گزارش از لژیون های ویلیام وایت ، همراه مشارکت اعضا
دوشنبه 9 دی 1398 ساعت 15:13 | نوشته ‌شده به دست مسافر ابراهیم مدیر وبلاگ | ( نظرات )درمان اعتیاد با درمان سیگار کامل میشودسلام دوستان سعید محسن هستم مسافر نیکوتین :

خداوند راحمد و سپاس می گوییم که امروز در کنگره ۶۰ حضور داریم .که لطف خداوند شامل حالمان شدیم که بتوانیم به خودمان خدمت کنیم . دستور جلسه این هفته که آقای مهندس صحبت کردند ؛جهان بینی در ورزش است .هر چیزی که به وجود می آید , بر اساس اضداد و یکسری مشکلات می باشد .بر اساس مشکلی که به وجود آمد که بسته شدن کنگره بود , ما به یکسری صلح و آرامشی دست پیدا کردیم .و بچه ها ی کنگره به علت نبود جا و مکان به پارک رفتند و ورزش کنگره در آنجا شروع شد .قبلا بعد از ورزش کردن سیگار هم مصرف می کردند .و با مشکل قلبی که برای آقای مهندس پیش آمد , که بعد از هر سختی آسانی هست , روش dst سیگار را کشف کردند .

 به همان ترتیب درمان سیگار هم شروع شد .در گذشته مد بود . ولی سیگار کشیدن یک ضد ارزش و یک رفتار ناپسند بود , که شخص با مصرف سیگار این تخریب را نشان می داد .که ما قرار بود اخلاق را در ورزش نشان بدهیم ولی مصرف سیگار ضد ارزش و ضد اخلاق بود .کنگره ۶۰هم آمد و درمان سیگار را آغاز کرد و تفا وت خیلی زیادی در جهان ورزش پیدا شد .ولی در گذشته, این جهان بینی که الان هست را نبود .الان مثلا مصرف سیگار یک ضد ارزش است . ولی در گذشته اینطور نبود . 
جهان بینی در ورزش در کنگره ۶۰,چیزی که باعث موفقیت و پیروزی اش می شود , همان جهان بینی است . چرا که می آید که شخص مصرف کننده , آداب و معاشرت را بیاموزد .مثلا آداب غذا خوردن و مهمانی رفتن را به شما می آموزد . مثلا می خواهید کادویی برای فرزندتان بگیرید . یک اسباب بازی کوچک خریداری کنید و پانصد هزارتومن را  برایش حساب باز کنید . یا یک تیکه طلا برایش بخرید و پس انداز کنید .این هایی جهان بینی هایی هستند که در کنگره ۶۰به ما آموزش داده اند .حالا جهان بینی داریم در اخلاق ورزشی .

وقتی نگاه می کنیم . در جامعه ی ورزشی ایران , در اروپا حالا اینطور نیست . 
در اروپا همان کاری که مربی می گوید اجرا می کنند و چشم می گویند . آنها به آن چشم گفتن رسیدند . ولی متأسفانه ما در ایران چنان اخلاق ورزشی نداریم . که بهترین سی دی که می تواند در جهان بینی در ورزش کمک کند ؛سی دی ( پل و جهان بینی در ورزش ) می باشد . در سی دی پل ؛ یک محاصبه ای با یک فوتبالیست صورت می گیرد . که فوتبالیست یک پاسخ جنجالی می دهد. حتما این سی دی را گوش دهید . اگر کسی این سی دی را گوش دهد , می فهمد که چگونه آداب و معاشرت انجام دهد . و چگونه در زندگی برخورد و صحبت کنم . 
 در این سی دی خیلی قشنگ آموزش می دهد . که پاسخ حرفه ای چگونه است و پاسخ جنجالی چگونه است . و شخص دقیقا می فهمد که پاسخ با جهان بینی داشتن و جهان بینی نداشتن چه تفاوتی دارد . 
در کنگره ۶۰ به بچه ها می گوییم که حق اعتراض به داور را ندارید . یا وقتی که بچه ها در کنگره وارد زمین ورزش می شوند , ما هیچ گونه بحث و جدالی نداریم . اگر بحث و مشکلی پیش بیاید . آن نمایندگی را از زمین ورزشی محروم می کنند . جهان بینی در ورزش اینگونه است , که ما اخلاق ورزشی را بیاموزیم .

در کنگره ۶۰ ورزش یک مکمل است .به نظر من کنگره ۶۰؛یکسری امکانات در اختیار شما قرار داده است , که اگر شما صدتا دکتر روان شناس بروید .ورزش و هر کاری که بکنید , به اندازه ی این امکانات و جهان بینی که در اینجا کسب می کنید ،در هیچ جای دیگری نمی توانید به این راحتی ، این ها راکسب کنید .

آیا می دانید که علت آن چیست ؟ 
علت آن است که اشخاصی که در اینجا صحبت می کنند ،خودشان قبلا اینها را عمل کرده اند . و شما هم می توانید عمل کنید . ولی یک پدری که خودش سیگار مصرف می کند ، به بچه ی خودش می گوید سیگار نکش . خوب وقتی که خودت سیگار می کشی چطور می خواهی که فرزندت سیگار مصرف نکند .اینگونه نمی شود . 
اگر من بخواهم یک قانونی را اجرا کنم ،باید خودم هم آن را از قبل اجرا کرده باشم . یکی از قوانین در کنگره جلسات و استفاده از لژیون ها می باشد . که آقای امین اینها را تشبیح میکنند به آبمیوه های کنگره .ورزش خودش یک آبمیوه است . بهترین ورزش که یک سفر اولی و دومی می تواند انجام دهد ،ورزش شنا می باشد . امکاناتی که کنگره ۶۰  در اختیار ما قرار داده است ، به درستی استفاده کنیم .که بتوانیم هم جهان بینی در ورزش را بالا ببریم و هم جهان بینی در زندگی را بالا ببریم و هم آداب و معاشرت را . در کنگره ۶۰وقتی شخصی وارد زمین ورزشی می شود . هنگامی که می بیند اخلاق و ادب و جهان بینی ورزش را رعایت می کنند ،آن هم به طبع روی او اثر می گذارد . زیرا هنگامی که شخصی وارد جمع قرار میگیرد یخ او آب می شود و ضد ارزش ها ازبین می روند .فقط کافی است که بگویی من دکترا دارم و من تحصیل کرده ام و این همه کتاب خوانده ام ،شما هیج وقت آموزش نمی گیریدو این یخها سر جای خودش می مانند . من باید حتما در جمع کنگره ی ۶۰باشم . پس این جمع می تواند به من کمک کند تا بتوانم آن جهان بینی لازم را به دست بیاورم تا بتوانم به آن نقطه ی تفکری که در درمان اعتیاد است ،برسم . چون این تکامل است . و ما قرار است این انسان را بشناسیم و تکامل را به آن ببخشیم .این هم احتیاج به یک جهانبینی دارد که امکاناتی که کنگره ۶۰ در اختیار ما قرار داده است  چگونه استفاده کنیم .

ان شاله که هر کدام ازما بتوانیم از امکانات کنگره ۶۰ استفاده کنیم . الان راگبی به ورزشهای ما اضافه شده است . شنا را داریم و ما در اصفهان دو تا استخر داریم . و بیاییم از استخر فلاورجان استفاده کنیم و آن را حمایت کنیم تا پایدار بماند .من برای حال خودم می رفتم استخر .اگر هزینه کنید و بیرون از کنگره استخر بروید ،این شور و اشتیاقی که در استخر کنگره هست هیچ وقت در بیرون از کنگره وجود ندارد. ما می گوییم ۹۵درصد جهان بینی در در مان تأثیر گذار است . ولی به نظر من ۹۰درصد شنا و استخر در در مان شما تأثیر گذار خواهد بود .پوست بدن هم از بیرون و هم از درون احتیاج به آب دارند .دیدید هنگامی که یک پر هلویی را در آب می اندازید باز می شود . این هم همین حالت را دارد که هم افکار و اندیشه ی شما باز می شود و هم پوست شما آبرسانی می شود .سعی کنید از میوه جات بیشتر استفاده کنید . زیرا در درمان سیگار ودرمان x, استخر خیلی تأ ثیر گذار است . از اینکه به صحبت هایم گوش کردید سپاسگذارم . 
.

به نام قدرت مطلق الله

جلسه ۱۲ از سری ۱۷ کارگاههای آموزش خصوصی کنگره۶۰ شعبه امین گلی لژیون ۳وایت به نگهبانی و استادی کمک راهنمای محترم مسافر نیکوتین امیرحسین و دبیری مسافر نیکوتین محمد در تاریخ ۸ دی ماه ۱۳۹۸ راس ساعت ۱۵:۴۵ با دستور جلسه CD گمگشته آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

نکته کلیدی سخنان مهندس مسئله تسلیم است که بسیار مهم است. تسلیم یکی از بالاترین مراحل عرفان است. در کتاب عشق آمده توکل-رضا-تسلیم؛   که تسلیم آخرین مرحله تعظیم در برابر خواست خداوند است.
مسئله آشوب درون انسان همان نقطه تحملی است که در همه جامدات وجود دارد. برای مثال نقطه تحمل یا نقطه جوش آب در دمای ۱۰۰ درجه سانتی گراد اتفاق میافتد، و این مسئله در انسان نسبت به سطح دانایی متغیر است. انسان با آموزش و بالا بردن دانایی از طریق تکرار و تجربه و با در نظر گرفتن زمان میتواند نقطه تحمل خود را بالا و بالاتر ببرد.

آشوب زمانی اتفاق میافتد که انسان از نقطه تحمل گذر کند و این موضوع موجب پرده دری در انسان میشود که بی احترامی ، دروغ و خشونت را در پی دارد.
در زمان آشوب یا حرکت ناشایست میکنیم یا تسلیم میشویم و با تفکر از آن مسئله گذر کنیم.
در مورد سیگار هم همینطور است، اگر تسلیم شویم ، رها میشویم. اگر تسلیم راهنما شویم به درمان قطعی میرسیم ، اگر تسلیم نشویم به خواسته خود نمیرسیم.

رحم بر گرگ تیز دندان؛ ستم بود بر گوسفندان بخشش کار بسیار نیکو و پسندیده ای است اما گاهی یک بخشش جزء عمل سالم نیست و انسان باید با ایستادگی احقاق حق کند. یک سفر اولی بعد از چند ماه سفر و باز شدن حس هایش دچار سردرگمی میشود مثل انجام بخشش. 
گاهی ناتوانی، ضعف و عجز خودمان را به پای بزرگی و مردم داری نگذاریم. نه افراط و نه تفریط، ما به دنبال تعادل هستیم و یکی از بهترین راههای بدست آوردن تعادل، آموزش و گوش دادن و نوشتن همین CDها است.

ما باید روی حرف و القائات دیگران تفکر کنیم که مبادا دچار چرخش غلط اطلاعات بشویم و به راه نیک تعادل و عمل سالم برسیم. برای بدست آوردن عمل سالم و تعادل باید اندازه گیری ها را بدانیم و تفکر کنیم که انجام کار ما به صلح ختم میشود یا خیر.
برخی انسانها تک سلولی هستند و نفس آنها از حیوانات پایینتر قرار دارد و برای حق خوری اصلا ترسی ندارند؛ ما نمیتوانیم به ایشان درس اخلاق بدهیم. فقط با تفکر ، پیش بینی و استفاده از توانایی خودمان باید حق خودمان را بگیریم.

اشتباه دیگران دلیل به اشتباه ما نیست. خداوند میفرمایند: اگر قومی از راه بدر شوند، بدترین آنها را بر آنها مسلط میکنیم ، و سرنوشت هیچ قومی تغییر نمیکند مگر دست از خواسته های نامعقول خود بردارند و به خواسته های معقول رو بیاورند.
خداوند میفرمایند: در بین انسانها اگر یک نفر اصلاح شود، من همه شما را نجات میدهم.

مثلا جناب مهندس دژاکام در معقوله اعتیاد اصلاح شدند و تغییر بوجود آوردند و خواسته های نامعقول خودشان را کنار و به سمت خواسته های معقول رفتند. خداوند ایشان را مامور کردند تا ما را هم نجات بدهند، و این ماموریت  هدیه ای برای تمام جهانیان است.

مشارکت :  
آزاد مسافر نیکوتین: مرا بسود و فروریخت هرچه دندان بود ؛؛ نبود دندان لا بل چراغ تابان بود ؛؛  بسا شکسته بیابان که باغ خرم بود ؛؛ و باغ خرم گشت آن کجا بیابان بود. دنیا ناپایدار است و و هرگز از جهان گرد و جاری توقع توقف نمیتوان داشت، انسانها با تغییرات ، محیط خود را نیز تغییر میدهند.

علی مسافر نیکوتین: مسایل و مشکلات زیادی در مسیر حرکت بوجود میاید ، اما نباید هرگز ناامید و پریشان بشویم، مشکلات روزی تمام میشود که لازمه آن دانایی است. یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور


نویسندگان:همسفر پروین لژیون سوم و مسافر مجید لژیون سوم
عکس و آپلود : مسافر مجید
تنظیم و ارسال : مسافر ابراهیم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش لژیون های ویلیام وایت (درمان سیگار)،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر محمد چهارشنبه 11 دی 1398 21:40
از صحبتهای استادان عزیز استفاده کردم خدا قوت
همسفر لیلا ن سه شنبه 10 دی 1398 00:50
از صحبتهای کمک راهنما سعید محسن و آقا امیر حسین استفاده کردم ممنون از نویسندگان این مطلب تشکر میکنم از خانم پروین عزیز و اقا مجید
خدا قوت به مدیر سایت مسافران آقا ابراهیم بابت نشر مطالب ممنون از زحمات شما
مجید-لژیون۳ دوشنبه 9 دی 1398 23:10
من روزهای فرد با حضور در کنگره انرژیمو تامین میکنم، روزهای زوج با خواندن مطالب وبلاگ، واقعا تشکر میکنم از آقا ابراهیم ، آقا حمید و همه عزیزان مسئول وبلاگ و سایت
مسافر عباس فاتح پور لژیون آقانادر دوشنبه 9 دی 1398 22:16
سلام وخداقوت خدمت همه عزیزان
مسافر عباس فاتح پور لژیون آقانادر دوشنبه 9 دی 1398 22:16
سلام وخداقوت خدمت همه عزیزان
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات