گزارش از لژیون های ویلیام وایت و مشارکت راهنمایان گرامی
دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 22:07 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجید 5 | ( نظرات )درمان اعتیاد با درمان سیگار کامل میشودبه نام قدرت مطلق الله

جلسه ۳ از دور ۱۸ کارگاههای آموزش خصوصی کنگره ۶۰ شعبه امین گلی لژیون ۳ وایت به نگهبانی و استادی راهنمای حکیم مسافرنیکوتین امیرحسین و دبیری مسافرنیکوتین مجید در تاریخ ۱۳بهمن ماه ۱۳۹۸ راس ساعت ۱۵:۴۵ با دستور جلسه CD روان باختگان شروع به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد: تشکر میکنم از آقای مهندس که راه و روش درست زندگی کردن را به ما یاد میدهند.
در CD روان باختگان باز جناب مهندس تاکید داشتند به درک لحظات به جای اینهمه ثبت لحظات. درگیر ثبت لحظات به حدی نشوید که فردا را فدای لحظه کنیم ، ثبت لحظات باید به اندازه و تعادل باشد در حدی که در آینده برایمان مفید باشد نه اینکه لحظه را بدون درک و فهم بگذرانیم, اندازه را حفظ کنیم.
درباره هر موضوعی باید اطلاعات را جمع آوری کنیم و تفکیک کنیم. اطلاعاتی که حال مارا بهتر میکند و عمل ما را خوب میکند ، مفید است. نتیجه هر موضوعی نشانگر درصد صحت اطلاعات آن موضوع است.

هیچکدام از ما به طور مادرزادی دچار بیماریهای روان نیستیم و در اثر مواد مخدر، داروهای اعصاب و روان یا بهم خوردن سیستم عصبی خودمان ، دچار این بیماری های روان میشویم. سیستم عصبی ما از تعادل خارج میشود با غذاهای بد مثل دروغ, منیت, غیبت و ضدارزشها در صور پنهان و در صورآشکار با خوارکهای ناسالم, خواب بی موقع و بی وقت و ورزش نکردن. اینها باعث میشو مثلث جسم, جهانبینی و روان از تعادل خارج شود. پیدا کردن و فهمیدن هر علمی بسیار مهم است و رعایت اندازه ها نیز حایز اهمیت است. مثل منابع کنگره که بسیار غنی و معتبر است. یک نمونه لژیون پزشکان است که هر جمعه تداد ۱۰۰ یا ۲۰۰۰ پزشک متخصص دورهم جمع میشوند و در مورد همین دستور جلسات و صحبتها و CDهای جناب مهندس گفتگو میکنند. ایشان یک چیزی در منابع کنگره دیده اند و یک موضوع قدرتمند آنها را جذب میکند, هکانطور که جناب مهندس گفت علم باید آنقدر جاذبه داشته باشد که انسانها را به خودش جذب کند.

یک نکته مهم در این CD این بود که وقتی انسان وظیفه اش را درست انجام دهد, مورد حمایت خداوند قرار میگیرد و از آنجایی که فکرش را نمیکند, به انسان کمک میکند. انسان باید وظیفه اش را انجام بدهد و بعد به خدا بسپارد. خداوند اول ما را امتحان میکند ، اگر لحظه ای که تحت فشار قرار گرفتیم و تحمل کردیم و به حرف نیروهای بازدارنده گوش نکردیم, بعد از چند دقیقه فشار کم میشود و خداوند با القا و احیا ما را از فشار خارج میکند. خداوند همیشه در لحظه آخر معجزه خود را نشان میدهد. علت این سختی ها و گشایش ها فقط و فقط آموزش و سپاسگذاری و شکرگذاری است.

ما باید به دانایی موثر برسیم, باید نقطه تحمل پیدا کنیم که یعنی تکرار منظم در پارامتر زمان, هیچکدام از ما یکمرتبه علیه السلام نمیشویم. سعی کنیم زیاد در نفس لوامه نمانیم که انرژی زیادی از ما میگیرد. سعی کنید به کارهای خوبتان فکر کنید. برای جابجایی کوه به سنگ ریزه هایی که جابجا کردید نگاه کنید نه به کوه, تا انرژی بگیریو و حس خوب که اینها موجب انرژی بیشتر میشود.
همه مطالب و آموزشهای جناب مهندس به طور خاص از قرآن برگرفته شده است. از علوم کنگره در جهت خوب و رهایی استفاده کنیم.

برخی از مشارکتها:

مسافرنیکوتین ابراهیم: همه مطالب این CD عالی بود و خودم قسمت سامورایی ها را دوست داشتم, این داستان مصداق خودمان است که با یکم مشروب و یک نخ سیگار به جایی رسیدیم که موادمخدر را حاکم جسم خودمان کردیم و شهر وجودی خودمان را از دست خود در آوردیم. اصلا حال خوش چند لحظه ای, ارزش این نابودی را نداشت, اما ما به خواسته هلی معقول خود میتوانیم به همه چیز برسیم, همانطور که میدانید صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است. امیدوارم همه و خودم به دانایی موثر برسیم.

مسافرنیکوتین نعیم: انسان دارای اندیشه و تفکر است و باید در هر مسیله ای تفکر کندو با علم و علوم آن مطلب را حل کنیم. جمع آوری اطلاعات و دسته بندی آنها را انجام بدهیم, خروجی هر موضوعی نشان دهنده درست بودن آن است. در دوست داشتن نیز باید دلیل آنرا بدانیم و با علم آنرا انجام بدهیم.

راهنمای محترم مسافرنیکوتین اشکان: موضوع جالب برای من این بود که این پیام مربوط به یکماه قبل از شروع سفر جناب مهندس بوده, پیامی که همه چیز در آن مشخص بوده از قبل که برای چی و به چه علتی باید این سفر شروع میشد. ببینید چقدر این حرکت بزرگ بوده که از قبل همه چیز پیشبینی شده بوده. جناب مهندس باید این مسیر را شروع میکردند و همه این کارها را به تنهایی انجام میدادند و از نظر مالی نیز هیچ کمکی نداشتند. حتی برای درمان سیگار اول سکته کردند و بعد به راه درمان رسیدند. برای ما نیز همینطور است و نباید انتظار داشته باشیم در کنگره همه چیز درست بشود و هیچ مشکلی نداشته باشیم. کسی برایمان کاری نمیکند و خودمان باید قدم به قدم این مسیر را درک کنیم و گذر کنیم تا به جایگاه عالی برسیم. امکانات برای همه ما یکسان است, میزان برداشت ماست که جایگاه آیده ما را تعیین میکند. هرگز ظاهر زندگی مردم را با باطن زندگی خودمان مقایسه نکنیم. هرکس در دل خود مشکلاتی دارد, خاصیت صراط مستقیم این است که به مو میرسد اما پاره نمیشود.
مسافرنیکوتین مجید : همه تلاش و گفته های جناب مهندس درباره شناخت خودمان است, بهتر جسم و جان خود را بشناسیم تا بهتر به آنها رسیدگی کنیم و به کمال برسیم. همانقدر که جسم مهم است, صورپنهان هم مهم است, بیشتر روح و نفس ژن خود را بشناسیم و به آنها خوراک سالم و مفید بدهیم.
سخنان استاد محترم :

خدا را شاکر هستم که یکبار دیگه در کنگره قرار گرفتم و شامل حال ما شد که بتوانیم به خودمان خدمت کنم در گذشته دستور جلسه اوتی شکرگزاری از اوتی بود و چهارشنبه که تهران بودیم آقای مهندس فرمود دیدیم که قضیه لوس می شود برای هر چیزی هم مادی باشد هم معنوی فقط همان چهار جشن را می گیریم قبلاً هفته اتی از بچه‌های اوتی با پاکت تقدیر می‌کردیم و دلیلش آن است که باید نسبت به رب و مربی خود سپاسگزار باشیم واگر تقدیر از رب و مربی نبود من الان اینجا نبودم تا بتوانم به خود خدمت کنم آقای مهندس دستور جلسات ot را گذاشتند که من نسبت به رب و مربی خود سپاسگزار باشم .

 این برای گذشته بود و اکنون این دستور جلسه او تی می خواهد به ما بگوید که چه کاری برای ما انجام می دهد چه شرایطی گذرونده که به این حال رسیده در کتاب ۶۰ درجه می‌خوانیم که آقای مهندس با تریاک دودی سفر نمودند ولی کم کم که کنگره ۶۰ به راه خود ادامه داد هرکسی طبق مصرف خود تریاک دودی با سیخ سنگ بود یا خوراکی کسی که با وافور بود تا آخرین سفر خود باید با وافور مصرف می‌کرد همین طور که میدانید تریاک ۲۵۰ آلکالوئید دارد و یکسری از شاخص های آن را در کتاب ۶۰ درجه نوشته است مانند مورفین اندورفین انکفالین کدئین سروتونین و آلکالوئید های دیگر غیر از ترکیبات پتاسیم فسفر و منیزیوم کائوچو و رزین با مصرف دودی یا با آتش داغ بسیاری از این آلکالوئید ها را می سوزانیم و تاثیر مثبتی روی ما نمی گذاشت کلیه الکالویید مورد نیاز به بدن نمی رسید و یک روز می گفتیم کم است یا زیاده است و تاثیرات منفی خود را داشت ولی بعد آقای مهندس شربت تریاک را که همان او تی می باشد را اختراع کرد شروع کردن به پایلوت کردن اولین پایلوتی که آقای مهندس انجام دادن با ۵۰ نفر بود و خیلی موفق بودند.

 در ابتدا الکل آن یکم بالا بود ولی کم کم به تعادل رسید و الکل را درون اوتی می ریزند که کپک نزند و فاسد نشود شربت گلو درد یا شربت سرماخوردگی نیز الکل دارد که هم رقیق کند و هم باعث جلوگیری شود از فاسد شدن آن همین طور که می دانیم تریاک و الکل در مصرف پزشکی کاربردهای بسیاری دارد و ما آمدیم با مصرف بی رویه آن را به مواد مخدر تبدیل کردیم و برای خودمان ضرر درست کردیم دوباره پایلوت خود را بر روی ۱۰۰۰ نفر اجرا کردند که خیلی خوب تاثیر گذاشت آقای مهندس فقط یک شرط گذاشته بود برای مصرف اوتی که مقدار و زمانش را ما تعیین کنیم آنها قبول کردند ولی پس از مدتی متوجه شدند که بچه ها سردرد می گیرند یا تعادل ندارد پس از بررسی متوجه شدند که دکتر ها سر از خود داروی خواب یا قرص‌های دیگر به بچه ها می دادند و باعث شد که مقداری از این درمان را به تاخیر بیندازد.

 قرار شد که کلینیک هیچ قرصی به رهجویان ندهند و قرص و دارو مثل نفتی می باشد پای درخت و هیچ نفعی که ندارد ضرر هم دارد و متوجه شدیم که باید بیماری ها را ریشه ای درمان کنیم و با قرص و دارو درد را پنهان می کنیم و دیگر اجازه ندادند که کلینیک ها سر از خود دارو به ره جویان بدهد و این پایلوت که انجام دادن هیچ کجا منتشر نشد چون از این هزار نفر حداقل ۵۰۰ نفر سرفراز از این پایلوت بیرون آمدند در ابتدا دولت با این شربت اوتی مخالف بود ولی کم‌کم موافقت آنها جلب شد و کنگره ۶۰ ثابت کرد که می‌توان با این دارو اعتیاد را درمان کرد و شخصی که داروی اتی مصرف می‌کند با دریافت آلکالوئیدهای آن می‌تواند سیستم های ایکس خود را بازسازی کند و با پله کم کردن کم کم این ها را بازسازی نمودند .

اوتی باعث می شود که پیوند ما با ساقی قطع شود موضوع دیگر وقت زمانی بود که برای مصرف مواد مخدر داشتیم ولی از وقتی که شربت اوتی آمد وقت خود را صرف نوشتن سی دی کنیم رسیدن به خانواده و تفریح کردن آقای مهندس می فرماید کسی که با شربت اوتی سفر میکند جنرال سرویس میشود و از بیخ و بن تمام غدد درون ریز بدن فعال میشود و در کنار آن نوشتن سی‌دی و جهان‌بینی خیلی اهمیت زیادی دارد و اگر فقط به خاطر اوتی باشد درمان صورت نمی گیرد همانطور که میدانیم جهان‌بینی ۹۵% و جسم ۵ درصد می باشد برای درمان کسی که فقط ot مصرف کنم و جهان بینی کار نکنیم همیشه نامتعادل است و کیفیت درمان او پایین می آید.سخنان استاد محترم :

متادون به عنوان داروی درمان نیست تریاک دارای آلکالوئیدهای زیادی می باشد دقیقا مشابه ساختار آلکالوئید های بیوشیمی درونی بدن انسان می باشد اتم کربن و هیدروژن اکسیژن نیتروژن این چهار عنصر آلکالوئید های بدن ما را می سازند و دینورفین مورفین انکفالین سروتونین و ساختار اینها با ساختار بدن انسان یکی میباشد این‌ها می‌آیند کمبود های بدن انسان را جبران میکند و می سازند در اینجا بحث سازندگی مطرح می‌شود در بحث مصرف مواد مخدر اتفاقی که می‌افتد در کجا می باشد؟

 این سیستم ها بیوشیمی را از کار می اندازد و روش dst دقیقاً اینها را ترمیم می کند و یک سلول که انکفالین ،دینورفین و سروتونین به آن نمیرسد و به اصطلاح خالی میشود و با شربت شفابخش اوتی می توانید سلول ها را پر کنید در پی فرایندی وقتی که به صورت کاهشی جلو میریم خود سلول شروع به ساختن مواد مورد نیاز خود می کند چون سیستم بدن بسیار هوشمند می باشد هیچ دارویی مثل تریاک نمی تواند این کار را به خوبی انجام دهند این داروی تریاک می تواند اعتیاد به هر مواد مخدر را درمان کند از حالا تا روز قیامت هر نوع مواد مخدری که باشد را درمان می کند و این مواد سیستم ایکس ما را خراب میکند با تریاک سیستم ایکس را به حالت طبیعی بدن باز می گرداند و آن را درست می کنند.

 داروی اوتی اگر در دست حکیم باشد دارو محسوب می شود ولی اگر در دست دیگری باشد مواد مخدر محسوب می شود اغازاستفاده از داروی اتی از سال ۸۶ خورد و تا سال ۹۰ طول کشید تا به اصفهان رسید ۷۰ درصد ot آب میباشد ۲۰ درصد الکل و بقیه آن مورفین می باشد الکل به دو دلیل میباشد یک حلاال است و دیگر اجازه نمی‌دهد که فاسد شود خاصیت دیگران رگهای خونی را باز میکند رهجویانی داشتم که بیماریهای قلبی داشتند و با مصرف اوتی درمان شده‌اند و گرفتگی ها را باز میکند در کلام الله میگوید که از خمر و قمار دوری کنید و در ادامه می گوید اگر چه در این دو نفعی برای انسان است اما ضرر آن از نفع آن بیشتر است و نفع آن برای مقاصد مثبت می باشد به طور مثال الکل در سیستم پزشکی خیلی کاربرد دارد و همین طور مورفین برای سیستم پزشکی مورد نیاز می باشد.

 شما می‌دانید که اگر یک عمل جراحی بخواهند انجام بدهند باید مورفین تزریق کنند در غیر این صورت غیر ممکن می شود در زمان جنگ های قدیم یک داروی ساخته بودند به نام بیهوش دارو مخلوطی بوده است از الکل و حشیش و بعضی از جاها تریاک با الکل در اثر همین مواد مخدر می باشد که به شخص می دادند طرف بیهوش بشود بتواند درد را تحمل کند

عکس و آپلود : مسافر مجید

نویسندگان : مسافر حسن  و  مسافر مجید س لژیون سوم


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش لژیون های ویلیام وایت (درمان سیگار)،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مجتبی لژیون ۵ سه شنبه 15 بهمن 1398 13:45
تشکر از تمام بچه های سایت
و تشکر از تمام راهنماهای عزیز
مجیدسعیدی_لژیون۳ سه شنبه 15 بهمن 1398 11:34
درود به همه شما عزیزان
تشکر از همه راهنماهای مهربان و ممنون از همه شما خدمتگذاران
همسفر سه شنبه 15 بهمن 1398 07:36
خدا قوت به کمک راهنمایان محترم از صحبتهای تک تک آنها استفاده کردم و آموزش گرفتم
مسافر ابراهیم L7 دوشنبه 14 بهمن 1398 23:15
سلام و خدا قوت تشکر از عکاس و نویسندگان عزیز
تشکر ویژه از راهنمایان گرامی
حمید لژیون۶ دوشنبه 14 بهمن 1398 22:07
مرسی از بچه ها بخاطر نوشتار زیباشون خداقوت.انشالله موفق و پیروز باشیو
مسافر عباس فاتح پور لژیون آقانادر دوشنبه 14 بهمن 1398 22:06
سلام وخداقوت خدمت همه عزیزان وخداقوت خدمت راهنمایان زحمتکش درلژیونهای وایت وتشکرازعکاس ونویسندومدیرسایت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات