کارگاه آموزشی عمومی مسافران و همسفران روز پنج شنبه
جمعه 26 مهر 1398 ساعت 17:24 | نوشته ‌شده به دست همسفر نسیم5 | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
 در روز پنچشنبه  98/07/25 جلسه پنجم از دور شانزدهم کار گاه آموزشی عمومی کنگره ۶۰ شعبه امین گلی ویژه مسافران وهمسفران ، با استادی دیده بان محترم مسافر کامران و با نگهبانی مسافر مصطفی و دبیری مسافر علی با دستور جلسه "سیستم ایکس" راس ساعت ۱۷ آغاز به کار نمود .


این حرف کمی نیست که آقای مهندس می فرمایند : حتی درمان اعتیاد که ما انجام می دهیم می تواند بیان ژن ها را تغییر دهد یعنی اگر یک بیماری حتی ژنتیکی از طرف پدر یا مادر یا فامیل در ما عارض شود آن بیماری را برطرف می کند یعنی بیان ژن عوض می شود و از آن بیماری جلوگیری می شود و این علمی است که کنگره به آن رسیده است.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید......


سخنان استاد محترم:
قبل از اینکه به دستور جلسه بپردازم هفته قبل هفته ، اسیستانت ، ایجنت و مرزبان بود و لازم است از خدمات این عزیزان در نمایندگی امین گلی قدردانی و سپاس گزاری داشته باشم . احیاگر کنگره ، احیا گر ارزش هایی است که شاید به نوعی در فرهنگ اعتیاد فراموش شده ، جشن‌هایی که در کنگره تماماً ارتباط مستقیم با درمان اعتیاد ما دارد ،ما احیاگر چنین ارزش‌هایی هستیم که به نوعی از انسان هایی که به هر شکلی جهت بهتر شدن در زندگی ما نقش دارند قدردانی و سپاس گزاری کنیم که مطمئنم در قسمت همسفران و مسافران جشن باشکوهی بوده است.
 برایشان آرزوی موفقیت و توفیق دارم و امیدوارم به اهدافی که در پیش دارند جامه ی عمل بپوشانند .
 خدا قوت خدمت کمک راهنمایان و مرزبانان که نمایندگی را پیش بردند و آمارها نشان دهنده انسجام و یکپارچگی و هماهنگی در امین گلی است .
  اما در مورد سیستم ایکس : دستور جلساتی که نوعی در دستور جلسات سالیانه گنجانده می شود ، تماماً مرتبط با مسائل جهان‌بینی و مسائل جسمی و روانی ما مطرح می‌شود و تماماً ارتباط با سلامتی انسان دارد . بعضاً شاید ما بعضی از دستور جلسات  را ارتباط و نقشش را در زندگی خودمان پیدا نکنیم ولی مطمئن باشید این دستور جلسات ، حاصل مدت ها تفکر و برنامه‌ریزی است تا بچه ها بتوانند خیلی خوب آشنایی پیدا کنند نسبت به جسم خودشان و مسیری که باید طی کنند تا به سلامتی برسند .


دستور جلسه سیستم ایکس زمانی در کنگره مطرح شد که تحقیقات میدانی وسیعی در حوزه درمان اعتیاد انجام شد و به نتایج خوبی رسید و واقعا می توان گفت : در دنیا امروز مطرح است .
 مسئله درمان اعتیاد در کنگره و در این تحقیقات به یک نکاتی رسید که بچه هایی که در طول دوره درمان شان با بیماری‌هایی که علم پزشکی ، مسیر درمان را برای آنها شناخته نشده و یا بیماری ناشناخته است و درمان قطعی ندارد اینها در کنار درمان اعتیاد بچه ها به بهبودی رسیدند
 یعنی آن بیماری که ارتباط با مسئله اعتیاد نداشت بهبود پیدا کرده است . مثلاً افرادی بودند در کنگره که دچار بیماری MS بودند و بعد از این که با داروی OT درمان شان به اتمام رسید ، می دیدند که بیماری MS آنها هم به مقدار زیادی به بهبودی رسید و یا بیماری که مربوط به گوارش بود یا بیماری‌هایی مثل سایکوسوماتیک که به بیماری روان تنی یاد می‌شود و شخص مدت ها بود که قرص ها و داروهایی را برای درمان بیماری استفاده می کرده و وابستگی زیادی هم به آن قرص داشته ولی وقتی که وارد کنگره شد این بیماری
 در کنار درمان بیماری اعتیاد درمان شد و هیچ گونه علائمی از آن بیماری در او دیگر وجود نداشت . 
آقای مهندس یک متفکر و محقق ،  در حوزه درمان اعتیاد است و چون موارد ، متعدد بود ، ایشان را به فکر انداخت که بچه هایی که درمان شان تمام می‌شود ،  رصدی بیندازند که قبل از اعتیاد چه بیماری داشته اند و آیا بعد از درمان در آن بیماری بهبودی حاصل گردیده و این فرآیند را رصد کنند ، که الان در قسمت پایین فرم‌های رهایی هست که اگر شخصی بیماری داشته که بهبود یافته در آن فرم می نویسد ودر اختیار تحقیقات کنگره قرار می گیرد و باعث شد که موضوع سیستم ایکس در کنگره مطرح شود .

البته این را باید در قسمت پزشکی و علمی بشکافند که چه اتفاقی می افتد. که با داروی OT درمان می شود.
  بعد از درمان یا بهبودی هم  ، روی آن تحقیقات میدانی انجام می دهند؛ و به دلیل این که کنگره از پزشکان و متخصصان پزشکی استفاده نمی کند و این قسمت مربوط به سیستم پزشکی است که بیایند روی آن تحقیقات انجام دهند .
اما آن چیزی که مربوط به بچه های کنگره است این که بعضاً ما در بطن کنگره هستیم و برای ما آن اتفاقاتی که می‌افتد آن عظمت و بزرگی خودش را از دست داده یعنی ما خیلی ساده می‌گوییم درمان اعتیاد... ولی همین درمان اعتیاد مسئله بسیار پیچیده‌ای برای جوامع بشری امروز است.
 اگر ما در مورد درمان اعتیاد صحبت می کنیم این نشان دهنده یک علم دقیق و پیشرفته است که کنگره به آن رسیده و ما امروز خیلی راحت می گوییم درمان شدیم... در صورتی که در بیرون از این در ، اصلاً درمانی وجود ندارد یعنی می‌خواهم بگویم اتفاقات بزرگی که دارد در کنگره می‌افتد برای ما خودش را بزرگ جلوه نداده ، ولی مطمئن باشید وقتی ما از روش درمان بیماری ناشناخته صحبت می کنیم این حرف ، بسیار ادعای بزرگی است و ما این را در کنگره ادعا نمی دانیم ، ما این را یک علم می دانیم و در کنگره برای ما علم است و ثابت شده است و گونه های درمان شده در کنگره زیاد هستند و این شاید برای ما عظمت و بزرگی اش را از دست داده باشد ولی این در جوامع بیرون غیر قابل باور است .
ما در مورد سیستم ایکس می گوییم مجموعه‌ای از ناقل‌های عصبی ، نوروترانسمیترها ، غدد درون ریز و برون ریز و سیستم شبه افیونی اینها همه زیر مجموعه های سیستم ایکس است و اگر ما ادعا می کنیم OT سیستم ایکس را بازسازی می‌کند حرف نامربوطی نزدیم .

مکاتبات آقای مهندس با پروفسور ویلیام وایت ، ایشان شخصیت کمی نیست او شخصی است در دنیا که وقتی مقاله ای می نویسد در اختیار بیش از ۲۰ هزار درمان گر اعتیاد در دنیا قرار می‌گیرد او نظریه‌ پرداز است و حرفش برای دیگران سند است وقتی حرفی می‌زند کسی در آن اما و اگر نمی‌آورد .
وقتی ایشان می گوید : ما برای درمان اعتیاد باید از کنگره بیاموزیم و باید متد و روش DST را به دنیا معرفی کنیم ، لایه های ناشناخته اعتیاد در کنگره 60 شکافته شده ، این حرف کمی نیست و ما اعضای کنگره باید برای لحظه لحظه بودنمان در کنگره شکر گزار باشیم.
چیزهایی که در کنگره به ما آموزش داده می‌شود در لایه های زندگی ما نفوذ می کند ، برای سلامتی جسم ، تغذیه ، روان و سلامتی اجتماعی ما ، و این حرف کمی نیست .
اما در چنین مجموعه ای داریم آموزش می بینیم خداوند را باید سپاس گزار باشیم که فرصت داده در چنین مجموعه ایی در حال درمان و در جهت بهبود زندگی آموزش می گیریم و از هیچ کدام بی تفاوت رد نشویم و تمام آموزش‌هایی که راهنما ها در اختیار رهجویان می گذارند به همه ثابت شده که در کمیت و کیفیت زندگی ما و در سلامت و آرامش خانوادگی ما نقش مستقیم دارد و از آموزش هایی که می گیریم نهایت استفاده را بکنیم .


 بعضاً آمده بودند و سیستم ایکس را ربط داده بودند به سیستم شبه افیونی ، سیستم شبه افیونی زیرمجموعه ای از سیستم ایکس است و آن در قسمت درمان اعتیاد بازسازی انجام می‌شود ولی سیستم ایکس در کل سیستم ، بازسازی انجام میشود .
این حرف کمی نیست که آقای مهندس می فرمایند : حتی درمان اعتیادی که ما انجام می دهیم می تواند بیان ژن ها را تغییر دهد یعنی اگر یک بیماری حتی ژنتیکی از طرف پدر یا مادر یا فامیل در ما عارض شود این درمانی که انجام می دهیم می تواند آن بیماری را برطرف می کند یعنی بیان ژن عوض می شود و از آن بیماری جلوگیری می‌شود و این علمی است که کنگره به آن رسیده است ، بعضی بسیاری از قرص ها را مصرف می کردند اما بعد از درمانشان هیچ قرصی استفاده نمی‌کنند پس نهایت استفاده را از این سفر ببرید بهترین استفاده را از این دوره درمان ببرید و آنچه راهنما در لژیون آموزش می دهد همه ارتباط مستقیم برای بازسازی همین سیستم دارد.
 هر کدام را ما بی تفاوت از کنارش رد شویم ، آن بهبودی که مد نظر کنگره است اتفاق نمی افتد ، امیدوارم برای احیای خود و خانواده از فرصتی که آقای مهندس در اختیار بشریت قرار داده و من شک ندارم که این حرف بزرگی است که یک روز این فرضیه و این سیستم ایکس به اثبات می‌رسد و می‌تواند درمان بسیاری از بیماری‌ها را در پی داشته باشد و مطمئن هستم که یک روز سیستم پزشکی را دچار تحول خواهد کرد و جهان در مقابل این سیستم سر تعظیم فرود می آورد شک نخواهم کرد و امیدوارم روزی برسد که آقای مهندس بابت مطرح کردن این مسئله جایزه نوبل را دریافت خواهند کرد به امید آن روز .قانون 11

پیام مرزبانی


رهایی های روز چهارشنبه  98/07/24 

رهایی مسافر محمد  کمک راهنما بهزاد لژیون 6
مسافر بهروز کمک راهنما سعید محسن لژیون 7
رهایی نیکوتین مسافر حمید کمک راهنما سعید محسن


لژیون خدمتگزار

ورزش  مسافران قبل از شروع جلسهنویسنده : کمک راهنمای لژیون پنجم خانم مرضیه
عکاس : مسافر مهدی
آپلود عکس:مسافر ابراهیم
تنظیم و ارسال:همسفر لیلا ن

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات عمومی(مسافران و همسفران)، پنج شنبه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مجتبی حسینی پنجشنبه 2 آبان 1398 10:29
خداقوت
رضا شنبه 27 مهر 1398 21:08
خدا قوت به خدمتگذاران نمایندگی امین گلی
مرتضی موذنی لژیون 3 شنبه 27 مهر 1398 20:09
خیرمقدم خوشامد گویی به دیده بان آقای کامران و خانم مرجان و مهمانان عزیز خدمت در کنگره لیاقت میخواد که نسیب هرکسی نمی شود...
مسافر محمد لژیون ۵ شنبه 27 مهر 1398 19:58
خیلی سپاسگزارم ازهمه بچه های سایت کنگره الخصوص شعبه امین گلی.به جرات میگم یکی از بهترین روزهای من توی کنگره با وجود اقای شریفیان با بیان زیباشون رقم خورد.از همه و همه خیلی ممنونم
مسافر مهدی شنبه 27 مهر 1398 17:09
دورود و خداقوت به همه عزیزان خدمتگزار
جلسه بسیار پرانرژی و آموزنده بود با حضور دیده بان محترم آقاکامران و خانم مرجان
مصطفی لژیون نهم شنبه 27 مهر 1398 12:56
سلام وخداقوت خدمت دیدبان محترم آقا کامران وهمسفر محترمشان،وهمه خدمتگزاران کنگره ۶۰
حمید لژیون ۶ شنبه 27 مهر 1398 10:41
سلام و خداقوت خدمت همه ی مهمانان عزیز بسیار جلسه پر انرژی.خداقوت ویژه خدمت نویسنده
همسفر لیلا ن شنبه 27 مهر 1398 09:08
خیرمقدم به راهنمای گرامی آقا کامران و خانم مرجان عزیز
همینطور به میهمانان شعبات دیگر
از صحبتهای آقا کامران و خانم مرجان بسیار آموختم مثل همیشه عالی بود.
خدا قوت به نگهبان و دبیر جلسه
از خانم مرضیه عزیزم بابت گزارش زیباشون سپاسگزارمو همینطور عکاس
به رهایافتگان هم تبریک میگم
شنبه 27 مهر 1398 04:04
خیر مقدم وخوش آمد میگم خدمت دیده بان محترم آقا کامران وخانم مرجان بسیار عزیز.
از سخنان بسیار آموزنده شما بسیار آموختم.
بهترین ها را برای شما زوج گرامی از خداوند خواستارم.
خداقوت به همه ی خدمتگزاران.
همسفرفتانه شنبه 27 مهر 1398 00:05
خداقوت خدمت هرسه جایگاه وخیرمقدم خدمت راهنمای گرای اقاکامران وهمسفرشون خانوم مرجان عزیزکه باحضورشان جلسه پرباری برامون اجرا کردن و ممنون بابت صحبتهای کامل و جامع استاد گرامی.همچنین تبریک ب رهایافتگان و خداقوت ب کمک راهنمایان
مهدی بناییان شنبه 27 مهر 1398 00:05
بسیار سپاسگزارم از جناب آقای شریفیان و خانم مرجان بابت حضورشان در نمایندگی امین گلی
سپاس از میهمانان عزیز بابت حضورشان
فاطمه ط لژیون دوم جمعه 26 مهر 1398 23:00
سلام خدا قوت خدمت تمام خدمتگزاران کنگره 60 جلسه روز پنجشنبه بسیار عالی وپر انرژی بود از صحبتهای اقا کامران ومشارکت خانم مرجان آموزش گرفتم وبسیارلذت بردم
سپاس ودرود به همه شما عزیزان
مرتضی ج جمعه 26 مهر 1398 22:00
سلام وخیرمقدم خدمت اقاکامران وتشکر بابت حضورشان در شعبه امین گلی،
همسفر مینا لژیون سوم جمعه 26 مهر 1398 21:48
خیرمقدم خدمت دیده بان محترم و خانم مرجان عزیز
تبریک ب رها یافتگان محترم
خداقوت به تمامی خدمتگزاران سایت
موفق باشید
محسن شادکام جمعه 26 مهر 1398 21:03
خسته نباشید خیلی ممنون، کیف کردم ازگزارش کامل وجامع شما دوستان زحمت کش در وبلاگ شعبه امین گلی
احسان101 جمعه 26 مهر 1398 20:32
ضمن خوشامدگویی وخسته نباشی خدمت دیدبان محترم آقای کامران شریفیان وهمسفرمحترمشان موفق وپیروزباشیدازسخنانتان استفاده کامل بردم جاداره یه خداقوتی بسیارزیادی به آقای مهندس دژاکام وخانواده شان بگم که همه ماواقعامدیون این ابرمردهستیم
یه خسته نباشی ویژه به تمامی خدمت گذاران شعبه امین گلی میگم خداقوت به همگی مسافران وهمسفران
مرسی ازهمگی که هستین
مرسی ازقدرت مطلق که به ماعنایت داره
شکرشکرشکر
هاجر از لژیون هفتم جمعه 26 مهر 1398 19:04
با عرض سلام و خدا قوت واقعا انرژی گرفتم بابت حضور. دیدبان محترم اقا كامران و خانم مرجان عزیز در شعبه امین گلی واقعا ازشون اموزش گرفتم خیلی روز خوبی بود برام و خدا قوت به تك تك خدمتگذاران سایت
حسن کدخدایی جمعه 26 مهر 1398 18:55
ضمن خیر مقدم به استاد جلسه آقا کامران دیده بان محترم

از سخنان خوبتان لذت بردم
تشکر از نویسنده و عکاس و مدیر وبلاگ ها ی امین گلی در بخش همسفران و مسافران
تشکر از نگهبان و دبیر تبریک رهایی های شعبه امین گلی
جمعه 26 مهر 1398 18:36
خدا قوت و تشکر از عکاس آقا مهدی و نویسنده و تبریک به رها یافتگان و راهنمایان گرامی آنان بخصوص آقا حمید عزیز و دوست داشتنی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات