گزارش از لژیون های ویلیام وایت و مشارکت اعضا
دوشنبه 7 بهمن 1398 ساعت 09:17 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجید 5 | ( نظرات )درمان اعتیاد با درمان سیگار کامل میشود


سلام دوستان سعید محسن هستم مسافر نیکوتین :

دستور جلسه این هفته : نظم و انظباط و احترام هست.

  آیا من در گذشته نظم داشتم ؟ اصلا نظمی در کارم بود؟ یا این نظم نداشتن باعث شد که به اعتیادروی بیاورم ؟اومدم بررسی کردم که موقعی که من مصرف کننده بودم یا قبل از آن نظم ونظام هستی رابه هم ریختم.بدن من یک نظمی برای خودش داشت . به یک میزان مرفین تولید کند , به یک میزانی اندروفین تولید کند, به یک میزانی آدرنالین تولید کند.انکفالین تولید کند . سروتونین تولید کند .شب سرساعت این سه ماده تولید شود تا به خواب بروم.این نظم رااول در بدن خود بهم ریختم .وقتی این نظم را در جسم خودم به هم ریختم.مطمعنا طبق قانون جذب من چیزهایی را به سمت خودم جذب کردم که هم ساختار خودم باشند.

ساختار من بی نظمی در آن به وجود آمده بود که زمانی که مرفین نیاز نداشت من به آن مرفین می دادم.تاجایی از بدن من درد می گرفت من با مصرف بیش از اندازه ی مرفین این درد را ساکت می کردم. ونمیگذاشتم که متوجه شود .ونظم بدن خود را مختل کردم. ودر کارهای روزمره ام هم این اتفاق افتاد .نمیتوانستم سرکار بروم .اول باید موادم رامصرف می کردم و بعد سرکار بروم .اوایل با مصرف مواد می شد تحمل کرد . ولی بعد در ادامه متوجه شدم که زمان مصرف من بیش اززمان کارکردن من شده است .نظام کل هستی بر مبنای نظم بنا شده است .
این فکر اشتباهی است که من فکر کنم نظام هستی قانون و نظم ندارد . می تواند ظلم کند . می تواند مال حرام بخورد و خیلی راحت به زندگی ادامه بدهد و در صورتی که این طور نیست . پس وقتی که من به کنگره می آیم اولین چیزی که من یاد می دهد نظمی است که به مصرف مواد من می دهد .مثل این می ماند که شما سوار یک ماشین سه میلیاردی سوار شدید و سوخت آن سوخت هواپیما است.بهترین بنزین را خودش تولید میکند .و ما می آییم یک بنزین معمولی در آن می ریزیم. یا نفت و گازوییل در آن می ریزیم.بهترین ماشین هم که سوخت خوب در آن نریزیم اصلا راه نمی رود و ریپ می زند .ما با جسم خودمان همچین کاری را انجام داده ایم .در کنگره گفت :که اولین کاری که باید بکنید نظمی به مواد خود بدهید.بعد چگونه مصرف کردن و نظم دادن به مصرف مواد ,پله پله موادت را کم کن .این کاری که انجام می دهید مربوط به جسم شماست .

 روان و جهان بینی شماهم نیاز به آموزش دارد .نیازمند دو کلاس است ؛یک جلسه ی عمومی و یک جلسه ی لژیون .شماباید رأس یک ساعتی در این جلسات شرکت کنید . واین هم برای پیشرفت خود شخص می باشد . نه راهنما سودی می برد . من همیشه خودم نیازمند این تایم و ساعت هستم که خودم به درمان برسم. پس می آید با نظمی که ساعت مصرف من می دهد, این ساعت را کوک میکنید تا به حالت نرمال در بیاید . ولی یازده ماه وقت نیاز دارد .در این یازده ماه هم باید با استخر و ورزش و مشارکت کردن در لژیون ,مشارکت در جلسات عمومی , سی دی نوشتن , این ساعتهای درونی ات را تنظیم کنید .وقتی به شما میگوید سی دی بنویس , این نفس به شما می گوید بشین و این سی دی را بنویس.

یعنی عقل شما حکم فرما می شود . شما نیروی اهریمنی را شکست داده اید .زیرا نیروی اهریمنی ساختار ش این است که شما گوشه ای بنشینید و کاری انجام ندهید . یا در کار ضد ارزش و منفی باشید .من باید به فرمان عقل برسم و هر طور که شده باید سی دی ام را بنویسم.بیست دقیقه می نویسم , یه چای و استراحت , دوباره بیست دقیقه می نویسم , سه تا بیست دقیقه می شود یک ساعت و تمام شد ویک سی دی نوشته شد .بعد می آید انظباط و احترام .اگر نظم و انظباط در کنگره نبود هیچ صلح و راحتی در کنگره نبود.مثلا اگر نیروهای نظامی ,نظم و انظباط را نداشتند چه می شد . و بودن این نظم باعث شده هیچگونه تخطی صورت نگیرد .وجالب این است که هر روز باید این کارها را تکرار کند . و نیروهای اهریمنی یکباره حمله می کنند وتو باید همان یکبار آماده
تو باید همان یکبار آماده باشید .ما قرار نیست که بگوییم هر وقت رسید خودمم را آماده میکنم , نه . ما باید اینقدر قوی باشم که هروقت که نیروی اهریمنی خواست حمله کند , آماده باش باشم .

سریع خودم را آماده کنم . و این آماده باش باشد  . واین سبک صلح و آرامش با انظباط و نظم می آید .نظمی که در ارتش هست و ما این نظم را در کنگره هم داریم .هر رهجویی اجرا کرد به نظر من در زندگی اش موفق تر است .آن دیگر بستگی به خودتان دارد که چقدر می خواهید از کنگره برداشت کنید .چقدر می خواهید در زندگی تان حرکت کنید ؟
آیا می خواهید دانایی تان را بالا ببرید ؟ آیا می خواهید همین طور بروید جلو و فقط بگویید یک قطع مواد و یا می خواهید راهنما شوید؟ویامی خواهید  خدمتی کنید ؟

خدمت کردن جالبش اینجا ست که باید دانایی خودتان را ببرید بالا تا بتوانید خدمت کنید .پس مجبور می شوید که برای خدمت یکسری کارها را به عمل برسانید .و بعد که جلوتر می روید متوجه می شوید که باید در نظام هستی این کار را انجام دهید .اگر انجام ندهید ,دوباره همین آش و همین کاسه است .دوباره همین رفت و برگشت ها . دوباره همین حالت ها. پس یک بار که آمدید و آقای مهندس به شما آموزش می دهد بگیر و برو .واینستا و پشت کارت را بگیر و سی دی ها را کار کن . و غفلت نکن که به اینجا آمده ای .این همه مصرف کننده بیرون از اینجا .چرا من انتخاب شده ام ؟ همین الان که ما اینجا نشسته ایم ,خیلی ها بیرون از اینجا به دلیل اعتیاد میمیرند .ومن میخواهم اینجا سفر نکنم . این  ها را همیشه پیش خودم بگویم.و چیکار کنم که جای خودم را محکم تر کنم .آقای مهندس می فرمایند:برای ما جایگاه ها در کنگره قابل احترام هستند . جایگاه ها هیچ وقت ربطی به سن و سال ندارد . راهنما سی ساله است و رهجویش پنجاه ساله .باید به راهنمایش احترام بگذارد .

ما حد و حدود را بلد نبودیم .آداب و معاشرت را بلد نبودیم . طریقه ی صحبت کردن را بلد نبودیم .ما وقتی یک شالی  گردن یک مترسک آویزان کنند .باید زمانی که رد می شویم به آن احترام بگذاریم .زمانی که راهنمای شما راه می رود شما باید یک قدم ازاو عقب ترراه بروید.شما اگر دیدید راهنمایی از در می خواهد برود شما اصلا نباید از جلو ایشان بروید , این می شود جهان بینی .مامی گوییم یک پنجم از موادت را کم کن و یک پنجم مواد جای او بگذار.یک پنجم را نور بیار .یک پنجم را عشق بیاور در زندگی ات .یک پنجم  را که نور در جسم ونفست بیاوری , ضد ارزشهای توبیرون می روند , یواش یواش . احترام گذاشتن در کنگره ۶۰ باعث شده که تا الان همه ی جایگاهها برای ما قابل احترام هستند .مرزبان حرفی به ما می زند ما باید بگوییم چشم .مادرکنگره چرا نداریم .مثل ارتش می ماند که فقط باید بگوییم چشم .

چرا ؟ چون من چشم گفتم و درمان شدم .من این را به شما انتقال می دهم که چشم را بگویید , درمان می شوید .ولی اگر چشم نگفتید ,یعنی اینکه من یک جای کارم ایراد دارد .اینکه چشم را نمی گویم , به پولم مینازم .به زور بازویم می نازم.یک چیزی دارم که میخواهم بگویم بر تر از تو هستم که به مرزبان چشم نمی گویم .من عاقل ترو دانا تر از توهستم.من میخواهم ماشینم را همین جا بگذارم . یا من اعصابم خورد است .ماباید به مرزبان ,راهنما وایجنت چشم بگوییم تادرمان شویم . اگر واقعا این احترام نباشد , سنگ روی سنک بند نمی شود .ودر خانواده هم همین است .
در خانواده زن ومردهم باید به همدیگر احترام بگذارند .وقتی این دونفر به همدیگر احترام گذاشتند .فرزندان هم مجبور می شوند که احترام بگذارند .آقای مهندس می فرمایند ؛یک روزی سربازی مرا به بازداشتگاه می برد . ولی الان من کاری کرده ام که رءیس نیروی انتظامی به من احترام بگذارند . می فرمایند ؛که من دیگران را وادار می کنم که من احترام بگذارند .نوع کردار و رفتارش باعث می شود که من هیچ وقت به آن شخص بی احترامی نکنم .پس این احترام گذاشتن این است که من با رفتار و کردارم کاری کنم که دیگران به من احترام بگذارند . و این بر میگردد به خودم و سی دی آداب و معاشرت که آن را رعایت کنم .
از اینکه به صحبت های من گوش کردید خیلی ممنونم .

به نام قدرت مطلق الله

جلسه دوم از دور ۱۸ آموزش خصوصی کنگره۶۰ شعبه امین گلی لژیون ۳ وایت به نگهبانی و استادی کمک راهنمای حکیم مسافر نیکوتین امیرحسین و دبیری مسافر نیکوتین مجید در تاریخ ۶بهمن ماه ۱۳۹۸ راس ساعت ۱۵:۴۵ با دستور جلسه CD چراغ شروع به کار نمود.
خلاصه سخنان استاد: سپاس از آقای مهندس که راه و رسم زندگی کردن را به ما آموختند.
استقامت یکی از مهمترین کارهای انسان است که توانایی انسانها نسبت به استقامتشان سنجیده میشود، و هوش تاثیری در رتبه بندی انسانها ندارد. 
رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود    رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود برای رشد و ارتقاء هرچیزی باید نظم و انضباط را کاملا اجرا کنیم تا به راحتی بتوانیم پیوستگی در انجام مسیر را به اجرا درآوریم. حتی مسیله آی کیو بین انسانها یک قرارداد است و همه انسانها از یک سطح هوش برخوردار هستند. قدرت تمرکز و استفاده درست از حس، بنا به آموزشهایی که گرفته شده، با انجام نظم و پیوستگی در یک زمینه، به مرور زمان از نظر افراد ناآگاه جای افراد باهوش عوض میشود. همه چیز برمیگردد به درون انسان ، خواسته ای که دارد و توانایی انجام آن.

در مسیله حرکت در مسیر صراط مستقیم مطمین باشید که همیشه نیروهلی الهی از شما مراقبت میکنند و اجازه کوچکترین حرکتی از طرف نیروهای بازدارنده را نمیدهند، البته شاید نیروهای بازدارنده از درب دیگری وارد شوند. به صراط مستقیم و حرکتتان شک نداشته باشید و هرگز شک و ناامیدی به دلتان راه ندهید. هیچوقت ذهن خود را درگیر دعا نکنید، دعا یعنی درخواست, خواسته و این امر بعد از سعی و تلاش باید انجام بشود و همیشه بدانید ما انسانها  از روز الست دعا کرده و نظرکرده از طرف خداوند  هستیم و همه کاینات به دستور خدا در خدمت ما انسانها هستند.

کسی که خواسته دارد باید قدرت انجام عمل که شامل قدرت تفکر و  قدرت فیزیک است. برای رسیدن به خواسته حتما باید زمان مناسب، مکان مناسب و کلام مناسب را به کار بگیریم تا به خواسته خود برسیم. 
درباره موضوع خواب ، باید بگویم ما قسمتی از جهان دیگر را میبینیم و دقیقا چیزی که میبینید در حال اجراست ولی از نظر ابعاد زمانی و مکانی با این جهان فرق دارد و همین موضوع موجب ناتوانی ما در تطبیق این دو جهان میشود.  فقط یک راه وجود دارد برای درک بهتر و شاید کشف و شهود جهان دیگر و آن فقط تزکیه و پالایش است.
افرادی که کابوس میبینند به نوعی آینده خود بعد از مرگ ، در جهان دیگر را میبینند.

تعبیر خواب یک علم است که بسیاری از بزرگان به آن واقف بوده اند مثل حضرت یوسف. گاهی تعبیر خواب را شبیه به تفعل زدن میدانند، چون هرچیزی را که در ذهن رشد بدهید به آن میرسید، از همین رو میگویند خواب را به نیکی و خیر تعبیر کنید. فرق بین کشف و شهود بزرگان ما و خواب دیدن ما در اختیار و اراده ، و انتخاب مکانی که به آن سفر میکنند است.
ما در خواب با تقدیر به جهانهای دیگر میرویم، این انتخاب بر حسب اتفاقات روزمره و گذشته و پیشینه ما اتفاق میافتد که به نوعی هشدار میدهد که نتیجه کارهایمان در جهان بعدی چه سرنوشتی را برایمان به انتظار نگه داشته و باید به خود بیاییم و خود را از آن شر و مکافات نجات دهیم.

دو مورد مهم برای ما اهالی کنگره، در خواب این است که برخی خواب میبینند خودشان مواد یا سیگار میکشند که اینان اصلا به درمان نرسیده اند، برخی در خواب خود را در میان جمعی که مصرف میکنند میبینند، اینان افرادی هستند که در روزهای گذشته مرتکب خطا و ضدارزشی شده است.
خواب نوعی بازسازی دوباره روان طی روز است. برای همین در مرحله اول خواب شاید هنوز چشمانمان بسته نشده باشد اما تصاویر مسایل روز را ببینیم که یکی یکی بررسی میشود و آن پرونده بسته میشود. برای همین در ابتدای خواب پارکندگی ذهن زیاد است. ما نباید روی پرونده های ذهنمان تمرکز کنیم بخصوص روی منفی ها. استاد امین میفرماید مسیله ای را برای دونفر بیان میکنیم و یکی بی تفاوت است و دیگری غرق در منفی بافی و ضدارزش میشود. دلیل چیست؟ این فقط از این رو است که آن شخص در ذهنش جاذبه ای وجود داشته از قبل که سریعا جذب او شده است. این میدان مغناطیسی جذب است که به آن خواسته نامعقول میگوییم. خواسته های نامعقول مثل سیاهچاله ها همه چیز را، مخصوصا منفی ها را به درون خود میکشد. راه حل این است که خواسته های نامعقول را تبدیل به خواسته های معقول کنیم و در محیط و شرایط ارزشها و معقولات قرار بگیریم.

ما در انجام کارها ممکن است پیروز یا شکست بخوریم و این مهم نیست، مهم استقامت و ایستادگی ماست و اینکه اگر شکست خوردیم، با تجربه قویتر و تفکر بهتر به پیروزی برسیم. این امر استقامت ما را نشان میدهد و استقامت ما، جایگاهمان را تعیین میکند. هم پیروزی و هم شکست برای انسان تجربه و آموزش به همراه دارد و گاهی شکست بسیار با ارزشتر از پیروزی است. اگر انسان در لحظه شکست دچار و درگیر ناامیدی و یاس شد ، همه ساختار حرکتش را نابود میکند ، مثل کشاورزی که موقع رسیدن گندم هایش، به دلیل کم شدن قیمتها، تمام محصولش را به آتش بکشد.

جناب مهندس فرمودند مقصد ، قدرت انجام عمل و وسیله سفر ، سه ضلع مثلث هستند.، که قدرت انجام عمل خودش شامل قدرت فیزیک و قدرت تفکر است. هدف نهفته در مقصد است، ما میتوانیم اسم مقصد را خواستار بگذاریم و باید خوب فکر کتیم که مسیر حرکتمان و مقصد ، ارزش دارد که توان حرکتی و ابزار و...  را به حرکت درآوریم. یا به تعبیری آن خواسته معقول است یا نامعقول؟ ارزش دارد یا ندارد؟ جناب مهندس میخواهند ما از خودمان در انجام کارها، این سوال را بپرسیم و با اطلاعات‌ و آگاهی بیشتری در راه خواسته هایمان پا به قدم بگذاریم.

تفکر یک حرکت درونی است از یک مبداء به یک مقصد، که تفکر خودش یک مثل است که شامل مبداء ، مقصد  و هدف میباشد.
جناب مهندس در این CD مثلثی را بیان میکنند که هر ضلع آن شامل مثلث دیگری میباشد. مثل هدف که شامل مبداء و مقصد و هدف میباشد ، یا قدرت انجام عمل که شامل قدرت فیزیک و قدرت تفکر میشود. ضلع ابزار هم بسیار مهم است که وسیله مناسب را پیدا کنیم، به عنوان مثال با اسب نمیتوانیم به کره ماه سفر کنیم.

تیری را در نظر بگیرید که میخواهیم از چله رها کنیم و به مرکز سیبل بزنیم، باید صور پنهان و صور آشکار هماهنگ باشند؛ یعنی فکر و جسم هماهنگ و سوار بر هم تیر را به مرکز سیبل از چله رها کنیم. برخی از افراد دو قطبی هستند و برخی مثلا یک کار دو دقیقه ای را طی چند ساعت انجام میدهند و امثال اینها؛ این افراد نمونه بارز کسانی هستند که صور پنهان و صور آشکار آنها باهم هماهنگ نیست. درون و بیرون وقتی باهم هماهنگ باشد مسایل راحت حل و رفع و رجوع میشود. در وادی هشت داریم ما برمیگردیم به نقطه ای که شروع کرده ایم اما با دانش و آگاهی بیشتر؛
این موضوع سبب میشود ما شلوغی ها را با نظم و انضباط بیشتری حل کنیم. برای مثال جوان ۱۸ ساله ای در زمینه یک شغل شروع به فعالیت میکند، مردی ۵۰ ساله با حدود ۳۲ سال تجربه در همان رشته شغلی ورشکست شده و دوباره شروع به همان کار میکند از اول، هر دو در یک نقطه و جایگاه حرکتی هستند اما جوان بدون تجربه و مرد مسن با تجربه و آگاهی و دانش بیشتر حرکت میکنند. کدام موفقتر است؟ مسلما مرد مسن رشد و نتیجه بهتری از جنبه اقتصادی دارد.

در همین راستا ما با تزکیه و پالایش بهتر میتوانیم حرکت کنیم، حای خواب خودمان را میتوانیم کنترل کنیم. البته بسیار زمانبر است و با کاهش و از بین بردن کابوسها باید شروع کنیم تا به بالاتر برسیم.
امیدوارم سفر خوبی داشته باشید و تشکر میکنم از شرکت دوستان در جلسه و تشکر از دوستانی که با خواندن این مطالب علم و آموزش کنگره۶۰ را توسعه میدهند.

عکس و آپلود : مسافر مجید
نویسنده : مسافر مجید س لژیون سوم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش لژیون های ویلیام وایت (درمان سیگار)،

برچسب‌ها: کنگره 60، درمان سیگار،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
سه شنبه 8 بهمن 1398 11:17
خداقوت خدمت اعضای لژیون وایت و کمک راهنماهای گرامی
سه شنبه 8 بهمن 1398 11:16
خداقوت خدمت اعضای لژیون وایت و کمک راهنماهای گرامی
رسول لژیون 4 دوشنبه 7 بهمن 1398 20:59
با عرض سلام خدا قوت به همه خدمت گزاران کنگره60ویک خدا قوت هم به استاد عزیزم اقا مهدی باتشکرفراوان
مسافر عباس فاتح پور لژیون آقانادر دوشنبه 7 بهمن 1398 20:53
سلام وخداقوت خدمت همه راهنماهای وایت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic