روز سه‌شنبه 16 مهرماه 1398 جلسه چهارم از دور هجدهم کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ با استادی ایجنت محترم مسافر مهدی ؛ نگهبانی مسافر رحیم و دبیری مسافر حسین  با دستور جلسه " هفته اسیسنت و ایجنت و مرزبان  " رأس ساعت ۱۷ شروع به کار نمود.
ادامه مطلب ....

سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر از اینکه در جمع شما هستم خیلی خوشحال هستم و هفته اسیستانت ، ایجنت ومرزبان را در راس به آقای مهندس وبه شماعزیزان تبریک عرض می کنم.
آقای مهندس این سیستم را راه اندازی کردند و به تمام جایگاها اعتبار دادند و به تمام جایگاه احترام گذاشتن و وظیفه ما قرار دادند که به این جایگاها احترام بگذاریم .تبریک عرض می کنم به آقای حکیمی دیده‌بان شهرستانها ؛تشکر می کنم از همه عزیزانی که در برگزاری این جشن ما را یاری دادند همچنین از لژیون سردار تشکر می کنم که هزینه این جشن را تقبل کردند.

از بچه هایی که دیشب زحمت کشیدن تا سالن را تزیین کنند و یک تشکر ویژه می کنم از عزیزانی که در این چند سال در شعبه امین گلی زحمت کشیدندوبذری که دیروز کاشتند به ثمر رسیده و من فکر می کنم طبق کتاب ۶۰ درجه امسال سال برداشت محصول می باشد.
یعنی تمام مراقبتهایی که باید انجام شده در طی این چند سال به خوبی انجام شده است این وظیفه ماست که این بذررا به یک نهال تنومند و درخت تنومند تبدیل کنیم.


تک تک ما در این کار مسئول هستیم و این مسئولیت فقط به عهده مرزبان یا کس خاصی نیست از سفر اولی که تازه اومده تا ایجنت و راهنما و همه اعضای سفر درونی در این کار سهیم هستند.
کاری که در کنگره ۶۰ انجام میشود دقیقا مثل بافتن یک فرش میباشد وقتی میخواهد یک فرش بافته شود باید تک تک گره ها در جای خودشان زده بشود وقتی تمام می شود یک فرش خیلی خوب و قشنگ و زیبایی از آب در می آید اگر هرکسی وظیفه خودش را به خوبی انجام دهد در نهایت تکلیف معلوم است.
این جشن و جشن های دیگر جشن ها را جشن خودمان بدانیم و همه ما در قبال کنگره ایجنت و مرزبان خود باشیم و ناظر اعمال خودمان باشیم .


اگر بخواهیم یک ارتقاء کلی داشته باشیم باید هر کس مرزبان خود باشد چون نگاه مرزبانی و ایجنتی یک نگاه به خود نیست بلکه یک نگاه به یک سیستم می باشد یعنی اینکه من نمیتوانم فقط به لژیون خود توجه کنم یا به دوستان که می شناسم توجه کنم در حالی که به صورت کلی باید این سیستم نگاه کرد و این نگاه برگرفته از وادی عشق می باشد عشق یعنی گذشتن از خود .
این هنر را داشته باشم کسی که لیاقت و شایستگی دارد را به کار بگیرم و این عقیده رو داریم کسانی که در کنگره ۶۰ انتخاب میشوند به خاطر خرد جمعی و شایستگی انتخاب می شوند بر اساس لاویی پارتی و آشناگر ی انتخاب نمی‌شوند.


و کاری که مرزبانان انجام می دهند این است که این است که تک تک افراد را تحت نظر و زیر نظر وذره بین دارند و تک تک افراد را می ببیند دیده شدن از سطح بالایی کنگره هست تا سطح پایین و تمام افراد زیر ذره بین می باشد به قول آقای مهندس وقتی یک درخت از باغ بیرون میزند همه میتوانیم ببینیم و یا سفر دومی که خیلی خوب دیده می شود وقتی سفر دوم آموزش لازم را می گیرد نور بالا می زند و خود به خود انتخاب می شود و جایگاه شخص را تعیین می کند نه اینکه خودش زور بزنه و جایگاه را انتخاب می کند.

وظیفه تک تک ما می باشد که این سیستم را به ارتقا برسانیم وقتی به سفر دومی ها می گویند چرا نمی آیی خدمت کنی در جواب می‌گوید که مشکل مالی دارم یا مشکل خانوادگی دارم یا مشکل کاری دارم و شخص فکر می کند که خدمت فوق برنامه میباشد در صورتی که این چنین نیست و خدمت خود برنامه هست و فوق برنامه نیست حضور شخص در کنگره خود برنامه است ما به عنوان یک انسان چه تکلیفی داریم در کتاب ۶۰ درجه می گوید تکلیف انسان دو چیز می باشد یکی آموزش و دیگری خدمت پس این خود برنامه می باشد.


کاری که داریم در این کنگره انجام میدهیم در راستای انسان بودن انجام می گیرد و کاری که یک مرزبان انجام دهد در راستای انسان بودن می باشد و داره وظیفه خودش را انجام می دهد و در قبال این وظیفه و تکلیفی که انجام می دهد حال خوشی نیز دریافت می کنند اصلاً حال خوش در قبال انجام وظیفه می باشد .
جایگاه مرزبانی جایگاه بسیار بسیار مهم و حساس می باشد همین طور که از اسم مرزبانی مشخص است مرزبان حفاظت می‌کند از مرز و مرزهای فیزیکی و قوانین و مرزهای حرمت را باید حفاظت کند و کار بسیار سختی می باشد .
اگر تفکر درست و صحیح باشد تا بتواند ببیند درست دیدن یک طرف و اجرای قوانین طرف دیگر می باشد قانونی که حال کسی خراب کنه قانونی نیست قانون مشکلی ندارد اجرای قوانین خیلی مهم می باشد.


یک مرزبان باید هم قهر ومهر را با هم دیگر اجرا کنند. و اگر کسی را ناراحت می‌کند یا اخم می‌کند باید مهر و محبت و عشق نیز به ورزد وقتی یک راهنما برجک یک رهجو را می زند این کار در راستای آموزش ، عشق و محبت می باشد و محبت پشت آن می‌باشد این است که اثر گذار می باشد اگر عشق و محبت پشت پشت آن نباشد شخص جری تر می شود و ما نباید با اجرای بد قانون حال کسی را خراب کنیم .
خدا را شکر مرزبانان این دوره خیلی خیلی خوب رفتار می‌کنند و من از آنها راضی می‌باشم .
بخش دوم این جلسه مربوط به سپاسگزاری می باشد که این بخش آموزشی می باشد و سپاسگزاری پایه جهان بینی است .


کلمه اول کتاب خداوند سپاسگزاری می باشد و من باید سپاسگزار باشم تا ان نعمت از من گرفته نشود و اگر دنبال چیزهای بهتری می باشم باید قدر این نعمت که دارم را بدانم و این سپاسگزاری و در ادامه می می رسد به سپاسگزاری از خانواده از همسر از جامعه و هستی.
و به قول استاد رعد هر چیزی که انسان را به این هستی وصل می کند باید از آن قدردانی کنیم و خداوند همیشه با راست پنداران می باشد و سپاسگزاری با پاکت یک نمادی می باشد که من متوجه شدم که باید سپاسگزار باشم.
از داشته‌های خود سپاسگزاری کنم سپاسگزاری اصلی این عملی میباشد که ما انجام می دهیم و امروز قدر راهنمایی خود و آموزش های او را بدانیم و قدر صندلی و یک لیوان چای که دست من داده می شود را بدانیم قدر روش دی اس تی و آموزش هایی که در کنگره می گیرد را داشته باشم‌و اگر شکرگزار نباشم از من گرفته می شود.


امام رضا می فرماید کسی که از خالق سپاسگزاری نکند از مخلوق سپاسگزاری نکرده اگر میخواهی از خداوند سپاسگزاری کنی نمی توانی او را پیدا کنید راهنما دست خداوند می باشد مردمان دست خداوند می باشد به نظر من یک سی‌دی دست خداوند است یک کتاب دست خداوند و امیدوارم که قدر داشته های خود را بدانیم در پایان از همه شما سپاسگزارم خیلی ممنون.
نویسندگان : مسافر حسن  و مسافر ابراهیم
عکاس : مسافر سعید
تنظیم وارسال : مسافر ابراهیم

با تشکر از تمامی خدمتگزاران
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات خصوصی مسافران، سه شنبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافرمحسن رهجوی آقاسعیدطائبی سه شنبه 23 مهر 1398 22:58
اگر به خداوند اعتقاد دارید باید بدانید وعده خداوند دروغ نیست، آن چیزی که بار معنوی داشته باشد قطعا بار مادی هم به همراه خواهد داشت اما چیزی که بار مادی داشته باشد اصلا بار معنوی به همراه نخواهد داشت.
این هفته عزیز خدمتتان تبریک وشادباش
بهترینهارا برایتان خواستارم
.....همتون عشقید
مسافر هادی سهروردی شنبه 20 مهر 1398 07:26
خداقوت و عرض تبریک خدمت استاد بزرگوار اقا مهدی ، هفته ایجنت بر شما اسطوره های صبر ، گذشت و ایثار میمون و فرخنده باد .
❤❤❤
بهزاد جلالی پنجشنبه 18 مهر 1398 15:32
عرض تبریک و خداقوت خدمت همه عزیزانی که در برگزاری این جشن زیبا کوشیدند ،خداقوت خدمت ایجنت محترم و گروه مرزبانان شعبه انشاالله سربلند و پایدار باشید
همسفر مینا لژیون سوم پنجشنبه 18 مهر 1398 10:28
سلام و خداقوت ب همه خدمتگزاران صدیق و گرامی کنگره
تبریک میگم این جشن زیبا را خدمت ایجینت اسیسانت و مرزبانان گرامی و فعال شعبه.با ارزوی سلامتی و‌موفقیت برای تک تک شما عزیزان
حمید پنجشنبه 18 مهر 1398 09:51
باسلام و خدا قوت خدمت همه عزیزان ویه خدا قوت ویژه خدمت اقا سعید بابات عکسها وزحماتی که تو شعبه میکشند.دوستتون دارم
پنجشنبه 18 مهر 1398 09:34
سلام وخدا قوت به آقا مهدی عزیز.این هفته را به شما وتمام ایجنت ها ومرزبانان تبریک می گویم .امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید.از آقا سعید بابت عکس ها مچکریم.واز بچه های سایت هم سپاسگذارم.
حسن کدخدایی پنجشنبه 18 مهر 1398 01:22
خدا قوت به اقا مهدی ایجنت محترم از سخنان خوب شما لذت بردم و این هفته را به شما تبریک عرض می کنم

ممنون از اقا سعید بابت عکس های زیبایشان
پنجشنبه 18 مهر 1398 00:30
یه روز زیبا و پر از انرژی وممنون از ایجنت محترم
همسفرشقایق لژیون ششم پنجشنبه 18 مهر 1398 00:26
سلام خداقوت تبریک میگم به ایجنت محترم اقامهدی وهمینطور مرزبان های محترم..
مسافر میثم لژیون دوم پنجشنبه 18 مهر 1398 00:00
عرض سلام وخداقوت به هر سه نفر در جایگاه خداقوت به استاد عزیز و ایجنت گل شعبه آقا مهدی عزیز و تشکر فروان از آقا سعید بابت عکسهای زیباتون وتشکر از تمامی خدمتگذاران بابت جشن زیبا و پر از انرژی وتشکر ویژه به گروه خستگی ناپذیر سایت
مسافر میثم لژیون دوم چهارشنبه 17 مهر 1398 23:59
عرض سلام وخداقوت به هر سه نفر در جایگاه خداقوت به استاد عزیز و ایجنت گل شعبه آقا مهدی عزیز و تشکر فروان از آقا سعید بابت عکسهای زیباتون وتشکر از تمامی خدمتگذاران بابت جشن زیبا و پر از انرژی وتشکر ویژه به گروه خستگی ناپذیر سایت
مهدی بناییان چهارشنبه 17 مهر 1398 22:52
تشکر ویژه از آقا سعید بابت عکسهای عالیشون
اصغرعظیمی چهارشنبه 17 مهر 1398 22:39
تبریک خدمت همه عزیزان مبارک باد .شکر بابت این همه شادی عشق یکرنگی ومحبت وخداوند راشکر
حمید لژیون ۶ چهارشنبه 17 مهر 1398 22:16
تبریک ویژه خدمت ایجنت عزیز و دوست داشتنی و شاد باش خدمت حسن آقا و آقا حمید و آقا اسدالله و دو مجید .ممنون از نویسندگان
هاجر از لژیون هفتم چهارشنبه 17 مهر 1398 21:55
خدا قوت تبریك میگم اقا مهدی این هفته رو به شما ایجنت محترم شعبه و همچنین مرزبانان در قسمت مسافران و خدا قوت به اقا سعید بابت عكس های قشنگی كه گرفتن
مسافر پرویز چهارشنبه 17 مهر 1398 21:46
باسلام .این هفته زیبا رو به ایجنت محترم آقا مهدی ومرزبانهای محترم واسیستنت شهبه امین گلی تبریک وشاد باش میگویم .مبارکتون باشه
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic