مکاتبات حسین دژاکام و بیل
جمعه 5 اردیبهشت 1399 ساعت 16:00 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا ن | ( نظرات )

مهندس دژاکام: قوی‌ترین چیزی که می‌تواند کمک زیادی برای جلوگیری کرونا بنماید سرکه سیب طبیعی است.


به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

99/1/11

بیل عزیز

 من امیدوارم شما خوب باشید، من خوب هستم و هر روز سر کار حاضر می‌شوم تا برنامه‌های کاری را مرتب کنترل و برنامه‌ریزی کنم. همانطوریکه گفتید این پاندمی وحشت بسیاری را در کل جوامع به وجود آورده و قطعاً تلفات و خسارات زیادی را به وجود خواهد آورد و جان‌های زیای را بی‌جان خواهد کرد. ولی در کل ماجرا این پاندمی یک به‌جای خود محکم و کامل به‌تمامی انسان‌ها که در خواب غفلت فرو رفته بودند و در حال نابودی این سیاره بودند و با تمامی قدرت در حال کشتن کرده زمین بودند، خواهد داد و این پاندمی دقیقاً مثل یک رنسانس تغییرات و جابه‌جایی بزرگی را ایجاد خواهد کرد؛ و تاریخ بشر به دو نیمه قبل از کرونا و بعد از کرنا تقسیم خواهد کرد که کل قضیه به نفع حیات در زمین خواهد شد.

به اعتقاد من کره زمین و یا سیاره زمین صاحب دارد و ما خیال می‌کنیم بدون صاحب است و ما هر کاری دلمان خواست می‌توانیم انجام دهیم و در طول این چند سال آتش‌سوزی جنگل‌های بسیار، طوفان‌ها و سیل‌های بسیار، همه و همه هشداری هستند به ما انسان‌ها و من ایمان دارم که در کل حیات در کره زمین تجدید نظر خوبی خواهد شد و به‌زودی سلامتی در تمام نقاط زمین گسترش خواهد رفت و بیماری کرونا پس از آموزش لازم زمین را ترک خواهد کرد.

اما در کنگره 60 فقط افراد انگشت‌شماری گرفتار بیماری کرونا شده‌اند که چند نفری مربوط به سفر اولی‌ها بوده که تازه وارد کنگره شدند که هم اکنون خوب شده‌اند و چند نفری هم از همسفران خانم که آن‌ها هم در حال بهبودی می‌باشند و یک نفر از سفر دومی‌ها که 5 سال پاکی داشت و دو سال به کنگره نمی‌آمد که این فرد تا پای مرگ رفت و خوشبختانه برگشت و به سلامتی رسید.

بیل عزیز آمار مبتلا شدن به بیماری کرونا در کنگره 60 نسبت به مردم عادی و سایر گروه بسیار تا بسیار کم است. همانطوریکه قبلاً گفته بودم سیستم ایمنی مسافران کنگره 60 و حتی همسفران از وضعیت مناسبی برخوردار هستند و موضوع دیگری که توانست در حد بسیار تا بسیاری بالائی از مبتلا شدن به کرنا اعضای کنگره 60 جلوگیری کند، D.SAP  و یا همان سرکه سیب است، همانطوریکه می‌دانید و گفته بودم، سرکه سیب حاوی اسید استیک است و اسید استیک ضدویروس است و اگر در اینترنت جست‌وجو کنید به اهمیت سرکه سیب پی خواهید برد. به اعتقاد من فعلاً یکی از قوی‌ترین چیزی که می‌تواند کمک زیادی برای جلوگیری کرونا بنماید سرکه سیب طبیعی است که ما هر روز صبح قبل از صبحانه هر نفر حدود یک قاشق غذاخوری حدود 10 سی‌سی از آن را در یک لیوان آب معمولی، می‌خوریم و همین مقدار هم قبل از خواب و افرادی هم که گرفتار کرونا شده‌اند همین مقدار را هر 6 ساعت یک‌بارمصرف می‌کنند و کار دیگری که انجام می‌دهیم، البته برای افراد بیمار بخور D.SAP و یا سرکه سیب است که آن هم نصف استکان سرکه سیب را در نیم لیتر آب جوش می‌ریزیم و خود را بخور می‌دهیم و همانطوریکه می‌دانید ویروس کرونا در داخل بینی و سینوس‌ها و گلو و ریه لانه می‌کند که در این شرایط بخور سرکه سیب و یا همان اسید استیک ویروس را نابود می‌کند. من این تجربه را خودم کسب کردم و چند نفری که گرفتار این بیماری شدند با انجام عملیاتی که گفتم به‌سلامتی بازگشت کرده‌اند. می‌توان گفت در تمامی جمعیت کنگره 60 که چندین ده هزار نفر هستند تاکنون حتی یک مورد از کسانی که مرتباً D.SAP  می‌خورند به من گزارش نشده است که گرفتار کرنا شده باشد. من فکر می‌کنم به طور کلی کرونا یک ویروسی است و برای نابودی ویروس نیاز به آنتی‌ویروس داریم و اسید استیک یک آنتی‌ویروس قوی و ضد چربی است و ما می‌توانیم از سرکه سیب هم به‌صورت خوراکی و هم به‌صورت بخور ویروس را از بین ببریم و هم می‌توانیم دست‌های خودمان را یا وسایل خودمان را با سرکه سیب ضدعفونی کنیم. چنانکه در این مورد سؤالی بود برایم بنویسید تا در صورت داشتن اطلاعات پاسخ بدهم.

و اما کارگاه‌های آموزشی به‌صورت فضای مجازی بسیار خوب در کنگره فعال است و روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه ساعت پنج بعدازظهر به مدت یک ساعت کارگاه آموزشی سرا سری از طریق اینستاگرام به‌صورت زنده پخش می‌شود که البته این جلسه با حضور نگهبان جلسه، دبیر جلسه و استاد جلسه و چندین نفر، زیر ده نفر تشکیل می‌گردد و کلیه اعضای کنگره 60 الزاماً باید این برنامه را ببینند و پس از اتمام کلاس یعنی ساعت 6 بعدازظهر هر استاد یا راهنما با شاگردان خصوصی خودش لژیون تشکیل می‌دهد و این لژیون حدود یک ساعت تا 5/1 ساعت زمان می‌برد و افراد مشارکت می‌کنند و راهنما تکلیف‌ها و یا مشق‌های رهجویان خود را کنترل می‌کنند؛ البته هفته یک روز چهارشنبه‌ها صبح ساعت 9 صبح تا 10 صبح هم کارگاه آموزشی جهان‌بینی من شروع می‌شود که برای کلیه اعضای کنگره 60 صحبت می‌کنم و سیاست‌ها و برنامه‌ها و گزارش‌های کلی کنگره 60 را بیان می‌کنم و همین‌طور کارگاه‌های آموزشی مخصوص خانواده‌ها و سایر قسمت‌ها هم داریم که خیلی جدی فعال هستند.

تمامی افراد کنگره 60 از وضعیت روحی و روانی خوبی برخوردار هستند و من مطمئن هستم که شما و خانم ریتا هم با روحیه قوی در حال گذراندن وضعیت فوق‌العاده هستید.

دوست و برادر همیشگی شما در زمین و آسمان

حسین

99/1/14

 حسین عزیز

بابت دیدگاه مثبت و امیدوارانه شما که این پاندمی می‌تواند نتایج مثبتی بر آینده جهان داشته باشد سپاسگزارم. به این مطلب نیاز داشتم.


افراد زیادی در آمریکا فکر می‌کردند که تصاویر پخش‌شده حقه‌های سیاسی است اما تعداد مرگ‌ها که روز به روز بیشتر می‌شود صدای آن‌ها را قطع کرده است. همان‌طور که پیشنهاد کرده‌اید، این ویروس بسیاری مطالب می‌تواند به ما بیاموزد، من جمله این موضوع که حقایقی هستند که ضد به تصویر کشیده شدن به عنوان اخبار جعلی هستند. (منظور این است که نمی‌توان حقیقت را با اخبار جعلی پنهان کرد_ مترجم) زمانی که حقیقت مطرح نشود عواقب بسیار جدی برای ما خواهد بود.
 

 خوشحالم که می‌شنوم میزان آلوده شدن در کنگره ۶۰ نسبت به جمعیت ایران در نرخ کمتری قرار دارد. زمانی که این پاندمی تمام شود، خوب خواهد بود که درباره آنچه امنیت اعضای کنگره ۶۰ را تقویت کرده، نوشته شود. خصوصاً D. Sap که به صورت روزانه مصرف می‌کنید.

در حالی که تعداد افراد آلوده شده در آمریکا شدیداً در حال افرایش است ما با کمبود منابع اصلی شامل لباس‌های محافظ، ماسک صورت و دستگاه‌های تهویه مواجه هستیم. در هفته‌های آتی روزهای سختی در آمریکا خواهیم داشت.
 
چطور توانسته‌اید تمامی کارهای کنگره ۶۰ را آنلاین کنید؟ بیشتر فعالیت‌های حمایتی ریکاوری در دو هفته گذشته در آمریکا به صورت آنلاین درآمده است. این مسئله بهتر از آنچه انتظار داشتم انجام شده است، هرچند بسیاری افراد در ریکاوری هستند که یا به اینترنت دسترسی ندارند و یا با آن راحت نیستند.
 
من و ریتا هردو مشکلات سلامتی قبلی داریم که می‌تواند ما را نسبت به مدل شدیدتر کویید ۱۹ آسیب‌پذیر کند، بنابراین ما شدیداً در ۳ هفته اخیر خودمان را ازنظر اجتماعی قرنطینه کرده‌ایم و تا زمانی که بتوانیم به این کار ادامه خواهیم داد. سخت‌ترین تغییر برای ما آن بوده که‌نمیتوانیم اعضای خانواده‌مان که در همین ناحیه زندگی می‌کنند را ببینیم.
 
برای شما، خانواده‌تان و تمامی اعضای کنگره ۶۰ امنیت و سلامتی در عبور از این پاندمی آرزومندم. همان‌طور که گفتید، لحظه سرنوشت سازی در تاریخ بشر خواهد بود


 دوست و برادر همیشگی

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مکاتبات بیل و حسین دژاکام،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
بهمن لژیون 7 دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 06:09
خدا قوت به همه عزیزان خدمتگزار.
حسن کدخدایی یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 12:54
خدا قوت به همسفران محترم و مدیر وبلاگ امین گلی همسفران
حمید رضا م لژیون ۴ یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 09:31
خدا قوت خدمت همه عزیزان خدمتگذار.
بسیار زیبا و لذت بخش بود
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic