بروید و در عمل ثابت کنید ...
سه شنبه 16 اردیبهشت 1399 ساعت 07:12 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجید 5 | ( نظرات )
عملکرد لژیون سوم به صورت مجازی در تاریخ 99/2/13 به نگهبانی راهنمای بزرگوار آقا امیرحسین و استادی مسافر بهروز و دبیری مسافر جواد با دستور جلسه وادی هشتم آغاز به کار نمود .لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید ...
سخنان استاد جلسه مسافر بهروز:

این قسمت وادی هشتم که میگوید قدرت مطلق از آنها توضیح خواست و آنها گفتند اشتباه کردیم .انسان نه خوب مطلق است نه بد مطلق ، میتواند اشتباه کند و وقتی اشتباه کرد  باید تاوان آن اشتباه را بپردازد باید حرکت کند و بفهمد کجا اشتباه کرده است و اشتباهش را جبران کند .خداوند به انسان گفت حرکت کن و در حرکت راه نمایان می‌شود و در حرکت انسان می‌تواند مسیرها را بفهمد با حرکت کردن به انسان اطلاعات داده می شود و انسان می فهمد که باید چه کار کند و به اشتباهش پی می‌برند.


سخنان راهنمای گرامی مسافر امیرحسین:

 در مورد مشارکت کردن و صحبت کردن گفتند مشارکت کردن و حرف زدن به ما در دنیای بیرون و مواجهه شدن با مشکلات بسیار کمک می‌کند و باعث می شود ترس و ناامیدی از بین برود و اینکه راه مشارکت کردن این است که قضاوت نکنیم .اگر انسان کسی را قضاوت نکند راحت میتواند مشارکت کند . وقتی در مورد مشارکت دیگران قضاوت نکردیم اینجاست که دیگر برای ما مهم نیست دیگران چه فکری در مورد مشارکت ما میکنند .  این مسائل مربوط به خود طرف است و شخصی و خصوصی می باشد .

  در مورد این قسمت که خداوند از آنها توضیح خواست فرمود : توضیح خواست یعنی خداوند گوش شان را پیچاند و مجازاتشان کرد انجا ادموند و هلیا به خداوند گفتند خدایا ما را از این مجازات نجات بده .خداوند گفت به شرطی این کار را میکنم که جبران عمل اشتباهی که انجام داده اید را بکنید و در عمل ثابت کنید .
این است که وقتی سفر اولمان را شروع میکنیم  موقتاً کمی از مشکلات و سختی های گذشته حل میگردد ولی اگر دوباره خطا کنیم آن سختی ها با شدت بیشتر بر می گردند .حقه بزرگی که ما میخوریم  فراموشی است . انجا که خداوند از ما می پرسد آیا من پروردگار شما هستم یا نه ، ان زمان همه قبول کردیم و گفتیم بلی .

 خداوند فرمود من مأموریتی برای شما دارم  بروید بر روی زمین که ماموریتتان همان اختیار است .فرشته ها اگر اشتباهی انجام نمیدهند دلیلش جبروت است امکان خطا ندارند خداوند گفت من به شما اختیار می دهم بروید بر روی زمین که باز باید به همان نقطه برگردیم جبروت است امکان خطا ندارند خداوند گفت من به شما اختیار می دهم بروید بر روی زمین که باز باید به همان نقطه برگردیم. باید انتخاب هایمان را غلط انتخاب نکنیم و فرمانهای خدا را درست اجرا کنیم .در حقیقت همان لحظه ای که از خداوند طلب بخشش میکنیم ، خداوند میبخشد ولی شرط دارد و شرطش این است که ارام ارام گذشته خود را جبران کنیم ، نقطه تحمل پیدا کنیم و تغییر کنیم تا مورد بخشش قرار بگیریم . مشارکت مسافر احمدرضا:

 این قسمت وادی هشتم توضیح می دهد در بین خالق و مخلوق  در روز الست پیمانی بسته شد و انسانها قبول کردند که خالق هستی و فرمامروای کل ، خداوند است و گفتند قالو بلا ما همه قبول داریم . مثل این است که یک مسافر وارد کنگره می شود . من خود وقتی وارد کنگره شدم یه منیتی داشتم البته منیت من از نوع مثبتش بود می‌گفتم مصرف کننده نیستم و مسافر نیستم و منکه مصرفی نداشته ام .بعد راهنمایم گفت میخواهی چه کار کنی ؟ ایا  قبول داری که مصرف‌کننده بوده ای یا نه؟ اگر قبول داری بسم لله شروع کنیم ولی اگر قبول نداری پس برو .همانجا بین راهنما و رهجو پیمانی بسته میشود که وقتی این پیمان بسته می شود باید در چهارچوب و  قوانین کنگره قرار گیرد و این قوانین را قبول کند .ان شااله همه به پیمانی که بسته اند عمل کنند.

مشارکت مسافر ابوالفضل:

 خوشحالم که در کنگره هستم و اموزش میگیرم .بارها در اموزش های کنگره خوانده ایم و شنیده ایم که خداوند کارهایش را با ضدین انجام می دهد و اینکه شاید اینجا میخواسته به ما بفهماند که تا وقتی تاریکی نباشد ، روشنایی معنی نمیدهد و اگر آدم وحوا میوه ممنوعه را نمیخوردند و مرتکب اشتباه نمی شدند و به سمت تاریکی ها نمی رفتند خب قطعا معنی روشنایی را انطور که باید متوجه نمی شدند و اینکه خداوند تاکید بر روی ثابت کردن پشیمانی به صورت عملی میکند .یعنی اگر در گذشته باعث تخریب شده ایم و حق الناسی برگردن داریم صرفا با پشیمانی کاری پیش نمی رود و باید عملا آن تخریبها و حق الناس ها را جبران نمود.


مشارکت مسافر عباس ن:

برداشت من این است که اقای مهندس این مثال را آورده  است که بگوید یک سری از آدمها مثل شیطان هستند وسجده نمیکنند و گوش به حرفها نمی دهند و طرد می شوند و از سیستم بیرون می روند و یک سری دیگر قبول می کنند که خطا کردند و را ه را اشتباه رفته اند .اینجاست که خداوند به انها اجازه می دهد گذشته خود را جبران کنند .

مشارکت مسافر جواد:

به نظر من همه اینها یک بازی بوده وهست .بخاطر خوردن میوه ممنوعه اخراج شده ایم  از ان مکانی که بوده ایم و وارد این زمین خاکی شده این تا پخته شویم .در وادی هشتم اول می گوید که اگر میخواهی به جایگاهی برسی  باید خواسته ات را مشخص کنی و وقتی هدفت مشخص شد برای بدست اوردن ان هدف و  خواسته بجنگی .مثل ادم تشنه باشی و مصمم تا به خواسته ات برسی .من در سفر اولم مشکلاتی داشتم و متاسفانه نتوانستم ادامه دهم .وقتی که دوباره سفرم را شروع کردم مشکلاتم دوبرابر شده بود و واقعا اینجا به حرف راهنمام میرسم که می گوید هر بار از خدا طلب بخشش کنید ودوباره اون اشتباه را انجام بدهید کار شما هربار سختر از قبل می شود .واقعا برای من همین طور بود و خیلی مشکلاتم بیشتر شد .هنوز هم مشکلات دارم ولی میدانم که اگر به کنگره وصل باشم تمامی مشکلاتم حل می شود .مشارکت مسافر عباس:

خداوند را حمد وسپاس می گویم که یکبار دیگر در کنگره حضور دارم و می توانم با اموزش گرفتن به خودم خدمت کنم از اقای مهندس و استادانشان و همینطور راهنمام اقاامیرحسین سپاسگذارم .برداشتم اینه که انسان با اختیار کامل خلق شد و این اختیار خیلی مهمه .وقتی خداوند از انسان سوال کرده که ایا من فرمانروای مطلق شما هستم ما اختیار داشتیم و همگی قبول کردیم .
حال که خداوند را بعنوان فرمانروای مطلق قبول کرده ایم باید فرمانهایش را اجرا کنیم .بنا به دلایلی مسیرهایی را اشتباه رفته ایم ، اینجا که می گوید قدرت مطلق از انها توضیح خواست خب خداوند که می داند که چرا انها این اشتباه را انجام داده اند و این توضیح خواستن به خاطر این بوده که انها خودشان متوجه اشتباهاتشون بشوند و قبول کار باشند .وقتی اشتباه را قبول کردند خداوند عذرخواهی انها را پذیرفت ولی گفت باید بروید و در عمل ثابت کنید و با تلاش وکوشش این جایگاه را بدست بیاورید.نویسنذه و عکس : مسافر ابوالفضل لژیون سوم


با تشکر از راهنمای محترم لژیون سوم مسافر امیرحسین و اعضای لژیون سوم
و کلیه خدمت گزاران


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه مجازی، گزارش عملکرد لژیون های آموزشی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
ابوالفضل جمعه 19 اردیبهشت 1399 17:52
عرض سلام خدمت راهنمای گرامی اقاامیرحسین و تمامی دوستان هم لژیونی
ان شااله همه به حال خوش برسیم .یاحق
حمید رضا م لژیون ۴ چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 06:43
خدا قوت خدمت آقا امیر حسین عزیز،مثل همیشه عالی بودید،لذت بردم.
خدا قوت به نویسنده آقا ابوالفضل و همه عزیزان لژیون سوم
مسافر عباس لژیون سوم سه شنبه 16 اردیبهشت 1399 13:03
عرض خدا قوت خدمت راهنمای بزرگوارم آقا امیرحسین و تشکر از ایشان بابت زحماتی که متحمل می شوند و خدا قوت خدمت استاد و دبیر لژیون
و خدا قوت خدمت دوست عزیزم آقا ابوالفضل بابت نوشتن این خلاصه گزارش
تشکر و خدا قوت هم خدمت تمام خدمتگزاران وبلاگ
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات