گلریزان آذر 98
چهارشنبه 27 آذر 1398 ساعت 17:55 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجید 5 | ( نظرات )
سه شنبه 26 آذر ماه  98  جلسه سوم از دور اول کارگاه های آموزشی خصوصی  نماینگی امین گلی اصفهان  با استادی ایجنت محترم مسافر مهدی و نگهبانی مسافر مصطفی و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه " جشن گلریزان" رأس ساعت 17 آغاز بکار نمود.

یک مصرف‌کننده جزو ممات محسوب می‌شود به قول استاد سردار می‌آید با چه حالی و بعد با حال خوب می رود این جای تفکر ندارد!؟ که من به کجا پا گذاشتم آیا جای تفکر ندارد!؟استاد فرمودند :به نظر من کسی که که در کنگره ۶۰ قرار دارد یکی از مهمترین دوران زندگی خود را می گذراند از روز الست تا کنون در حساس ترین موقعیت و یک جنگ را انجام می دهیم و وارد یک جنگ و یک نبرد شدیم و نوک پیکان ما تاریکی و روشنی را هدف قرار داده بچه های کنگره ۶۰ اینجا قرار دارند و باید بدانیم کجا هستیم یک پیامی هست که می گوید مشعلی که فرمان روشن شدن و روشن ماندنش از دست مبدا آفرینش گرفته شده باشد هیچ گاه خاموش و کم سو نخواهد شد کنگره ۶۰ آغازی نموده است که پایانش در اختیار خودش نیست ادامه‌ ای است بی وقفه ماندنش جاوید و نامش برای اندیشه‌های پاک اسطوره .

واقعاً حس کنگره ۶۰ برای آنان که میدانند کنگره ۶۰ به کجا وصل است از چه منبعی دارد تغذیه می شود چه از نظر علمی و چه از نظر بار دانایی چه از نظر معرفتی به کجا وصل هستیم واقعا متوجه می‌شوند که به کجا آمده اند و همین افراد هستند که در ادامه خدمتگزار می‌شوند ماندگار می‌شوند و هر کاری که از دست آنها برمی‌آید انجام می‌دهند چون فهمیدند که ساختاری است که نادانان در پی ویرانی آن و دانایان در پی آبادانی آن هستند و خواهند بود و ما مقابل آن نادانان قرار داریم و جایگاه خودمان را باید بدانیم .

یک روایتی از شب عاشورا امام حسین دو انگشت خود را به صورت ۷ باز نمود از بین انگشت خود یک تصاویری را نشان داد که آن ۷۲ نفر را فدایی کرد باعث شد که آنان به همچین نبردی که اخرش مشخص بود بروند و می‌دانند که پایان شهادت و اسارت میباشد ولی اگر ما بخواهیم به جنگ کسی برویم اولش می سنجیم که آیا می‌توانیم به جنگ او برویم و از پس از او برمی آیم یا نه و آنها می‌دانستند که به کجا پا می گذارند و آنها چیزی را دیدند که هیچ کس ندیده بود به نظر من در کنگره هر روز داریم آن معجزه و بین آن دو انگشت را می بینیم و ما داریم معجز ه خداوند را در اینجا می بینیم ما زنده شدن را می‌بینیم به قول آقای منصوری که می فرماید اینها آیات الهی می‌باشد یک نفر اینجا با حال خراب می آید و با چه حال خوبی از کنگره خارج می شود خروجی و ورودی آن ها را که می‌بینیم معجزه صورت گرفته است .


یک مصرف‌کننده جزو ممات محسوب می‌شود به قول استاد سردار می‌آید با چه حالی و بعد با حال خوب می رود این جای تفکر ندارد! که من به کجا پا گذاشتم آیا جای تفکر ندارد! که من چه کاری برای این سیستم می توانم انجام دهم!؟ آیا فقط کنگره باید به من بدهد یانه من هم در قبال دادن کنگره به من هم یک سهمی دارم یک وظیفه دارم واقعا می بینم سهم من از کنگره چی هست !؟درست است که می‌گویند کنگره ۶۰ رایگان می باشد و حساب کنگره ۶۰ با همه صفر می باشد خود آقای مهندس هم فرمودند که من حسابم با همه صفر می باشد کنگره ۶۰ از هیچکس طلبکار نیست آیا رایگان بودن آن به معنی مفتی هم هست ؟ آیا مفتی درمان به کسی داده می شود؟ آیا مفتی به کسی رهایی می دهند ؟یا نه هر کس هر چیزی را بخواهد به دست بیاورد باید بهای آن را بدهد بهای درمان این است که من ساعت پنج اینجا باشم فرمانبردار باشم به حرف راهنمایم گوش بدهم اوتی را سر وقت بخورم در اصل من بهای آن را دارم پرداخت می کنم ،بهای حال خوش چیست ؟

بهای این که من هر روز زندگی بهتری را داشته باشم چیست؟
 وادی ۱۱ خیلی قشنگ می گوید کسانی حالشان خوب است که مدام در حال بازپرداخت بدهی خود هستند همواره یک آیه از کلام الله است که می‌گوید هرگز روی آرامش نخواهید دید مگر از آن چیزی که دوست دارید انفاق کنید یعنی وقتی کسی می آید در خانه شما و شما پیراهنی که دو سال کار کرده را می بخشید و یا آن را به دیوار مهربانی می گذارید و حتی از خود عکس سلفی هم میگیری ولی کلام الله می فرماید اگر می خواهید حال خوش داشته باشید آن چیزی را که دوست دارید ببخشید بهترین آن را ببخشید و آن چیزی را که اکثر انسانها برای آنها مهم است در جهان مادی پول می باشد و دستور جلسه دقیقا در همان نقطه حساس دست می‌گذارد تا من بتوانم آرامش را به دست آورم چرا همه تاکید می‌کنیم راهنمایان عزیز و بقیه افراد یک چیزی هست خودشان دیدن به نتیجه رسیدند و راه را به ما پیشنهاد می کنند که به جایی برسند و واقعاً کنگره ۶۰ اگر تفکر بخشش پشت آن نبود هیچ کس اینجا نبود .

ما واقعاً جامعه بسیار ثروتمند در کنگره ۶۰ داریم و آقای مهندس فرمودند جمعیت کنگره ۶۰ یک جمعیت خیلی خیلی ثروتمندی می باشد در لژیون می بینیم بچه های از جمله خود من که بگویم شاید بیکار های لژیون من نرخ آن از کشور کمتر باشد دقیقا کسانی مصرف کننده هستند که یک روز یک جایگاهی داشتند یک مقامی داشتند یک کاری داشتند یک چیزی داشتند شاید یک یا دو درصد باشند که این توانایی ها را ندارند و اینان با آموزش‌های کنگره به آن جایگاهی که باید میرسند.


 چطور شد که کنگره به این جایگاه رسید ؟
چون چاهی که کنده بودند به آب رسید بچه های کنگره با آموزش‌های کنگره به آب رسیدند بچه های کنگره به پول رسیدند و بچه‌های کنگره فهمیدند که باید ببخشند که حالشان خوب شود و بچه های کنگره متوجه شدند که هرچی ببخشند بیشتر به دست می‌آورند آن بخشش از دست دادن نیست و ما این را فهمیدیم همه کسانی که اینجا هستند متوجه شدند و فهمیدند که این یک دانایی می باشد و این دانایی یک سلاحی است در مقابل آن ترسی که از بخشش داریم مثل روش دی اس تی می‌خواهیم ببخشید ۵ گرم تریاک یا مواد را به ۴ گرم می رسانیم و این بخشش یک ترسی در من ایجاد می‌کند ولی اگر بدانیم در مقابل این بخش چه چیزی به دست می‌آوریم به راحتی می توانیم ببخشم، دانایی این است که من بدانم در مقابل این بخشش چه چیزی به دست می آورم به راحتی می توانم ببخشم دانایی این است که من وقتی یک گرم می بخشم در جسم من یک فعل و انفعالاتی صورت می گیرد که موادی به مراتب با کیفیت تر و بهتر از آن مواد در بدن تولید می شود اگر این دانایی را داشته باشم قطعاً حال خوشی هم پیدا می کنم .

این دانایی بخشش هم همین طور است باید ببینم که می بخشم چه چیزی را دریافت می کنم باید ببینیم که خداوند در قبال آن چیزی که به ما داده یک مسئولیتی هم گردن ما گذاشته است . ما دو دسته آدم داریم یا ثروتمند زندگی می‌کنند یا ثروتمند میمیرند و این دو با هم خیلی تفاوت دارد آن کسی که ثروتمند زندگی می کند می تواند از پول خودش استفاده کنند و از پول خودش برای خودش خرج کند و به دیگرانی که اطرافش هستند بدهد یعنی مالک پول می باشد و کسانی هستند که ثروتمند هستند و ثروتمند میمیرند و هزاران ملک و املاک و ثروت از خود باقی می گذارند این ثروت نگه داشتن مثل نگهبان هستند که این مال‌ را نگه می دارد مثل مار روی گنج خوابیده اند چون نه خودش استفاده می کند و نمی گذارد دیگران از آن استفاده کنند بچه های کنگره واقعاً ثروتمند هستند یعنی مالک آن پولی هستند که در جیب خود دارند و قدرت بخشیدن آن را دارند این در بچه‌های کنگره محسوس است و من نباید از یاد ببرم که از کجا آمده ام و به کجا رسیده ام !


که هیچ وقت یادم نرود که با چه حالی وارد کنگره شدم الان اگر به جایی رسیده ام هر کجا که هستم از این سیستم و کنگره ۶۰ از آن روش که آقای مهندس ابداع کرده است و هیچ کس این را فراموش نکند و حقه فراموشی نباید به سراغ ما بیاید قطعاً آن کاری که باید انجام دهیم را انجام خواهیم داد آقای مهندس در یکی از سی دی هایشان می فرماید قضیه عیاز وزیر سلطان محمود غزنوی ایشان هر روز صبح به یک اتاقی میرفت و برمی گشت همه وزرا میگفتند که ایاز گنج ها و پول های پادشاه را می دزد و در آنجا پنهان می کنند ولی سلطان محمود با آنها مخالفت می کرد کم کم با اصرار  وزرا ، سلطان محمود را به درب اتاق عیاز آوردند وقتی که در را باز کردن دیدن هیچ چیز در اتاق ایاز نیست ولی باز هم قبول نکردن و گفت باید کف اتاق را بکنیم کف اتاق را کندند و هیچ چیز نیافتندفقط یک کفش پاره با یک گلیم پاره دیدن سلطان محمود از عیاز پرسید این چیست اینجا چه کار می کنی ایاز گفت من هر روز به این اتاق می آیم و این پوستین را تن خود می کنم و این این کفش های پاره را پای خود می کنم تا یادم نرود که از کجا به کجا رسیدم و به کسی ظلم نکنم .

از این داستان نتیجه میگیریم که وقتی که ما با حال زار به کنگره آمدیم و درمان شده ایم باید شکرگزار و قدردان این سیستم باشیم همسفران راهنما باید به یاد داشته باشند که وقتی به کنگره آمدند هر روز گریه میکردند و از خداوند آرزوی درمان مسافر شان را داشتند . راهنمایان ، مرزبانان که الان می بینیم مثل رستم راه می روند یک روز زار و پریشان و با حال خراب به کنگره آمدند و اینها همه را قدردانی باید کرد.

مشارکت اعضای جدید لژیون سردار


با تشکر از کلیه خدمت گزاران


نویسنده : مسافر حسن
عکاس : مسافر نعیم لژیون سوم
آپلود تصاویر : مسافر مجید لژیون پنجم
تنظیم و ارسال : مسافر ابراهیم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات خصوصی مسافران، سه شنبه، گزارش تصویری مراسم ها،

برچسب‌ها: کنگره 60، گلریزان،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
اصغرعظیمی شنبه 30 آذر 1398 23:48
اندک اندک جمع مستان میرسند..اندک اندک می پرستان میرسند...اندک اندک زین مکان هست ونیست....نیستان رفتندوهستان میرسند....سرخموش کردم که آمدخان غیب...نک بتان با آب دستان میرسند.باسلام وعرض تشکر خدمت ایجنت محترم که این مدت درتلاش وتکاپو بودند برای برگزاری یک جشن عالی تشکر ازهمه خدمتگزاران عزیز ومسافران عزیز که نشان دادند بخوبی آموزش ها را فرا گرفته اند وبخوبی هم عمل میکنند.تشکر ازعزیزان خدمتگزار در وبلاگ خداقوت احسنت بسیارعالی
همسفرفتانه شنبه 30 آذر 1398 14:20
خداقوت خدمت استاد .نگهبان ودبیر جلسه از سخنان شمالذت بردم بسیار کامل وجامع بیان کردید و ازاقای مهندس بسیارسپاسگزارم که ب مااموزش بخشیدن و بخشندگی را دادن.خداقوت خدمت تمام خدمتگزاران
هم سفر فریبا شنبه 30 آذر 1398 05:00
سپاسگزارم از جناب آقای مهندس وخانواده محترمشان خداوند راسپاس که مسافران ما دراین مکان به درمان رسیدند
خدا قوت خدمت استاد جلسه ایجنت محترم شعبه از سخنان شما آموزش گرفتم
تشکر از تمامی خدمت گذاران ومسافران محترم که در این جشن باشکوه شرکت کردند
سعید محسن جمعه 29 آذر 1398 23:20
با سلام. تشکر از آقا مهدی ایجنت محترم. و مسافرانی که در این جشن مشارکت داشتند. خداوند سرنوشت هیچ قومی را عوض نمی کند مگر آن قوم خواسته های نامقول خود زا کنار بگذارند...خدا قوت.تشکر از عکاس عزیز نعیم و مسافر مجید و بچه های سایت
مسافرمحسن رهجوی آقاسعیدطائبی جمعه 29 آذر 1398 14:00
باسلام خداقوت خدمت همه عشاق راه عشق ومهربانی
حساب عاشق بامعشوق است دمتون گرم لبتون خندون وجیبتون پرپول.....
مجید-لژیون ۳ جمعه 29 آذر 1398 11:22
استاد:یزدان پاک حافظ محافظین خواهد بود و هست.
ما هم همواره کوشش داریم تا با آنهایی که با ما همفکر و همکلام میشوند، در ادامه راه، نیک کمک کنیم...
همسفر لیلا ن پنجشنبه 28 آذر 1398 23:33
آقا مهدی مثل همیشه صحبتهای شما تأثیر گذار بود
خدا قوت خدمت اعضاء جدید لژیون سردار
خدا قوت به خدمتگزاران صدیق امین گلی
محسن شادکام پنجشنبه 28 آذر 1398 22:14
خدا قوت
حسن کدخدایی پنجشنبه 28 آذر 1398 16:06
خدا قوت به استاد جلسه آقا مهدی عزیز از بیانات زیبای شما لذت بردم
تشکر می کنم از عکاس
مجتبی لژیون ۵ پنجشنبه 28 آذر 1398 15:04
با سلام و عرض خداقوت خدمت تمامی زحمتکشان کنگره ۶۰ خصوصآ شعبه امین گلی
من روز سه شنبه به وضوح وادی چهاردهم را به چشم دیدم
و خدای خودم را شاکر و سپاسگزارم که توفیق حضور در کنگره را دارم
مسافر عباس لژیون سوم پنجشنبه 28 آذر 1398 10:27
عرض خدا قوت به همه خدمت گزاران و اعضای محترم نمایندگی امین گلی و تشکر از همه بابت حس خوبشون
رحیم جدیدی پنجشنبه 28 آذر 1398 10:18
سلام بر ایجنت عزیز آقا مهدی سخنان شما بسیار عالی و تاثیر گذار بود لذت بردم، خدا قوت جلسه بسیار پر انرژی بود جلسه سرشار از حس مهربانی و بخشندگی از تمام عزیزانی که برای پیشبرد اهداف کنگره کمک میکنند سپاسگزارم

تشکر ویژه از مرزبانان عزیز و خدمتگزاران سایت
 
مجید لژیون۵ پنجشنبه 28 آذر 1398 09:13
سلام و خدا قوت به ایجنت محترم و همه خدمتگزاران که این جشن زیبا را فراهم کردند و تشکر از تمام اعضای کنگره برای شرکت با شکوه در این جشن بزرگ انشاالله بزودی شعبه ای از خودمان داشته باشیم
حمید لژیون ۶ پنجشنبه 28 آذر 1398 07:18
خداقوت خدمت تمای عزیزان و ممنون از ایجنت عزیز آقا مهدی.به امید اینکه به زودی آکادمی بین المللی تاسیس بشه
احسان101 پنجشنبه 28 آذر 1398 02:01
سلام وخداقوت خدمت تمامی مسافران شعبه امین گلی انشاالله خدابرکت به جیب ومال وزندگیتون بده
شکر بخاطراین همه زیبایی وبخشش برکت
شکر شکرشکر
بازهم شکربخاطروجودمهندس وآموزشهاوهدفهایی که داشته ودارند
همسفرمرضیه راهنما لژیون پنجم چهارشنبه 27 آذر 1398 22:56
خدا قوت خدمت مسافرین نمایندگی امین گلی وتشکر از ایجنت محترم آقا مهدی تشکر از همگی بابت به تصویر کشیدن این لحظات زیبا
همسفرمرضیه راهنما لژیون پنجم چهارشنبه 27 آذر 1398 22:53
خدا قوت خدمت مسافرین نمایندگی امین گلی وتشکر از ایجنت محترم آقا مهدی تشکر از همگی بابت به تصویر کشیدن این لحظات زیبا
حسن کریمی لژیون ششم چهارشنبه 27 آذر 1398 22:31
سلام وخداقوت خدمت همه ی عزیزان کنگره60
مهدی خانی لژیون دهم چهارشنبه 27 آذر 1398 22:08
سلام وخداقوت خدمت تمامی عزیزانی که در این جشن پرشکوه خدمت کردند .
ان شاءالله که پرچمهای کنگره در جای جای کشورمان برافراشته باشند
مسافر عباس فاتح پور لژیون آقانادر چهارشنبه 27 آذر 1398 20:43
سلام وخداقوت خدمت همه عزیزان وخدابرکت بده به تمام عزیزانی که دراین جشن شرکت کردند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic