کارگاه آموزشی خصوصی مسافران یکشنبه ۹۸/۹/۱۷
دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 14:28 | نوشته ‌شده به دست مسافر حمید گلی | ( نظرات )
روز یکشنبه 17 آذر ماه 1398 جلسه دوم  از دور نوزدهم کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60 نمایندگی امین گلی با استادی  جانشین دیدبان محترم آقای اصغر منصوری ، نگهبانی مسافر حسین و  دبیری  مسافر بهمن  با دستور جلسه " بنیان کنگره 60" راس ساعت 17 شروع به کار نمود.
بدانیم روش کنگره ۶۰ بهترین روش دنیا است و بدترین هم هست اگر درست سفر نکنیم و سختی آن به درست انجام ندادن است.

 سخنان استاد محترم :


حاج آقا رفت منبر و مجلس شلوغ شد و گفت یه قدم جلو بیاید  و وقت ما تمام شد، حالا عباس آقا با خواندن این پیام طولانی استادی را انجام دادند، ما قبلا در دوران مصرف همه چیز یادمان می رفت . این غیر ممکن ها است که ممکن می شود و یک انسان تغییر و تبدیل و ترخیص می شود، همه ی این ها مدیون روشی است که باید این هفته را جشن بگیریم و باید بدانیم که یک مردی آمد و پس از میلیارد ها سال شاید از روز الست درمان اعتیاد را کشف کرد و چه انسان های زیادی از بین رفتند و خودمان چه چیزهایی را از دست دادیم و چقدر سرمان کلاه رفت و چقدر بی آبرویمان کردندو چقدر حرف زشت به ما زدند و خود من پسرم آخر کاری قبول ام نداشت و خجالت می کشید من به مدرسه اش بروم ولی خدارا شکر نوری تابید و مهندس دژاکام آمد و این روش را کشف کرد .

من روزی که کنگره آمدم از همه جا بریده بودم و خدا شاهد است روز های آخر ناشتا باغ می رفتم و اینقدر می کشیدم که بمیرم.مواظب باشیم یادمان نرود و خداوند چنین راهی سر راه ما گذاشت و بدانیم تمام دنیا از این علم محروم هستند . خداوند همه کسی را اینجا راه نمی دهد و خودش در قرآن می فرماید اندکی از شما می آیید و این روش دی اس تی را هیچ کسی غیر خودمان نمی توانیم خراب کنیم .


مثلا کسی که متادون و شیشه مصرف داشته منظور عباس اقا که الآن پیام به این طولانی را حفظ می کند  و راه را آقای مهندس برای ما نمایان کرد و برداشت از این راه با ما است . من این هفته شیرینی گرفتم و در خانه جشن گرفتم ، من در کنگره احیا شدم و زنده جسمی و زنده تفکری که مولانا می فرماید کسی که مرده تفکری باشد بدتر از مرده ی جسمی است.
آقای مهندس ما را در کتاب ۶۰ درجه به انسان یخ زده که جسم و افکارش یخ زده تشبیه کرد و چه کسی ما را بیدار کرد؟ کنگره ۶۰ و توسط بنیان کنگره ۶۰ آقای مهندس دژاکام.

مطمئن باشید روزی در تمام هستی این روز را جشن می گیرند.
نمی دانیم چه اتفاقی افتاد که اصغری که ۴۰ گرم تریاک مصرف می کرد و شیره و شیشه و صفاتی زشت تر از اعتیاد داشت و همه ی اینها کم کم خوب شد.
قدر این را بدانیم و قدردانی تنها خوب نیست . شعبه ی خوبی دارید و از ایجنت و مرزبانان قبلی و الان تشکر می کنم و سر وقت آمدید و این یعنی قدر شناسی  و احترام به راهنما یعنی انجام دادن فرامین راهنما .
خدای نکرده اگر ناسپاس شویم خدا از ما می گیرد همانطور که جسم ما و اندروفین و انکفالین هایی که بدن تولید می گرد از ما گرفت چون ناسپاسی کردیم.


الآن در مسیر آمده ایم و در نماز چه می خوانیم؟ خدایا ما را به راه راست هدایت فرما.یا علی؛ چقدر دعا می کردیم خدایا می شود من از خواب بلند شوم و دیگر مصرف نکنم، من وقتی از تهران آمدم فردایش رفتم پیش یکی از اقوام و هی به وافور نگاه 
می کردم ببینم وسوسه می شوم یا نه، ببینم راهنما راست می گوید بعد ۱۱ ماه وسوسه نمی شوم ، مگر می شود تریاک را ببینم  و وسوسه نشوم؟خدا میداند یکسال بعد از رهایی ام برای یکی از فامیل، بنا به شرایطی وافور می گرفتم و اصلا وسوسه نشدم.
متادون خوردم نشد و خون عوض کردم و هشت میلیون دکتر گرفت نشد، 
وقتی میایی کنگره اول مسافر می شوی  و کلمه اعتیاد را بر میدارند و لباس احرام تنت می کنند ، عزیزانی که تحویل ات میگیرند و هیچ کلمه ناسزا و نامربوط نمی زنند و راهنمایی که مدام نگران حال ما است.

یک مردی آمد و بهترین روش را کشف کرد و نگران اوره و چربی ما است. همه چیز ما را درست کرد و خودش می فرماید تا چهارصد سال آینده برای آموزش ما کتاب می نویسد که ما راه را بیراهه نرویم و برای کسانی که خواستار راه هستند.خداوند توسط مهندس دژاکام کنگره ۶۰ را آفرید ک این نیست که هر کس بیاید دیگر خلاص ، نه ما وادی هفت را داریم یعنی برداشت خودمان است، کنگره ۶۰ و آقای مهندس آدرس را پیدا کرد، کجا بود؟ درون خودمان، یکروز به آقای امین گفتم وقتی رها شدم، که وضع مالی ام خوب نیست و گفت برو به درونت!!
مثل دینورفین ها که درون ما بود و منوط به یک حرکت بود که در سفر اول از مصرف تا قطع آن و تابلو ها را نگاه کردم و هر چه راهنما گفت چشم گفتم و امروز پنج صبح استخر بوده ام و بعد چهارتا اداره رفتم و ظهر تا الان هم جلسه داشتم و این انرژی از کجا است؟ همه چیز در درون و برون ما است و سفر دوم به چیزهای دیگری می رسیم.
صبح در استخر کسی به من گفت چرا ده سال است کنگره  می آیی مگر درمان نشدی؟گقتم دنبال یک چیز دیگر هستم و الان فهمیده ام کجا چه خبر است و ما کمک راهنما که می شویم تازه آموزش می گیریم و دنبال خوباش هستیم.
سفر دوم به خودمان برسیم چون فلسفه ما در زمین همین بود که بیاییم آموزش بگیریم و خدمت کنیم  و برگردیم.به حال خوش برسیم و تمام انسان ها دنبال حال خوش هستند حتی رسول خدا که پیاده از مکه برای صحبت با خدا پیاده می رفت .
یک مردی آمد و گفت دنبال هیچی نگرد و برو درون خودت و همه چیز درون خودت هست و هر مشکلی داریم درون ما است‌. اگر راهنما را در اشل کوچک خدا فرض کنیم و بیست رهجو را بندگان،آیا آموزش برای همه یکسان نیست؟برداشت ما فرق دارد، مثلا پرنده یک دانه می آورد و در دهان پنج جوجه می گذارد و آن که منقار را می گیرد ، می خورد.

خدا را باید هر ثانیه شاکر باشیم بخاطر این روش، گاهی بروید بیمارستان فارابی یا مدرس و یا کمپ و بببنید سر انسان ها چه بازی در می آورند.
قدرش را ندانیم خدا از ما می گیرد،ما نیازمندیم و خدا هم در قرآن می فرماید. آیا ما به کنگره نیاز داریم یا کنگره به ما؟ یک شب از آقای حکیمی سوالی داشتم و ایشان گفتند جلسه دارند و من از ساعت ۸ تا ۱۱ دمه در نشستم تا برگشتند و گفتند اصغر هنوز نشسته ای و گفتم بله من با شما کار داشتم.
ساعت ۷ لژیون آمدن و دارو گرفتن رهایی نیست و قطع مصرف است.
بدانیم روش کنگره ۶۰ بهترین روش دنیا است و بدترین هم هست اگر درست سفر نکنیم و سختی آن به درست انجام ندادن است.من مثالی می زنم که لقمه را در دهان می گذاریم و اصلا می توانیم جلواش را بگیریم؟به هیج وجه چون در صراط مستقیم است.اگر در دماغ بگذاریم و تمام انبیاء را صدا کنی نمی شود و خفه می شوی.


ما باید راه راست برویم؛  تو پای به راه در نه و هیچ مپرس هفته ی بعدی هفته ی مالی است و هفته ی کمک به خودتان ،شعبه ی شما استیجاری است، روزی که خمینی شهر آمدم اینقدر خمینی شهری ها گفتند تو بیا چند روزه شعبه می سازیم و چهل تا حسینیه داریم و الان ۵ سال است،خیلی شل هستید ما در اصفهان ۴ شعبه خریدیم البته فرقی نمی کند و بخدا لیاقت می خواهد یک موزاییک در کنگره شریک باشیم و اینجا بهترین جای دنیا است.
قرآن می فرماید آیا معجزات را نمی ببینید، آیا نمی بینید فردی با مصرف شیشه می آید و خوب می شود ایا می خواهید حضرت داوود بیاید و شتر از کوه درآید.

داریم می بینیم شیشه ای و کراکی و هروئینی دارد درمان می شود و بر میگردد به چرخه ی حیات و زندگی.
این شعبه که همیشه پر پول بوده و انشاالله کمک کنید که پیش آقای مهندس برویم و اجازه شعبه را بگیریم.
قانون 11


پیام مرزبانی


آهنگ تولد و شکر گزاری به مناسبت 22 سال رهایی بنیان کنگره 60 جناب آقای مهندس دژاکام


فعالیت ورزشی مسافران
جلسه جانشین محترم دیدبان با کمک راهنمایان نمایندگی
نویسنده : مسافر حمید گلی
عکس : مسافر عباس لژیون سوم
آپلود تصاویر : مسافر مجید لژیون پنجم
تنظیم و ارسال : مسافر ابراهیم


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات خصوصی مسافران، یکشنبه،

برچسب‌ها: کنگره 60،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافرمحسن رهجوی آقاسعیدطائبی چهارشنبه 20 آذر 1398 08:02
باسلام وخداقوت خدمت تمامی اعضای کنگره 60 مخصوصا..استادبزرگوارآقای منصوری نگهبان عزیز ودبیرگرامی نویسنده مهربان وعکاس گلمون ومدیرسایت بهترینهارا ازحضرت حق برایتان خواستارم
جواد لژیون سوم سه شنبه 19 آذر 1398 20:32
خداقوت
FT L2 سه شنبه 19 آذر 1398 16:48
سلام وخدا قوت خدمت آقای منصوری بزرگ از سخنان شما لذت بردم.شما خدمتگزار صادق ومخلص کنگره هستید .ممنون از زحماتی که برای کنگره می کشید وسپاس خدمت همه خدمتگزاران شعبه امین گلی
همسفرفتانه سه شنبه 19 آذر 1398 08:53
خداقوت خدمت نگهبان و دبیر جلسه وهمچنین خدمت شما اقای منصوری خداقوت میگم
مجتبی حسینی سه شنبه 19 آذر 1398 02:46
خداقوت خدمت اصغراقا
احسان101 سه شنبه 19 آذر 1398 00:13
سلام وخداقوت وخوش آمدگویی خدمت آقای منصوری لذت بردم
حمید لژیون ۶ دوشنبه 18 آذر 1398 23:13
بسیار جلسه عالی و پر انرژی .خداقوت خدمت اصغر آقا و تبریک هفته بنیان
مسافر خلیل .م دوشنبه 18 آذر 1398 22:47
خیرمقدم،خدمت آقای منصوری
تولد جناب مهندس و همچنین پایه‌ریزی و بنیان کنگره ۶۰ را در رأس به خود ایشان و خانواده محترمشان و کلیه اعضای کنگره ۶۰ تبریک و شادباش عرض می نمایم.
تولد کنگره ۶۰ تولد دردمندانی بود که در این جامعه با درد زندگی می‌کردند.
و بسیاری از این عزیزان توسط کنگره ۶۰ از درد و رنج رها شدند.
این هفته، هفته بسیار قشنگی است. تولدها همه زیبا هستند؛ اما تولد جناب مهندس و تولد کنگره ۶۰ زیباترین آن‌ها است.
خداقوت ، به نویسنده وتصویربردارمحترم
حسن کدخدایی دوشنبه 18 آذر 1398 21:24
از سخنان خوب شما لذت بردم اصغر اقا منصوری

بابت همه تلاش شما سپاسگزارم

تشکر از اقا حمید گلی و عکاس عزیز
مسافر عباس لژیون آقانادر دوشنبه 18 آذر 1398 20:33
سلام وخداقوت خدمت همه عزیزان وخیرمقدم به کمک دیدبان محترم مسافراصغرمنصوری
همسفر زهره دوشنبه 18 آذر 1398 19:22
باعرض سلام وادب خدمت استاد و راهنمای گرامی آقا اصغر.
ممنون از استادی خیلی خوبتان .
امیدوارم هرچه زودتر به یاری خدا موفق به خرید زمین برای شعبه شویم.
مسافر مصطفی لژیون نهم دوشنبه 18 آذر 1398 19:06
سلام وخداقوت خدمت جانشین دیدبان اصغر آقای عزیز لذت بردم از جلسه نابشون،وخداقوت خدمت تمامی خدمتگزاران سایت
مسافر عباس لژیون سوم دوشنبه 18 آذر 1398 18:20
عرض خدا قوت و خیر مقدم خدمت استاد و راهنمای بزرگوار اصغر و تشکر از ایشان بابت آموزش های نابی که در اختیار ما قرار دادند و خدا قوت خدمت نگهبان و دبیر جلسه
خدا قوت و تشکر از تمام خدمتگزاران وبلاگ مخصوصا مدیر وبلاگ آقا ابراهیم عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات