که در کنگره اجرا می شود نظارت داشته باشند ودر واقع آنها باید بهترین عمل را انجام بدهند و آنها جزو کسانی هستند که باید حتما باشند و مسئولیت اش با مرزبانان است و این تنها جشنی است که من خودم اعتقاد داشتم که مرز بانان نباید باشند و زحمت تمام این زیبایی هایی که در سالن می بینید را خانم های کمک راهنما و همه سفر دومی ها و همه اعضا کشیدند و در واقع مرزبانان جزو آخرین کسانی بودند که واردسالن شدند و من به انها اجازه ندادم که زود تر بیایند.
همان طور که می دانید مرزبانان توسط خود نمایندگی ها و رای گیری انتخاب می شونداما ایجنت و اسیستانت این طور نیست باید درخواستی توسط خود شخص که شرایطش را دارد نوشته بشود و به تهران ببرند آنجا برای اسیستانت خانم آنی دیدبان محترم هم سفران و برای ایجنت هم آقای حکیمی و آقای مهندس تصمیم می گیرند که این شخص را انتخاب کنند.
 این مدت کوتاهی که من در خدمت خانم زهره و خانم لیلا بودم خیلی خوشحالم و از آنها آموزش گرفتم
همه شما می دانید که خیلی خوب و پر انرژی سعی کردند تمام کارهایی که به عهده شان بود را به بهترین شکل انجام می دهند.
 البته این را هم می دانید که طبق بند چهار شهر وظایف اسیستانت، لازم نیست هرهفته و همیشه در شعبه باشد و لازم است که یک بار در ماه در شعبه حضور داشته باشد .ولی من سعی کرده ام حضور پر رنگ تری داشته باشم و تمام تلاشم را کرده ام و سعی کردم تلفنی با خانم های مرز بان تماس داشته باشم ومطالب و تمام اتفاق های شعبه را رسد می کردم
و تمام مطالبی که خانم آنی عزیزم به من می‌گفتند راسریع و همان موقع به اطلاع شان برسانم و مرزبانان به بهترین شکل وظایف شان را انجام می دهند
از مرزبانان خیلی ممنونم و سپاس گذارم ممنونم که در کنارم بودید حدود یک ماه دیگر انتخابات مرزبانی داریم و انشاالله نفرات بعدی که در این جایگاه قرار می گیرند پر تلاش پر انرژی و حافظ قوا نین و اصول کنگره باشند وبه بهترین شکل کارشان را انجام بدهند .
 این هفته را از صمیم قلبم تبریک می گویم به آقای مهندس و خانم آنی عزیز که راهنمای اسیستانت ها هستند به تمام همکارانم در کل شعب ایران وتبریک می گویم به مرزبانان این شبه هم در قسمت آقایان و دو مرز بان خانم و به آقای مهدی ایجنت محترم شعبه تبریک می گویم و تبریک خدمت همه ی شما عزیزان
ممنون که به صحبتهای من گوش کردید.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پس از سخنان استاد و مشارکت دوستان از خانم زهره و خانم لیلا دعوت شد که به جایگاه بیاند و مشارکت کنند.


سلام دوستان زهره هستم هم سفر

واقعآ نمی دانم که با چه زبانی از شما عزیزان تشکر کنم، مرزبانی در عین این که مسئولیت زیادی دارد و سختی های زیاد دارد بسیار شیرین است و انرژی خیلی زیادی دارد من همیشه از تک تک شما انرژی می گیرم در طول این یک سال که در خدمت شما عزیزان بودم آموزش های زیادی گرفتم و افتخار می کنم که در خدمت شما عزیزان هستم من همیشه سعی کردم که به نحو شایسته خدمت کنم واز همه شما عزیزان بابت این که این خدمت را به دادید کمال تشکر را دارم و اگر کم و کاستی بوده به بزرگی خودتان ببخشید و این هفته زیبا را به آقای مهندس وخانم آنی عزیزم و خانواده محترم شان تبریک می گویم به اسیستنت محترم شعبه خانم ندا، عزیز تبریک عرض می کنم و از زحماتی که خالصانه و با عشق برای شعبه ما می کشند تشکر می کنم از هم کار عزیزم خانم لیلا تشکر می کنم که همیشه یاور و پشتیبان من بوده اند و از همه ی مسافران و هم سفران و کمک راهنما یان محترمی که در برپایی این جشن کمک کرده اند تشکر می کنم واز راهنمای عزیزم خانم آمنه بسیار سپاسگزارم به خاطر زحمات فراوانی که برای من کشیدند به ایجنت محترم شعبه آقا مهدی
تبریک می گویم و از زحمات ایشان و مرز بانان مسافران کمال تشکر را دارم.


 سلام دوستان لیلا هستم یک همسفر
 قبل هر چیزی از اینکه به من اجازه دادید که در این جایگاه به شما عزیزان خدمت کنم سپاسگزارم جایگاه مرزبانی برایم بسیار شیرین و لذت بخش بود و خداوند را شاکرم که به من لیاقت دادکه از این جایگاه قرار بگیرم و آموزش بگیرم آموزش های نابی که در هیچ کجا نمی توانستم آموزش بگیرم.
من قبل از کنگره زندگی ام فقط شده بود گریه کردن به امام زاده رفتن و نذر نیاز کردن و  توکل کردن وهمیشه جز اشک و گریه چیز دیگری نبودو به قول معروف آنقدر گر یه می کنی که خون  جای اشکات را بگیرد.
 واقعا زندگی من همان طوری بود و هیچ چیز بجز بچه هام امیدی برای زندگی کردن نداشتم  و هروزکه صبح بلند می شدم فقط آرزوی مرگ می کردم و به خدا می گفتم چرا زندگی من این است وهمیشه از داشتن آن زندگی زجر می کشیدم خدا وند بزرگ را شاکرم که این مکان عزیز را جلو پای من گذاشت تا اینکه بتوانم اینجا آموزش بگیرم و تازه بفهمم زندگی کردن یعنی چه الان که بلند می شوم از خواب می فهمم از زندگی چه می خواهم هدفم چیست و می خواهم چیکار کنم  مشکل ام چیست و چه بذر هایی کاشتم و الان اگر مشکلی برایم به وجود بیاید می دانم از کجا آب می خورد.
و من قبلا همیشه کاسه چه کنم چه کنم دستم بود و این سر در گمی من را بیشتر اذیت می کرد وقتی برای ماه محرم برای عزا داری می رفتم اصلا متوجه نمی شدم برای چه رفته ام من فقط دلم به حال زندگی خودم می سوخت و برای خودم گریه می کردم و می گفتم چرا زندگی من این طور شد از کجا این طور شد؟
 همیشه با خودم می گفتم من برای کسی بد نخواستم و بدی نکردم و همییشه خوبی زندگی دیگران را می خواستم و این چیز ها آزارم می داد.
اما وقتی وارد کنگره شدم دیدم یک خصلت های بدی هم دردرونم  هست و بوده که من آگاهی نداشته ام و من خیلی به خودم اطمینان داشتم. وقتی وارد کنگره شدم دیدم چه بذر هایی را کاشته ام و این جا جا دارد که از خانم آمنه عزیزم که بهترین راه و روش را به من یا داد از خانم ریحانه عزیزم که آموزش های خوبی را یاد گرفتم  و خانم ندا، عزیزم که می بینم خالصانه از راه دور عاشقانه می آیند و روزی نیست که با من و خانم زهره در تماس نباشند از مشکلات شعبه با خبرند و از همه مشکلات شعبه باخبر هستند و جا دارد از تک تک این عزیزان تشکر کنم از مرزبانان دوره قبلی تشکر میکنم که باعث شدند من لیلا در این جایگاه خدمت کنم و آموزش بگیرم و یک روحیه نسبتا خوبی داشته باشم و در کنار شما عزیزان واز تک تک شما آموزش گرفتم واز مشارکت هایتان لذت بردم   انرژی گرفتم و اگر خدمتی انجام دا ده ام به خودم می بالم و افتخار می کنم که خدا این لیاقت را به من دادکه بتوانم در خدمت شما عزیزان باشم و این هفته را به مرزبانان قسمت مسافر و ایجنت محترم نیز تبریک میگویم.  خیلی ممنون که به صحبت هایم گوش دادید.

قرائت پیام مرزبانان(لوح تفدیر)

لژیون سوم خانم لیلیلژیون چهارم خانم بتول
 لژیون پنجم  خانم مرضیه


 لژیون ششم خانم لیلا
 لژیون هفتم خانم اشرف
لژیون هشتم خانم  فاطمه

پیام مرزبانی
معرفی کاندیهای نگهبانی


 آوای شکر گذاری
لژیون خدمتگزار نویسنده: همسفر فریبا از لژیون چهارم
عکاس :همسفر پروین از لژیونئ سوم
آپلود عکس همسفر نسیم از لژیون یکم
 تنظیم: همسفر لیلا نPrint Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات خصوصی همسفران، روزهای دوشنبه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر زهرا سه شنبه 23 مهر 1398 14:20
سلام و درود می‌فرستم خدمت خانم ندای عزیزم بابت استادی بسیار خوبتان و همچنین تبریک ویژه خدمت شما بابت هفته اسیسانت، از دیدن عکسهای زیبای شما لذت بردم امیدوارم همیشه شما را شاد و خوشحال ببینم.
تبریک به مرزبانان محترم امیدوارم در تمام مراحل زندگی شاد و پیروز و سربلند باشید.
خسته نباشید خدمت تمام خدمتگزاران سایت.
همسفر مینا لژیون سوم پنجشنبه 18 مهر 1398 10:25
سلام و خدا قوت ب همه خدمتگزاران عزیز
تبریک و شادباش ب مناسبت این جشن و این هفته زیبا
خداقوت خدمت خانم ندای عزیز خانم زهره عزیزم خانم لیلای عزیز و تشکر از زحمات خالصانه شما .موفق باشید
مسافر ابراهیم L 7 پنجشنبه 18 مهر 1398 00:35
سلام و خداقوت.
تبریک عرض میکنم این هفته رو به تمامی همسفران به ویژه اسیسنت محترم خانم ندا و مرزبانان محترم خانم زهره و خانم لیلا.با ارزوی موفقیت
مسافرمحسن رهجوی آقاسعیدطائبی چهارشنبه 17 مهر 1398 21:20
درود بر انسان های خوب،آنان که در اندیشه دیگران تصویر زیبا می نگارند،تا آنجا که یادشان زیبا و خاطرشان

همواره در دل خواهد ماند
بنده هم این هفته عزیزراتبریک وشادباش عرض مینمایم...
اعظم ع لژیون دوم چهارشنبه 17 مهر 1398 14:25
این هفته را به اسیستانت محترم ومرزبانان خوب و کلیه خدمت گذاران نمایندگی امین گلی تبریک می گویم.
رحیم جدیدی چهارشنبه 17 مهر 1398 14:22
خداقوت خدمت همسفران پرتلاش نمایندگی امین گلی
تبریک به مناسبت این هفته زیبا

همسفر رقیه شعبه عمان سامانی چهارشنبه 17 مهر 1398 14:20
تقدیم به خانم ندای عزیزمم( شما) روشنایی بخش تاریکی جان هستی و ظلمت اندیشه را نور می‌بخشی. چگونه سپاس گویم مهربانی و لطف تو را که سرشار از عشق و یقین است. چگونه سپاس گویم تأثیر علم آموزی تو را که چراغ روشن هدایت را بر کلبهٔ محقر وجودم فروزان ساخته است. آری در مقابل این همه عظمت و شکوه تو مرا نه توان سپاس است و نه کلام وصف.راهنمای عزیزم بهترین ها را از خداوند برایتان خواستارم.
مهدی بناییان چهارشنبه 17 مهر 1398 12:36
تبریک به اسیستانت محترم و مرزبانان فعال همسفران
همسفر مریم عظیمی ل 4 چهارشنبه 17 مهر 1398 12:05
خداقوت به عزیزان جایگاه.هفته ی اسیستانت ومرزبانی واینجنت رابه همه ی عزیزان تبریک میگویم .همیشه سربلندوپیروزباشید.همچون ستارگان بدرخشید.
حسن کدخدایی چهارشنبه 17 مهر 1398 11:42
ضمن تبریک هفته اسیسنت و ایجنت و مرزبانی
از خدمات اسیستانت و مرزبانان همسفر تشکر می کنم

مطمئن باشید که اثر این خدمت در زندگی شما جاری خواهد بود
مهتاب از لژیون چهارم چهارشنبه 17 مهر 1398 11:36
خدا قوت به همه عزیزانی که درهرجایگاهی خدمت میکنند و هفته زیبا رو به ایجنت واسیسانت ومرزبانان گرامیتبریک وخدا قوت میگیم و امیدوارم که برکت شو در زندگی تون ببینید
مهتاب از لژیون چهارم چهارشنبه 17 مهر 1398 11:36
خدا قوت به همه عزیزانی که درهرجایگاهی خدمت میکنند و هفته زیبا رو به ایجنت واسیسانت ومرزبانان گرامیتبریک وخدا قوت میگیم و امیدوارم که برکت شو در زندگی تون ببینید
مهتاب از لژیون چهارم چهارشنبه 17 مهر 1398 11:36
خدا قوت به همه عزیزانی که درهرجایگاهی خدمت میکنند و هفته زیبا رو به ایجنت واسیسانت ومرزبانان گرامیتبریک وخدا قوت میگیم و امیدوارم که برکت شو در زندگی تون ببینید
همسفر زهره چهارشنبه 17 مهر 1398 08:59
جایگاه استادی راخدمت اسیسنت محترم شعبه خانم ندای عزیز تبریک عرض می کنم.
تشکر می کنم از زحماتی که برای شعبه ی ما می کشند .
تشکر می کنم از همه ی عزیزانی که در بر پایی این جشن با شکوه کمک کردند .
جایگاه نگهبانی را خدمت خانم مرضیه عزیز تبریک عرض می کنم وتشکر می کنم از خانم زیبای عزیز ودبیرهای محترمشون .
همسفر پریناز شعبه عمان سامانی چهارشنبه 17 مهر 1398 07:34
خانم ندا عزیز من هم این هفته قشنگ را به شما تبریک می‌گویم و برایتان بهترینها را آرزو دارم. شاد و پیروز باشید. واقعا از جشن شما انرژی گرفتم خیلی زیبا بود. خدا قوت خدمت همه خدمتگزاران شعبه امین گلی.
مسافر میثم لژیون دوم چهارشنبه 17 مهر 1398 03:32
تبریک فراوان این هفته به اسیستانت محترم و مرزبانان خوبشان و کلیه خدمت گذاران نمایندگی امین گلی
همسفرناهید لژیون 8 چهارشنبه 17 مهر 1398 02:07
تبریک وخداقوت خدمت همه عزیزان
همسفرفتانه چهارشنبه 17 مهر 1398 01:56
خداقوت میگم خدمت هرسه عزیزجایگاه خانم نداعزیزم که جلسه پرانرژی وخوبی رابرامون به اجرا دراوردن و همچنین تیریک میگم این هفته راب خانم ندا اسیستانت محترم وبزرگوار وتبریک خدمت مرزیانان شعبه خانم زهره و خانم لیلا عزیزم وهمچنین تبریک میگم به ایجینت شعبه اقامهدی و همچنین مرزبانان قسمت مسافران تبریک میگم
همسفرمرضیه راهنما لژیون پنجم سه شنبه 16 مهر 1398 23:35
جشن بسیار پر انرژی و با شکوهی بود
باز هم تبریک و تهنیت وشاد باش خدمت اسیستنت و مرزبانان گرامی وتشکر از خدمت‌های صادقانه این عزیزان و تشکر از خانم زیبا عزیز و برای ۱۴جلسه نگهبانی وتبریک خدمت خانم مرضیه عزیز
همسفرشقایق لژیون ششم سه شنبه 16 مهر 1398 23:16
سلام خداقوت.تبریک میگم به خانم نداکه استادی خوبی داشتن،وهمینطور خانم مرضــــــــــیه عزیزم جایگاه نگهبانــــــــی
بهشون تبریکـــــــــ میگم
خداقوت به بچه های سایت.
همسفر نسیم از لژیون پنجم سه شنبه 16 مهر 1398 23:06
با عرض خدا قوت خدمت همه خدمت گزاران همسفر دوست داشتنی بنده هم به نوبه خودم این هفته زیبا را در رأس به جناب مهندس و خانم آنی عزیز و به خانم ندای عزیز اسیستانت محترم شعبه و خانم زهره و خانم لیلای عزیز مرزبانان محترم شعبه تبریک و خجسته باد می گویم با آرزوی بهترینها برای شما بندگان مخلص خداوند منان.
همسفر پروین لژیون سوم سه شنبه 16 مهر 1398 22:16
تبریک میگم این جشن زیبا را به خانم ندای عزیز و دوست داشتنی و مرزبان های خوب و عالی که از عصاره ی جانشان واقعا می بخشند به کسانی ک از تاریکی به سمت روشنایی رهنمود شوند .

وخدا قوت به خانم زیبای عزیز , وتبریک به خانم مرضیه ی گلم
هاجر از لژیون هفتم سه شنبه 16 مهر 1398 20:51
خدا قوت به همسفران گل خیلی دوستون دارم از تك تكتون انرژی میگیرم و خدا رو شكر میكنم بابت این مسیر سبز كه جلوی پایمان گذاشت به امید جهانی شدن كنگره ٦٠ و حال خوب برای همه
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic