مصاحبه با کمک راهنمای عزیز آقا بهزاد جلالی
دوشنبه 20 آبان 1398 ساعت 20:37 | نوشته ‌شده به دست مسافر حمید گلی | ( نظرات )گلریزان وقتی آمد کلا چیدمان کنگره تغییر کرد و پایه های مالی مستحکم شد، و کنگره مثله یک کشتی فوق کروز به راه اش ادمه داد. در گلریزان هر کس در حد توان خودش و با تفکر  اینکه چرا کمک کند یا نکند شرکت می کند.


1.سلام و خداقوت خدمت راهنمای عزیزم اقا بهزاد، تشکر می کنم از تمام زحماتی که برای بنده کشیدید، لطفا به رسم کنگره خودتان را معرفی کنید؟
سلام دوستان بهزاد هستم یک مسافر، مدت بیش از ده سال تخریب داشتم، آخرین آنتی ایکس اپیوم و قرص، مدت پانزده ماه و بیست روز به روش DST با داروی OTبه راهنمایی استاد خوبم آقای حسین باقریان سفر کردم و رهایی به دستان آقای مهندس چهار سال و ده ماه و نه روز، ورزش فوتبال و راگبی

۲‌‌. لطفا از تخریب های دوران مصرف و تلاش هایتان جهت خلاصی از اعتیاد و خاطره سم زداییتان برای ما صحبت کنید؟

در رابطه با دستور جلسه: تمام روش هایی که با ورود جامعه پزشکان برای حل مسئله اعتیاد حادث شد از اول نمی دانستند با چه مقوله ای سر و کار دارند و اطلاع نداشتند در بیماری اعتیاد با چه مقوله ای سر و کار دارند ودر چه قسمت هایی اختلال ایجاد می کند و برای حل آن دست به روش های گوناگونی زدند  مثلا ساخت هروئین برای ترک تریاک و یا ساخت متادون برای ترک هروئین  و ساخت داروهای شیمیای و...که همه ی آن ها خود به آنتی ایکس تبدیل گردید. 

وقتی به عمق ما جرا از دیدگاه یک درمان شده در کنگره ۶۰ بنگریم در قدم اول متوجه می شویم تمام کسانی که در بیرون از کنگره  در مورد اعتیاد فعالیت دارند از صورت مسئله ی اعتیاد خبر ندارند و بخاطر همین اعتیاد را مسمومیت مضمن تلقی می کنند و گفتند که شخص باید سم زدایی شود و به  روش های سریع و فوق سریع که شخص را بیهوش می کردند و با تزریق آمپول های نالوکسان و تجویز چندین دوره کپسول های نالتروکسان که هر دو از خانواده ی آنتاگونیست هستند کل سلول های عصبی را بلوکه می کردند و به همین علت شخص از نظر اعصاب و روان به هم میریزد و در ادامه با انبوهی از قرص های اعصاب و روان و قرص خواب مواجه 
می شود و تازه اعتیاد وحشتناک به قرص پیدا می کند.

من پیش دکتری رفتم و گفت اگر نه ماه کامل قرص ها را مصرف کنی دیگر به هیچ گونه ماده مخدری نیاز نداری و بنده یازده ماه مصرف کردم و سه عدد پلاستیک پر از آنها را هنوز دارم.
به تازگی در بالای کلینیک ها لغت درمان نصب شده است که شاید این را از کنگره ۶۰ دزدیده اند و در همه ی پرونده هایشان، آن ها نمی توانند یک نفر درمان شده ارائه بدهند. ما یاد گرفتیم  اول باید میوه و محصول و خروجی را ببینیم، درمان شده در کنگره ۶۰ کسی است که در انبار مواد مخدر بخوابد و بزور صبح او را بیدار کنیم و از لحاظ روحی و روانی و جسمی در تعادل باشد و در زندگی با توجه به مشقات و سختی ها آرامش داشته باشد.

۳. لطفا خاطره گرفتن پیام کنگره را در راه برگشت از سفر برای ما بگویید؟

سال ۸۹ بنده برای تحصیل از تهران در حال برگشت بودم که برای اینکه پشت فرمان خوابم نبرد فرد متشخصی را در عوارضی سوار نموندم که در راه متوجه شدم خانواده ایشان در آمریکا سکونت دارند و ایشان هم فارق التحصیل آنجا هستند و با توجه به اینکه من تمام روش ها را رفته بودم خواستم بدانم که آیا در آمریکا روشی برای درمان هست و بنده از این آقا سوال نمودم و جوابشان کنگره ۶۰ بود و چندین بار سوال کردم و فقط گفتند کنگره ۶۰ و بعد از دوسال من به کنگره آمدم.

۴.از سفر اولتان  وعلت طولانی شدن آن  وهمچنین  مصرف دودی شما در ابتدا و فواید آمدن شربت OT برای ما صحبت کنید؟

علم کنگره در حال بروز رسانی شدن است، قبلا اینگونه نبود و تعداد کمی می توانستند با اوتی درمان بشوند  و من هم در ابتدا بصورت دودی سفر می کردم که ۶ ماه اینگونه سپری شد و موفقیت آمیز نبود چون در این روش نه مواد مناسب و نه مکان مناسب وجود نداشت، زمانی که پروژ ی اوتی راه اندازی شد بنده و تعدادی از بچه ها برای درمان با این دارو شروع کردیم و در ابتدا بخاطر عدم آشنایی قبول کردنش سخت بود ولی بعد از دو هفته مصرف من احساس کردم که داروی شگفت انگیزی هست که شخص را از افراد و مکان های مصرف دور می کند و تمام آلاکوئید ها را به بدن می رساند.

قَضیه طولانی شدن سفر بنده به علت مصرف قرص بود، در ابتدا علم کنگره اینگونه نبود که بتوان قرص ها را تیپر کرد و بهترین راهکار را به بنده، آقای حجازی دادند که گفتند قربال کنم و بعد از یکسال دستور عمل تیپرینگ قرص ها به راهنماها اعلان شد و بنده هم قرص هایم تیپر شد.


۵‌.بنده در طول ۱۶ ماهی که در لژیون شما بودم دیدم که تمام سی دی ها را خودتان کامل می نویسید علت آن چیست؟ و اینکه بیشتر وقت به بچه ها مشارکت می دهید؟

ما پیش قراول هستیم، اگر ما راهنمایان به کلام فرماندهانمان گوش ندهیم  زمین می خوریم، آن ها جلوتر از ما هستند، وقتی آقای استاد امین و دیدبان ها خودشان سی دی می نویسند پس اولین قدم نوشتن سی دی ها می باشد‌، و همینطور در مورد چرخاندن لژیون که متعلق به کسانی هست که با حال خراب وارد شده اند و در لژیون راهنما در حد ۵ الی ۱۰ دقیقه صحبت می کند و باید به رهجو ها میدان داد تا آن اعتماد به نفس از دست رفته بازگردد و تخریب های گذشته مثل تخریب حافظه برگشت داده شود.


۶.شما تقریبا هر جلسه در مورد سیگار و درمان آن در لژیونتان صحبت 
می کنید، علت اش چیست؟سیگار چه تخریبی بخصوص در سفر اول دارد؟

سیگار قطعه ی گم شده ی پازل درمان اعتیاد هست، به قول استاد امین قاتل مظلوم است، سیگار به هیج وجه اجازه نمی دهد شخص به درمانی که مد نظر کنگره ۶۰ است برسد و تا زمانی که سیگار بین دو انگشت باشد رشته کار دست شیطان است و می کشد هرجا که خاطر خواه اوست .
بنده در این هفت سال که در کنگره بوده ام ندیده ام و ندیده ام و مطمئنم نخواهم دید که کسی سیگار مصرف کند و حال و روز خوشی داشته باشد‌. اگر مسئله سیگار در سفر اول حل بشود بار سنگینی را از دوش مسافر بر میدارد، انشالله تمام بچه ها به این عقلانیت برسند که بعد از دوماه برای درمان سیگار اقدام نمایند.


۷. با توجه به نزدیکی هفته ی گلریزان اگر پیامی دارید بفرمائید؟

گلریزان وقتی آمد کلا چیدمان کنگره تغییر کرد و پایه های مالی مستحکم شد، و کنگره مثله یک کشتی فوق کروز به راه اش ادمه داد. در گلریزان هر کس در حد توان خودش و با تفکر  اینکه چرا کمک کند یا نکند شرکت 
می کند. اگر به فکر آیندگان هستیم قطعا باید کمک کنیم، کسانی در  اوایل خشت اول اصفهان را کاشتند و این مشعل را به دست ما رساندند و ما هم باید به دست دیگران برسانیم و به نحو احسنت شرکت کنیم.


۸.لطفا یک سی دی پیشنهادی برای سفر اولی ها و یک سی دی برای سفر دومی ها پیشنهاد بدهید؟

برای سفر اولی های آداب و معاشرت، تعادل و بی تعادلی و برای سفر دومی ها فلز وجودی و انرژی از استاد امین

۹.کلام آخر

انشاالله تمام بچه هایی که برای درمان تشریف می آورند به هدف والای خودشان برسند و مواظب باشیم که از خط عشق و محبت در خدمت دور نشویم که هر جا از خط عشق و محبت دور شویم مطمئن باشیم راه به بی راهه تبدیل می شود و از صراط مستقیم و راه کنگره کاملا گمراه 
می شویم.


گزارشگر و نویسنده : مسافر حمید لژیون ششم
عکس : مسافر عباس لژیون سوم
ارسال : مسافر ابراهیم


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه ، گفتگو،

برچسب‌ها: کنگره 60،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر (م ) پنجشنبه 23 آبان 1398 23:09
خداقوت خدمت آقابهزاد کمک راهنمای محترم.وخداقوت خدمت رهجوی پرتلاش شون مسافر حمید.ممنون بابت گزارش زیباتون
حسن کدخدایی چهارشنبه 22 آبان 1398 14:30
ممنون و تشکر از اقا بهزاد عزیز

از سخنان خوب شما لذت بردم تشکر

تشکر میکنم اقا حمید گلی بابت گذارش خوبشان
همسفر لیلا ن سه شنبه 21 آبان 1398 23:29
این مشعل را به دست ما رساندند و ما هم باید به دست دیگران برسانیم.
بسیار زیبا بود آقا بهزاد از مصاحبه شما استفاده کردم
بابت کلیه زحمتهای شما که برای مسافران می کشید از شما سپاسگزارم.
ممنون از اقا حمید و آقاابراهیم وعباس آقا بابت تهیه این گزارش عالی
مجید شیروی سه شنبه 21 آبان 1398 22:05
درود به بهزاد خان جلالی که نمونه ی یک انسان با ویژگی های زیبا در صور پنهان و حس پاک می باشند و خدا قوت جانانه به حمید آقا گلی عزیز که زحمات شان در وبلاگ بسیار تاثیر گذار ، چشم نواز و البته خلاقانه است .《 ادامه ها را در بودن ها ممزوج کردن و ساختن شهد نیکی ، تمنای دل می طلبد . انگاه تراز ایمان در راستای کمان بی انتهای محبت آرام می گیرد و مانند رنگ های بی شمار قوس قزح با انوار الهی به نمایش در می آید تا آنجا که به فهم و درک نمی آید 》 . عباس عزیز عکاس محترم خدا قوت .
شاهین سه شنبه 21 آبان 1398 13:59
سلام خیلی زیبا بود آقا بهزاد
سعید محسن سه شنبه 21 آبان 1398 10:08
با سلام. آفرین بر آقا بهزاد بسیار استفاده کردم.مخصوصا در مورد سیگار که صحبت کردید.
حسین لژیون5 سه شنبه 21 آبان 1398 06:55
سلام و خدا وقت به خدمتگزاران سایت
و تشکر از آقا بهزاد بابت ارائه تجربیاتشان
اصعرعظیمی سه شنبه 21 آبان 1398 00:06
خداقوت به استاد گرامی آقابهزاد جلالی ازبیانات خوب وارزشمند شما لذت بردم.وآموزش گرفتم.خداقوت به وبلاگ نویسان گرامی
مسافرمحسن رهجوی آقاسعیدطائبی دوشنبه 20 آبان 1398 23:33
واقعازیبابود دروودبه هردوعزیزدوستداشتنی...
جواد از لژیون یکم دوشنبه 20 آبان 1398 23:26
با عرض سلام و خدا قوت به راهنمای بزرگوار آقا بهزاد از سخنان شما لذت بردم.ویک خدا قوت ویژه خدمت آقا حمید و آقا ابراهیم وعباس آقا. متشکرم
مسافر مصطفی لژیون نهم دوشنبه 20 آبان 1398 22:43
سلام خدمت راهنمای خوب وفوتبالیست آقا بهزاد،خداقوت خدمت آقا حمید
مجید لژیون۵ دوشنبه 20 آبان 1398 22:12
سلام و خدا قوت به آقا بهزاد راهنمای گرامی و تشکر از آقا حمید بابت مصاحبه زیبا و آموزنده بسیار آموزش گرفتم
مرتضی جلالی دوشنبه 20 آبان 1398 21:55
تشکر از اقا بهزاد، مطالب اموزنده ای بود
رضا لژیون ۶ دوشنبه 20 آبان 1398 20:58
خدا قوت آقا بهزاد و درود بر آقا حمید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات