گزارش از لژیون های ویلیام وایت و مشارکت راهنمایان گرامی
دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 19:27 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجید 5 | ( نظرات )
درمان اعتیاد با درمان سیگار کامل میشود
سلام دوستان مهدی هستم  مسافر  نیکوتین :

اولین چیزی که راهنما به رهجو آموزش میدهد ادب و نزاکت و آداب معاشرت ،که ما چجور صحبت کنیم ،به هم دیگر احترام بگزاریم دروغ نگوییم وغیبت نکنیم.به دیگر ان ،به مرزبانان،به راهنمایان کاملا باید احترام بگزاریم.مرزبان اگر به شما گفت از اینجا بلند شو حتی اگر جایت درست بود باید چشم بگویی و بلند شوی این چشم گفتن به ما در کنگره ۶۰از کجا شروع شد و یادگرفتیم ؟از نظام ارتش و کنگره ۶۰هم اصلا چرا ندارد.امروز میگوید باید بیایید اینجا فردا میگوید نباید بیایید باید بگوییم چشم.نه اینکه بگوییم چرا بیاییم یا چرا نیاییم؟

نکته دیگر که رهجو در کنگره ۶۰باید باشد بازیگر بودن هست ما سابق یک دستور جلسه داشتیم به عنوان بازیگر باشیم یا تماشاچی یعنی اینکه ما خودمان را وسط معرکه بیاندازیم به اصطلاح از چیزهایی که در کنگره هست استفاده کنیم .وقت مشارکت کسی که مشارکت میکند بیشتر لذت میبرد یا کسی که گوش میکند ؟قطعا کسی که مشارکت میکند بخاطر اینکه دارد مشارکت میکند حواسش شش دنگ به جلسه هست .

یک رهجو باید در جشن های کنگره ۶۰،در همایشهای کنگره ۶۰شرکت کند ،همایش درخت کاری ،الان یک یا دوهفته دیگر درختکاری داریم که باید هر کسی که رها میشود سالی یک درخت به نشان رهاییش بکارد .
یک قضیه خیلی خیلی مهم که رهجو باید یاد بگیرد و جزءوظایفش هست سپاسگزاری و قدردانی هست ،این جشنها که ما داریم خود یک نمایش است مثلا من خودم یک آدم سپاسگزاری هستم یا نه‌؟یک پاکت پول خودش یک نشانه هست این نیست که بگویی چقدر داری .

ما باید قدر دانی را از درخت یاد بگیریم مثلا درخت نخل آب شور را دریافت میکند ، در بدترین خاک و آب وهوا بهترین خرما را میدهد یک درخت معمولی هم همینطور مثلا درخت سیب ،یک دانه سیب را میکارند کمی کود و آب به آن میدهند و چندین برابر آن مواد میوه به این خوشمزگی میدهد.

در سیدی عشق و ایمان آقای مهندس خیلی زیبا میگویند اگر عشق بین ما انسانها نباشدبجایش نفرت و کینه می آید.ما در کنگره ۶۰یاد میگریم که به عنوان یک انسان موجودی تنها نیستیم موجودی هستیم که نیازمون در دل دیگران هست.و موجودی هستیم که هر چه بیشتر قدردانی میکنیم بیشتر به ما بخشیده میشود.

خداوند بخشنده و مهربان است یعنی چه‌؟یعنی چیزی که در راهنما هست راهنما مثل یک خورشید به رهجوهایش میتابد تابش خودش را انجام میدهد و این بستگی به وجود خود رهجو دارد که چقدر  از این تابش را بگیرد و چقدرش را عمل کند.
یکسری نباید ها هم برای رهجو در کنگره هست که در حرمت کنگره ۶۰آمده مثل نداشتن رفت و آمد بین رهجوها ، نداشتن رابطه کاری با راهنما ،رابطه مالی ، رابطه سفر رفتن.

سلام دوستان نادر هستم  مسافر نیکوتین :

حس بستگی به سطح انرژی شما دارد یعنی اگر شما وقتی که پول داری خیلی سر حالی ودلت می‌خواهد همه کاری انجام بدهی و خیلی شادابی در واقع این پول برای شما معادل انرژی هست.مثلا انرژی داری خرید کنی، مسافرت بروی به خاطر اینکه حسش هست. ولی وقتی شما بی پول باشید مغازه میبینید رد میشوید،میخواهید بنزین بزنید نگاهی به آمپر میاندازید اگر تا مقصد میرود میگویید فعلا که ندارم. در واقع اصلا حال خوبی ندارید چون شما اصلا حس خوبی نداری.

در جسم شما در زمان سوءمصرف یک اتفاق خاص میافتد شما با مصرف مواد مخدر حس را آلوده میکنیدو آبی هم که آلوده شده باشدقابل شرب و خوردن نیست،نمیتوانید از این انرژی برداشت کنید چون اگر میخواهی یک کار مثبت انجام بدهی به یک انرژی خوب نیاز دارید.آدمی که دزدی میکند نمیرود با پول دزدی مسجد بسازد چون اصلا به او اجازه داده نمیشود حتی این پول  برای خرج کردن در خانه و برای زن و بچه هم با اکراه هست چون انرژی خوبی جمع نشده پس خرج کارهای خوب هم نمیشود و این حس سطح انرژی اش پایین است.در واقع انرژی که از نوع منفی باشدکار منفی را میطلبد وانرژی که از نوع مثبت باشد کار مثبت را ،

در بسته بودن حس این را میخواهد به ما بگوید که این حس شما بستگی به سطح انرژی  دارد که از چه راهی کسب کرده ای ،اگر از راه حلال است خیلی با دلچسب خرجش میکنی و برای کنگره هم می‌آوریم، ولی بعضیها ابتدای کار می‌آیندممکن است تاوسطهای کار هم پولی داخل سبد نمی اندازند و این دلیل دارد که نمی اندازنددر واقع به آنها اجازه داده نمیشودکه پول داخل سبدبیاندازند چون پول ممکن است پول جالبی نباشد.واین یک فرایندی هست که نیاز به زمان دارد که حس و انرژی پاک بشود.

پس ما اگر بخواهیم سطح انرژیمان خوب باشد نیاز داریم به تزکیه وپالایش ،نیاز به لژیون ویلیام وایت داریم .
اگر بخواهیم روی درخت بگوییم ریشه هر انسانی میشود جهان بینی وقتی بینش انسان یواش یواش تغییر کرد این ریشه ای که اول نداشته هرچه یاد میگیرد این ریشه گسترش پیدا میکند و جهان بینی قوی میشود.

اگر ما انقدر روی جهان بینی تکیه داریم و میگوییم جلسات ویلیام وایت در مورد جهان بینی باشد و بینش جهان بینی کار میکنیم بخاطر این هست که برای درمان سیگار شما نیاز به یک بینش خالی دارید،اگر تغییر بینش در شما انجام نگیرد امکان ندارد موفق شوید.
سلام دوستان سعید محسن هستم  مسافر نیکوتین :

خدا را شکر می کنم که یکبار دیگر مورد رحمت خداوند قرار گرفتم و در کنگره 60 حضور دارم ، دستور جلسه این هفته وظایف راهنما و رهجوست ، راهنما یک سری آموزش هایی را می گیرد و در یک سری امتحانات شرکت می کند و به قول معروف از یک سری فیلترها عبور می کند تا به جایگاه کمک راهنمایی برسد و بعد از کسب این جایگاه وظیفه دارد که چهار سال به صورت متداول و مستدام رأس یک ساعت مشخصی در جلسات حضور داشته باشد و اجازه غیبت ندارد ، مرخصی هم ندارد ، تعطیلاتش هم همان تعطیلات عید نوروز و یک هفته تابستان است .

راهنما کسی است که این راه درمان را رفته و مزه رهایی را چشیده و می خواهد این مزه رهایی را به دیگران هم بدهد و به همین دلیل مسیر حرکت را به افراد نشان می دهد مثل راهنمای کوهنوردی که مسیر صعود به قله را به کوهنوردان دیگر نشان می دهد تا افراد بتوانند به قله برسند و افراد هم باید حرفش را گوش کنند تا موفق شوند .
در کل راهنما ، راه و مسیر را به رهجو نشان می دهد ولی در نهایت اختیار با خود رهجوست که چقدر خواسته داشته باشد و فرمانبرداری کند تا به حال خوش برسد .

رهجو هم وظیفه دارد به قول آقا امین در سی دی مثلث شخصیت در طول این مسیر سرش را با سر راهنما عوض کند و مسیر و راهی که راهنما رفته را دنبال کند تا به رهایی برسد ، من خودم راهی که راهنمایم رفته بود و به من نیز نشانش داد را پیمودم و به رهایی رسیدم و درمان شدم امیدوارم شما نیز رهجوی راهی باشید که راهنما نشانتان می دهد تا توانسته باشید وظایفی که یک رهجو دارد را به درستی به انجام برسانید .
عکس و آپلود : مسافر مجید

نویسندگان : مسافر عباس لژیون سوم  و  مشافر امرالله لژیون پنجم


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش لژیون های ویلیام وایت (درمان سیگار)،

برچسب‌ها: کنگره 60، ترک سیگار،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه8 شنبه 3 اسفند 1398 08:04
سلام وخداقوت خدمت همه خدمتگزاران
ازمطالب آموزنده شما بزرگواران بهره بردم
با آرزوی سلامتی و کامیابی
شنبه 3 اسفند 1398 08:03
سلام وخداقوت خدمت همه خدمتگزاران
ازمطالب آموزنده شما بزرگواران بهره بردم
با آرزوی سلامتی و کامیابی
مجتبی لژیون ۵ سه شنبه 29 بهمن 1398 14:42
سلام و خدا قوت به تمام زحمتکشان کنگره
بخصوص بچه های سایت
مسافر ابراهیم L7 سه شنبه 29 بهمن 1398 13:44
سلام و خدا قوت
تشکر از راهنمایان عزیز
تشکر ویژه از اقا امرالله و عباس اقا و اقا مجید مرسی
مسافر عباس فاتح پور لژیون آقانادر سه شنبه 29 بهمن 1398 06:45
سلام وخداقوت خدمت راهنمایان لژیونهای وایت

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات