گزارش عملکرد لژیون ششم در تاریخ 98/07/29
پنجشنبه 2 آبان 1398 ساعت 15:56 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا ر | ( نظرات )
به نام خالق هستی بخش

گزارش عملکرد لژیون ششم


راه و مسیر درست کنگره برای من پیدا شده ، ولی این که چگونه من این مسیر را می روم و چه برداشتی از آن می کنم ، دیگر به میزان دانایی خودم بستگی دارد.
 
به ادامطلب مراجعه فرمایید...

خلاصه سخنان کمک راهنمای لژیون ششم همسفر لیلا

وادی ها همان قوانین مهم زندگی هستند که با رعایت آن ها یک زندگی سراسر با صلح و آرامش خواهیم داشت و بدون اجرای این قوانین حتی در کوچک ترین مشکلات زندگی درمانده می شویم. تا وادی پنجم باید توانسته باشیم به تفکر درست برسیم و از وادی ششم به بعد باید بتوانیم به حکم عقلانی خود عمل کنیم. اگر این شش وادی را درک نکرده باشی ، خود به خود وادی هفتم را هم درک نخواهی کرد.

وادی هفتم می گوید؛ رمز و راز کشف حقیقت در دو چیز است ، یافتن راه و دیگری آنچه برداشت می کنی. در کتاب به ذکر معانی این کلمات پرداخته است. حقیقت یعنی مطلبی که بوده و هست و خواهد بود و با واقعیاتی که الان هست و در آینده دیگر نخواهد بود فرق دارد.

 هر کس باید به اصل و هدف یعنی همان حقیقت درونی زندگیش پی ببرد. رمز علامتی است که با آن به راز و سر مطلبی پی می بریم که حقیقت را برای ما آشکار می سازد. برای آشکار کردن حقیقت زندگی خود باید راه و مسیر درست را پیدا و انتخاب کنیم.

 خیلی از ما به خاطر این که راه حل درستی برای مشکلاتمان پیدا نمی کنیم ، دائما به مشکلاتمان شاخ و برگ هم اضافه می کنیم. وقتی یک نفر نمی داند با مشکلاتش باید چه کند ، سمت مصرف الکل و مواد می رود و به مشکلات خود و خانواده اش اضافه می کند. وقتی نمی دانی کدام راه درست و کدام غلط است ، اصلا آن کار را انجام نده. برای همین درمان اعتیاد مسافرها ، به هر بیراهه ای کشانده شدیم و آسیب ها دیدیم ، اگر راه غلط باشد با کمی جلو رفتن متوجه می شوی که باید برگردی.

 به همین علت راه کنگره را هم با شک وتردید در پیش گرفتیم ، ولی وقتی راهی مثل کنگره حق و حقیقت است ، با کمی آمدن و طی کردن مسیر از شک به یقین می رسی و آن وقت است که با اطمینان به راهت ادامه می دهی.

خیلی وقت ها یک سری مسائل و مشکلاتی در زندگی برای ما پیش می آید ، ولی اگر از آموزش های کنگره درست استفاده کنیم و کمی بنشینیم و تفکری پیرامون مسائل خود داشته باشیم ، حتما به یک راه حل درستی می رسیم. 

مسیری مثل کنگره برای تو سه  حسن دارد ،

اول این که از حالت سکون و شروع به   حرکت می کنی ، دوم این که تجربه های خوبی بدست می آوری و سوم از تجربیات دیگران هم بهره مند می شوی. وقتی به راه کنگره ایمان می آوری و نود درصد به مسافر خودت و کنگره اعتماد می کنی ، حتی اگر مسافر تو خوب سفر نکند و گریز هم بزند ، باز هم در این راه ثابت قدم هستی. تا قبل از کنگره بعضی از ما سراغ رمال و فال گیر دعا نویس  می رفتیم و سفره جن پهن می کردیم و یا به انرژی درمانی و کلاس ها و مشاوره های مختلفی می رفتیم.

ولی شکر خدا با آمدن به کنگره همه این راهکارهای غلط از زندگی ما کنار رفت چون آقای مهندس همه این ها را منع کردند.

در کنگره ورزش و شنا و همه رغم آموزش های ناب برای ما هست و باید تمام وقت و انرژی خود را برای حل مسائل و باز کردن گره های شخصیتی خود بگذاریم. راه و مسیر درست کنگره برای من پیدا شده ، ولی این که چگونه من این مسیر را می روم و چه برداشتی از آن می کنم ، دیگر به میزان دانایی خودم بستگی دارد.

من از کنگره چه می خواهم؟ رهایی ، تعادل ، آرامش.

ولی همه این ها برای چیست؟ برای نزدیک شدن و آمدن در صراط مستقیم.

من می توانم از مسیر کنگره برای بهتر شدن کیفیت زندگیم استفاده کنم. اما برعکس اگر وارد حاشیه شوم ، از اصل مطلب و حقیقت درونی آن دور شده و از مرحله پرت می شوم.

کلید سازان چه اندک و قفل سازان چه بسیار ، افرادی که در زندگی من هستند از پدر و مادر و خواهرم تا خانواده همسرم و فامیل و آشنایان ،  همه ممکن است برای من ایجاد مشکل و ناراحتی کنند ولی اگر من قدم به قدم با آموزش های کنگره جلو آمده و با تدبیر و دانایی ، دیوار خانه ام را یواش یواش بالاتر ببرم ، خودم به تنهایی و با تکیه بر نیروهایی که خداوند درونم به ودیعه گذاشته می توانم کلید حل مسائل خود باشم و دیگر به کسی اجازه نخواهم داد از اسرار من و اهل خانه ام سر در بیاورد و برایم مشکل ساز شود. چون مسافرم که تمام تمرکز و توانش را روی سفرش گذاشته است ، من در سفر اول فقط می توانم روی شخص شخیص خودم حساب کنم. در مواقع بحرانی اگر کسی تو را عصبی و ناراحت کرد ، هنر تو این است که بتوانی به نقطه آرامش و ثبات خودت برگردی و بر اوضاع دوباره مسلط شوی ، این یعنی تو داری به آموزش های کنگره عمل می کنی و همان لحظه حساس که از کوره در می روی ، می توانی با تفکر و کلام و رفتار مناسب ، تزکیه و پالایش شوی.

چطور هر کدام از ما برای گوشی موبایل خود رمز می گذاریم ، پس چرا از اسرار درون خانوادگی نباید محافظت کنیم؟ تا موفق به انجام این کار نشدیم ، باید منتظر هر مداخله و القاء منفی از طرف دیگران باشیم. در حال حاضر حقیقت درون زندگی من آموزش های ناب کنگره است ، چون گذشته را برایم پاک می کند و در حال و آینده من و عزیزانم نقش بسیار سازنده ای دارد.

این گوهر ناب درون گاوصندوقی است ، که فرمان برداری از کنگره و راهنما و سروقت آمدن و سی دی نوشتن و خدمت کردن ، رمز آن هست.

با اجرایی کردن آموزش های ناب کنگره هم می توانم به حقیقت درونی خودم و زندگیم برسم.

 این حقیقت قرار است مرا به کجا برساند؟ به حال خوش و به وادی چهاردهم که عشق و محبت است. با این عشق و محبت خیلی راحت تر می توانم ، مسائل خودم را حل کنم. قدیم می گفتند ، زبان خوش مار را از سوراخ بیرون می کشد. عشق و محبت معجزه می کند. خوشا به حال کسی که یک به یک وادی ها را اجرا می کند و به عشق بلاعوض می رسد. آن وقت است که می تواند از گذرگاه های صعب العبور و سخت زندگی عبور کند. خیلی ها هستند که به کنگره می آیند ولی آن را رها کرده و می روند. چون آن ها به خودشان فرصت نمی دهند که درب گاوصندوق را باز کرده و  گوهری را که در این مکان هست بیابند.

  با تشکر از اعضاء لژیون ششم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش عملکرد لژیون های آموزشی،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رویا سه شنبه 7 آبان 1398 16:39
بسیار عالی لذت بردم، خداقوت به راهنمای عزیزم خانم لیلا
همسفر مریم ازلژیون 4 دوشنبه 6 آبان 1398 10:11
خداقو ت به خانم لیلای عزیز.مطالب آموزنده وعالی بود.همیشه موفق وسربلندباشید.
زهرا ف لژیون یکم جمعه 3 آبان 1398 09:34
با سلام و عرض ادب و احترام
خدا قوت به کمک راهنمای محترم لژیون ششم خانم لیلا عزیز ممنون آموزش گرفتم .
خدا قوت به اعضای لژیون ششم.
مهدی بناییان پنجشنبه 2 آبان 1398 21:28
این گوهر ناب درون گاوصندوقی است ، که فرمان برداری از کنگره و راهنما و سروقت آمدن و سی دی نوشتن و خدمت کردن ، رمز آن هست.
بسیارعالی
خداقوت به لژیون ششم همسفران
مهدی بناییان پنجشنبه 2 آبان 1398 21:28
این گوهر ناب درون گاوصندوقی است ، که فرمان برداری از کنگره و راهنما و سروقت آمدن و سی دی نوشتن و خدمت کردن ، رمز آن هست.
بسیارعالی
خداقوت به لژیون ششم همسفران
هاجر از لژیون هفتم پنجشنبه 2 آبان 1398 15:07
خدا قوت به خانم لیلای عزیز خیلی جامع و كامل بیان كردین امیدوارم بتونیم تمركز رو بزاریم روی خودمون تا بتونیم به ارامش كامل برسیم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic