شکر نعمت، نعمتت افزون کند
یکشنبه 18 خرداد 1399 ساعت 16:30 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا ر | ( نظرات )

کورسوی نور را دیدیم و به دنبال آن حرکت کردیم و آرام‌آرام به منبع روشنایی نزدیک شدیم. ..

لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید ... 
    
 سلام دوستان آمنه هستم یک همسفر:

دستور جلسه سؤالی این هفته هر یک از ما اعضا را با خود واقعی‌مان روبه‌رو می‌نماید و از ما سؤال می‌کند آیا فراموش کرده‌ای درگذشته‌ای نه‌چندان دور تا چه حد در سیاهی و تاریکی‌ها بودی و تنها خواسته‌ات این بود که یک‌راه فرجی گشوده گردد و از آن شرایط سخت و جانکاه هر چه زودتر نجات پیدا کنی؟

دعاهای هرروز و هر شبمان این بود تا این‌که مسیر کنگره به روی تک‌تک ما گشوده شد. کورسوی نور را دیدیم و به دنبال آن حرکت کردیم و آرام‌آرام به منبع روشنایی نزدیک شدیم

ولی نیروهای اهریمنی همیشه و همه‌جا با القائات و حقه‌های خاص خود در تلاش هستند تا فراموش کنیم از کجا آمدیم و به کجا رسیدیم و نعمت بزرگ کنگره را کوچک و عادی جلوه بدهند اما با نگاهی واقع‌بینانه درمی‌یابیم که کنگره به ما همه‌چیز داد و مانند مویرگ‌ها که به تمام قسمت‌های بدن خون‌رسانی می‌کند آموزش‌های کنگره هم در تمام قسمت‌های زندگی ما رسوخ کرده  و به آن سروسامان داده است

بدیهی است که مشکلات همیشه چاشنی زندگی تمام ما انسان‌ها است وزندگی بدون مشکلات اهمیت ندارد ولی با آموزش‌ها و تغییر نگرش، اکنون می‌دانیم که چگونه مشکلات خود را به نحوی حل کنیم که حداقل آسیب را ببینیم و عمل سالم را انجام دهیم و به دنبال مقصر نگردیم و بدون توقع از دیگران با تمام توان و نیروی خود به جنگ مشکلات برویم و با حل آن‌ها انرژی و اعتمادبه‌نفس زیادی را نصیب خودگردانیم.

یکی از آموزش‌های ما درس سپاسگزاری است اگر این درس بزرگ را به اجرا درآوریم درواقع گنجایش ظرف وجودی خود را افزایش داده و خود را آماده برای دریافت نعمت‌های بیشتر نموده‌ایم.

و اگر نعمت‌های زیادی که به‌واسطه کنگره نصیب ما گشته را پنهان کنیم و به روی خود نیاوریم چه‌بسا به‌واسطه کفرورزی، این نعمت‌ها از ما گرفته می‌شود کما این‌که شاعر می‌فرماید:

شکر نعمت، نعمتت افزون کند

کفر، نعمت از کفت بیرون کند

وظیفه تک‌تک ماست که به شکرانه باز شدن مسیر سبز کنگره در زندگی‌مان با قلم یا درم مراتب قدردانی خود را به اجرا درآوریم.

 

سلام دوستان سیما هستم یک همسفر:

می‌خواهم در ابتدا از خداوند سپاس‌گزار باشم برای نعمت‌هایی که در اختیار من گذاشته که این نعمت‌ها یکی بنیان‌گذار کنگره آقای مهندس و خانواده محترمشان است که از همگی تشکر می‌کنم و سپس از اعضای کنگره که بسیار زحمت می‌کشند، امیدوارم همیشه سالم و موفق باشند.

 اگر من بخواهم از کنگره قدردانی کنم اول باید فرمان‌بردار خوبی باشم، از قوانین کنگره پیروی کنم، در کنگره با آموزش‌هایی که دریافت کردم متوجه شدم که چه مسیر سخت و طولانی پیموده شده تا داروی OT به دست بیاید و به دست مسافران برسد و درمان شوند و چه زحماتی کشیده شده تا کنگره بر پا شده و همه عزیزانی که در کنگره خدمت می‌کنند چه زحماتی را متقبل می‌شوند بدون منت و بدون دست مزد.

 پس من همسفر باید تلاش کنم آن‌طور که در توانم هست قدردان کنگره باشم حالا چه قدمی، چه زبانی، چه مالی من هنوز آن‌طور که دلم می‌خواهد نتوانستم از کنگره قدردانی کنم.

انشا الله در آینده تلاش می‌کنم تا بتوانم خیلی خوب به کنگره خدمت کنم، انسان‌های قدردان و سپاس‌گزار راضی‌تر خوشبخت‌تر و اجتماعی‌تر هستند. انسان‌های قدردان ارزش خود و دیگران را با دارایی و مقام نمی‌سنجند.

آن‌ها ارزش دیگران را بر اساس زحماتشان می‌سنجند و ما همسفران خوشبختیم زیرا کنگره راداریم و من عضو لژیون سردار شدم تا بتوانم ذره‌ای قدردان این‌همه زحمات کنگره باشم.

سلام دوستان شهلا هستم یک همسفر: 

خداوند را شاکر و سپاس گذارم که به من اجازه داد عضو خانواده کنگره 60 باشم تا به‌جای عمل نیک، عمل سالم را جایگزین کنم برای قدردانی در تمام مراحل زندگی خصوصاً کنگره 60...

به نظر من در مورد این دستور جلسه می‌توان چندین صفحه حتی بیشتر نوشت و گفت...

مهم این است که من همسفر چه طور و چه قدر از این دستور جلسه آموزش گرفتم. اگر به گذشته زندگی خودم نگاه کنم هیچ راهی برای درمان مسافر من وجود نداشت و کل اموال و پس‌انداز خودم را بیرون از کنگره 60 هرکجا هزینه می‌کردم تا بتوانم سلامتی مسافرم را به دست بیاورم.

اصلاً  چنین چیزی امکان نداشت چون راه درمان اعتیاد فقط در کنگره 60  امکان‌پذیر است و حتی  من نمی‌توانستم یک‌لحظه این آرامش که الآن تو زندگی‌ام است را به دست آورم.

مثال درمان مسافرم در مورد مواد مخدر و سیگار و... و هم‌زبانی که با گرفتن آموزش‌ها تو کنگره به خانواده ما داده شد حالا به نظر شما بهای این سرمایه‌های بزرگ چیست؟

نظر خودم این است که تا توان دارم و خداوند به من فرصت می‌دهد برای اهداف کنگره 60 تلاش کنم ازنظر آموزش گرفتن، مالی، علمی و خدمت...

شاید در ظاهر من همسفر فکر کنم از کنگره 60 قدردانی می‌کنم ولی در اصل از خودم و خانواده‌ام قدردانی می‌کنم چون  حال خوشی که  نصیب خودم و خانواده‌ام شده بالاترین سرمایه‌ای است که از جانب خداوند به‌واسطه کنگره 60 نصیب ما شده است.

تجربه خودم بهترین قدردانی که یک همسفر می‌تواند داشته باشد همسفر خوبی برای مسافرش باشد پا به‌پای مسافر سفر کند و آموزش بگیرد و در زندگی انجام‌وظیفه کند، مسافر را تنها نگذارد، فرمان‌بردار خوبی باشد برای راهنما و کنگره 60 ...

حرمت‌ها را حفظ کند و با تمام وجود از خداوند بخواهد که فرصت به مسافرش بدهد برای اهداف کنگره 60 تا جایی که توان دارد در کنگره 60 آموزش بگیرد و ازنظر علمی، مالی و خدمت... از این مکان مقدس قدردانی کند.

همین‌جا از سه الگویم در کنگره 60 که با آن‌ها رابطه بیشتر دارم قدردانی و سپاس‌گزاری می‌کنم. اولی مسافرم است که همیشه در خدمت کردن تو کنگره برای قدردانی مثل راهنمای بزرگوارش آقا امیرحسین به نحو احسن انجام‌وظیفه می‌کند و دو راهنمای بزرگوار و خوبم خانم لیلا عزیز و اسیستانت محترم خانم ندا عزیز که واقعاً بهترین الگوی من هستند برای قدردانی از کنگره 60 ...

ان‌شاءالله در تمام مراحل زندگی موفق باشند. امیدوارم همیشه خداوند این فرصت را به خانواده ما  بدهد که تا جان در بدن داریم از کنگره 60 قدردانی کنیم.

 

با احترام؛ اعضای لژیون سردار

تنظیم و ارسال: کمک راهنما همسفر لیلا ر

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت های مکتوب،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرفاطمه الف لژیون پنجم چهارشنبه 21 خرداد 1399 15:11
باسلام و خداقوت به تمام اعضای لژیون سردار بسیاراز مشارکتهای شما بهره بردم پاینده و سربلند باشید و خداقوت ویژه خدمت کمک راهنمای محترم خانم لیلا
بهمن لژیون 7 دوشنبه 19 خرداد 1399 22:12
خدا قوت به همه خدمتگزاران .
همسفر زهرا لژیون هشتم دوشنبه 19 خرداد 1399 18:14
با سلام و خدا قوت
ممنون آموزش گرفتم
حسن کدخدایی دوشنبه 19 خرداد 1399 17:45
خدا قوت
همسفرسیما لژیون چهارم دوشنبه 19 خرداد 1399 17:43
سلام خدا قوت
همسفر سمیه الف لژیون هفتم دوشنبه 19 خرداد 1399 17:02
سلام وخداقوت خدمت تمام خدمت گزاران
همسفر مهتاب لژیون چهارم دوشنبه 19 خرداد 1399 16:45
خدا قوت خدمت لژیون سردار آموزش گرفتم ممنونم
دوشنبه 19 خرداد 1399 16:45
خدا قوت خدمت لژیون سردار آموزش گرفتم ممنونم
همسفر فرزانه لژیون یکم دوشنبه 19 خرداد 1399 14:53
سلام وخداقوت خدمت اعضای سایت.بسیار عالی بود آموزش گرفتم وازکمک راهنمای گلم خانم آمنه ممنونم.
حمید رضا م لژیون۴ دوشنبه 19 خرداد 1399 11:02
خدا قوت به همسفران گرامی
همسفرزهرالژیون7 دوشنبه 19 خرداد 1399 09:47
عرض سلام وخداقوت خدمت اعضا لژیون سردار
بسیار عالی بود.ازمشارکت هاتون آموزش گرفتم
امیدوارم خدمات شما عزیزان همچون نوری باشدکه همیشه درزندگی تان جاری باشد.
تشکرازخانم لیلای عزیز بابت ارسال مطالب
همسفر صدیقه L6 دوشنبه 19 خرداد 1399 02:33
با عرض سلام و خدا قوت خدمت اعضای محترم لژیون سردار و تشکر بابت مشارکت های بسیار زیبای شما عزیزان لذت بردم.
خدا قوت خدمت خانم لیلا راهنمای بزرگوارم
زهره L6 یکشنبه 18 خرداد 1399 23:43
با سلام وعرض ادب خدمت اعضا لژیون سردار به خصوص راهنمای عزیزم خانم لیلا و خدا قوت خدمت همه خدمتگزاران کنگره .
مسافر مصطفی لژیون نهم یکشنبه 18 خرداد 1399 19:28
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم همسفر آمنه آموزنده بود،وخداقوت خدمت اعضای لژیون سردار
همسفرمرضیه یکشنبه 18 خرداد 1399 19:13
خداقوت خدمت مشارکت کنندگان عزیز اعضای لژیون سردار بسیار عالی بود آموزش گرفتم ممنون از شما و تشکر از کمک راهنمای عزیز خانم لیلا
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات