گزارش تصویری از مراسم تجلیل خانم لیلا
سه شنبه 10 دی 1398 ساعت 19:25 | نوشته ‌شده به دست همسفر صدیقه L6 | ( نظرات )

برای دیدن ادامه تصاویر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....


سخنان کمک راهنما خانم لیلا:
خیلی خوشحال هستم که امروز در این جایگاه قرار گرفتم و در خدمت شما عزیزان هستم. من خیلی وقت ها این بالا به عنوان جایگاه استادی یا برای تولد بچه ها قرار گرفتم، اما امروز فرق می کند. در جلسه که بودم منقلب شدم، با گریه های شما گریه کردم و با خنده های شما خندیدم و الان احساسات خاصی را تجربه می کنم. 
اول از همه از خداوند تشکر می کنم که من را به سمت کنگره هدایت کرد و کمکم کرد در کنگره ماندگار شوم و حرکت کنم. اگر کمک های خداوند نبود شاید هیچ وقت من نمی توانستم حتی یک قدم بردارم .
آقای حکیمی در صحبت هایشان فرمودند:ما در کنگره از طرف نیروهای الهی خیلی خیلی حمایت می شویم؛ این نیروها خیلی مواظب ما هستند و وای به روزی که آن ها مراقب ما نباشند. فرق نمی کند در هر جایگاهی باشیم چه سفر اول، چه سفر دوم، اگر نیروها نباشند هیچ کدام از ما نمی توانیم قدم از قدم بر داریم و من سپاسگزار خداوند هستم که لحظه به لحظه به من کمک کرد که در این مسیر حرکت کنم.

بعد از آن از آقای مهندس و خانواده گرامی ایشان تشکر می کنم که این بستر را برای تک تک مسافران و همسفران فراهم کردند. من یک بذری بودم که نیاز داشت رشد کند و بهترین مکان برای رشد آن کنگره بود. چون این جا بستر بسیار امنی برای رشد هر بذری ست. اگر بذری در کنگره قرار بگیرد و خودش حرکت کند، اگر تمنای دل داشته باشد به هر جا که بخواهد می رسد. 
تشکر می کنم از آقای امین به خاطر تمام آموزش های جهان بینی، تشکر می کنم از خانم آنی به خاطر تمام حمایت هایشان، به خاطر حس مادرانه ای که از طرف ایشان همیشه پشت سرم احساس می کردم. 
تشکر می کنم از خانم اعظم راهنمای اولم که با آن حال خراب من را پذیرفتند و جای ایشان امروز خالی است؛ به علت دوری راه نتوانستند تشریف بیاورند. ایشان سرشار از علم و آگاهی بودند اما من در لژیون ایشان هیچ حرکتی نمی کردم و فقط یک صندلی را اشغال کرده بودم و فکر می کردم این صندلی همیشه در اختیار من است؛ ولی در کنگره اگر قدردان نباشی و بهای آموزش ها را پرداخت نکنی، آن نعمت از تو گرفته می شود و از من در مقطعی گرفته شد و از کنگره دور شدم .
خیلی سخت بود که دوباره برگردم و وصل شوم. مثل پرنده ای بودم که پرواز را یاد گرفته بودم، اما نمی توانستم پرواز کنم، می ترسیدم، من از یک مشارکت ساده می ترسیدم و ترس ها و ضعف های من اجازه نمی دادند حرکت کنم.
زمانی که دوباره به کنگره برگشتم وارد لژیون خانم الهه شدم؛ خیلی زیاد از ایشان تشکر می کنم، چه زمانی که در لژیون ایشان حضور داشتم، چه زمانی که در شعبه شیخ بهایی مرزبان بودم و چه در مدت زمان کمک راهنمایی.
شاید من رهجوی قدرشناسی برای ایشان نبودم، ولی خانم الهه هیچ وقت من را رها نکردند؛ اگر راهنمایی از دست رهجو برنجد رهجو های دیگری دارد که به آن ها افتخار کند، ولی یک رهجو وقتی راهنمایش در کنارش نباشد، یا احساس کند راهنما ندارد خیلی سخت است.


و من خدا را شکر می کنم که در این 4 سال به خانم الهه وصل بودم و ایشان هیچگاه دست من را رها نکردند؛ با تمام وجودم از ایشان تشکر می کنم. 
تشکر بعدی من از خانم مرجان و آقای حکیمی است که در مدتی که من مرزبان بودم، به من قدرتی همراه با محبت را آموزش دادند؛ تا قبل از آن محبتی که داشتم از  سر ضعف و ترس بود، ولی این دو نفر مثل عقاب بودند و من از این دو عزیز عقاب بودن را یاد گرفتم و جنس محبت های من فرق کرد. 
از تمام اعضای شعبه شیخ بهایی و امین گلی به خاطر عشق و محبتشان تشکر می کنم. از همکاران کمک راهنمای عزیزم تشکر می کنم که از آن ها بسیار درس  گرفتم. از رهجو های عزیزم تشکر می کنم  و عذر خواهی می کنم از آن هایی که نشد تا آخر در کنارشان باشم، چون فرصتم تمام شد. انشاالله همه سفر اولی ها را در جایگاه رهایی ببینم .
 از اسیستنت محترم شعبه خانم ندا خیلی تشکر می کنم و از مرزبانان محترم و دیگر عزیزانی که این جشن را برگزار کردند. از خانواده خودم و خانواده همسرم، از همسرم، پسرم، خواهر و برادرانم که خیلی خیلی به من کمک کردند تا با دلی قرص و محکم به کنگره بیایم تشکر می کنم. 
در پایان یک تشکر دارم از خودم؛ که در این مدت ناامید شدم، اما باز بلند شدم و ادامه دادم؛ زمین خوردم، اما باز هم بلند شدم و حرکت کردم،  خیلی جاها زخمی شدم اما باز آمدم، خیلی وقت ها مشکل داشتم اما اجازه ندادم که مشکلات تمنای دل من را نسبت به کنگره کم کنند و این چیزی هست که امروز از همسفران عزیز می خواهم؛ که هیچ وقت ایمان خودتان را نسبت کنگره از دست ندهید، نگذارید مشکلات شما را از کنگره دور کند و ایمان شما را ضعیف کنند. ایمان خیلی مهم است که تا آخر باید حفظ شود.
و یک نکته دیگر اینکه در هر جایگاهی که خدمت می کنی، در نهایت تو می مانی و خدای خودت؛ چون آن جایگاه و مقام و شال می رود و تو می مانی و خدای خودت؛  تو می مانی و قلب هایی که به دست آورده ای، تو می مانی و امیدهایی که در وجود انسان ها زنده کرده ای و من امیدوارم از این بابت در پیشگاه خداوند سربلند باشم. 
امیدوارم کسی را از قلم نینداخته باشم؛ ممنونم که به صحبت های من گوش دادید. بعد از صحبتهای خانم لیلا از طرف ایشان هدایایی تقدیم به راهنما، آقای مهندس و خانم آنی شد.


در ادامه مراسم تجلیل از خانم لیلا کمک راهنمای محترم انجام شد.


قراِئت پیام لوح تقدیر خانم لیلا توسط کمک راهنما خانم الهه
قرائت لوح سپاس از طرف رهجویان لژیون دوم


پایان هر نقطه سر آغاز خط دیگریست....

بدینوسیله از کلیه خدمتهای شما کمک راهنمای محترم خانم لیلا تشکر می کنیم و برای شما آرزوی موفقیت در جایگاهای بالاتر را از خداوند منان خواستاریم.

نویسنده:همسفر صدیقه از لژیون ششم
عکاس:همسفر فاطمه از لژیون ششم
آپلود تصاویر و ارسال:همسفر لیلا ن
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش تصویری مراسم ها،

برچسب‌ها: کنگره 60، مراسم تجلیل،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر لیلا لژیون دوم جمعه 13 دی 1398 14:17
عرض سلام و خدا قوت خدمت خانم لیلای عزیز راهنمای محترم ودانایمان که دانایی و عشق را به ما هم آموزش دادند.در تمام مراحل زندگیتان سربلند وموفق باشید. وبا تشکر از خدمتگزاران سایت وعکاس محترم بابت زحماتشان.
همسفر زهره پنجشنبه 12 دی 1398 09:21
با عرض تبریک وخداقوت خدمت خانم لیلای عزیز ، که چهار سال کمک راهنمایی را با موفقیت به پایان رساندید .
امیدوارم در ادامه ی مسیر موفق وپیروز باشید .
بهترین ها را برای شما و خانواده محترمتان از خداوند خواستارم .
حسن کدخدایی چهارشنبه 11 دی 1398 23:17
خدا قوت به همسفران محترم تشکر از کمک‌ راهنمای محترم همسفر لیلا
از زحمات ایشان تشکر می کنم‌
همسفرناهید لژیون خانم اشرف چهارشنبه 11 دی 1398 20:40
خداقوت وعرض تشکر خدمت راهنمای گرامی سرکارخانم لیلا اانشاالله درتمام مراحل زندگی موفق وپیروز باشید .ودرکنگره درجایگاهای بالاتر خدمت نمایید.
اصغرعظیمی چهارشنبه 11 دی 1398 20:39
خداقوت وعرض تشکر خدمت راهنمای گرامی سرکارخانم لیلا اانشاالله درتمام مراحل زندگی موفق وپیروز باشید .ودرکنگره درجایگاهای بالاتر خدمت نمایید.
همسفر زهرا ع چهارشنبه 11 دی 1398 16:20
راهنمای عزیزم ،لیلا جانم اندیشه وتلاش خدمتگزاران صدیق هیچ گاه از یاد نخواهد رفت ودر سرزمین خاطره ها ،انان که خوبند همیشه سبزند و انان که محبت و دوستی را بر قلبشان بر افراشتند همیشه به یاد می مانند
عزیز دل بابت تمام خاطره های خوبمان از شما تشکر میکنم وبرایت سلامتی،بهروزی وتوفیق استمرار خدمتگزاری را از خداوند خواستارم

از مدیریت سایت خانم لیلای عزیز ،خانم فاطمه بابت عکس های زیبا واز خانم صدیقه بسیار تشکر میکنم وبهتون خداقوت میگم
فاطمه همسفر محمد چهارشنبه 11 دی 1398 11:43
خداقوت خدمت خانم لیلایی که ترنم محبت را در قلب او احساس کردیم و
با وجود شما چه گره هایی  که در وجودمان باز شد.
با وجود شما چه مشکلاتی که براحتی حل شد .
با وجود شما چه اتفاقاتی که به خیر شد.
درست است که دیگر از آموزش های ناب شما در لژیون بهره نمی بریم اما همین که در سرای دلمان جا خوش کرده اید برای آرامشمان کافی است. هر چند دور باشید اما همین که به ما زندگی بخشیدید و جانی دوباره دادید کافی است.
به پاس تمام زحمت ها و آموزش های ناب شما دست بوستان هستم تا همیشه...
همسفر پروین لژیون سوم چهارشنبه 11 دی 1398 11:33
خانم لیلای عزیزم هر کجا میروی و هستی از خدای بزرگ بهترین ها را برای شما خواستارم . من از قدم های بی غرور و بی تکبر و پر از عشق خدایی شما خیلی درس گرفتم . نیروهای الهی همیشه پشت و پناهتان باشد . با چشمان پر از اشک برایتا ن مینویسم که خیلی دوستتان دارم .
مجید-لژیون٣ چهارشنبه 11 دی 1398 11:02
سلام به همه كمك راهنمایان عزیز، كمك راهنمای محترم خانم لیلا، خدا را حمد و سپاس به دلیل حضور پر مهر شما
چه سعادت بزرگی كه جزء دانایانی هستید كه آبادانی ایجاد كرده اید و با توان بیشتر ادامه میدهید
بازهم تشكر برای راهنمایی همسفران ما
همسفر سمیه لژیون هفتم چهارشنبه 11 دی 1398 01:27
باسلام و خداقوت خدمت همه اعضای شعبه امین گلی وسلام خدمت خانم لیلا .عزیزم خسته نباشی بهترینها را برای شما آرزومندم
همسفر سمیه(شعبه امین گلی) چهارشنبه 11 دی 1398 01:20
عرض سلام و خدا قوت دارم خدمت راهنمای عزیزم، مثل همیشه از بیانات عالی شما لذت بردم و آموزش گرفتم.از شما سپاسگزارم و آرزوی بهترینها رو برای شما راهنمای عزیز و مهربانم دارم.
همسفر سمیه(شعبه امین گلی) چهارشنبه 11 دی 1398 01:19
عرض سلام و خدا قوت دارم خدمت راهنمای عزیزم، مثل همیشه از بیانات عالی شما لذت بردم و آموزش گرفتم.از شما سپاسگزارم و آرزوی بهترینها رو برای شما راهنمای عزیز و مهربانم دارم.
مسافرمحسن رهجوی آقاسعیدطائبی چهارشنبه 11 دی 1398 01:05
به امیدمؤفقیت های شمادرهمه عدصه ها
همسفرمرضیه کمک راهنمای لژیون پنجم سه شنبه 10 دی 1398 23:29
خانم لیلا عزیز تک تک صحبت‌هاتون آموزنده و دلنشین بود انشاالله باز هم شما را در حال خدمت ببینیم امیدوارم همیشه سلامت باشین و در تمام مراحل زندگی موفق باشین
همسفرمرضیه کمک راهنمای لژیون پنجم سه شنبه 10 دی 1398 23:29
خانم لیلا عزیز تک تک صحبت‌هاتون آموزنده و دلنشین بود انشاالله باز هم شما را در حال خدمت ببینیم امیدوارم همیشه سلامت باشین و در تمام مراحل زندگی موفق باشین
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات