مامی توانیم از ترس هایمان آموزش بگیریم ...
جمعه 1 فروردین 1399 ساعت 18:47 | نوشته ‌شده به دست مسافر حمید گلی | ( نظرات )
گزارش عملکرد لژیون 9 نمایندگی امین گلی  روزچهار شنبه تاریخ 28 اسفند 98 جلسه در فضای مجازی با دستور جلسه  (  سی دی ترس  و  رهایی مسافر حسین )  راس ساعت 17 آغاز به کار نمود .

لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید ...


سلام دوستان اشکان هستم یک مسافر:


خداراشکر می کنم یک باردیگر فرصت شد دورهم باشیم و باهم صحبت کنیم و از آگاهی و دانای همدیگر استفاده کنیم و یاد بگیریم،امیدوارم روز خوبی داشته باشید و سلامت و تندرس باشید. اول ازهمه رهایی حسین آقا راتبریک عرض می کنم ان شاء الله که دراین راه مستدام،پاینده و موفق باشید و اما موضوع بحث امروز سی دی ترس:

شاید چندین بار سی دی ترس را کار کرده باشیم ولی برای شرایطی که الان هست ترجیح دادم یک بار دیگر ترس را بررسی کنیم.البته همانطور که میدانید هر انسانی هیچی نیست به جز تفکر و اندیشه،  (برادر ما همه اندیشه ایم مابقی استخوان و ریشه ایم) ما با تفکر و اندیشه هایمان شناخته می شویم و با تفکر و اندیشه هایمان است، که می توانیم زندگی هایمان رابسازیم،برنامه هایمان را پیاده کنیم،آینده هایمان را بسازیم و جسم مان را کنترل کنیم و زندگی هایمان را به پیش ببریم.وادی اول هم باتفکر است،باتفکر ساختارها آغاز می‌شود، هر چیزی،هر سیستمی باتفکر شکل می گیرد و آغاز می‌شود و پیش می‌رود پس برای ما تفکر و اندیشه درست و مثبت مهم است و می تواند کمک مان کند تا موفق باشیم باید سعی کنیم تفکر درستی داشته باشیم و برای همین است که داریم سعی میکنم دانایی هایمان را بالا ببریم تا یاد بگیریم که چه کاری انجام بدهیم و چه کاری انجام ندهیم. پس باید برای موفق بودن، مواظب تفکرمان باشیم.

یکی از چیزهایی که اول باید درنظر بگیرید مسئله حفظ تفکرمان است و می دانیم که ترس چه هست، ترس چیزی است که تفکر را می خورد، ترس مستقیم به تفکر حمله می کند و آن را از ما می گیرد. وقتی ازیه انسان تفکرش را بگیرند هیچی ازش نمی ماند،چه یک جسم و چه یک ماده.الان بزرگترین مشکلی که مردم ماپیدا کردن مسئله ترس است  و ترس است که آسیب می زند به سیستم ایمنی ما و این ویروس میتونه به ما حمله بکند. اگربترسیم نیروهایمان را از دست می دهیم باید مواظب باشیم سعی و تلاشمان را بکنیم ولی نترسیم. ما یاد گرفته ایم همیشه هستیم و  می دانیم هیچ وقت از هم جدا نمی شویم و زندگی هایمان ادامه دارد پس برای چه بترسیم، و این مشکلی که الان هست همین نقطه ضعف ما را نشانه گرفته تا ما بترسیم و سیستم ایمنی مارا ضعیف کند و آسیب بخوریم و صلاح ما برای این مشکل مسئله نترسیدن ما است،بایدباخیال راحت زندگی کنیم ولی نترسیم.

مامی توانیم ازترس هایمان آموزش بگیریم ترس های ما درس های ما است و ما باید نیروهای خودمان را یکی یکی پیداکنیم و به دست بیاوریم شان و با قدرت مسیرمان را ادامه بدهیم. آقای مهندس فرمودند: باید یه دوره جدید آغاز بشود، دوره قبل از کرونا و دوره بعد از کرونا، پس ما میتوانیم قوی تر از این مسئله بیرون بیایم و قدرتمند حرکت کنیم و به پیروزی برسیم. اگر ما درست برخورد کنیم و درست زندگی کنیم و آموزش درست بگیریم خداراشکر همه ما یک نفر مثل آقای مهندس بزرگوار را روبرویمان داریم و می توانیم به جناب مهندس تکیه کنیم و ازشون الگو برداری کنیم و مسیرمان را برویم و اگرمشکلی بود آقای مهندس حتما به ما اطلاع میداد. پس نباید بترسم چون ترس ما را مختل می کند و زمین گیرمان می کند.ما قدرتمند هستیم که بتوانیم از این شرایط بهترین استفاده را ببریم و درس بگیریم و نیروهایمان ر به دست بیاوریم، نیروهایی که هر انسان در روز آغاز خلقت به او داده اند ولی دراثرشرک، در اثر اینکه فرمان های خد ارا پشت سر گذاشته و نقص فرمان کرده و شریک برای خداوند گرفته است، خداوند هم یکی یکی نیروهای ما را  از اختیارمان خارج کرده است و هر جایی که میترسیم نیرویی نداریم و آن جا باید نقطه ضعف های خودمان را پیدا کنیم، حل کنیم و پیدایشان  کنیم و این آموزش ما است. الان ما داریم خیلی چیزها را یاد می گیریم ازنظر بهداشت،از نظر سلامتی و از نظر رفت و آمد و ازنظر فکر حالا حتی این گروه های مجازی و فرصت های که می توانیم استفاده کنیم و آموزش های که می گیریم خیلی خوب است، می دانیم سخت است ولی باید خوش باشیم.

مردم خیلی ها می گویند ما جایی نداریم برای چی نداریم و برای چی یاد نداریم توی خانه با خانواده خوش باشیم ،برای چی بلد نیستم کنار همسر فرزندانمان لذت ببریم و برای چی اینقدر ازهم دور هستیم، که درخانه حوصله هایمان سر برود باید یاد بگیریم کنارهم بتوانیم زندگی کنیم، کنار هم خوش باشیم و بخندیم. چرا می گویند ما در خانه نمی توانیم بمانیم، خیلی ها می گویند ما روز دوم یا سوم عید دوست داریم برویم سرکار که درخانه نمانیم، همه ازخانه ها فراری هستند برای چی ازخانه خودمان فراری هستیم. باید دوست داشته باشیم و باید یاد بگیریم خانواده را دوست داشته باشیم و من خیلی ناراحت شدم وقتی حرف های بعضی ها را می شنیدم که می گفتن برای اینکه ازخانه بیایم بیرون و از دوم عید بیایم سرکاریعنی چی نمی توانیم درخانه بمانیم، پس بچه هامون چی و خانواده مان چی باید یاد بگیریم در خانه دوست شان داشته باشیم  از کنار هم بودن لذت ببریم و همدیگر را دوست  داشته باشیم.یاد بگیریم چیزهای که داریم سلامتی بیرون رفتن و به کنگره رفتن همدیگر را بغل کردن چقدر مهم و با ارزش است.  این ترس هایمان است که الان به مایاد می دهد که  چه چیزهایی با ارزشی داشته ایم و چه نیروهای مثل عشق و محبت و با هم بودن ، رفت و آمدن را قدرش را بدانیم و براش ارزش قائل باشیم تا همه را حفظ کنیم و توسعه اش بدهیم امیدوارم همه شما سلامت باشید و موفق.   

            
سلام دوستان محسن هستم مسافر:

من هم درابتدا رهایی حسین آقا را به خودش و خانواده محترمشان  تبریک عرض می‌کنم. معقوله ترس به نظر من  اینکه هر چیزی اندازه اش خوب است و باید حد تعادل اون حفظ بشود. همانطوری که ترس حس بدی است و انسان را به مرحله فلج شدن می کشاند در بعضی مواقع ضروری است و ما موقعی که می خواهیم ازخیابان گذر کنیم اگر اون حس ترس را نداشته باشیم شاید جان خودمان را از دست بدهیم ولی بعضی مواقع نترسیدن بیش از حد یه  جور حماقت محسوب می شود. اگر شخصی دریک  رشته ورزشی باشد و بخواهد با یک شخص حرفه ای کشتی بگیرد خودش را بیش از حد شجاع حساب بکند در آن مبارزه حتما اون شخصی که برنده می شود اون شخص حرفه ای است. پس همیشه باید عقل و منطق مان را به کاربگیریم ویک سری ازمهارت ها را درخودمان ایجاد کنیم که بتوانیم مواقعی که ترس می قالب بشویم.


حال من یک مثال میزنم: اگر ما بخواهیم دریک اداره برویم و کاری انجام بدهیم اگر ما با رئیس آن اداره آشنا بشویم خیلی ترس هایمان را نادیده می گیریم و ماترس نداریم، برای اینکه ما دستمان را در دست آن رئیس می گذاریم و اعتماد به نفس بالایی داریم. اگر ما بتوانیم در زندگی همیشه خودمان را به خداوند متصل کنیم، همیشه از خدا کمک و راهنمایی بگیریم و این ترس به مرور ازبین می رود.

سلام دوستان بهمن هستم یک مسافر :

در این سی دی موردی که اشاره می کند اینکه بعضی مواقع باعث می شود که نترسیم ولی در مواجع مجدد به اون کار اون ترس باز هم به سراغ مان می آید، پس بیاییم با تمرین درست و صحیح با اون ترس ها برخورد کنیم و خشم و ترس دو روی یک سکه هستند و مکمل همدیگر هستند اگر بخواهیم با این خشم و ترس یه جابر خورد کنیم شاید نتوانیم بطور صحیح  آن کار  را  انجام بدهیم ولی باید به مرور زمان لایه ها را برداریم و اون خشم و ترس را از میان برداریم تا بتوانیم به اون خلاقیت و استعدادهایمان را شکوفا کنیم. شجاع ترین انسانها کسانی هستند که با بیشترین ترس ها روبرو شده اند و توانسته اند به بهترین شکل ممکن از پس اون بر بیایند.

 
سلام دوستان روح الله هستم مسافر:
دو نوع ترس داریم ترس باز دارنده و ترس نگهدارنده، ترس نگهدارنده شاید الان خیلی به ما کمک کند چون باعث می‌شود که از ما محافظت کند و خیلی به کارما می آید وباعث حفظ ایمنی انسان می شود.نویسنده و عکس : مسافر مصطفی  لژیون نهم

با تشکر از راهنمای محترم لژیون نهم مسافر اشکان و اعضای لژیون نهم
و کلیه خدمت گزاران


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه مجازی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حمید رضا م لژیون ۴ شنبه 2 فروردین 1399 17:07
خدا قوت به آقا اشکان و اعضای لژیون نهم،بسیار زیبا و جامع بود و آموزش دهنده،ممنون از خدمتگذاران سایت که با تلاش خود ما را یاری میکنند
مسافر مصطفی لژیون نهم شنبه 2 فروردین 1399 15:11
سلام سال جدید را به همه مسافران و همسفران شعبه امین گلی تبریک عرض میکنم،انشاله بزودی بتونیم دور هم جمع بشیم،وخداقوت خدمت خدمتگزار خوب سایت آقا ابراهیم عزیز،و راهنمای عزیزم آقا اشکان وبرادران هم لژیونیم،
شقایق همسفر ابراهیم لژیون ششم شنبه 2 فروردین 1399 14:27
سلام خداقوت کمک راهنمای محترم اقا اشکان
خداقوت اعضای لژیون نهم
خداقوت نویسنده وعکاس
خداقوت کلیه خدمت گزاران شعبه امین گلی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic