داروی OT در کنگره داروی الهی است.
جمعه 18 بهمن 1398 ساعت 17:47 | نوشته ‌شده به دست همسفر نسرینL1 | ( نظرات )
جلسه ششم از دور هفدهم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 شعبه امین گلی ویژه مسافران و همسفران، در روز پنجشنبه 17 بهمن ماه سال 98 با استادی دیده بان  محترم مسافر کامران شریفیان ، نگهبانی مسافر حکمت الله و دبیری مسافر مصطفی با دستور جلسه اول « OT »  و دستور جلسه  دوم  « جشن تولد پنجمین سال رهایی کمک راهنما مسافر بهزاد » ساعت 17 آغاز به کار نمود.


به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....


از خداوند بزرگ سپاسگزارم که به واسطه ی این جشن زیبا توفیق پیدا کردم امروز در کنار شما عزیزان باشم.

بعضی مواقع فکر میکنم حرکتی که بیست و دو سال پیش انجام شد،پروسه ی درمان اعتیاد کشف شد،اگر امروز این اتفاق نیفتاده بود الآن تک تک ما کجا بودیم.
قبل از اینکه با کنگره آشنا بشوم شاید ده ها بار از مسیر های قانونی در اشکال مختلف که برای درمان وجود داشت اقدام کرده بودم و تجربه ی ترک های نا موفقی رو داشتم وبه نوعی باورم شده بود که این راه باز نخواهد شد و یک فرد مصرف کننده باید تا آخر عمرش در این شرایط بماند. وروزیکه پیام کنگره را گرفتم،شاید آن روز هم باورم نمی‌شد،امروز هم باورم نمی شود که صورت مسئله ی اعتیاد به این راحتی حل شده است .و متأسفانه هنوز هم با باورهای غلط و یکسری روش های غلط در بیرون از کنگره در حال راهنمایی کردن انسان ها هستیم و به نوعی راهکار درمان اعتیاد راتجویز می کنیم.
شما ببینید در چه شرایطی آقای مهندس تریاک را به عنوان دارو مطرح کردند،در زمانی که یک گرم تریاک جرم بود و مصرف کننده را با طرح های والعادیات و ضربتی و  گنگ حتی از وضعیت چهره دستگیر می کردند وبا ترک‌های اجباری که بود و کمپ های اجباری  و جریمه های جور وا جور مورد مؤاخذه قرار می دادند.
آ قای مهندس در یک چنین شرایطی امدند تریاک را به عنوان یک دارو در کنگره مطرح کردند خوب اوایل خیلی نسبت به این قضیه ممانعت می شد ومخالف داشت.یادم هست که می گفتند یک نفر هست که با تریاک انسان ها را به درمان می رساند،بعد از اینکه کنگره یک مقداری رشد کرد ومهندس اجازه ی تولید شربت را به علوم پزشکی دادند،طبیعی بود که قبول نشود،کما اینکه یکی دوسال هم این دارو تولید شد وخیلی در مقیاس کم استفاده شد.ولی باز چون نتایج خوبی نداشت این طرح راکد ماند.تا زمانی که جناب مهندس پیشنهاد داد که شما اگر می خواهید این دارو تولید شود،احازه بدهید که ما این کار را انجام بدهیم و ما بگویئم که چه مقدار و به چه شکلی استفاده بشود.
به هر حال با پشتیبانی ستاد این طرح انجام شد و50نفر از بچه های کنگره جلو رفتند و نتایجش به خوبی انجام شد این پایلوت اول بود.
پایلوت دوم؛ در سال 88انجام شد،نزدیک هزار نفر بود که کنگره 800نفر را روی این  طرح فرستاد و سازمان ها و جاهای دیگر هم این کار انجام شد.یعنی آن ها هم یک تعداد افراد را معرفی کردند ولی تنها جایی که توانست موفقیت کسب کند و واقعا درمان صورت بگیرد کنگره بوده. 
وقتی که محصولات را دیدند دیگر نمی توانستند آن را پنهان کنند چون جمعیت زیادی درمان شده بود و پذیرفتند که این دارو تولید بشود ودر بعضی از استان ها به خصوص اصفهان ،از اولین استان هایی بود که دارویoTدر اختیار بچه های کنگره قرار گرفت.
من در آن زمان در شعبه ی سلمان راهنما بودم  وبه کسانی مجوز میدادیم  روی oTبروند که بچه های خیلی مرتب و منظمی بودند ،یعنی این یک پوئن محسوب میشد وما برای افراد خاصی این را در نظر می گرفتیم.بعضی از بچه ها رغبت نمی کردند که این کار را انجام بدهند و دوست داشتند تریاک را استفاده بکنند،
بعد از یکی دوماه که نتایج را دیدیم،دیدیم که چقدر تفاوت هست بین  ot و تریاکی که مصرف می کردند. اطلاع دارید که  کشت تریاک مورفینش را پایین وبالا می کند،آلکالویید هایش را تغییر می دهد ونوع مواد ناخالصی که بهش اضافه می کنند را تغییر می دهد و این باعث می شود که  بچه ها در کاهش خیلی اذیت بشوند وچون که داروی یکنواختی استفاده نمی کردند و هم اینکه درمان صد در صدی اتفاق نمی افتاد .و من خاطرم هست راهنما ها به بچه ها پیشنهاد می دادند که بروید که کل داروی درمانتان را تهیه کنید وخیلی سخت بود و باید 300الی500گرم تریاک تهیه می کردی وخیلی سخت بود وهم اینکه خانواده می گفت این چه ترک کردنی است که نیم کیلو تریاک تهیه کرده ای پیک حکایتی بود.


به هر حال شرایط خیلی سختی بود اندازه گیری آن خیلی سخت بود،و  همسفر و مسافر پای این تریاک و تقسیم کردن آن می نشستند و...
تا اینکه وقتی این دارو آمد تا یک صدم سی سی را با سرنگ انسولین می توانید اندازه گیری کنید.عیج ترازویی وجود ندارد که بتوانی یک صدم گرم تریاک را اندازه گیری کنی واین خیلی حُسن است برای دارو که بتوانی اندازه گیری کنی.خب این کار انحام شد وما امروز خدا رو شکر شاهد این هستیم که 30هزار نفر در کنگره درمان شدند وبیش از80هزار عضو در کنگره هست و40هزار مسافر روی این دارو هستند خداروشکر امروز نگاه می کنیم که در کمتر کلینیکی هست که این دارو وجود نداشته باشد اما با تمام قدرتم می گویم که داروی otدر کنگره داروی الهی است. داروی درمان وداروی شفاست.دارویotخارج از سیستم کنگره غیر از روش کنگره مواد مخدر است.حالا خواه ساقی این را بفروشد و خواه شخص دیگری.
دارویotزمانی جواب می دهد که با درمان Dstهمراه باشد
پروتکل هایی که در کنگره تعریف شده است باید استفاده شود به غیر از این اگر کسی فکر میکند که می تواند به آن کمک کند محال است.این را باصدای بلند می گوئیم.کما اینکه در این 10الی15سال هیچ کلینیکی نتوانسته کاری بکند مگر آن کلینیک هایی که با کنگره همکاری کرده اند به غیر از این کلینک های دیگر این دارو را به عنوان داروی جایگزین به بیماران تجویز می کنند.به هر حال خیلی خوشحال هستیم که این اتفاق افتاده است وما امروز خیلی تشکر می کنیم از کسانی که از ابتدا آمدند و وارد این پروژه شدند و سند های بدون نقصی شدند که باعث شد این دارو تولید بشود.
امروز هم کسانی که روی پروژه ی otهستند میتوانند باور انسان ها را نسبت به درمان و این دارو تغییر بدهند.با  درست استفاده کردن از این دارو وشکر گزاری از  این دارو یعنی همین،بچه های سفر اول به بهترین شکل با فرامین راهنما،طبق ان چیزی که می گویند انجام بدهند .
کسانی می توانند شکر گزار باشند که با ایمان باشند ایمان به آن معنایی که در کنگره داریم تجلی نور خداوند.

وکسی که این نور در دلش تابیده نشود محال است بتوانند این دارو را درست استفاده بکند واین منوت به آموزش های جهان بینی است.در سی دی چراغ  آقای مهندس می گوید ما آموزش های جهان بینی مان و روش های درمانمان همان  چراغ است اگر این چراغ روشن نشود کلید هم که داشته باشیم سال های سال دور این  خانه بگردیم چراغی نداریم که بتوانیم در را پیداکنیم باید یک.چراغ وجود داشته باشد که بتوانی در را بیابی.پس آموزش های کنگره است که در کنار مصرفot روش درمانDstاین دارو یک داروی الهی و شفا دهنده معجزه گراست به غیر از این باشد منتظر باشید که این دارو آن جوری که باید و شاید تاریکی را بشکافد مسیر شما رابه سمت روشنایی ها باز کند.
به هر حال امیدوارم  قدر دان   این موهبت الهی باشید واقعا موهبت الهی است قدر دان آقای مهندس باشید که این موهبت را وارد سفره ها ی ما کرد واقعا ot سفره ی پر برکتی است هم درمان است که درمان اعتیاد را انجام می دهد وهم شما رابه وادی آرامش می رساند.اگر این otنباشد خانواده هم آرامش نخواهد داشت اگر مصرف کننده از تعادل روحی وروانی بر خوردار نباشد خانواده هم در عذاب است پس همیشه ما مدیون روشDst وشربتot و آقای مهندس هستیم. شکر گزار باشیدو  از همه ی خدمتگزارانی که در بخشotخدمت می کنند تشکر وقدر دانی می کنم.واقعا می گویم این قلم شما یک قلم الهی است فکر نکنید کار کمی است کسی که ot رابرای مسافر ثبت میکند و پاکت میکند و در اختیار یک مسافر قرار می دهد کار بزرگی انجام می دهد ما بهترین ،بهترین راهنما هایمان از دلotبیرون آمده،بخاطر اینکه هم کارشان کار  خیلی بزرگی است و ارزشمند است واینکه بچه ها وارد پروتکل می شوند خودشان خبره می شوند و وقتی هم که در قسمت کمک  راهنمایی می آیند خیلی خوب عمل می کنند.

و اما دستور جلسه ی دوم تولد آزاد مردی آقا بهزاد؛
اگر بخواهیم حساب کنیم سابقه ی آشنایی ما روی مقیاس زمینی،خیلی کوتاه است یعنی به اندازه ی دوره ی ایجنتی من در شعبه سهروردی و خدمت آقا بهزاد در جایگاه مرزبانی شعبه سهروردی ،و سابقه ی آشنایی خیلی با قدمت تر هم داریم که بر می گردد به روز الست پیمانی که با همدیگر بستیم  که با همدیگر بتوانیم راهی باز کنیم و بتوانیم به انسان ها خدمت کنیم. و امروز این اتفاق افتاده که ما در این مرحله در کنگره همدیگر را پیدا کنیم و خداوند توفیق داد که به کمک هم دیگر یک مسیری را هم خودمان طی بکنیم وهم کمک کنیم دیگر انسانها در این مسیر قرار بگیرند.
 به همسفر محترمشان این روز را خیلی خیلی تبریک می گویم وهمیشه گفتم تولدهای خدمتگزاران یک شور وحال دیگری دارد.
حالا گرچه آقا بهزاد در لژیون حسین عزیز به درمان رسیدند ولی همین که وارد جلگه ی خدمتگزاری می شود من دیگر می گویم این قسمت تبدیل شدن از ساقه به ریشه می شود،یعنی شروع میکند به ریشه دواندن وما اگر از ساقه به ریشه حرکت کنیم آن موقع شروع می کنیم مسیر راطی کردن ومسیر برایمان باز خواهد شد به شرط اینکه بر اساس آن قوانین درستی که تعریف شده ریشه بدوانیم نه اون جوریکه خودمان دوست داریم.
من خاطرم هست که بهزاد خیلی موکلف به خدمت خودش بود ،یعنی تکلیفی که در قسمت مرزبانی داشت را خیلی خوب انجام میداد.من فکر نکنم جلسه ای باشد ومن حضور بهزاد را کمرنگ دیده باشم واین مطمئنا نشأت گرفته از سفر اول است.سفر اول خوب حرکت کرده کاشته و وارد سفر دوم شده.بهزاد کشت خوبی داشته ما اگر کشت خوبی داشته باشیم محصول خوبی را درو خواهیم کرد واگر امروز بهزاد جشن آزاد مردی اش  را می گیرد یعنی اینکه محصولاتش محصول خوبی بوده است ،محصولی که هم قوت بوده برای خودش و هم سایه بان بوده برای دیگران و این هنر ماست ،تک تک ما  این هنر را از دل کنگره بیرون می کشیم ودر عمل به نمایش می گذاریم و بهزاد هم خیلی خوب این کار را انجام داده است .
قرار گرفتن خانواده در کنارش این باعث شد که یک انرژی مضاعف باشد وبرای خدمتشون وحضور در کنگره و راز ماندگاری بچه ها در کنگره ،همسفرانِ خدمتگزار است .به هر حال امیدوار هستیم اگر دنبال راز ماندگاری هستید بروید همسفرانتان را در یابید وبه کنگره بیاورید آن موقع خواهید دید که این ریشه ها چقدر قوی ومحکم تنیده می شود وزندگی را به آرامش وصلح و صفا می رساند. ما همگی برایشان آرزوی  شادمانی وسلامتی می کنیم ،برای همسفران کوچکشان حسین وهستی عزیز آرزوی موفقیت می کنیم در زندگی وکسب مدارج علمی وبرایشان بهترین ها را آرزو میکنیم.

قانون 11


پیام مرزبانی
رهایی های روز چهارشنبه 98/11/16

در ادامه پس از خواندن آوا پنجمین سالگرد رهایی کمک راهنمای محترم مسافر بهزاد را با شور و شوق فراوان جشن گرفتیم.


اعلام سفر کمک راهنما مسافر بهزاد:
با تخریب 10 سال وارد کنگره شدم. آخرین آنتی ایکس مصرفی شیره ، تریاک و قرص. به روش DST با دارو ی OT مدت 15 ماه با راهنمای  آقای حسین باقریان سفر کردم، رهایی از دام اعتیاد 5 سال 1ماه و 7 روز ،رشته ورزشی فوتبالآرزوی مسافر بهزاد:

 آرزو می‌کنم تا وقتی‌که صور در اسرافیل می‌دمد بندم با کنگره قطع نشود.

آرزوی همسفر حسین:

آرزو می‌کنم افرادی که به کنگره می‌آیند خیلی زود به درمان برسند.

آرزوی همسفر هستی:

آرزو می‌کنم همهٔ مسافرها در کنگره به رهایی برسند.

آرزوی همسفر مرضیه:

دعا می‌کنم برای همسفرهای مادر، انشا الله هر چه زوتر شاهد رهایی پسرانشان باشند و به آرامش برسند.

سخنان مسافر بهزاد:

خداوند را سپاسگزارم که امروز این روز عزیز را برای بنده رقم زد و لطف بی‌کرانش را شامل حال بنده وزندگی‌ام کرد تا در این مکان زیبا و حس‌های خوب در کنار شما عزیزان باشم. از آقای مهندس و خانوادهٔ محترمشان سپاسگزارم که این روش زیبای درمانی را از ما دریغ نکردند تا از این بستر زیبا و عالی درمانی که در هیچ کجای دنیا یافت نمی‌شود استفاده کنیم و به درمان برسیم. از دیده بان محترم آقا کامران عزیز تشکر می‌کنم که باوجود مشغلهٔ بسیار زیاد این افتخار را به بنده دادند تا امروز در کنار بنده باشند.

از سال 91 تا الآن نزدیک به 7 سال است که در کنگره هستم انواع حس‌ها را تجربه کردم ...

 این جشن روز دیگری باید برگزار می‌شد که لغو شد و افتاد امروز که مصادف شد با دستور جلسهٔ   OT   .

در رابطه با خدمت   OT  از بدو ورودم به سفر دوم در شعبه امین گلی در بخش   OT   خدمت کردم در شعبه سهروردی هم در این واحد خدمت کردم و این خدمت را بسیار دوست داشتم. خیلی حس و حال خوبی است وقتی راهنما نشده باشی ولی نامه‌های  OT    را ثبت کنی، بایگانی کنی. از همان ابتدای قضیه دریک حس خوب در کمک کردن به دیگران شریک می‌شوی ...

خداوند یک راهنمای خوب قسمت من کرد آقای حسین باقریان که بسیار مهربان و نازنین بودند و اگر صبر و متانت ایشان نبود فکر نمی‌کنم که آن چند تا بمب اتمی که کنار هم قرارگرفته بودیم و الآن هم همگی کمک راهنما هستیم (آقای رحمت الهی، آقا سالار، آقای محمد اکبری، آقا سعید) تحمل ما چند نفر کنار هم خیلی سخت بود ولی یک انسان مهربان را خداوند سر راهم گذاشت که با آن تخریب بالا به درمان رسیدم.

تخریب قرص به‌قدری سخت است که حتی آقای مهندس گرفتن افراد با تخریب قرص را مانع شدند چون واقعاً کنگره را به چالش کشیده بودند و آقای باقریان در مقابل این‌همه تخریب من فقط سکوت می‌کردند و می‌گفتند درست می‌شود ...

علم کنگره مدام در حال پرز گیری شدن است و به‌قدری در همهٔ زمینه‌ها قدرتمند شده که وحشتناک‌ترین مواد مخدر دنیا هم در کنگره درمان شده است. چندین قرص اعصاب و روان مصرف می‌کردم بیماری‌های میگرن، گوارشی در من ایجادشده بود ولی همه در کنگره درمان شدند. دکتر برای میگرن من چند نوع قرص داده بود که الآن که خودم در این زمینه فعالیت می‌کنم می‌بینم مصرف هم‌زمان این قرص‌ها در علم پزشکی منجر به مرگ می‌شود ولی انقدر سطح تخریب من با مواد مخدر بالابود که حالت مرگ به من دست نمی‌داد و فقط روزبه‌روز تخریب من بالاتر می‌رفت. 

همهٔ این‌ها را مدیون کنگره و پیشکسوتان کنگره هستم. از آقا کامران بسیار آموزش گرفتم روزی که خدمت مرزبانی من تمام شد می‌خواستم یک سال مرخصی بگیرم که ایشان مانع شدند. از ایشان تشکر می‌کنم چون اگر این کار را می‌کردم معلوم نبود چه اتفاقی می‌افتاد ولی باراهنمایی ایشان آمدم و لژیون زدم و ادامه دادم از همسفرم و راهنمای همسفرم و کلیهٔ اعضای کنگره 60 تشکر می‌کنم ....

سخنان کمک راهنما همسفر آمنه:

از دیده بان محترم آقا کامران تشکر می‌کنم و خوشحالم که امروز در خدمت این بزرگوار هستم. آزادمردی آقا بهزاد را به ایشان به خانم مرضیه عزیز هستی و حسین عزیز تبریک عرض می‌کنم.

خانم مرضیه در سفر دوم وارد لژیون من شدند، قالبشان ساخته‌شده بود و خیلی قالب محکم و خوبی داشتند تمام آموزش‌ها را گرفته بودند و زیاد در خدمتشان نبودم. واقعاً عشق خدمت داشتند. امسال در آزمون کمک راهنمایی شرکت کردند واو به واو کلمات را خوانده و نوشته بودند اینکه قبول نشدند برای ایشان جای سؤال بود من به ایشان دلداری دادم که حتماً نیازتان در همین جایگاه تازه واردین است و خداوند از پشت پرده خبر دارد و نیاز بنده‌اش را می‌داند ....

خدا را شکر در این قسمت خوب درخشیدند از زمانی که این قسمت را ایشان به‌شخصه اداره می‌کنند بسیار رونق گرفته و ریزش کمتری داریم و این به خاطر زحمات ایشان می‌باشد و از این بابت از ایشان قدردانی می‌کنم. ما خدمتگزاران کنگره 60 باید خدا را شکر کنیم که اجازهٔ خدمت در این مکان مقدس راداریم چراکه این خدمت‌ها نصیب هرکسی نمی‌شود و باید در حین خدمت مراقب دشمن قسم‌خوردهٔ خودمان باشیم، مراقب نفس اماره خودمان باشیم خدمت‌هایمان را عاشقانه و صادقانه انجام دهیم.

سخنان همسفر مرضیه:

خداوند را شاکر و سپاسگزارم که به بنده اجازه بودن در این جایگاه را دادند. از آقای مهندس و خانوادهٔ محترمشان تشکر می‌کنم از آقا کامران که افتخار دادند امروز در جشن ما حضورداشته باشند تشکر می‌کنم. از راهنمای مسافرم آقای حسین باقریان، راهنمای خوب خودم خانم آمنه تشکر می‌کنم. باوجوداینکه چند ماهی بیشتر در لژیونشان نبودم ولی بسیار از ایشان آموزش گرفتم. از همسفرای عزیز، مرزبانان، ایجنت و اسیسانت محترم تشکر می‌کنم از مسافرم تشکر می‌کنم که به خاطر وجود ایشان بود که من توانستم به کنگره بیام آموزش بگیرم در قسمت تازه واردین خدمت کنم. آزادمردی‌شان را تبریک می‌گویم و بهترین‌ها را برایشان آرزومند هستم.

صحبتی با همسفر های عزیز دارم؛ حتماً به کنگره بیایید و اینکه ما مصرف‌کننده نیستیم، لازم نیست به کنگره بیاییم ... این صحبت‌ها نیست، ماسال‌ها در کنار مصرف‌کننده زندگی کردیم ترکش‌های اعتیاد به ما اصابت کرده، جسم و روح و روان ما زخمی شده باید بیاییم و با آموزش‌های کنگره این زخم‌ها را التیام و درمان کنیم و بال پروازی باشیم برای مسافرانمان تا انشا الله بتوانند از تاریکی اعتیاد نجات پیدا کنند. اینجا کلاس آشپزی و خیاطی نیست که بگوییم راه دور است، ساعتش خوب نیست ..... حتماً اگر زندگی‌تان را دوست دارید و می‌خواهید زندگی‌تان تغییر کند و از این تاریکی اعتیاد رها شوید بیایید و آموزش بگیرید تا طعم شیرین رهایی را بچشید.

 دریافت نشان آزادمردی کمک راهنمای محترم مسافر بهزاد


دریافت هدایای ارزشمند از طرف آقای مهندس  و خاتم آنی به کمک راهنما مسافر بهزاد


اهدای هدایای از طرف کمک راهنما مسافر بهزاد به آقای مهندس و خانواده گرامی
در ادامه مسافران و همسفران هدایای خود را به این خانواده عزیز اهدا نمودنند.


لژیون خدمتگزار


 نویسندگان:
همسفر نسرین از لژیون یکم
همسفر اعظم از لژیون یکم
عکاس و آپلود تصاویر :
مسافر مجید
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات عمومی(مسافران و همسفران)، پنج شنبه، جشن تولد،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مهدی لژیون سوم سه شنبه 29 بهمن 1398 23:01
ازاد مردیت مبارک ای ازاد مرد
همسفر سمیه از لژیون سوم پنجشنبه 24 بهمن 1398 00:34
هزاراان بار تبریک خانم مرضیه عزیزم وخدا قوت خدمت راهنمایان این دو بزرگوار
مسافر ابراهیم L 7 دوشنبه 21 بهمن 1398 17:23
سلام و خدا قوت ب کلیه خدمت گزاران
خیر مقدم خدمت آقای شریفیان
تبریک به آقا بهزاد و رها یافتگان و راهنمایان گرامی و همسفران محترم
همسفر منیره سهروردی یکشنبه 20 بهمن 1398 11:36
ضمن خداقوت به همه خدمتگزاران وعرض تبریک به مسافر بهزاد وخانم مرضیه عزیزموق باشید
مجید شیروی یکشنبه 20 بهمن 1398 08:29
تبریک به آقا بهزاد عزیز بابت آزاد مردی شان . خدا قوت به آقای شریفیان .
مسافرمحمدجوادازشهرکرد شنبه 19 بهمن 1398 22:36
خدا قوت خدمت استاد ارجمندم آقا کامران و تبریک به آقا بهزاد وهمسفران محترمشون و راهنمای خانواده سرکار خانم آمنه وتمامی خدمتگزاران نمایندگی امین گلی انشالله درپناه حق مستدام باشید
مسافر عباس لژیون سوم شنبه 19 بهمن 1398 11:22
عرض خدا قوت و خیرمقدم خدمت دیدبان حکیم و بزرگوار آقا کامران و تشکر از ایشان
و عرض خدا قوت و تبریک خدمت راهنمای بزرگوار آقا بهزاد
و خدا قوت خدمت نگهبان و دبیر گرامی جلسه
یک خدا قوت هم خدمت تمام خدمتگزاران وبلاگ
حسن کدخدایی شنبه 19 بهمن 1398 11:06
خدا قوت به استاد جلسه دیدبان محترم اقا کامران شریفیان از سخنان خوب شما لذت بردم
تبریک به اقا بهزاد وراهنمای خوبتان حسین اقا و همسفرشان و راهنمای همسفرشان
تبریک رهایی عزیزان
خدا قوت به نویسندگان عکاس و مدیر وبلاگ امین گلی
مرتضی 114 لژیون2 آقا ابراهیم موحدی شنبه 19 بهمن 1398 01:09
آزاد مردیتان مبارک کمک راهنمای محترم آقا بهزاد آرزوی بهترینها رو واستون دارم در کنار خانوده و شاگردانه محترم تان
محمودلژیون ۴ شنبه 19 بهمن 1398 00:38
خیرمقدم خدمت اقاکامران تبریک میگم خدمت اقا بهزاد
احسان101 جمعه 18 بهمن 1398 23:43
سلام ودرودخدمت هرسه عزیزدرجایگاه خوشامدمیگم به آقاکامران تبریک به آقابهزادوخانواده گرامیشان بابت جشن آزادمریشان بهترینهارابرای شماآرزومندهستم
خداقوت خدمت تمامی خدمت گذاران شعبه
حمید لژیون۶ جمعه 18 بهمن 1398 19:35
خداقوت خدمت دیدبان عزیز آقا کامران و تبریک فراوان خدمت راهنمای عزیزم آقا بهزاد
همسفر نسرین لژیون یکم جمعه 18 بهمن 1398 19:31
خیر مقدم میگم خدمت دیده بان محترم آقا کامران خیلی از صحبت هاتون استفاده کردم ودستور جلسه به خوبی برایم باز شد ،خداقوت وتشکر
وخدا قوت خدمت همه ی اعضای کنگره موفق وموید باشید
مسافر عباس فاتح پور لژیون آقانادر جمعه 18 بهمن 1398 19:17
سلام وخداقوت خدمت همه عزیزان وخیرمقدم خدمت اقا کامران وآقای امینی وتبریک به کمک راهنمای گرامی اقابهزاد
شقایق لژیون ششم جمعه 18 بهمن 1398 17:25
سلام خداقوت به هرسه جایگاه
ازاد مردی اقابهزادمجدد تبریک میگم تبریک میگم به همسفرشون خانم مرضیه عزیزم خیلی دوست داشتم در جمعتوون حضور داشته باشم ولی نشد انشاا که هرجاکه هسید موفق سربلند باشید بهترین ها رو برایتان ارزو مندم خانم مرضیه عزیزم وخداقوت مدیرسایت اقاابــــــــراهیم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic