در باب دستور جلسه هفتگی وادی هفتم و تآثیر آن روی من
یکشنبه 18 اسفند 1398 ساعت 09:31 | نوشته ‌شده به دست همسفر ریحانه L7 | ( نظرات )

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....
سلام دوستان اکرم هستم یک همسفر
در وادی هفتم آموختم  که رمز وراز کشف حقیقت در دو چیز است: یکی یافتن راه ودیگری آن چه برداشت می نماییم.  این وادی در ساده ترین وپیچیده ترین مسائل زندگی به ما کمک می کند البته به شرطی که اول خوب تفکر کنیم که ما در وادی های اول تاچهارم آموختیم که بیشتر تفکر راسر لوحه کارهایمان  قرار دهیم ، بعد در وادی پنجم آموختیم که تفکرهای خود را به انجام برسانیم  و در وادی ششم فهمیدم که عقلم باید درتمام این مراحل فرمانروایی کل کارها رابه عهده بگیرد، بعد با تفکرهایی که انجام دادم وعقلم هم راهنماییم کرد راه راپیدا کردم  وپیش رفتم تا به حقیقت رسیدم.
 دوستان یافتن  راه درست را من در زندگی خودم دیدم که چه کمکی به من کرد چند سالی بودکه هر دفعه ای همین طور که نشسته بودم  تپش قلب شدیدی می گرفتم  بعد هم قلبم با صدایی که خودم هم می ترسیدم  می ایستاد هر دکتری هم که می رفتم چند تا قرص می دادند ولی فایده ای نداشت وباز دوباره همین طور می شدم تا اینکه یک دکتر  به من گفت باید پیش متخصص آریتمی قلب بروم وقتی که رفتم او با آزمایشاتی که انجام داد گفت: بایدبیمارستان بستری شوی؛ وقتی بستری شدم عملی روی من انجام دادند که منجر شد ضربان قلبم کم شود بعد برایم باتری گذاشتند واز آن روز تا حالا که ده سال است  من شکر خدا خوب هستم.
 دوستان اگر راهش را پیدا نکرده بودم همان تپش ها باعث ایست قلبم می شد وحالا می فهمم که همان طور که در وادی هفتم آموختم یافتن راه درست باعث حل مشکلم شده است.

سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر
 به نظرمن انتهای تمام راه ها مشخص است زیرا خداوند ازطریق فرستادگانش مسیردرست رامشخص کرده است.انسانهایی که درپیداکردن راه راست تلاش می کنند ،خداوند هم آنها رایاری می کند وآنها رابه سمت روشنایی می بردواگر مخلص وباتقواباشند مواظب آنهاست تاازمسیر خارج نشوند. مانند کسی که برای روزی خانواده اش زحمت می کشدوحلال رااز حرام جدامی کند، خداوندهم برکت این روزی را زیاد می کند.
خداوند مثال های زیادی در قرآن آورده است .ازانسان های خردمند که یادشان همیشه جاودان است وانسان های بی خردی که فراموش شده اند.این هاهمه باید برای ماپند آموزباشد ودرس عبرت ، که رستگاری درهر بعد اززندگی رابه همراه دارد. با بیهوده سخن گفتن کسی تابه حال راهی به جایی نبرده است،وجزخاری وخفت برای اوبه همراه نداشته است.امیدوارم انسان های مخلصی برای خداباشیم.

سلام دوستان پروین هستم یک همسفر
دروادی هفتم می گوید مهم ترین مساله این است که انسان راهش را درست انتخاب کند واینها همه کاری است که عقل بایدانجام بدهد.
مادرمرحله ای قرارداریم که عقل بایستی بانیروی خودبعضی ازمجهولات راکشف کندتا راه درست را به مانشان بدهد. پس دراین وادی بحث را روی پیداکردن راه ادامه می دهیم وخیلی ازما به دلیل اینکه راه را در زندگی مان درست انتخاب نکرده ایم و خیلی جاها راه را اشتباه رفته ایم  زندگی مان متلاشی شد؛  یک راه ما را به مرغزار می برد یک راه ما را به مسلخ میکشد. مثل یک دوست که وقتی با او دوست می شویم زندگی مارابه نابودی وتباهی میکشد گاهی باکسی دوست می شویم که مارا به پیروزی وخوشبختی می کشد، پس ماباید راه ومسیرکه انتخاب کردیم بدانیم که چقدربرای ما نقش سازنده ای داشته است.
مثل مسافرمن می گوید: من کنگره نمی آیم چون وقتم گرفته می شود،  این سه ساعت که می خواهم بیایم کنگره کار می کنم، خودم یه جوری ترک می کنم وهنوز نتوانسته ترک کند، و نمی داند این سه ساعتی که کنگره نمی آید و سر کار می رود باید شب پول موادش رابپردازد و هنوز نتوانسته راه درمان را پیدا کند ویک سری از دوستان هستند درمحل کار که اینگونه راهنماییش میکنند.

با تشکر اعضاء لژیون هفتم
تنظیم و ارسال: همسفر لیلا ن
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شقایق لژیون ششم یکشنبه 18 اسفند 1398 15:54
سلام خداقوت لژیون هفتم بابت مشارکت خیلی خوبشان خداقوت کلیه خدمتگزاران کنگره ۶۰
حمید رضا م لژیون ۴ یکشنبه 18 اسفند 1398 12:50
ممنون از زحمات اعضاء لژیون هفتم و همه زحمتکشان در قسمت وبلاگ،،واقعا خسته نباشید
همسفر سمیه الف لژیون هفتم یکشنبه 18 اسفند 1398 11:27
سلام وخداقوت خدمت خانم اشرف عزیزخسته نباشید وخسته نباشید خدمت اعضای سایت واعضای لژیون هفتم وتمام خدمتگزاران شعبه امین گلی موفق و موید باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic