کشتی نوح
یکشنبه 17 آذر 1398 ساعت 01:00 | نوشته ‌شده به دست همسفررویا 3 | ( نظرات )


انسانی از جنس الماس پیام آور کسانی شد که سالها در تاریکی اعتیاد غرق شده بودند. او کشتی ساخت تا همه غرق شدگانی را، که دست یاری دراز کرده اند بگیرد؛ و به آن ها جان تازه ای ببخشد.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر :
در ابتدا هفته بنیان کنگره را به جناب آقای مهندس وخانواده ی محترمشان تبریک عرض می کنم وبابت تمام زحماتی که در طول این چند سال برای ما همسفران ومسافرانمان کشیدند ،تا روزی تک تک آنها به آرامش ورهایی برسند ، سپاسگزارم .
به راستی که از درک به دور است که چگونه یک انسان می تواند تا به این جا خودش وخانواده اش و،وقت وزمانش را صرف همدردان خود کند .درک این موضوع جز با گرفتن آموزش های کنگره وقدم گذاشتن در مسیر صراط مستقیم امکان پذیر نیست .
ما مسافران و همسفران هر جور که فکرش را بکنیم نمی توانیم  زحمات ایشان را جبران کنیم، جز اینکه تلاش کنیم تا راه ایشان را ادامه بدهیم تا سالهای سال کنگره دامه دار بماند وهمیشه این بنا آباد باشد وبماند تا راهی باشد برای پیدا کردن کسانی که خود را گم کرده اند .
به راستی در دنیایی که همه به راحتی دروغ می گویند ،ما الگوی راست گویی را داریم که تمام وجوش صداقت است .تمام وجودش عشق است وبی بهانه وبدون توقع می بخشد وتمام وجودش سرشار از بخشش است .
این انسان بزرگوار در طول این چند سال مانند یک شمع روشنی هستند که هزاران شمع خاموش را روشن می کنند اما ذره ای از نورش کاسته نمی شود .
من همیشه از خداوند می خواستم راهنمایی برایم قرار دهد ، تا کمکم کند تا راه درست را پیدا کنم .
وخداوند را شکر میکنم که کنگره را بر سر راه من قرار داد.
اگر بخواهیم کنگره را به کشتی نوح  تشبیه کنیم وآقای مهندس را سکان دار این کشتی در نظر بگیریم ، ما مسا فران وهمسفران نیز مسافران این کشتی ببینیم وهر کس که بتواند وارد این کشتی شود ، قطعا راه برایش باز شده است وبا گرفتن آموزش ها ی کنگره می تواند از جهل وتاریکی به دور شود وبه سمت نور حرکت کند .
واما کسانی هم که هنوز راه کنگره برایشان باز نشده ودر آمدن به کنگره تردید دارند ،مانند پسر حضرت نوح می ما نند که ،حتی اگر در بلندترین نقطه ی جهان هم که باشند باز در اعماق تاریکی ها هستند.از صمیم قلبم از بنیان کنگره تشکر می کنم و از خداوند می خواهم تا این راه را برای مسافر من نیز باز کند تا ما نیز بتوانیم آموزش بگیریم ورفته رفته به سمت نور وروشنایی حرکت کنیم .

سلام دوستان شهربانو هستم یک همسفر
خدا را شکر می کنم بابت اینکه کنگره را سر راهم قرار داد چه بسیار راههای رفته وفکرهای گوناگون برای فرار از تاریکی اعتیاد را تجربه کردم وهمه به بن بست رسید الان که به کنگره می آیم و در حال آموزش گرفتن هستم حال خوبی دارم از آقای مهندس تشکر می کنم بابت این همه آموزش ویاری. ایشان و خانواده عزیزشان بیست و دو سال است که خودشان را وقف کنگره کرده‌اند تا ما به رهایی وآرامش برسیم وما با آموزش گرفتن و قدم گذاشتن در مسیر صراط مستقیم می‌توانیم این همه از خودگذشتگی آقای مهندس را درک کنیم.
بیست و دومین سالگرد تولد رهایی شان رابه آقای مهندس و خانواده عزیزشان تبریک میگم و از خداوند زندگی سرشار از سلامتی و عشق را برای این عزیزان خواستارم.

سلام دوستان اکرم هستم یک همسفر 
جمعیت احیای انسانی  کنگره ۶۰ یکی از سازمان های مردم نهاد است که در حوزه اعتیاد ومواد مخدر حدود ۲۲ سال در سطح ملی فعالیت می نماید.ودارای مجوز رسمی صادره ازسوی وزارت کشور است.که در بیش از ۵۰ مرکز در سطح کشور به طور رایگان مشغول، اموزش،پیشگیری،مهارودرمان اعتیاد است.
هفته ای که در آن قرار داریم.سالگردبنیان کنگره ۶۰نام گذاری شده است وبرای اعضای این جمعیت هفته ای هفته ای بسیار عزیز و مبارک هست.
بسیاری از دانشمندان که در حوزه درمان اعتیادفعالیت می کنند.سالهااست که در پی منشا بیماری اعتیاد تحقیق وپژوهش  کرده اند و تنها دریافته اند که فرد معتاد انسان بی آزاده است که و بر این باور هستند که اعتیاد بیماری لا علاج و مرموز است ولی در این عرصه کنگره ۶۰ افتخار دارد با صدای رسابگوید .مبدا بیماری اعتیاد. شناخته شده ودرمان آن قطعی است.
و بنیان گذار کنگره ۶۰ آقای مهندس دژکام بود که معلوم کردسیستم های تولید کننده مواد مخدرطبیعی جسم مصرف کننده تخریب شده وبا روش دی اس دی می توان با داروی اونی آن را درمان کرد.
لازم بذکر است آنچه که بنیان کنگره ۶۰ در طی این دو دهه در راستای درمان اعتیاد تاکید کرده اند شناخت از انسان بوده و باید به خودشناسی لازم برسند وبه همین منظور کتاب ۶۰ درجه زیر صفر را تألیف کردند.
به هر دم از زبان عشق برها     
سلامست سلامست سلامست
زهرذره به گفت به زبانی
پیامست پیامست پیامست 
بسیار مفتخرم که به عنوان یک عضو کوچک کنگره کنگره ۲۲سالگردآزادی آقای مهندس را به ایشان و خانواده محترمشان تبریک عرض می کنم.واز خداوند متعال سلامتی و طول عمر برای ایشان خواستارم.

سلام دوستان اعظم هستم همسفر
من بیست ودومین سال رهایی جناب آقای مهندس را تبریڪ عرض می ڪنم.
آقای مهندس بزرگترین اتفاق زندگیم را رقم زد. من انسانی بودم مرده،و فراموش شده.
اعتیاد مسافرم مرا با خود برده بود  وخودم را فراموش ڪرده بودم یڪ بازنده بودم ڪه هیچ امیدی به زندگی و درمان مسافرم نداشتم در چاهی اسیر و درمانده وعاجز شده بودم ڪه هیچ نوری را حس نمی ڪردم .گاهی از حرف زدن وبیرون رفتن دوری می ڪردم چون حوصله ی اطرافیان را نداشتم. فقط به خاطر عشقی ڪه به بچه هایم داشتم زندگی می ڪردم ونفس می ڪشیدم .
من به واسطه وجود شما از این گرفتاری هانجات یافتم و در مڪتب  شما درس زندگی آموختم .شما چنین حرڪت عظیمی را در مقوله اعتیاد ایجاد و رهبری نمودید و مانند پدری مهربان و دلسوز فرزندان گرفتار در دام اعتیاد را دوباره به آغوش گرم خانواده هدایت ڪردی.
  ما می دانیم ڪه فقط با متد دی اس تی توانستند اعتیاد را درمان ڪنند و به رهایی برسند و اگر دی اس تی و داروی اپیوم یا اتی نبود خبری از درمان و رهایی هم نبود .ڪشف متد دی اس تی در حوزه درمان اعتیاد و رهایی از اعتیاد یڪ ڪشف تاریخی بود،روزی خواهد آمد ڪه بشریت پی به اهمیت و عظمت این موضوع خواهد برد.
واین آرامشی ڪه امروز در زندگیم دارم را مدیون جناب مهندس و راهنمای عزیزم هستم.ومن تا آخر عمر دعا گویتان هستم .امیدوارم در پناه خداوند سلامت و تندرست باشید.

سلام دوستان رویا هستم یک همسفر
کنگره ۶۰ یکی از پر ارزش ترین و مفید ترین مکان هایی هست که من به ارزش آن پی بردم .و بنیان گذار آن بزرگ مردی به نام آقای مهندس دژکام است.که وقتی خودش به درمان قطعی رسید و رهایی خودش را از دست مواد مخدر دید به درمان اعتیاد ایمان آورد.تصمیم به درمان افرادی که خواهان رهایی بودندگرفت. واگر آقای مهندس این بزرگ مردی را نداشت ما الان به این این آرامش جسم و روان نرسیده بودیم.
این هفته برای ما هفته عزیز و بزرگی است .چون ۲۲سالگرد رهایی مهندس عزیزمان است.چنین انسانی بر روی کره زمین کمیاب است که این همه وقت خودش و خانواده اش را برای افراد کنگره گذاشته با آموزش های رایگان.
ومن ۲۲سالرهایی را به آقای مهندس و خانواده محترمشان و تمام اعضای کنگره ۶۰ تبریک عرض می کنم و ارزو میکنم آقای مهندس تمام آرزو های محالشان برای او به سرانجام برسد و ارزوی خوشی و سلامتی را برایشان دارم.
با تشکر از لژیون سوم 
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت های مکتوب،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرصفورا (لژیون ۶) سه شنبه 19 آذر 1398 11:44
باسلام وخداقوت به همسفران عزیزلژیون سوم و خانم لیلی عزیز. ازمشارکتهای زیباتون لذت برم .
همسفر لیلا لژیون دوم یکشنبه 17 آذر 1398 23:00
عرض سلام وخدا قوت به اعضای لژیون سوم وکمک راهنمای محترمشان ،مشارکتهایتان آموزنده وزیبا بود
همسفرزهره یکشنبه 17 آذر 1398 14:05
باعرض سلام وخداقوت خدمت همسفران لژیون سوم .
امیدوارم همیشه موفق باشید.
حسن کدخدایی یکشنبه 17 آذر 1398 10:53
خدا قوت به همسفران محترم
مشارکت های خوب تان لذت بردم
همسفر سمیه یکشنبه 17 آذر 1398 10:08
بسیار زیبا .خدا قوت خدمت تمام خدمتگزارن
همسفر رویا یکشنبه 17 آذر 1398 09:48
ممنونم از خانم لیلی و خانم لیلا و همسفران لژیون سوم وکمال تشکر دارم از عزیزانی که مامانت می گذارند.
همسفر سمیه(لژیون دوم) شنبه 16 آذر 1398 19:33
عرض سلام و خدا قوت دارم خدمت اعضای لژیون سوم. بسیار عالی بود.
و هچنین عرض خدا قوت دارم خدمت خانم رویا.

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات