پایان هر نقطه سر آغاز خط دیگری است....

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....
  سلام دوستان فاطمه ط هستم یک همسفر:

  راهنمای عزیزم، همچون ابری است، که جان تشنه کویری مرا از باران دانش سیراب کرد، همچون چشمه ای است که زلال بودن را زیر سایه درخت دانایی، به من آموخت. همچون آموزگاری مهربان به من آموخت، که  پرواز کنم، اوج بگیرم و با گذشتن از وادی محبت، خود را به معبود خویش برسانم.
خورشید نگاهش گرما بخش وجود من شد‌ و کلبه سرد یأس و ناامیدی وجودم را شادی، شور، عشق و محبت بخشید. کلام روح بخش و دل نشینش همچون موسیقی دلنوازی است، که بر گوش جان می نشیند و آهنگ زندگی را به شور درمی آورد.
خانم‌لیلای عزیزم، دستهای گرم تو را می فشارم که گرم ترین دست دوستی است.عشق،محبت،صداقت و عشق به خالق این ها کلماتی هستند که به من آموختی، بدون هیچ چشم داشتی. روشنایی بخش تاریکی وجودم شدی و ظلمتم را نور بخشیدی. حال چگونه می توانم سپاسگزار مهربانی و لطف تو باشم؟ چگونه سپاسگزار آرامشی باشم که با راهنمایی و محبت، بر زندگی ام حاکم ساختی؟
خانم لیلای عزیز، ای بهترین معلم زندگی من،  از عصاره عشق وجودت به من عشق را هدیه دادید. از صمیم قلبم برایتان آرزوی آرامشی واقعی و موفقیت در تمام مراحل زندگی را دارم.

 سلام دوستان لیلا ک هستم یک همسفر:

  روزی که وارد سالن کنگره ی ۶۰ می شوی، تعداد زیادی از همسفران را می بینی که چون خودت به دنبال مشکل اعتیاد مسافرانشان و به امید رهایی آن ها، و رسیدن به زندگی آرام،  از راه های دور و نزدیک به این مکان آمده اند.
خدایا، چه چیزی باعث می شود که این همه آدم آمده اند و با ذوق وشوق ساعت ها می نشینند و می گویند راهنما را با حست انتخاب کن، یعنی چه؟ وقتی روی صندلی ها نشسته ای و راهنماها لژیون خود را معرفی می کنند با دقت همه را نگاه می کنی، و بالاخره انگار صدایی از طرف ماوراء و درون آن ها، تو را می خواند که باعث می شود، شخصی را به عنوان راهنما انتخاب کنی و وقتی بر سر لژیون می روی لطف خدا و دخالت نیروهای مافوق را در انتخابت به وضوح می بینی و انگار از همان جلسه ی اول حس عشق را درمی یابی. من نیز به عنوان همسفر همین حال را داشتم.  خانم لیلای عزیز و مهربان، هم چون فرشته ای با عشق و انرژی مافوق من رهجو را پذیرفتند، بهترین آموخته های زندگیشان را که از تجربه های خودشان بوده و با تمام وجودشان لمس کرده بودند، را در اختیار من گذاشتند. برای هر سؤالم بهترین جواب ها را دادند و دائم به تقویت ایمان و رسیدگی به درون به ما رهجوها سفارش می کنند. هر زمان به مشکلی بر می خورم، سراغ نوشته هایم می روم و سعی می کنم، عمل به آن ها که از سفارش های اکید خانم لیلاست، اجرا کنم و بدون تردید اثر آنها را در روان و جسم خودم می بینم، همیشه دعاگوی ایشان هستم. همیشه برایم سؤال بود که خانم لیلا چه طور توانستند هشت سال در کنگره بمانند، ولی دراین  روزها دیدم که عشق خدمت به کنگره و همسفران در چشمان ایشان موج می زند و اما، جدایی چه سخت است. 
طبق گفته ی آقای مهندس دژاکام و آیه ی قرآن: « واشفع و الوتر» من رهجو وتر هستم و خانم لیلای عزیز شفع هستند، شفیع من رهجو. خوشا به سعادت ایشان که مقام شفیع را دریافته اند، و لایق بالاترین صفات برجسته هستند. خدا را سپاس که مدت کوتاهی توانستم از محضر این بزرگوار و آموخته هایشان بهره مند شوم و گام کوچکی برای بهتر شدن اول خودم و بعد زندگیم بردارم. 
امیدوارم بتوانم در سایه ی آموزش های خانم لیلای مهربان و خدمت به کنگره، که سفارش ایشان است، کمترین جبران زحمات ایشان را انجام بدهم. آرزوی بهترین درجات معنوی و بالاترین رتبه ها را در سایه ی سلامتی برای این بزرگوار دارم.  سلام دوستان زهرا م هستم یک همسفر:

 خانم لیلا جان، حضورت برای من خیلی مقدس بود و آن چه که باید بفهمم را فهمیدم. خانم لیلای عزیزم کلبه ویرانه من را به گلستان تبدیل کردید و از یک آدم بد اخلاق، بدقول و بدرفتار،  زهرای دیگری تربیت کردید. من از شما یاد گرفتم که ما باید دل بسته هم باشیم نه وابسته..
ازشما راهنمای عزیز ومهربان، من نمی دانم با چه زبانی تشکر و قدر دانی کنم . و از خداوند شاکرم که من را در کنار شما راهنمای خوب قرار داد. این را خوب فهمیدم که من قبلا کجا بودم و الان کجا هستم.
من برای شما آرزوی موفقیت دارم و از خداوند می خواهم هر جا که هستید، همیشه در سلامت و آرامش باشید. برای جبران زحمات شما، کاری که از من بر می آید این است که رهجوی خوب و فرمانبرداری باشم.
   
سلام دوستان اعظم ع هستم یک همسفر:

  ‏آن روز که دل گرفته از هر جا خانم لیلای عزیزم را دیدم،  فهمیدم که ندای قلبم را بهتر از همه می فهمد و می داند که چقدر زخم بر تن دارم، به من آموختند که، خودم می توانم التیام بخش تمام درد هایم باشم. 
تا آن زمان هیچ وقت باور نمی کردم که این گونه باشد، ولی صدای دلنشین  کلام خانم لیلای عزیزم آن قدر زیبا بود، که هر بار یاد گرفتم که برای چه باید بمانم، باشم و زندگی کنم. خانم لیلا جانم، برای تمام زمان هایی که تلاش کردی برای آرامش من، خداوند را به خاطر این لطف بی نهایت شاکر و سپاسگزارم. برایتان از خداوند آرزوی بهترین ها را دارم.

 سلام دوستان مریم هستم یک همسفر:

  بعضی از آدم ها هستند که کالبد  انسان را دارند، در صورتی که سرشت و رفتارشان هم چون ملائک آسمانی است . این ملائک انسان نما، همیشه با خود آرامش و سعادت به ارمغان می آورند . در هنگام سختی و دشواری های زندگی در کنارمان هستند، بار سنگین غصه های ما را به دوش می کشند، به درد های ما گوش می دهند و با گرمی دستانشان  آرامشی خاص به ما می دهند، زمانی که به بی راهه ها زندگی قدم می گذاریم، راه درست را نشان می دهند .
آنان صدایی دارند معمولی، ولی سخن که می گویند با جادوی کلامشان  آن چنان ما را متحول می کنند. آنان بدون هیچ چشم داشت و انتظار فقط با عشق و محبت برای ما این کار ها را انجام می دهند .
یکی از آن ملائکی که من سعادت داشتم در زندگی خودم داشته باشم، خانم لیلای عزیزم بودند‌. هر چه از محبت و عشق ایشان بگویم و زحماتی که برای من کشیدند، کم گفتم و با هیچ چیز نمی توانم جبران زحماتشان را بکنم .
امیدوارم همیشه در زندگی سربلند و موفق باشند، بهترین ها را از خداوند برایشان آرزو دارم و بی نهایت دوستشان دارم .

 سلام دوستان زهرا ع هستم یک همسفر
  با سلام خدمت کمک راهنمای عزیزم سرکار خانم لیلا
راهنمای عزیزم، لیلا جانم، اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق هیچ گاه از یاد نخواهد رفت و در سرزمین خاطره ها، آنان که خوبند همیشه سبزند و آنان که محبت و دوستی ها را بر قلبشان بر افراشتند، همیشه به یاد می مانند. لیلای عزیزم، شما عشق را به زیباترین شکل ممکن معنا کردید و با گذشتن از خویش، روشنایی بخش تاریکی جان من گشتید و ظلمت اندیشه ام را نور بخشیدید.
اکنون که دوره  چهار ساله خدمت خالصانه و عاشقانه شما به اتمام رسیده، به پاس تمامی تلاش ها و زحماتتان و بابت همه خاطرات خوبمان، از شما قدر دانی می کنم و از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و توفیق استمرار خدمتگزاری را خواستارم.
   
   سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر:

خانم لیلای عزیزم همیشه برایم مصداق این جمله بودند که، انسان های بزرگ همانند کوه هستند هر چه به آنها نزدیک تر می شویم، بیشتر به عظمت و بزرگی آن ها پی می بریم.
بودن در کنار چنین بزرگی برایم نهایت سعادت بود. از ایشان بسیار آموختم، آموختم با خودم روبرو شوم، تاریکی هایم  را ببینم، تا بهتر بتوانم گره مشکلاتم را باز کنم. عشق به خدمت را از ایشان آموختم، امیدوارم که توفیق خدمت را داشته باشم.  راهنمای عزیزم برایم نماد عشق و محبت است. ایشان یک خدمت گذار واقعی هستند، من همیشه عشق محبت  را در آموزش هایشان درک می کنم و از ایشان به خاطر خدمات خالصانه شان از صمیم قلبم تشکر می کنم و برایشان آرزوی بهترین ها را دارم.


با احترام اعضاء لژیون دوم
ارسال و تنظیم:همسفر لیلا ن
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دل نوشته ها،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه خ لژیون دوم چهارشنبه 18 دی 1398 10:16
با سلام و خدا قوت خدمت راهنمای عزززیزم خانم لیلای گل
همسفر لیلا لژیون دوم جمعه 13 دی 1398 20:42
عرض سلام و خدا قوت خدمت خانم لیلای عزیز و خانم سمیه ی عزیز .
همسفر صدیقه L6 جمعه 13 دی 1398 15:21
خدا قوت خدمت خانم لیلا عزیزم بابت زحمات 4ساله شما انشالله همیشه موفق باشید.
خدا قوت خدمت خانم لیلا بابت زحمات سایت
خدا قوت خدمت خانم سمیه عزیزم و خدا قوت خدمت اعضای لژیون دوم
همسفر سمیه(لژیون دوم) پنجشنبه 12 دی 1398 21:53
عرض سلام و خدا قوت خدمت خانم لیلا مدیر محترم وبلاگ بخش همسفران، از زحمات شما سپاسگزارم.
مجید لژیون۵ پنجشنبه 12 دی 1398 12:54
سلام و خدا قوت به تشکر از خدمات راهنمای محترم خانم لیلا و تشکر از همه همسفران لژیون دوم بابت مشارکتهای زیبا و تشکر از نویسنده و خدمتگزاران سایت قسمت همسفران
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات