کنگره راه آشنایی با قوانین الهی...
جمعه 13 دی 1398 ساعت 19:15 | نوشته ‌شده به دست همسفر صدیقه L6 | ( نظرات )
جلسه دوم از دور هفدهم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 شعبه امین گلی ویژه مسافران و همسفران، در روز پنجشنبه 12دیماه سال 98 با استادی کمک راهنما مسافر  امیر حسین، نگهبانی مسافر حکمت الله و دبیری مسافر مصطفی با دستور جلسه اول«جهان بینی در ورزش»  و دستور جلسه دوم « جشن تولدسومین سال رهایی مسافر رحیم »ساعت 17 آغاز به کار نمود.

مسافر برای سفر نیاز به اطلاعاتی از مسیر دارد .
که این اطلاعات را راهنمایان بیان می کنند تا مسافر به خوبی به مقصد برسد.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...
خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر می کنم که دراین جشن زیبا وپر انرژی در خدمت شما هستم.از آقای مهندس و اساتید قدرتمند ایشان سپاسگزارم که روش درست زندگی را به ما یاد دادند
برای توضیح جهان بینی در ورزش از مثلثی که آقای مهندس راجع به آن صحبت می کنند یعنی مثلث درمان استفاده می کنم این مثلث از خلق وخو یا همان روان،جسم وجهان بینی تشکیل شده است.ماباید جهان بینی داشته باشیم یعنی به یک آگاهی و تفکری برسیم که بدانیم این جسم برای سلامتی نیاز به ورزش دارد وخود ورزش نیاز به جهان بینی دارد. 
هم باید جهان بینی داشته باشیم که وارد ورزش بشویم وهم وقتی وارد ورزش شدیم بدانیم هر ورزش شرایط خاص خودش رادارد که مهمترین آن اخلاق است.
تیم های کنگره شصت همیشه کاپ اخلاق را دریافت می کنند واین به خاطر آموزش هایی است که از آقای مهندس می گیریم.درقدیم و در حال حاضر درب زورخانه هارا خیلی کوتاه می ساختند که هر کسی وارد می شود سر خود را خم کند تا تواضع و افتادگی را یاد بگیرد.
درواقع افتادگی آموز اگر طالب فیضی     
 هرگز نخورد آب زمینی که بلند است. 
 ورزش باعث می‌شود ما اخلاق ومعرفت را یاد بگیریم.اگر درورزش هدف خود را گم کنیم وبه دنبال قهرمانی و شهرت برویم و فراموش کنیم که این ورزش برای سلامتی ما وصور پنهان و جهان بینی ماست،این باعث انحراف ما می شود.
در ورزش ابتدا ادب و اخلاق را و بعد تمرین‌های ورزشی را آموزش می دهند.
 آقای مهندس مثال زورخانه را زدند که هم نظم و نظام رابه ما یاد می دهد،هم علم و دانش وهم عشق و محبت در آن هست.ورزش کنگره مربوط به سفر اولی هاست و ما ورزش های قهرمانی و المپیادی نداریم.ما ورزش می کنیم که سفر اولی ها آن مکمل درمانی راداشته باشند.
البته ما بدون ورزش هم به درمان می رسیم اما همانطور که در وادی یازده گفته می‌شود وقتی چیزی رابه دست آوردیم،نگهداری آن مهم تر است و ما با ورزش سلامتی را که به دست آورده ایم را نگه می داریم.ورزش هایی که برای کنگره شصت در نظر گرفته شده به نوعی برای این است که ماآموزش های خود را مورد محک قراربدهیم.بودن ما صبح جمعه در پارک خیلی مهم است.اگر فرد درحال درمان صبح جمعه بی کار باشد،بعد از ظهر خطرناک می شود،ولی اگر ورزش کند،ان شاءالله بعداز ظهر هم به خیر و خوشی تمام می شود. 
در رابطه با دستور جلسه دوم که تولد آقا رحیم است
آقا رحیم خود یک انسان شاد و بذله گو است وهمیشه سعی می‌کند دیگران را بخنداند.خیلی خانواده دوست است و همه جا حضور دارد.در فضای مجازی هم حضور فعال دارد.درصور آشکار هم که همه جا هست در اصفهان،تهران،شیراز،شهرکرد و خلاصه مرد جاده ها است.بعضی اوقات در یک روزبه چند شعبه می رود با بچه‌ها خیلی خوب است وبچه ها ومن هم خیلی او را دوست داریم.می گویند کسی که یک مشکل دارد گریه می کند ولی کسی که مشکلاتش از حد می گذرد می خندد.در هر صورت آقا رحیم هم کمابیش بااین مشکلات دست وپنجه نرم می کند خیلی خانواده دوست است و همیشه به من مراجعه می‌کند برای گرفتن راهکار،برای زندگی بهتر ومن به او می گویم که کدام سی دی آقای مهندس را گوش بدهد.خیلی نگران فرزندان خود است وبرای آنها خیلی تلاش می‌کند.

قانون 11
پیام مرزبانی

رهایی ها روز چهارشنبه 98/10/11

در ادامه سومین سال رهایی مسافر رحیم را با شور و شوق فراوان جشن گرفتیم.

اعلام سفر مسافر رحیم :
قبل از ورود به کنگره 7سال تخریب داشتم. آنتی ایکس مصرفی تریاک و شیره روش DST با داروی شفابخش  OT مدت سفر 10 ماه و 5 روز به راهنمایی آقا امیرحسین مدت رهایی 3سال و 60 روز  و در ادامه وارد لژیون وایت شدم آخرین آنتی ایکس مصرفی  1پاکت سیگار مدت تخریب 10  سال  مدت سفر 10ماه و 20 روز سفر کردم با راهنمای استاد عزیزم آقا امیرحسین مدت رهایی 2سال و 11ماه رشته ورزشی راگبی 


آرزوی مسافر رحیم : 
اول آرزو دارم هر کدام از ما در این جمع مریضی روی تخت بیمارستان دارد مریضش حاجت روا شود و با حال خوش به خانواده هایشان برگردند. 
دوم آرزو دارم علم و علوم کنگره جهانی شود و تا روزی که عمر دارم بتوانم خدمتگزار کنگره باشم تا در حق خودم خدمت کنم. 

آرزوی همسفر نسرین :
آرزو می کنم تمام کسانی که در خانواده هایشان مصرف کننده دارند به کنگره بیایند و به رهایی برسند. سخنان مسافر رحیم :
امروز سطح انرژی من آن قدر بالا است که توانایی همیشگی برای بیان سخن ندارم. از همه ی شما عزیزانی که در جشن من شرکت کردید تشکر می کنم انشالله بتوانم در جشن شماها شرکت کنم و تشکر می کنم از دوستانی که از شعبات دیگر تشریف آورده اید.  سخنانم را با یک شعر آغاز می کنم این شعر از یکی از کمک راهنماهای شعب اصفهان آقای امید است که آرزو می کنم با حال خوش برگردد چون متاسفانه در اردو تصادف کردند و لژیون خود را تحویل دادند. 
نازم به خاک راه کنگره 60 که از درش
  هر شب خراب آمدم و آباد رفتم   
 آموختم، آموختم زشیوه و رسمش محبتی  
  شاگردم وبه مکتب استاد رفته ام
  فهماند مرا که در مصرف سیاهی ز جهل خویش
  با پای خویش در پی صیاد رفته ام 

نمی دانم از کجا شروع کنم قطعا بدترین دوران من دوران اعتیاد بود و بهترین دوران من دوران درمان اعتیاد بود. اول خدا را شاکرم که راه کنگره را برای من باز کرد یک بزرگ مرد، یک ابر مرد آقای مهندس را سر راه من قرار داد. واقعا هیچ متدی در دنیا نیست که توانسته باشد صورت مسئله اعتیاد را حل کند ولی آقای مهندس با آن راه و روشی که ابداع کردند صورت مسئله اعتیاد را حل کردند. ابتدا یک راه برای درمان خودشان پیدا کردند ولی تک تک ما به درمان رسیدیم انشالله روزی برسد که هیچ مصرف کننده ای در هیچ جای جهان وجود نداشته باشد. 
من در سفر اولم خیلی مشکلات داشتم در 5ماه اول سفرم دو بار تصادف کردم، از لحاظ مالی شکست خوردم، یک معامله سنگین انجام دادم که موفق نبود راست می گویند در سفر اول نباید کارهای سنگین انجام داد ولی من این کار را کردم و من این را به راهنمایم نگفتم چون اگر این موضوع را به ایشان می گفتم می دانستم به من سقوط آزاد می دادند و من از سقوط آزاد می ترسیدم. 
من سعی کردم فرمانبردار خوبی باشم در اردوی سالیانه کنگره 60 آقای خدامی حرف قشنگی زدند ایشان گفتند: حضرت ابراهیم آتش را پذیرفت اما سر از گلستان در آورد من هم سعی کردم در سفر اولم فرمانبردار باشم تا سر از گلستان در بیاورم. 
تشکر می کنم از بچه هایی که در سفر  اول من را همراهی کردند من همسفرهای خیلی خوبی داشتم از همه ی بچه های لژیون که الان هم این جا حضور دارند تشکر می کنم.
این دستور جلسه کمک خیلی بزرگی به من کرد اولین مشارکت من، اولین استادی من و الان تولد سه سال رهایی من با این دستور جلسه جهان بینی در ورزش همراه بود. من ورزش را همیشه سرلوحه کار خودم قرار دادم زمانی که وارد کنگره شدم و یک سری اطلاعات و آگاهی نسبت به متد DST و ورزش کنگره و سایت کنگره 60 پیدا کردم متوجه شدم ورزش مکمل درمان است و این شد که ورزش را شروع کردم در سفر اول من هر هفته ساعت هفت در پارک بودم من همیشه در راستای مثلث کنگره 60 قدم برداشتم. 
درمان اعتیاد تاریکی است اما خود من هم تاریکی بزرگتر از اعتیاد دارم .کینه و نفرت خودش تاریکی است. در مصاحبه با آقا حمید داشتم از من پرسید چرا بعد از سه سال من به کنگره می آیم.  من زمانی که وارد کنگره شدم می گفتم باید 11ماه سفر کنم تا ترک کنم بعد فهمیدم واژه ترک واژه ی غلطی است من آمده ام تا درمان شوم و خدا را شکر به درمان رسیدم. 
کنگره هیچ نیازی به من رحیم ندارد من نیازمند کنگره هستم، من باید با آموزش ها و در راستای علم و علوم کنگره حرکت کنم و انشالله بتوانم یک خدمتگزار لایق باشم و در حق  خودم خدمت کنم.از آقای مهندس بنیان کنگره تشکر می کنم، از راهنمای عزیزم  آقا امیرحسین تشکر می کنم که در سفر اول من را همراهی کردند و در سفر دوم هم از ایشان مشاوره می گیرم.
 قطعا دل بی درد نیست و خوب است با دیگران مشورت کنیم. یک تشکر ویژه دارم از راهنمای عزیزم آقا امیرحسین بابت این پیام که وقتی وارد شعبه شدم چشمم به آن افتاد همان ابتدای متن به آنچه هست پی بردن تمنای دل می خواهد واقعا از شما تشکر می‌کنم خیلی من را همراهی کردید.
 من 6ماه هم در لژیون جونز سفر کردم سفرجونز خیلی سخت تر از سفر اعتیاد است سه روز آقای حجازی که جا دارد از ایشان تشکر کنم من را فرستاد خام خوری، خدا می داند روز آخر دیگر نتوانستم تحمل کنم که آقای زرکش زحمت کشیدند و لژیون جونز را بستند.
انشاالله پروتکل جونز هم کامل می شود.  در اردو آقای خدامی از بچه های سفر دومی توقع داشتند که سال دیگر که در اردو شرکت می کنند به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند قطعا پشت تفکرات آقای مهندس و دیده بان های عزیز یک راهی وجود دارد که من رحیم هم به درمان برسم و در کنار درمان اعتیاد نیازمند هستم خودم را بهتر بشناسم و با قوانین الهی و قوانین زندگی بهتر آشنا بشوم.
من امروز می خواهم این پیام را به تازه واردین و سفر اولی ها بدهم، که تولد امروز نمایش نیست حال خوش و آرامش برای کسی که سفر درستی داشته باشد اتفاق می افتد.  از همسفرانم دخترانم خانم زهرا و خانم یسنا و همسفرم تشکر می کنم از راهنمای همسفرم کمک راهنما خانم آمنه تشکر می کنم و آرزوی سلامتی برای مسافرشان آقا مجید دارم شاید اگر حرف های ایشان در جلسه تازه واردین نبود شاید  من در کنگره نمی ماندم از این که به صحبت های من توجه کردید تشکر می کنم.  


کمک راهنما همسفر آمنه :من هم جا دارد از آقا رحیم تشکر کنم و  خدمت آقا رحیم خدمتگزار صدیق کنگره60 و همسفرشان خانم نسرین تبریک می گویم به آقا امیرحسین تبریک می گویم.خیلی خوشحال هستم که در این جشن تولد شما را همراهی می کنم خانم نسرین 2سالی هست که به کنگره نمی آیند اوایل به کنگره می آمدند ولی قدری محفوظ به آداب خویش بودند و چون روی بچه خود خیلی حساس بودند خیلی حواسشان به آموزش ها نبود و این باعث شد کم کم از کنگره بروند. 
واقعا از خدا می خواهم این تولد نقطه عطفی شود که انشاالله دوباره به کنگره وصل شوند چون آقا رحیم اگر بال پرواز داشته باشند خیلی جایگاه های بالاتری را می تواند تجربه کند چون پتانسیل این را دارند. 
من از همسفران عزیز خواهش می کنم به خصوص کسانی که مسافرشان خوب سفر می کنند واقعا این مسافران مثل جواهر می مانند و باید از آن ها قدردانی کنیم چون این ها هستند که باعث می شوند ما به این جایگاه ها برسیم و این شیرینی ها را تجربه کنیم. وقتی یک مسافر خوب سفر می کند نباید باعث شود که همسفران به کنگره نیایند یا کوتاهی کنند اتفاقا همسفران باید بهتر کنگره را درک کنیم و بال پرواز مسافران باشیم. انشالله این دو عزیز ادامه بدهندو به جایگاه های بالاتر برسند و شال کمک راهنمایی دریافت کنند. 
ممنون از این که به صحبت های من گوش دادید. 


همسفر نسرین:
من هم از آقای مهندس بنیان کنگره 60تشکر می کنم و از آقای امیرحسین که آقا رحیم مسافر ما را به رهایی رساندند از خانم آمنه که همسفر من بودند در سفر اول تشکر می کنم و از خدا می خواهم به من کمک کند با مسافرم به کنگره بیایم و همراه ایشان باشم. 

در ادامه هدایایی از طرف ایشان به آقای مهندس و خانم آنی اهدا گردید.

لژیون خدمتگزار
جلسه پس از دعای زیبای همسفران و مسافران به پایان رسید.

نویسنده: همسفر فاطمه و همسفر صدیقه از لزیون ششم
عکاس و آپلود تصاویر :مسافر مجید
تنظیم :همسفر لیلا ن
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات خصوصی همسفران، روزهای دوشنبه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرمرضیه کمک راهنمای لژیون پنجم یکشنبه 15 دی 1398 15:35
سومین سال رهایی را خدمت آقا رحیم وخانواده محترم تبریک عرض میکنم انشالله که همسفرشون در کنگره حضور دائم داشته باشن و جشن آزاد مردی را با شال نارنجی جشن بگیرین خدا قوت خدمت راهنمایان گرامیشان
حسن کدخدایی یکشنبه 15 دی 1398 14:17
تبریک خدمت اقا رحیم مجدد و راهنمای خوب تان اقا امیر حسین راهنمای عزیزم
شاهین یکشنبه 15 دی 1398 13:53
سلام آقا رحیم تولدت مبارک
شاهین یکشنبه 15 دی 1398 13:53
سلام آقا رحیم تولدت مبارک
مسافر عباس لژیون سوم یکشنبه 15 دی 1398 13:11
عرض خدا قوت و تشکر از راهنمای بزرگوارم آقا امیرحسین و تبریک سومین سال رهایی آقا رحیم
مسافر خلیل.ملایی یکشنبه 15 دی 1398 09:53
‌ ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ
ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ
ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ
ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
ﺍﺯ خویشتنِ ﺧﻮﯾش،
ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ،
ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ..!
تبریک مجدد خدمت آقا رحیم و همسفران محترمش،
خداقوت به کمک راهنمایان گرامی.
تشکر از نویسنده تصویربردار محترم.
بهزاد جلالی شنبه 14 دی 1398 22:28
عرض تبریک وشادباش فراوان خدمت آقا رحیم عزیز
مهدی خانی لژیون دهم شنبه 14 دی 1398 21:54
سلام وخداقوت خدمت همه عزیزآن وتبریک خدمت آقا رحیم انشااله در جایگاههای بالاتر ببینمت وتبریک به امیرحسین عزیز
حمید لژیون ۶ شنبه 14 دی 1398 20:28
تبریک خدمت آقا رحیم دوست داشتنی انشالله در جایگاه کمک راهنمایی ببینییمتون
محسن شادکام شنبه 14 دی 1398 14:59
تبریک به اقارحییم انشالا رهایت ادامه دار باشه وتبریک وخدا قوت به همه دوستان
مجتبی لژیون ۵ شنبه 14 دی 1398 13:18
عرض تبریک به اقا رحیم و خانواده محترمشان به مناسبت سومین سال رهایی و همچنین اقا امیر حسین راهنمای پرتوان
انشاآ.. که موفق و پیروز باشید
احسان101 شنبه 14 دی 1398 01:34
سلام وخداقوت خدمت هرسه عزیزدرجایگاه ویه خداقوتی خدمت تمامی خدمت گذاران شعبه
مسافر سعید مو سوی لژیون نهم سهروردی شنبه 14 دی 1398 00:21
تبریک خدمت دوست بزرگوار وخدمتگذار ساعی شعبه امین گلی وپارک شهدای شهرداری آقا رحیم عزیز وخانواده محترمشان واستاد بزرگوار آقا امیر حسین عزیز ،حلاوت وشیرینی این جشن زیبا گوارای وجودتان امید است همواره در تمامی عرصه ها بدرخشی وپیروز وموفق باشید ،تبریک خدمت رهایافتگان وراهنمایان گرامیشان تبریک خدمت استاد بزرگوارم آقا ابراهیم عزیز ،تشکر از عزیزان سایت.
مجید لژیون۵ جمعه 13 دی 1398 22:37
سلام و خدا قوت به سه عزیز جایگاه و تبریک به رها یافتگان و تبریک به آقا رحیم و راهنمای گرامی آقا امیرحسین
همسفر لیلا ن جمعه 13 دی 1398 22:29
باز هم به آقا رحیم تبریک میگم انشالله در جایگاه های بالاتر بدرخشید
به رهایافتگان هم تبریک میگم
مسافر عباس فاتح پور لژیون آقانادر جمعه 13 دی 1398 22:02
سلام وخداقوت خدمت همه عزیزان وتبریک به اقارحیم وراهنمای گرامیش اقاامیرحسبن
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات