مشارکت مکتوب کمک راهنمایان بخش همسفران
یکشنبه 19 آبان 1398 ساعت 08:18 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا ن | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

سلام دوستان اشرف هستم همسفر( کمک راهنمای لژیون هفتم)
در کنار روش های مختلف ترک اعتیاد روش دی اس تی هم وجود دارد که هیچ کجا مانند گنگره 60 این روش  اثرات خوبی ندارد در روش های ترک اعتیاد تنها جسم مسافرم مد نظر بود و اینکه پاکسازی جسم بپردازند شاید برای مدت کوتاهی موفقیت آمیز بود ولی در نهایت به اعتیاد برمی گردند وتخریب هایی که از قبل هم بدتر بود 
درروش دی اس تی با توجه به مثلث جسم، روان و جهانبینی و با در نظرگرفتن زمان، مصرف کننده مواد را به تعادل و درمان می رسانند شاید در شش ماه اولی که وارد کنگره شوید به درمان و رهایی نرسیدید اما تا حدودی آرامش و امنیت را به زندگی هابرگردادبر خلاف روش ها و ترک های قبلی که هر روز ترس و اضطراب اطرافیان  بیشتر می شود. بعداز تمام سختی ها و مشکلات به اذن پروردگار با اراده ای محکم و خواسته ای قوی بدون هیچ زور و اجباری دیگر بدن احتیاج به مواد ندارد

سلام دوستان مرضیه هستم  همسفر(کمک راهنمای لژیون پنجم )
دورانی که برای یک مصرف کننده ی مواد مخدر می‌گذرد در آغاز، دوران نامزدی با مواد مخدر است که دوران خوش اعتیاد است .
اما بعد از عقد و ازدواج با مواد مخدر فرزند ناخلفی به نام اعتیاد متولد می شود و در اینجا هست که سختی های اعتیاد خود را نشان می دهد و فرد مصرف کننده را زمین‌گیر می‌کند .
 دیگر راه فراری ندارد و برای رهایی از مواد مخدر به هر دست آویزی چنگ می زند تا بلکه از آن خلاصی پیدا کند .
 اولین راه و روش ، ترک به روش سقوط آزاد است و از اینجاست که زنگ خطر به صدا در می آید و مصرف کننده مواد مخدر متوجه می شود که رهایی از مواد کار آسانی نیست و هر روز روش های متعدد و متداول را استفاده می‌کند اما از هیچ کدام این روش ها جواب رضایت‌ بخشی نمی گیرد .
 به چیزی که در روش های متداول توجه شده این است که  در کوتاه ترین زمان و به سرعت به جواب برسند ولی متاسفانه هیچ کدام کارساز نیست .
 یکی از خطرناک ترین و وحشتناک ترین روش ها سم زدایی است و اشتباه رایجی که وجود دارد این است که در جوامع علمی امروزی مواد مخدر را سم می دانند در حالی که مواد مخدر برای مصرف کننده سم نیست بلکه نیاز شخص است ، زیرا مواد مخدر بیرونی جایگزین مواد مخدر درونی شده است و اگر مواد مخدر استفاده نکند، تعادل ندارد .
اما خدا را شکر با کشف درمان اعتیاد توسط جناب مهندس دژاکام بنیان کنگره ۶۰ یعنی درمان با روش DST که روشی است کاملاً علمی و اثبات شده و در آن، صورت مسئله اعتیاد با زبان ساده تعریف شده است . 
 که درمان با این روش در طول ۱۱ ماه صورت می گیرد .
 D : مخفف دژاکام و ضریب ۰/۰۸  
S : استپ پله های ۲۱ روزه 
 T : تایم ۱۰ تا ۱۱ ماه

سلام دوستان لیلا خ هستم  همسفر (کمک راهنمای لژیون دوم)

اعتیاد بیماری است که جسم، روان و جهانبینی شخص مصرف کننده را از حالت تعادل طبیعی خارج کرده و با جایگزین نمودن مخدرهای بیرونی به جای مخدرهای طبیعی بدن، ادامه زندگی و حیات شخص را منوط به مصرف مواد مخدر نموده است.

انسان ها از زمان های بسیار دور تاکنون به شیوه های مختلف سعی در حل کردن این مسئله داشتند، اما هیچ کدام از راه حل هایی که وجود داشت اعم از ترک ناگهانی، استفاده از داروهای ترک اعتیاد، سم زدایی، متادون درمانی و ... نمی توانستند به درمان کامل صور آشکار و پنهان شخص مصرف کننده کمک کنند و تنها او را برای مدت زمان کوتاهی از مواد دور نگه می داشتند و بعد از ترک اعتیاد توسط این روش ها، با به وجود آمدن کوچک ترین مسئله جسمی و روانی، شخص مجدداً به مصرف مواد روی می آورد و از طریق آن خود را آرام می کرد.

در واقع می توان گفت شخص مصرف کننده در دریایی غرق شده بود که بدون دانستن فن شنا قصد داشت خود را به ساحل نجات برساند، که این امر در بسیاری از موارد امری محال و غیر ممکن به نظر می رسید و اگر هم در نهایت موفق می شد به ساحل برسد، با وضع بسیار نامناسب، نامتعادل و زخمی می رسید.

اما روش درمانی dst که سال هاست توسط مهندس دژاکام کشف شده و در اختیار انسان ها قرار گرفته است، صورت مسئله اعتیاد را به صورت دقیق مشخص کرده و شخصی که با تمام وجود خواهان رهایی از وادی اعتیاد است را سالم و کامیاب به ساحل نجات می رساند و موجب می شود که شخص پس از درمان اعتیاد توسط این روش بتواند مانند انسان های سالم، از یک زندگی خوب و متعادل برخوردار باشد.

روش درمانی dst تاکنون زندگی هزاران نفر را که در وادی اعتیاد اسیر شده بودند نجات داده و توانسته این آتش ویرانگر را تبدیل به جرقه های نوری نماید که نوید خروج از ظلمت و تاریکی را به گوش تمامی انسان های دردمندی که هنوز در وادی اعتیاد زندگی می کنند و از نجات خود نا امید شده اند می رساند و به آن ها می گوید که: اعتیاد درد لاعلاج و بی درمانی نیست، کافی ست قدم در مسیر نور بگذارید، فرمانبردار باشید و پا به پای راهنما و آموزش هایش حرکت کنید تا معجزه نجات خویش را به چشم ببینید.

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر( کمک راهنمای لژیون هشتم)

اولین و آخرین تجربه من روش DST است وقتی وارد کنگره شدم یکی از سوال هایم همین بود که منظور از DST چیست؟ به دلیل منیتی هم که داشتم نمی خواستم از کسی سوال کنم خوشبختانه راه مطالعه وتحقیق و آموزش برا همه باز است ومن با مطالعه جواب سوالاتم را پیدا کردم  خیلی خیلی خوشحالم که قبل از تجربه هر روش دیگری با این روش به درمان رسیدیم. این روشی است که نه تنها مواد را از مصرف کننده می گیرد بلکه آموزش های جهان بینی وچگونه زندگی کردن و آرامش وتعادل را هم، به فرد مصرف کننده می دهد.

 با تشکر از کمک راهنمایان محترم
 تنظیم و ارسال همسفر لیلا ن
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
سعید محسن سه شنبه 21 آبان 1398 10:02
با سلام. خدا قوت به کمک راهنماهی همسفر.تشکر از کسانی که در سایت زحمت می کشند.
رضا لژیون ۶ دوشنبه 20 آبان 1398 11:25
خداقوت خدمت همسفران محترم
دوشنبه 20 آبان 1398 07:12
باعرض سلام وخداقوت خدمت کمک راهنمایان گرامی .
از مشارکتهای خیلی زیباتون ممنونم.
از زحمتهای خالصانه ای که برای همسفران می کشید متشکرم .
همیشه موفق باشید.
همسفر لیلا لژیون دوم یکشنبه 19 آبان 1398 23:57
باعرض سلام و خدا قوت خدمت کمک راهنمایان محترم، از مطالب بسیار آموزنده ی شما عزیزان استفاده کردم. ممنون
همسفر سمیه(لژیون دوم) یکشنبه 19 آبان 1398 21:00
عرض سلام و خدا قوت دارم خدمت کمک راهنمایان محترم، از مشارکت های بسیار خوبتون استفاده کردم.
متشکرم.
همسفر لیلا نصر یکشنبه 19 آبان 1398 19:21
از مشارکت کمک راهنمایان عزیز سپاسگزارم ممنون استفاده کردم و از زحمتهایی که برای راهنمایی همسفران میکشید سپاسگزارم
زهرا ف لژیون یکم یکشنبه 19 آبان 1398 13:56
با سلام و ادب
سپاسگزار و قدر دان کمک راهنمایان عزیز و گرامی بابت مشارکت مکتوب که به زیبایی تمام و در عین حال با زبانی ساده روش DST را بیان نمودند .
سپاسگزارم از خانم لیلا عزیزم بابت تنظیم و ارسال مطالب .
مسافر مصطفی لژیون نهم یکشنبه 19 آبان 1398 13:37
سلام وخسته نباشی خدمت کمک راهنمایان محترم،
حسن کدخدایی یکشنبه 19 آبان 1398 12:38
سلام خدا قوت به همسفران محترم
همسفرمریم گ لژیون چهار یکشنبه 19 آبان 1398 11:16
سلام ویژه به کمک راهنماهای فعال شعبه امین گلی خانم لیلاوخانم مرضیه خانم فاطمه وخانم اشرف عزیز.
مطالب آموزنده ای بودازمشارکت شماعزیزان لذت بردم.
ازخانم لیلاعزیزم مرزبان شعبه بابت خدمت هایی که برای ماانجام میدهندبسیارسپاسگزارم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic