از نقطه به اقیانوس ...
یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 ساعت 09:15 | نوشته ‌شده به دست مسافر ابراهیم مدیر وبلاگ | ( نظرات )
                                                                      به نام قدرت مطلق الله

جلسه ششم از دور اول سری کارگاه های آموزشی مجازی کنگره ۶۰ لژیون سوم نمایندگی امین گلی با نگهبانی راهنمای محترم آقای ساسانی و استادی مسافر مهدی و دبیری مسافر احمدرضا با دستور جلسه سی دی ( اقیانوس) از آقای مهندس در تاریخ 6 اردیبهشت 99  آغاز به کار نمود.لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید ...

     
خلاصه سخنان استاد(مسافر مهدی):

آقای مهندس در ابتدا در مورد درمان اعتیاد صحبت کردند و اینکه کشورهایی که ادعا دارند اعتیاد را درمان کرده اند توهم درمان  دارندو این فقط یک ترک است نه درمان!!!

مثل دندانی که می روی دندان پزشکی و آن را ترمیم می کنی و تورا از خوردن خیلی خوراکی ها منع می کند زمانی میتوانیم بگوییم دندان شما خوب شده است که بتوانی همه چیز بخوری و به قولی زمانی می توانیم بگوییم درمان اعتیاد که یک مصرف کننده در یک اتاق مواد مصرفی خود بدون هیچ استرس و وسوسه فکری خوابش ببرد‌.

{از نقطه به اقیانوس و از اقیانوس به نقطه می رسیم}
باید در این میان تغییر ‌،تبدیل ،ترخیص ،انجام شود و این سه پارامتر در همه چیز می‌تواند باشد هم در مسائل ارزشی و هم  در مسائل ضد ارزشی و از کم شروع می شود و به اوج می رسد مثل همین اعتیاد خودمان که از ماهی یک بار به هفتگی، هر روز و روزی چند مرتبه و اینگونه شد که یک مصرف کننده(معتاد) شدیم.

در هستی هر چیزی که بخواهد شکل بگیرد و به اقیانوس تبدیل شود باید از یک نقطه شروع شود و مابقی انرژی ها را از بیرون میگیرد تا به اقیانوس برسد مانند یک گردو که نقشه اولیه ،آن درخت گردو می باشد و ما بقی انرژی، آب و املاح دیگر را از بیرون می گیرد و به درخت گردو تبدیل می شود وهزاران گردو می دهد یا خود انسان که اول یک نطفه است و بعد این نطفه از خون مادر استفاده می کند و خون مادر هم از غذای بیرون گرفته می شود و بعد آن کودک به دنیا آمد رشد میکند و آموزش می گیرد و دارای فرزند می شود تا به کهن سالی برسد و از این دنیا برود.آقای مهندس گفتند برای اینکه بتوانیم   از نقطه به اقیانوس و از اقیانوس به نقطه برسیم باید یک زمانی طی شود و یک دفعه نمی شود و اگر یک دفعه این اتفاق بیفتد مانند یک زلزله تخریب های را با خودش دارد.
 مثل فردی که چاق شده است و الان یک دفعه بخواهد لاغر کند خیلی از شبکه های ماهوارهای با دادن قرص ها از این افراد سوء استفاده می کنند و اگر هم لاغر شوند مشکلات زیادی را برای آنها می آورد. یا شخصی که اعتیاد دارد باید همانطور که کم‌کم معتاد شد کم کم اعتیاد خود را درمان کند و در کنگره این کار انجام داده می شود و در کل هر چیزی مسائل ارزشی و ضد ارزشی یک دفعه اتفاق نمی افتد.

به نظریه بیگ بنگ اشاره کردند خیلی از دانشمندان معتقدند که این جهان از انفجار یک نقطه شروع شده و
آن انرژی های خود را از آسمان های دیگر گرفته و به اینجا رسیده است و در حال گسترش است تا جایی که تمام می شود و دوباره به یک نقطه می رسد.
در ادامه گفتند زندگی انسان دو مرحله است یک مرحله کودکی ما هست و ضمیر ناخودآگاه ماست وتاثیر زیادی در زندگی بعدی ما دارد ،خودمان تسلطی در آن نداریم و مرحله بعدی جوانی و میانسالی و بزرگسالی است ،در این فرایند یک سری اطلاعاتی به دست می آوریم و آن را به دیگران منتقل می کنیم ،حیوانات و گیاهان هم این اطلاعات را به دست می آورند و به نسل بعدی منتقل می کنند.

در آخر مواجه شدن با دشواری ها در کارها صحبت‌کردند که ما هر کاری بخواهیم انجام دهیم به یک‌سری دشواری ها و سختی ها بر می خوریم و اگر این دشواری ها نباشد ما قدر آن کار و حس آن کار را  درک نمی کنیم برای اینکه این دشواری‌ها را حل کنیم باید باآنها روبرو شویم و مشکلات را بپذیریم تا حل آن برای ما ساده تر شود...


سلام دوستان عباس هستم یک مسافر:

در مورد سی دی اقیانوس آقای مهندس گفتند ما برای اینکه به یک اقیانوس تبدیل شویم و آن هدف و خواسته خود برسیم آن خواسته ابتدا مثل یک قطره می ماند مثلاً من خواسته کمک راهنما شدن را دارم و برای اینکه به این خواسته برسم در مسیر و آموزش قرار می می‌گیرم و از فرمایشات راهنما و منابع و کتب و سی دی ها آموزش های لازم را می گیرم و به آن عمل می کنم و زمانی که سطح دانایی من بالا رفت به آن خواسته خود میرسم.

 یک سفر اولی هم خواسته آن این است که اعتیاد خود را درمان کند که اول مثل یک قطره می باشد و بعد از دستورات راهنما و آموزش ها استفاده می کند تا در طی زمان با تغییراتی که در جسم و جهان بینی آن انجام می شود به آن هدف خود که درمان اعتیاد است می رسد مثل یک گردو که از انرژی اطراف خود آب خاک املاح دیگر استفاده میکند و تبدیل به درخت گردو می شود.

 نکته دیگر که آقای مهندس گفتند ما باید در برابر مشکلات صبر و استقامت داشته باشیم و آنها را لعنت خداوند ندانیم من خودم در سفر اول مشکلات زیادی از لحاظ مالی و غیره برایم پیش آمد زمانی که با آقای ساسانی مشورت کردم گفتندمشکلات حل می‌شود و  امروز این مشکلات حل شد و مشکلاتی دیگر پیش آمد و شاید هم مشکلات سخت تر در پیش باشد ولی به این نتیجه رسیدم این مشکلات هست و اگر استقامت کنم حل می شود.سلام دوستان مسعود هستم یک مسافر:

برداشت من از این سی دی این بود که درمان اعتیاد یعنی این که یک مصرف کننده هروئین در یک اتاق پر از هروئین بخوابد و به راحتی خوابش ببرد آن موقع درمان اتفاق افتاده است و اینکه این درمان یک شب اتفاق نمی افتد و باید زمان را طی کند.


سلام دوستان علی هستم یک مسافر:

ابتدا از آقای مهندس تشکر می کنم همچنین از استاد عزیز آقا امیر حسین که برای ما وقت و انرژی می گذارد تا مابه درمان واقعی برسیم در مورد سی دی اقیانوس که همه چیز از نقطه به اقیانوس می رسد و از اقیانوس به نقطه مثال انسان که از یک اسپرم به وجود آمده است و در طی زمان و آموزش به اقیانوس و بعد دوباره به نقطه(مرگ) می رسد ولی نقطه‌ای که اول بوده با نقطه که آخر بوده است با هم خیلی فرق می کند و ما به دنیا می آییم آموزش بگیریم و تکامل بیابیم.

سلام دوستان حسن هستم یک مسافر:

یکی از بهترین برداشت های که من از این سی دی گرفتم نظریه بیگ بنگ بود که جهان هستی از یک انفجار نقطه به وجود آمده است حال این جرقه یا انفجار بوده است ولی چه نیرویی آن را رشد و توسعه داده است و به این عظمت رسانده است و دیگر اینکه آقای مهندس گفتند ما در برابر مشکلات نباید زانو بزنیم.

سلام دوستان نعیم هستم یک مسافر:

درباره از نقطه به اقیانوس و از اقیانوس به نقطه آقای مهندس گفتند این ریتم سیستم خلقت است که همان تغییر تبدیل ترخیص است و وقتی می خواهدبه اقیانوس برسد باید تغییرات صورت بگیرد و بعد تبدیل و بعد ترخیص و هستی بر اساس این سه پارامتر هست مانند گیاهان که از بذر شروع می شود و بعد به درخت تبدیل می شوند و بعد خشک می شوند و از بین می رود.


سلام دوستان آزاد هستم یک مسافر:

خدا را شکر می‌کنم که به من توفیق داد تا از مسیر ضد ارزش ها و  از آنچه خودم،  خانواده و اجتماع و گذشته و آینده مرا به مخاطره انداخته بود جدا شدم و در مسیر بهتری و درمان قدم بگذارم از آقای  ساسانی تشکر می‌کنم که بعد از درمان خودشان با آن دانایی که به دست آورده بودند برای من و امثال من وقت و انرژی گذاشتند.

در مورد سی دی اقیانوس واقعاً یک اقیانوس از معانی در آن نهفته بود و ما در مسیر تکاملی خودمان از نقطه به اقیانوس میرسیم همان مثلث تغییر تبدیل ترخیص این مسئله در مورد اعتیاد ما صدق می‌کند که یک زمان این اعتیاد ما یک نقطه در دست ما بود و هر گاه که دلمان می خواست مصرف می کردیم تا اینکه به یک اقیانوس هولناک و وحشتناک اعتیاد تبدیل شد.نویسنده : مسافر احمدرضا لژیون سوم


با تشکر از راهنمای محترم لژیون سوم مسافر امیرحسین و اعضای لژیون سوم
و کلیه خدمت گزاران

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه مجازی، گزارش عملکرد لژیون های آموزشی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
زهره L6 دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 23:58
با سلام و عرض ادب خدمت همه خدمتگزاران کنگره .امید است در تمام مراحل زندگی موفق و سر افراز باشید .خدا قوت
همسفر سمیه (لژیون دوم) دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 22:25
عرض خدا قوت دارم خدمت اعضای لژیون سوم، موفق باشید.
شقایق همسفر ابراهیم لژیون ششم دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 11:41
خداقوت
حمید رضا م لژیون ۴ دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 10:05
خدا قوت خدمت آقا امیر حسین و آقا احمدرضا و همه عزیزان لژیون سوم
خدا قوت خدمت آقا ابراهیم عزیز
مسافر عباس لژیون سوم دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 00:05
عرض خدا قوت خدمت استاد و رهنمای بزرگوارم آقا امیرحسین و تشکر از ایشان و خدا قوت خدمت استاد و دبیر لژیون
و خدا قوت خدمت تمام خدمتگزاران کنگره بخصوص خدمتگزاران وبلاگ
یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 23:45
ضمن عرض خدا قوت به همه خدمتگزاران کنگره ۶۰ به خصوص نمایندگی امین گلی که در جهت بیداری و رهای مصرف کنندگان مواد مخدر و خلاصی آنها از این بند اهریمن تلاش می کنند فرصت را غنیمت شمرده و حلول ماه مبارک را که روس درمان الهام از این ماه می باشد را خدمت بنیان کنگره آقای مهندس دژاکام و شما عزیزان تبریک مینماییم به امید تحقق آرزوی جناب آقای دژاکام جهانی شدن کنگره
حسن کدخدایی یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 12:43
خدا قوت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic