گزارش از لژیون های ویلیام وایت و مشارکت راهنمایان گرامی
سه شنبه 6 اسفند 1398 ساعت 08:23 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجید 5 | ( نظرات )
درمان اعتیاد با درمان سیگار کامل میشود

سلام دوستان مهدی هستم مسافر نیکوتین  :

ما خیلی خسارتها به طبیعت زدیم ،همین سیگاری که میکشیم،موادی که مصرف میکردیم ،یک جایی آتشی روشن میکردیم و خیلی خسارت های دیگر.
یک فیلتر سیگاری که ما در طبیعت رها میکنیم تا چندین سال شعاع یک متری را آلوده میکند و برای جبران این خسارت ها باید درخت بکاریم .
ما چه در تخریب انسانها چه در بحث تخریب محیط زیست‌ مثلا من یک چیزی از کسی دزدیده ام ،‌بعضی انژیوها میگویند برو و این شخص را پیدا کن و حلالیت بطلب یا پولش را برگردان ولی در کنگره ما این کار را انجام نمی دهیم و ما بجای خسارتی که به این شخص زدیم خدمت میکنیم به سایر انسانها.ویا خسارتی که به طبیعت زدیم نمی آییم همه فیلتر سیگارها را پیدا کنیم و جمع آوری کنیم ،بلکه می‌آییم به جای آن درخت می‌ کاریم.

حال زمین خراب است ،حال زمین دقیقا مثل مصرف کنندگان مواد مخدر هست ،مصرف کننده مواد مخدر با مصرف کردن هاله انرژی اطراف خودش راسوراخ میکندودر کره زمین هم دقیقا همین اتفاق میافتد و آن هاله ای که از زمین محافظت میکند توسط ما با مصرف مواد و تولید بیش از حد آلودگی سوراخ شده و هیچ راهی هم ندارد بجز درختکاری.
ما اول باید راه درست را پیدا کنیم تا بتوانیم خسارت های مان را کنار بگزاریم مثلا برای درمان سیگار شما اول راه را پیدا میکنید و بعد سیگار را کنار میگزارید ومصرف  آدامس را شروع میکنید.درختکاری هم همینطور ،خیلی چیزها در این درختکاری هست ،در وادی دوازدهم یک بخشی هست که میگوید یک مسیری داریم به نام مسیر تکامل ‌(تغییر ،تبدیل،ترخیص)یعنی انسان باید تغییرات را درون خود ایجاد بکندبعد تبدیل شود.من نمیتوانم در لحظه بیست نخ سیگار میکشم نمیتوانم در لحظه تبدیل شوم به یک انسان سالم و زمان میخواهد.

ما همیشه داریم از طبیعت درس میگیریم ،یک بزری که کاشته میشود،آبیاری میشود و چند سال رسیدگی میشود تا بتوان از آن بهره برد،یک درخت گردو حدود ده سال طول میکشد تا بار بدهد و ما باید در همه امور زندگیمان از طبیعت درس بگیریم.
ما میرویم در بیابان درخت میکاریم و به آن رسیدگی میکنیم ودرخت کاشتن مهم نیست درخت داشتن مهم است.برای همین سیگار ،روی پروژه سیگار رفتن هیچ کار ندارد و نگه داشتن آن مهم است .ما اول باید جایگاهمان را حفظ کنیم بعد آن را ارتقا دهیم .


انسان دائما میتواند صور پنهان خود را گسترش دهد ، در هستی هم الهامات و دانش به کسی میرسد که صور پنهان بزرگی داشته باشد مثلا ابرها وقتی میروند در کوه گیر میکنند و باران خود را میریزند و کوه با جاذبه ای که دارد ابرها را به خود جذب میکند.علم و دانش هم در جامعه ما همینطور هست یک جای بزرگی را میخواهد که خود را به آن جذب کند.اگر ما بتوانیم خودمان را از نظردانش ،از نظر ثروت  گسترش دهیم،ثروت را به کسی میدهند که ظرفیت درونش بزرگ باشد.ما با درختکاری به طبیعت کمک میکنیم و خودمان سود میکنیم و طبیعتی هست که خودمان داریم از آن استفاده میکنیم.

درس دیگری که ما از طبیعت و درخت میگیریم و خیلی قشنگ هست قناعت است .قناعت یعنی از کمترین امکانات بیشترین استفاده را ببریم،مثلا درخت نخل بدترین خاک شور ،آب شور و بدترین آب و هوا بهترین میوه را به ما میدهد و خرما کاملترین هست و شما میتوانید تنها با خرما زندگی کنید.ما در زندگیمان شرایط به تنگنا میرسد و ورودیمان کم میشود و ما باید بتوانیم با ورودی کمی که داریم بیشترین استفاده را بکنیم .

کنگره ۶۰دارد راه درست را به ما نشان میدهد و من باید اینها را باز پس بدهم.در وادی یازدهم زیبا میگوید که کسانی که دائم در حال بازپرداخت بدهی های خویش هستند.حداقل بدهی زکاتشان ،همیشه در شور و شعف و شادی هستند و کسانی که همه چیز دریافت میدارند و در عوض پرداختی ندارند مثل کویر میمانند .کویر یا شوره زار را هرچه آب بدهی میکشد درون خودش و هیچ چیزی پس نمیدهد.در آخر اگر میخواهیم به حال خوش برسیم باید همیشه در حال خدمت به خلق باشیم.


سلام دوستان سعید محسن هستم مسافر نیکوتین :

خدا را شکر میکنیم که یک بار دیگر در کنگره ۶۰حضور داریم و لطف خداوند شامل حالمون شد تا بتوانیم به خودمان خدمت کنیم.دستور جلسه ای که این هفته داریم درختکاری هست ،سالهای پیش اینجور بود که می نوشتند  وادی دوازدهم و جلوی آن درون پرانتز مینوشتن درختکاری و موضوع دستور جلسه درختکاری برمیگردد به وادی دوازدهم.دوتا از وادی ها هست که یک مراسمی دارد یکی وادی هشتم هست که مراسم پیمان دارد و مراحلش نوشته شده و بعد از رهایی انجام میگیرد که پیمانی هست که ما روز الست بسته بودیم و دوباره آن را تجدید میکنیم.

یک باز پرداختی که ما داریم در وادی دوازده میگوید به ازای هر سال رهایی یک درخت بکارید و این درخت را نشان کنیدوآبیاری و مواظبت کنید تا جایی که درخت بتواند بزرگ شود و آبیاری به آن صورت دیگر نیاز نداشته باشد یا جایی بکارید که آبیاری شود.علت اینکه میگویند درختکاری کنید چی هست؟ما یک باز پرداختی نسبت به طبیعت داریم،شما هر یک ته سیگاری که می اندازید تا یک متر مربع هیچ گیاهی رشد نمیکند ،درخت هم که رشد میکند کج در می‌آید.این طبیعتی هست که من و شما با مصرف سیگار به آن آسیب وارد کرده ایم.ما یک جبران خسارت داریم این جبران خسارت به این صورت است که باید ما عمل کنیم،قضیه اینطور نیست که ما با دعا و تسبیح سجاده جبران خسارت کنیم.ما میگوییم اینها را کنار بگزار و بیا عمل کن ‌(بیا یک درخت بکار،دست یک انسانی را بگیر و از اعتیاد بیرون بکش،بیا در جهت خدمت به انسان ها یک کمکی بکن و این خدمت به خلق یکی از مواردش همین کاشتن درخت هست.در یکی از سی دی ها استاد امین گفتند که در سازمان جهانی دنبال یک دستگاهی هستند که اکسیژن بالایی تولید کند و آقای امین گفتند وقتی ما این همه درخت را داریم که طبیعی دارد این کار را برای ما انجام میدهد ما داریم دنبال یک دستگاهی میگردیم که جایگزین آن شود.

انسانها همیشه تخریب ایجاد میکنند در این کره خاکی. و یکی از علت هایی که رشد انسانها رو به منفی هست علتش این هست که دارند رو به تخریب پیش میروند و به جای اینکه سازندگی ایجاد کنند دارند تخریب ایجاد میکنند.
درخت کاشتن اکسیژن تولید میکند ،سایه ایجاد میکند.قدیمی ها درخت میکاشتند و مردم که میخاستندبیایند تفریح از آن استفاده کنند و مهمان نواز بودند ولی الان نه،الان نمونه اش را داریم که این بیماری که آمده داریم میبینیم یک ماسک را میدهند هجده هزار تومان ،این یعنی وجدان و از انسان های که در این کشور دارند زندگی میکنند درصد کمی این وجدان را دارند و این خیلی بد هست و از مریضی یک انسان دارد سوءاستفاده میکند تا درآمد بیشتری کسب کند.

در سی دی فرمانروایان زمان آقای مهندس میگوید یکی از کارهای انسان حفظ زندگی و سازندگی هست،چقدر در زندگی سازندگی ایجاد کرده ای دست چنتا انسان را گرفته ای ؟فقط رفتی نماز خواندی ؟ این یعنی صراط مستقیم؟صراط مستقیم این هست که من درخت بکارم ، صرات مستقیم یعنی من بیایم سیستمی که دارد به من کمک میکند خدمت کنم تا دست یکسری دیگر از انسان ها گرفته شود.

ما چند سالی هست که به اردوی درختکاری میرویم و درخت یا قلمه می‌کاریم و اکثرا درختچه های بیابانی می‌کاریم که از باد و طوفان جلوگیری میکند و نمیگزارد گرد و خاک بیاید و این بازپرداختمان را به هستی و طبیعت پرداخت کنیم.در وادی دوازده میگوید در آخر امر امر اول اجرا میشود.من وقتی به کنگره میآیم تصمیم میگیرم سیگار را درمان کنم و سفر ایکس را انجام بدهم ودر آخر امر برداشت میکنم.شما داری در سفر اول سفر ایکس و وایت را انجام میدهی و باید مواظبت کنی از سفرت ،اگر بخواهی همینطور بیایی و بری هیچ فایده ای ندارد.باید به گونه ای باشید که همه تغییرات را در شما ببینند و لذت ببرند .
پس در آخر امر امر اول اجرا میشود.


نویسنده : مسافر امر الله لژیون پنجم

عکس و آپلود : مسافر مجید


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش لژیون های ویلیام وایت (درمان سیگار)،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مجتبی لژیون ۵ چهارشنبه 7 اسفند 1398 16:32
سلام و خدا قوت خدمت تمام زحمتکشان در کنگره ۶۰
همسفرفتانه چهارشنبه 7 اسفند 1398 00:51
خداقوت خدمت تمام کمک راهنمایان محترم و تشکراز اقامهدی واقاسعیدمحسن بابت مطالب عالی که بیان کردید.خداقوت خدمت اعضای سایت
حمید رضا م لژیون 4 سه شنبه 6 اسفند 1398 13:16
خدا قوت به همه عزیزان خصوصا عزیزان خدمتگزار سایت
همسفر لیلا ن سه شنبه 6 اسفند 1398 10:21
از اقا مهدی و اقا سعید محسن سپاسگزارم
همچنین دیگر کمک راهنمایان محترم لژیون نکوتین
از اقا امرالله کمال تشکر را دارم بابت نوشتن این مطالب آموزنده
از عکاس محترم اقا مجید هم ممنونم
خدا قوت به مسافرانی که در بخش سایت خدمت می کنند
از همه شما سپاسگزارم
همسفر زهرا سه شنبه 6 اسفند 1398 09:44
خدا قوت کمک راهنمایان محترم ویلیام و تشکر از آقا مهدی و آقای سعید محسن بسیار عالی بیان کردین از صحبتهای شما آموزش گرفتم
خدا قوت به آقا امراله و آقا مجید
مسافر عباس فاتح پور لژیون آقانادر سه شنبه 6 اسفند 1398 09:35
سلام وخداقوت خدمت همه راهنمایان لژیونهای ویلیان وایت ودیگرعزیزان
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic