گزارش عملکرد روز دوشنبه 22 اردیبهشت 99 لژیون ششم همسفران
پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 ساعت 08:11 | نوشته ‌شده به دست همسفر صدیقه L6 | ( نظرات )


لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید...

سلام دوستان لیلا هستم کمک راهنما یک همسفر :

خدا را شکر می کنم که یک بار دیگر توانستم در جمع ، با محبت اعضای کنگره قرار بگیرم  از دیدار شما خیلی خوشحال هستم امیدوارم حال همگی خوب باشد من به لطف  شما حالم خوب است خداوند را شاکرم که این توفیق را داشتم که بار دیگر در خدمت شما باشم شرایط خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و تعطیلی شعبه و کرونا و استرسی که از کرونا داشتیم همه این ها یک طرف و ضد ارزش هایی که ما را از کنگره دور کرده بود هم قابل توجه بودند .  

ولی این وقفه یک محک زدن عالی بود برای همه ی ما که بدانیم این آموزش‌های کنگره را که فرا گرفته ایم چقدر توانسته ایم عملی کنیم در شرایطی  قرار گرفتیم که نه راهنما، نه کنگره، نه کسی که به ما آموزش بدهد ؛ نبود ولی خدا را شکر به لطف آقای مهندس فضای مجازی را داشتیم . این فرصت یک امتحان بود که ایمان ما را محک بزند که چند درصد ایمان داریم ما که مداوم می گوییم ایمان به خدا داریم ؛توکل ما به خدا است .با وجود این مشکل چه می کنیم؟

لژیون های مجازی در مقایسه با لژیون های حضوری سختی های خودش را داشت اما اگر لژیون های مجازی نبود و از اوایل اسفند از کنگره می رفتیم و الان به کنگره می آمدیم آیا این حس و حال اکنون را داشتیم؟ خیلی از مسافران سفر اولی که سفر خوبی نداشتند با لژیون های مجازی از کنگره رفتند‌.

در این دوران قرنطینه اولین کار پذیرفتن شرایط بود چون  این شرایط مخصوص من و خانواده من نبود. این شرایط برای همه یکسان بود با پذیرفتن شرایط می توانستیم بهترین استفاده را از تعطیلات و این قرنطینه ببریم. در این ایام من زمان لژیون مجازی به اتاقی می رفتم و فقط حواسم به کلاس و شما بود و حال و هوای لژیون حضوری را برای من داشت. 

خداوند می فرماید: من بنده هایم را بیشتر از ظرفیتشان امتحان نمی کنم و این مسئله هم یک امتحان الهی بود که ایمان من محک زده شود .
 آقای مهندس فرمودند : بچه های کنگره کرونا نمی گیرند نه فقط به خاطر این که D.SAP یا OT مصرف می کنند بلکه به خاطر ایمانشان و چون در مسیر صراط مستقیم هستند. اگر ما در صراط مستقیم قرار بگیریم هیچ چیز نمی تواند ما را از پا در بیاورد و مسیر مستقیم بر عکس اسمش خیلی پر پیچ و خم است .

مسئله شهاب سنگ که شایعه شده بود و در تمام فضاهای مجازی پر شده بود به خاطر به هم ریختن افکار ما بود؛ به خاطر درگیر کردن ذهن ما و وارد کردن ترس و استرس به ما بود و زمانی که انسان درگیر ترس و استرس شود سیستم ایمنی بدنش ضعیف می شود . در هر مسیری که می روید وادی پنجم آیتم هفتم یعنی توکل ، رضا و تسلیم را فراموش نکنید. اگر من رضای تسلیم خدا بشوم و فقط به خدا توکل کنم هیچ مشکلی برای من پیش نمی آید. 

در این دوران استفاده از ماسک و دستکش و رعایت بهداشت برای سلامتی من است و باید رعایت شود ولی نمی توانیم بگوییم چون من رعایت کردم بیمار نمی شوم و یا چون در صراط مستقیم هستیم نیازی به رعایت بهداشت نیست .خداوند به من عقل داده ، مسیر هم داده ، قدرت انتخاب هم داده است و من خودم باید بهترین کار را انتخاب کنم. 

دوری از کنگره باعث شد ما قدر آن را بیشتر بدانیم چون متاسفانه ما انسان ها قدر چیزهایی که داریم را متوجه نیستیم وقتی آن ها از ما گرفته می شود تازه متوجه می شویم و به قول آقای امین باید محروم شویم تا محرم شویم و ما از کنگره محروم شدیم انشالله از این به بعد در مسیر محرم بودن کنگره قرار بگیریم‌. 

در مورد هفته ی راهنما بابت پیام ها و دل نوشته های شما واقعا ممنونم من فقط انجام وظیفه کردم توام با عشق در حد توانم . شاید انتظار شما از من به عنوان راهنما بیشتر بود اما خودتان باید حرکت می کردید اکر من دست شما را می گرفتم و تا انتهای مسیر می بردم تو یاد نمی گرفتی روی پای خودت راه رفتن را ؛ به خودت تکیه کردن را.

 انشالله تک تک شما ها را در جایگاه کمک راهنمایی ببینم. راهنما بودن‌ فقط در شعبه نیست ، من باید برای خودم و خانواده ام راهنما باشم‌. انشالله راهنما بودن در وجود خودم پا بر جا شود تا در ادامه بتوانم جزء راهنماهای قوی و محکم کنگره و یکی از سربازان عاشق ؛ آقای مهندس باشم

 انشاالله در مسیر آقای مهندس  قدم بردارید و چراغ دان کنگره شوید و کمک کنید به کسانی که خواهان رهایی و درمان و رسیدن به صلح و آرامش هستند و در صف خدمتگزاران مهندس قرار بگیرید‌ و به خداوند نشان دهید که در صف خدمتگزاران قرار گرفته اید برای کمک کردن به بندگانی که درگیر ظلمت و تاریکی هستند. 

از همگی شما بابت شرکت در لژیون های مجازی ممنونم و همچنین حمایت شما از قانون ۱۱ همان طور که می دانید طبق گفته ی مرزبانان لژیون ششم بیشترین مشارکت را در حمایت از سبد داشته است انشالله برکتش در زندگیتان جاری باشد. تنظیم و ارسال : همسفر صدیقه از لژیون ششم
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش عملکرد لژیون های آموزشی،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
ملیحه یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 18:40
باعرض سلام خدمت راهنمای بسیار خوبم از زحمات شما بسیا متشکرم
همسفر زهره س یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 03:28
خداقوت به خانم لیلا عالی بود .
مسافر شاهین جمعه 26 اردیبهشت 1399 20:00
سلام هفته راهنما بر تمام راهنماهای همسفر کنگره شعبه امین گلی مبارک
همسفر پروین لژیون ششم جمعه 26 اردیبهشت 1399 15:31
با عرض سلام و ممنونم از زحمات شما وخیلی خوشحال شدم که امدم کنگره و خانم لیلا و بچه های کنگره وخانم ندا ومرزبان ها را دیدم واقعا انرژی گرفتم انشالا به زودی زود برمیگردیم کنگره وشاهد جشن ها میشیم‌
همسفر پروین لژیون ششم جمعه 26 اردیبهشت 1399 15:10
با سلام به خانم لیلا وهم لژیونی های عزیزم خدا قوت بهتون میگم و انرژی گرفتم انشلا بتونیم به زودی زود بیاییم کنگره
حمید رضا م لژیون ۴ جمعه 26 اردیبهشت 1399 06:39
خدا قوت به راهنمای محترم خانم لیلا.
خدا قوت به خدمتگذاران صدیق وبلاگ نمایندگی
همسفر فاطمه ل ششم جمعه 26 اردیبهشت 1399 02:34
خدا قوت خدمت خانم لیلای عزیز وخانم ضفورا و دوست خوبم خانم صدیقه
همسفر مهتاب لژیون چهارم پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 19:53
با عرض سلام و خدا قوت خدمت اعضای لژیون ششم و هفته راهنما رو به کمک راهنمای محترم خانم لیلا تبریک عرض میکنم
همسفرمرضیه پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 14:13
خداقوت به کمک راهنمای عزیز خانم لیلا و اعضای گروه
و تشکر از خانم صدیقه عزیز
عالی بود
همسفر صدیقه L6 پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 12:55
سلام خدا قوت خدمت راهنمای بزرگوارم سرکار خانم لیلا از شما سپاس گذارم بابت زحمات خالصانه ای که برای ما می کشید. از صحبت های شما لذت بردم عزیزم
زهره L6 پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 11:13
سلام و خدا قوت خدمت خانم لیلا و خانم صدیقه عزیز . بسیار عالی بود خیلی انرژی گرفتیم .و خدا قوت خدمت همه هم لژیون های عزیزم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات