تضمینی برای آیندگان
جمعه 22 آذر 1398 ساعت 23:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجید 5 | ( نظرات )
جلسه سیزدهم از دور شانزدهم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 شعبه امین گلی ویژه مسافران و همسفران، در روز پنجشنبه 21 آذر ماه سال 98 با استادی کمک راهنما مسافر  مهدی، نگهبانی مسافر مصطفی و دبیری مسافر احسان با دستور جلسه«بنیان» و همچنین «تولد یک سال رهایی مسافر مجید» ساعت 17 آغاز به کار نمود.


 هر شخصی در کنگره وظیفه دارد حدتوان خودش را شناسایی کندو سقفش را بشکافت و همانطور که کنگره ما را احیاء کرده ما هم  مقدمات احیاء آیندگان را  فراهم کنیم.
 به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

خلاصه سخنان استاد:

بازهم جا دارد خدا را شکر برای یک حضور و گردهمایی دیگر.

هفته بنیان هست تا ما بدانیم و آگاه باشیم که کنگره کجا بود و چه طور به وجود آمد و چه اتفاقی افتاد.

قدیمی‌ها که از اول کنگره بودند می‌دانند. این هفته هست تا من مهدی که نمی‌دانم کنگره چه طور به وجود آمد و از کجا به کجا رسید.

یادم نمی‌رود دو سال پیش در آکادمی که آقای سلامی دیده بان محترم صحبت می‌کرد و افطاری ۷ نفرِ که پول نبود برای خرید؛ و پنیری که با نخ قرقره تقسیم کرده بودند و بغض گلوی آقای مهندس را گرفت متوجه شدم که کنگره از کجا به کجا آمد.

الآن ما خیلی راحت و باشکوه افطاری می‌دهیم که انجیو های دیگر این‌طور نیست.

 به‌طورکلی این جلسات هست که ما بدانیم کنگره از کجا به کجا آمد و هدف کنگره چه هست و تمام این‌ها برای این است که یک انسان دوباره به چرخه حیات برگردد و حالا زمانی که این‌طور نگاه کنیم داستان فرق می‌کند.

درست است که هفته بنیان و تولد آقای مهندس است ولی درواقع تولد تمام اعضای کنگره است. همه ما که توانستیم دوباره به چرخه حیات زندگی برگردیم که خیلی راحت برگشتیم و به ما کمک می‌کنند ولی من مهدی می‌خواهم چه‌کار کنم؟

خیلی وقت‌ها راهنما به رهجو می‌گوید: شما سفر خوبی داشته باشید کافی است درست است سفر خوبی باید داشت و فالو آپ باید داد ولی در ادامه آیا وجدان من آرام می‌گیرد و خودم باید چه کنم حالا راهنما و کنگره این حرف می‌زند ولی وظیفه من چه هست؟

مشکل الآن جامعه این هست که حق من چی هست و تمام مشکل اینجاست که می‌گویند: حق ما چه هست؟ حق من چه هست ؟تمام مشکل اینجاست که می‌گویند: حق ما از حیات و جامعه چه هست؟ ولی جامعه قدیم سنتی می‌گفت وظیفه من چه هست؟

یک جوان و شر می‌آید و اگر شاخه درختی هم شکسته باشد خوردش می‌کند و روی زمین می‌اندازد ولی یک پیر می‌آید با پلاستیک شاخه را پیوند می‌زند و چوبی کنارش می‌گذارد. حالا درست است  وظیفه‌اش نبود ولی وظیفه خودش  می‌داند.

حالا وظیفه من در کنگره چه هست؟ این بستر مهیا شد و یک‌زمانی آمدند و وظیفه خودشان را می‌دانستند.

وقتی می‌گوییم خدمتگزار کلمه قشنگی است ولی من اگر خدمتی می‌کنم وظیفه من هست.

اگر توان مالی داشته باشم و کمک نکنم وظیفه خودم را درست انجام نداده‌ام ومطمئنا یکجایی باز خواست می‌شوم و این وظیفه من هست.

کنگره هیچ موقع نمی‌گوید: چه قدر؛ یا بروید عضو دنور شوید وهمه در لژیون سردار باشند ولی با ۱۰۰ هزار تومان که می‌دهیم عضو لژیون مالی در پیش خودمان می‌شویم و باید در توان خودم وظیفه خودم را انجام دهم که به خودم برمی‌گردد.

من از کجا می‌دانم شاید درآینده فرزندم، خانواده، آشنایان یا انسان دیگروباجامعه ای که نیروهای بازدارنده به‌نوعی مواد مخدر را جلوه می‌دهند درگیر اعتیاد نشوند. آیا نباید کنگره به راهش ادامه دهد؟ کنگره به راهش ادامه می‌دهد و آیا من در برابر کنگره روسفید هستم یا خیر؟

سعادت می‌خواهد که من کمکی کنم تا جلوتر برود و تولد آقا مجید پیامش چیز دیگری بود ولی عوض شد و این پیام را دیدم که هر رودی از جایی بیرون می‌آید، کنگره هم روزی از جایی بیرون آمد وبنیانش کسی که با سختی‌ها مقابله کرند و جان‌ودل خرید که الآن درختش شکوفا شد و این کمکی که می‌کنم به خودم برمی‌گردد و انشا اله سعادت داشته باشیم تا آنچه در توان ما هست را انجام دهیم تا در برابر خدا روسفید باشیم.

اما در مورد دستور جلسه دوم تولد یک سال رهایی آقا مجید که من این روز را به آقای مهندس وهمسفر محترمش و دو همسفر کوچکش وراهنمای خودم آقا نادر وخانم لیلی تبریک می‌گویم.

آقا مجید اولین رهجوی لژیون من بود ویکی دو ماه که از سفرش گذشت متوجه شدم رهجویی است که خودش می‌آید و از دستش راضی بودم و حرکت خودش را کرد.

چرا حرکت و سفر خوبی داشت؟

می‌گوییم با خواست قوی این درست  هست ولی نکته مهم همسفر  است که بال پرواز است  و آقا مجید همسفر خوبی در سفرش  کنارش بود  و در پیام هم گفتم هر رودی که از جایی بیرون می‌آید با سختی همراه است.

که در طول سفر مشکلات کاری زیادی برای آقا مجید پیش آمد ولی به حرکتش ادامه داد؛ و یک روزبه لژیون دیر رسید پرسیدم کجا بودی که گفت سرکار و من به او گفتم: قید کار را بزن که از کنگره دورت می‌کند و به‌راحتی گوش کرد چون خودم به کنگره ایمان داشتم و نتیجه‌اش را دیدم که آقا مجید هم دید و امروز با تلاش خودش در جایگاهی که هست خدمت می‌کند وانشااله با تلاشش به جایگاه‌های بالاتر برسد.

من این روز را باز به بنیان کنگره و آقا مجید و همسفرانش و ایجنت دوره قبل و فعلی تبریک می‌گویم

قانون 11

 

پیام مرزبانی

رهایی  روز چهارشنبه 21 آذر ماه 98

دریافت نشان مسافران

پس از اعلام سفر، سفر دومی ها جشن تولد یکسال رهایی مسافر مجید را جشن گرفتیم

سلام دوستان مجید هستم مسافر

با 6 سال تخریب وارد کنگره شدم 10ماه و۲۰ روز سفر کردم  به روش دی اس تی ، و داروی شفا بخش او تی؛ زیر نظر  راهنمای گرامیم آقا مهدی  ،هم اکنون ۱ سال و یک ماه است آزاد و رها هستم ودر ادامه وارد لژیون وایت شدم انتی ایکس مصرفی دخانیات،مدت تخریب ۱۰ سال،روش درمان دی اس تی همراه با ادامس نیکولایف ۱۰ ماه و۱۰ روز سفر کردم زیر نظر کمک راهنما آقا نادر  ۱۱ ماه است که آزاد و رها هستم .

 

آرزوی مسافر مجید:آرزویم، آرزوی آقای مهندس است که انشالله آکادمی بین‌المللی  تأسیس شود

آرزوی همسفر علی رضا:من هم آرزو می کنم تمام هم سن وسال  های من ودوستانم در کنگره به این جایگاه برسند.

آرزوی همسفر رویا: آقای مهندس همیشه سرحال و سلامت باشند و سایشان بالای سر ما باشد. 

آرزوی همسفر نگار :من هم آرزو می کنم تمام پدر ها به کنگره بیایند و درمان شوند.

سلام دوستان مجید هستم یک مسافر

شادی حقیقی این نیست که مثل ستاره بدرخشیم و دیگران ما را تحسین کنند شادی حقیقی در این است که به انسان‌ها کمک کنیم تا مثل ستاره‌ها بدرخشند.

در اول هفته بنیان را به آقای مهندس، استادهایشان و خانم آنی تبریک می‌گویم و این روز را به تمام اعضای کنگره تبریک می‌گویم.

خیلی جالب است که روز رهایی و تولد یک‌سالگی‌ام جشن گل‌ریزان  یکی است.

من از راهنمای عزیزم آقا مهدی تشکر می‌کنم و من اولین رهجوی لژیونشان بودم و سه ماهی‌پشت در بودم چون ۳ تا لژیون بیشتر نبود وکسی که من در کنگره می‌شناختم آقا مجید میر لوحی بود که آن موقع در ot خدمت می‌کردند و همیشه به من امید می‌دادند که در کنگره درمان می‌شویم  وجای تو هم باز می‌شود.

دوران مصرفم خیلی سخت گذشت و شب‌ها تا دیروقت کار می‌کردم و فکر می‌کردم انرژی زیاد دارم ولی درواقع این‌طور نیست و در ۱۲ سال مصرفم انرژی خودم را از دست دادم.

ما حدود ۱۰  نفر بودیم که یکجایی مصرف می‌کردیم و خسته شده بودم و یک معلمی در جمع ما بود که پرسیدم آیا راهی برای درمان هست که به من گفت در اینترنت سرچ کن جایی به اسم کنگره هست و من هم این کار را کردم و آدرس گرفتم و آمدم و درمان شدم البته از آن جمع ما ۳ نفر بودیم که به کنگره آمدیم ودرمان شدیم و بازهم از تمام اعضای کنگره و آقای مهندس تشکر می‌کنم.

از هم سفرم که من را در این سفر کمک کرد تشکر می‌کنم که در دوران مصرفم سختی کشید و هرجایی می‌خواست که برویم من بهانه می‌آوردم.

از آقا نادر ایجنت دوره قبل تشکر می‌کنم و همیشه به من می‌گفتند خدمت کن و چون من دوست نداشتم قبول نمی‌کردم و چون ایجنت بودند حرفشان را گوش کردم و به نشریات رفتم و خیلی آموزش گرفتم به‌خصوص از آقا مصطفی که در نشریات بودند و به من خیلی آموزش دادند.

از تمام خدمت گذاران کنگره و راهنمای همسفرم خانم لیلی کمال تشکر رادارم.

ممنون از اینکه به صحبت‌هایم گوش کردید.

سلام دوستان لیلی هستم یک همسفر:

خدا را شکر می‌کنم که توانستم در حضور شما در این جشن شرکت کنم.۱۵ آذر ۲۲ سال بنیان‌گذار کنگره را تبریک عرض می‌کنم، خدمت خودشان و خانم آنی عزیز و خدمت اساتید محترم آقای مهندس و همه شما عزیزان؛ و خیلی خوشحالم که آقای مهندس این بستر را برای ما فراهم کرد و اگر آقای مهندس نبود الآن معلوم نبود سرنوشت ما چه می‌شد.

در مورد دستور جلسه یکمین سال تولد آقا مجید و خانم رویا را تبریک می‌گویم. خدمت آقای مهندس وایجنت محترم و خانم ندا وآقانادر تبریک عرض می‌کنم

ما باید جشن تولدها برایمان مهم باشد و از هر تولدی پیامی دریافت، کنیم.

کتاب ۶۰ را باز کردم و این پیام برای خانم رویا آمد که پیام استاد سردار بود: شما در این مقوله قالبی خواهید بود که با آن خشت و گل نمی‌سازند، بلکه قالبی خواهید شد که با آن در صنعت قالب فلزهای محکمی را پی‌ریزی می‌نماید.

پس باید به قالب در حال ساخته‌شدن توجه معطوفی بداریدکه قالب معیوب نباشد و این در آینده وهدفهای شما باقی خواهد ماند.

ومن مطمئنم که با توجه به مشارکت های شما در آینده یک الگوی بی نقصی برای کنگره میشه و مطمئنم شال کمک راهنمایی را روی دوش خودش و مسافرش می بینم

خانم رویا از روز اول هم‌قدم من بود وقدمی جز اهداف کنگره برنداشته، وفرمانبرداری او باعث شد که به بیراهه نرودوعاشق کنگره و خدمت در کنگره است؛ و کنگره خودش به‌تنهایی معجزه نمی‌کند، حتی راهنما برای رهجو معجزه نمی کند و به هر جایگاهی که رسید، با تلاش و کوشش خودش بوده است.

باید دانست اگر همسفری خوب به کنگره می‌آید و خدمت می‌کند، قطعاً وجود یک مسافر خوبی در زندگی او هست

آقا مهدی گفتند که قطعاً وجود یک همسفرخوبه که مسافر را خدمت گذار می کند. من هم می گویم وجود یک مسافر خوب که خانم رویا داشته که توانسته به‌خوبی خدمت کند و در این جایگاه قرار بگیرد. ومی تواند در کمال آرامش سی‌دی‌هایش را بنویسد و آموزش ببیند.

از مسافر خودم هم تشکر می‌کنم، بااینکه خودش از کنگره دور بود. به من اجازه داد تا در این ۳ سال خدمت کنم و امیدوارم که ما هم هفت‌سالگی و آزادمردی خودمان را جشن بگیریم.

 

سلام دوستان رویا هستم یک همسفر :

من هم ۲۲ سال بنیان کنگره ۶۰ را تبریک می‌گویم. ممنونم از آقا مهدی راهنمای مسافرم که با آموزش‌های عالی‌شان مسافر من را به کنگره علاقه‌مند کردند. کمال تشکر را از مرزبانان قبلی و فعلی دارم و همچنین اسیسانت محترم خانم ندا و به خانم ندا عزیزم خوش‌آمدید، می‌گویم و تشکر می‌کنم بابت حضورشون در جشنمان.

ممنونم از مسافر عزیزم که به خوبی سفر کردند به آقا مجید اولین سالگرد رهایش را تبریک عرض میکنم

ممنونم از راهنمای محترم خانم لیلی که با آموزش هایی که سر لژیون از خانم لیلی  گرفتم. به آرامش رسیدم. چون من در مصرف مواد مسافرم شک داشتم. ونمی توانستم قبول کنم که مسافر من یک مصرف‌کننده است؛ و اگر الآن خوشحال بودم، سریع نگران می‌شدم ی نفر الآن از راه می‌رسد و به من قطعاً می‌گوید که آقا مجید را در فلان مکان دیدم در حال مصرف است؛ که این بزرگ‌ترین دلهره برای من بود که این افکار آرامش را از من ربوده بود. تا اینکه در آخر این اتفاق افتاد و من پی گیر بودم تا به یک بهانه‌ای مسافرم را به آزمایشگاه ببرم و به او ثابت کنم که تو یک مصرف‌کننده‌ای و بگویم، باید می‌رفت را کنار بگذاری؛ و صبح روز یکشنبه بود که اعتراف به مصرف مواد کرد. وبعدظهر یکشنبه به کنگره آمد

من هم دوشنبه هفته بعدی برای اولین بار به کنگره آمدم؛ که فکر می کردم برای مسافرم می‌آیم که خانم لیلی به من عرض کرد که مسافرت را رها کن و فقط خودت آموزش ببین که همسفر هم خودش ضد ارزش‌هایی دارد. والان می‌فهمم که راست گفتند؛ و من الآن این حال خوش را مدیون راهنمای عزیزم خانم لیلی هستم.

روزی شمع به کبریت گفت که من از تو می‌ترسم چون تو موجب نابودی من هستی. ولی کبریت گفت: تونباید از من بترسی از ریسمان درون خودت بترس که موجب نابودی تو خواهد شد. یک فرد مصرف‌کننده هم در خانواده مانند همان ریسمان شمع عمل می‌کند، هم خودش وهم خانواده را نابود می‌کند.

یک همسفر هم به همچنین، او هم این ریسمان درونش همان جهل و نادانی درونش است که نداند چه موقع چگونه صحبت کند و موجب نابودی خود و خانواده‌اش می‌شود؛ و با آمدن او به کنگره آموزش می‌بیند و بهترین همسفر دنیا برای مسافرم می‌شود.

و در پایان ممنونم از تمام عزیزانی که در جشن ما حضور داشتند و مشارکت کردند.

 سلام دوستان نگار هستم یک هم سفر:

No crearuer steps in to life none of us nothink even me dont think of no think
هیچ مخلوقی جهت بیهودگی قدم به حیات نمی نهد ,هیچ کدام از ما به هیچ نیست حتی اگر خود به هیچ فکر کنیم.
من هم از آقا مهدی وخانم لیلی و در راس از آقای مهندس,خانم 
آنی و خانم شانی که من را همراهی کردند تشکر میکنم.

سلام دوستان علی رضا هستم یک همسفر:
No crearuer steps in to life none of us no thinks even me dont of no think.
هیچ مخلوقی جهت بیهودگی قدم به حیات نمی نهد ,هیچ کدام از ما به هیچ نیستیم حتی اگر خود به هیچ فکر کنیم.
من هم از آقای مهندس وخانواده محترمشان وراهنمای پدرم آقا مهدی وخانم لیلی تشکر می کنم.


پس از اتمام صحبتهای این عزیزان هدایای با ارزشی از طرف آقای مهندس و خانم آنی به این عزیزان اهدا گردید.و همچنین این عزیزان هدایایی به آقای مهندس و خانم آنی تقدیم نمودند.که توسط مرزبان مربوطه به تهران ارسال می گردد.

در ادامه اعضاء کنگره 60 به دلخواه به این عزیزان هدایایی اهدا می کنند.
لژیون خدمتگزار

تهیه کنندگان گزارش
نویسنده :همسفر اکرم از لژیون سوم
عکاس و آپلود تصاویر :مسافر مجید لژیون پنجم
تنظیم : همسفر لیلا ن

در کنار همه شما عزیزان روز بسیار خوب و پرنشاطی را داشتیم.
انشالله جشن تولد تک تک شما عزیزان را باهم جشن بگیریم.

.
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات عمومی(مسافران و همسفران)، پنج شنبه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مجتبی لژیون ۵ یکشنبه 24 آذر 1398 12:45
با سلام و تبریک فراوان خدمت اقا مجید وخانواده محترمشان و همچنین اقا مهدی راهنمای عزیز
مسافر عباس لژیون سوم شنبه 23 آذر 1398 19:33
عرض خدا قوت و تبریک به آقا مجید و راهنمای بزرگوار آقا مهدی و همه خدمتگزاران کنگره 60 در نمایندگی امین گلی
همسفر پروین لژیون سوم شنبه 23 آذر 1398 14:49
جشن یک سال رهایی را به رویای عزیزم تبریک می گویم که بهترین دوست من بوده و هست
و همچنین به مسافر و راهنمای مسافرش و تبریک به خانم لیلی عزیزم
انشاله که آزاد مردی خانم لیلی را باهمدیگر جشن می گیریم
مسافر مصطفی لژیون نهم شنبه 23 آذر 1398 13:27
تبریک و شادباش خدمت آقا مجید عزیز یکمین سال رهایت،وخدمت همسفرانش،وخداقوت خدمت دوراهنمای بزرگوارشان،انشاله همیشه موفق باشید،
همسفر سمیه از لژیون سوم شنبه 23 آذر 1398 12:11
رویای عزیزم تو بذر مهربانی ات را کاشتی که امروز دراین جایگاهی وثمره اش را می بینی .زیرا اگر مهربانی را بالای هر زمینی وزیر هر آسمانی بکاری حتی اگر جای دانه هایی را که کاشتی فراموش کرده باشی ،روزی باران جای آن دانه ها را به تو نشان خواهند داد .
وامروز دانه های مهربانی ات که کاشته ای به بار نشسته اند
مهربانم اولین سال تولد رهاییتان را به شما ومسافر گرامیتان ودو گل دوست داشتنی ات تبریک میگم .وتبریک خدمت راهنمایان گرامی خانم لیلی عزیزم وآقا مهدی انشالاه که همیشه پایدار باشند .
امیدوارم همیشه قلبتون کاشانه ی عشق
و زندگییتان بهشت
مسافر مهدی شنبه 23 آذر 1398 11:22
سلام و خداقوت به همه خدمتگزاران شعبه
شاد و سلامت و پرانرژی باشید
حسن کدخدایی شنبه 23 آذر 1398 10:11
سلام و تبریک
همسفرزهره شنبه 23 آذر 1398 09:53
این تولد زیبارا خدمت آقا مجید وخانم رویای عزیزم و نگار عزیزم وپسر گلشون وخدمت راهنمایان گرامیشون آقامهدی وخانم لیلی عزیز تبریک عرض می کنم .
از زحماتی که این زوج مهربان، خالصانه برای ما می کشند کمال تشکر را دارم .
امیدوارم هردو موفق به دریافت شال نارنجی شوند .
مجید لژیون۵ شنبه 23 آذر 1398 09:16
سلام و تبریک فراوان به آقا مجید و راهنمای محترم آقا مهدی
همسفرفتانه شنبه 23 آذر 1398 08:42
خداقوت میگم خدمت هرسه جایگاه استاد گرامی از سخنان شمالذت بردم و خداقوت میگم خدمت شما دوراهنمای گرامی بابت اموزش دادن و پرورش دادن همچنین رهجویانی که بسیار فعال هستند وازخدمتگزاران صدیق هستند.تولدیک سال رهایی اقا مجید و خانم رویاعزیزم هم بهشون تبریک میگم انشاالله تولدازاد مردیشون رادرکنارهم دیگه بازهم باهمین شور وشوق جشن بگیریم
مسافر عباس لژیون آقانادر شنبه 23 آذر 1398 08:40
سلام وخداقوت خدمت همه عزیزان وتبریک به اقامجید کمک راهنمااقامهدی
احسان101 شنبه 23 آذر 1398 00:37
سلام خداقوت به خدمت گذاران شعبه تبریک میگم این جشن یکمین سال رهایی را به آقامجید وخانواده محترمشان وهمچنین به راهنماهایشان موفق وپیروزباشین
حمید لژیون ۶ جمعه 22 آذر 1398 23:04
تبریک فراوان خدمت آقا مجید گل و راهنمای عزیزشان آقا مهدی‌
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات