مشارکت مکتوب همسفران لژیون چهارم
شنبه 26 بهمن 1398 ساعت 21:52 | نوشته ‌شده به دست همسفر مهتاب L4 | ( نظرات )

شادی حقیقی در این نیست که مثل ستاره ها بدرخشیم و دیگران ما را تحسین کنند ، بلکه شادی در این است که به انسان ها کمک کنیم تا آنها مانند ستاره بدرخشند .

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...
سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر:

یک رهجو باید تمام دستورات و فرامین راهنما را بدونه چون وچرا بپذیرد و به همان صورت در زندگی به عمل برساند .چرا که راهنما تمام مسیر ها را که یک  رهجو در ابتدای آن است پیموده و  نتیجه گرفته است و اینکه راهنما تنها قصد کمک نمودن به رهجو برای انتخاب بهترین راه رسیدن به آرامش را دارند و نه چیز دیگری و راهنما نیز در نظر داشته باشد که انسان تا پایان عمر نیاز به آموزش و تعلیم بیش تر دارد و اینکه در یک لژیون رهجو و راهنما مکمل یکدیگر هستند و به آموزش و خدمت خود هرچه پویا تر ادامه دهند.

سلام دوستان مرضیه هستم یک همسفر :
در مورد وظایف رهجو ابتدا باید بگویم که رهجو هم به مسافر و هم به همسفر اطلاق می شود و اما وظایف رهجو، در ابتدا ورود به کنگره وظایف رهجو شروع می شود. ابتدا باید هدف داشته باشد ودر سه جلسه ای که به عنوان تازه وارد است کنگره را براندازی می کند و ببیند اصلا می تواند به کنگره بیاید یا نه ،در مرحله بعد راهنما انتخاب می کند که دراین مورد باید به راهنما و آموزش های  کنگره ایمان و اعتماد داشته باشد درطول سفر خود نیز وظایفی دارد که شامل نظم و انظبات ،اعتقاد به درمان دارو oTداشته باشد .و رهجور در هفته حتما یک سی دی را کامل را باید  بنویسد و گوش کند وبه حرمت و قوانین کنگره احترام بگذارد ودر کنگره خدمت کند تا به حال خوش برسد.یک رهجو با آموزش های کنگره و فرمانبرداری از رهنما به خودش کمک کند تا به نتیجه درست برسد.
 
سلام دوستان صدیقه هستم یک همسفر :
همانطور که از اسم رهجو پیداست ،رهجو یعنی جوینده راه یعنی پیدا کردن راه درست تا بتواند خودش را از ظلمت و تاریکی به باغ نور و نشاط برساند و کلید این باغ هم آموزش های کنگره و راهنما است .یک رهجو وقتی به کنگره می آید باید تمام سمت ،منیت ... را پشت در کنگره بگذارد و وارد شود و هرچه را که راهنما به او می گوید چشم بگوید وبه راهنما احترام بگذارد. وقتی راهنما وارد لژیون می شود از جایش بلند شود و زمانی که می خواهد  مشارکت کند دست بگیرد و تا زمانی که راهنما به او اجازه نداده است صحبت نکندوخوب به آموزشها توجه کند .وظایف راهنما هم‌این است که به رهجو احترام بگذارد و با او به خوبی رفتار کند و  برای درمان از آموزش های کنگره استفاده کند .

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر: 
راهنما شمع فروزانی است که باید گرما و نور تابش کند که اگر نباشد رهجو ها از سرما و تاریکی خود را فراموش می کنند و برای خروج از این تاریکی تلاشی نمی کنند .راهنما مصرانه می کوشد تا آموزش بگیرد وبا عشق و محبت به رهجوهایش آموزش بدهد و آنها را در مسیر عشق ومحبت با خویش همراه کند .اما رهجو باید بکوشد تااین آموزش ها را به بهترین نحو از راهنما دریافت کند و شاید کوچکترین کاری که من می توانم به عنوان یک رهجو انجام بدهم  عمل به دستورات راهنما و اطاعت بی چون وچرا از ایشان است و هیچ گاه در حاشیه نباشیم و طبق قوانین و حرمت کنگره حرکت کنیم .

سلام دوستان سیما هستم یک همسفر :
راهنما کسی است که راه رانشان می دهد و رهجو هم جوینده راه است .راهنما با آموزشهای کنگره آشنا یی دارد و آموزش دیده است و این آموزش هارا مجانی و بدونه هیچ چشم داشتی وبا عشق ومحبت در اختیار رهجو قرار می دهد.راهنما وظیفه دارد آموزش کتاب های کنگره و جزو ها وسی دی ها و قوانین و حرمت کنگره را در لژیون برای رهجو ها توضیح بدهد ورهجوهارا تشویق به مشارکت و خدمت کند .راهنما به عنوان یک الگو است پس باید با لباس مرتب و منظم قبل از شروع جلسه در شعبه حضور داشته باشد و طبق حرمت کنگره ۶۰ به هیچ عنوان رابطه پولی و کاری و رفت وآمد خانواده گی نداشته باشد وبه همه رهجو ها عشق یکنواخت و بلا عوض دارد .وظایف رهجو، باید سرموقع در جلسات حضور داشته باشد خدمت بگیرد زیرابا خدمت کردن در کنگره می تواند انرژی دریافت کند،یک رهجو باید هر چه را که دارد چه تحصیلات حتی  هر سمتی را که دارد پشت در کنگره بگذارد و وارد کنگره  شود. یکی دیگر از وظایف رهجو احترام گذاشتن به راهنمایان، ایجنت و اسیستانت، مرزبانان و سایر خدمت گزاران کنگره است . موضوع بعد اینکه رهجو باید در جلسات سکوت کند به حرمت و قوانین کنگره احترام بگذارد و از آن سرپیچی نکند.باید گوش به فرمان راهنما باشد و خواسته ای قوی برای درمان و رسیدن به صلح و آرامش داشته باشد.

با احترام اعضاء لژیون چهارم
ارسال: همسفر مهتاب از لژیون چهارم
تنظیم : همسفر لیلا ن
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت های مکتوب،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه 8 دوشنبه 28 بهمن 1398 08:57
باسلام وخداقوت خدمت رهجوهای لژیون 4مخصوصا کمک راهنمای محترمشان خانم بتول عزیز
بسیارعالی
همسفر فاطمه 8 دوشنبه 28 بهمن 1398 08:57
باسلام وخداقوت خدمت رهجوهای لژیون 4مخصوصا کمک راهنمای محترمشان خانم بتول عزیز
بسیارعالی
همسفر مهتاب لژیون چهارم یکشنبه 27 بهمن 1398 18:45
سلام و خدا قوت به خانم لیلای عزیز مدیر سایت و از بچهای لژیون چهارم هم تشکر میکنم
همسفر لیلا ن یکشنبه 27 بهمن 1398 13:52
از همه دوستان عزیزم در لژیون چهارم ممنون بسیار عالی بود استفاده کردم.
حمید رضا م لژیون 4 یکشنبه 27 بهمن 1398 06:54
پاینده باشید ومستدام،بسیار زیبا و جامع و متین
حسن کدخدایی شنبه 26 بهمن 1398 22:00
خدا قوت به لژیون ۴ همسفر ان محترم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic