عقاب تیز بین
یکشنبه 25 خرداد 1399 ساعت 16:30 | نوشته ‌شده به دست همسفر نسرینL1 | ( نظرات )


به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.... 
سلام دوستان نسیم هستم همسفر میلاد :
مهندس حسین دژاكام پس  از ١٧ سال اعتیاد سرانجام در بهمن ماه سال ٧٥ مصادف با ماه رمضان با الهام از روزه و نظم حاصل از روزه به میزان مصرف مواد خود نظم داده اند  و همین امر باعث ایجاد جرقه ای برای ابداع روش درمان اعتیاد یعنی متد DST گردیده است .
مهندس دژاکام  پس  از موفقیت در به كار گیری این متد نوشته های خویش  را برای به كار گیری این روش در كتاب عبور از منطقه ی ٦٠درجه زیر صفر منتشر نمودند. كتاب نامبرده راهنمای درمان اعتیاد به زبانی  بسیار  ساده می باشد  كه تمام مشكلات درمان اعتیاد از جسم و روان و جهان بینی را با زبانی ساده و علمی بیان می نماید  .
در  كتاب استادانی حضور دارند، كه گفته های آنان  بسیار با اهمیت می باشند. تمامی اتفاقات ناشی ازكاهش مصرف و راه اندازی سیستم ایكس  و پیاده نمودن  متد DST   به سادگی  بیان گردیده است .
این كتاب شامل ١٤تصویر می باشد  كه شرایط سفر را از مصرف مواد مخدر تا قطع آن نشان می دهد، كه با استفاده از تمثیل های متفاوت مانند عبور از منطقه ی یخبندان و درخت پوسیده و نبرد درون و برون  بیان گردیده است .
شخصی  كه وارد كنگره ٦٠ می شود باید بداند كه این كتاب درسی او محسوب می گردد  و تا به آن مسلط نگردد، نمی تواند برای درمان خود اقدام نماید .

سلام دوستان فرزانه هستم همسفر مصطفی:
کتاب ۶۰درجه زیر صفر حاصل تجربه ای شخصی جناب مهندس دژاکام  می باشد  که خود ایشان  مسیری را طی نموده اند  و اکنون به آرامش و سلامتی دست یافته اند . این کتاب علاوه بر این که مسئله اعتیاد را درمان می نماید، مرجع بسیار خوب وجامع  برای درست زندگی نمودن می باشد .
دراین کتاب بسیاری ازمشکلات یک مصرف کننده به زبان ساده  بیان گردیده است، که شاید ما هیچ موقع  به آن توجه نمی نمودیم. 
 آموزش های بیان شده در کتاب 60 درجه باعث گردیده  تا ما  همسفران نیز  نقطه تحمل خویش  رابالا ببریم و در مسائل بسیاری به جای بهانه تراشی سعی در رفع آن برآییم. 
یکی از نکات مهم و کلیدی که از مطالعه این کتاب برادشت نمودم  این بود که هیچ وقت به دستگاه های درونی یا مخدرهای طبیعی بدن توجهی  نداشتم  و فقط به ظاهر مسئله نگاه می نمودم، اما پس ازمطالعه کتاب ۶۰درجه زیر صفر فرق درمان و ترک را متوجه گردیدم. 
دراین کتاب ۱۴ تصویر وجود دارد که خیلی از مشکلات را به صورت تصویر وتمثیل بیان نموده  است، که ما در همه کارها بایستی  پارامتر زمان را مد نظر قرار دهیم. در کل متن  کتاب برای تمامی افراد  قابل فهم می باشد  و مربوط به  فرد یا گروه خاصی نمی باشد و  آن قدر مطالب  به صورت ساده وروان بازگو شده  که پس از هربار مطالعه‌ احساس می نماییم گویی  برای ما  نوشته شده است. 
مطالب وقوانینی که در این کتاب نوشته شده است عین حقیقت است و کاملا باعقل ومنطق جور در می آید.
ازنویسنده این کتاب ارزشمند آقای مهندس حسین دژاکام بسیار سپاس گذارم وبرایشان آرزوی سلامتی می نمایم .

سلام دوستان فاطمه م هستم همسفر مرتضی:
در کتاب 60 درجه زیر صفر از تمام زوایای  علمی  به درمان اعتیاد نگاه گردیده و  مورد بحث و بررسی قرار گرفته است، زیرا  تمام حقایق بی کم وکاست و با زبانی ساده و روان  بیان گردیده و  بر دل خواننده می نشیند، که هنگام خواندن آن حس و ارتباط خوبی پیدا می نماید. 
درطول سفر آقای  مهندس  مرتب از استادان خویش  راهنمایی  وانرژی می گرفته اند، ما نیز بایستی با بهره جویی از مطالب ناب کتاب  درحل مسائل و مشکلات زندگی از آن راهنمایی های آن استفاده و بهره ی لازم را بِبریم. 
تصاویری که در این کتاب آمده است، اوضاع واحوال ودرون وبرون یک مصرف کننده را نشان می دهد و نشان می دهد که چه قدر  وضعیت او  خراب می باشد. جاده ای  لغزنده ویخبندان  و باریک و لیز نشان دهنده ی شرایط روحی و روانی یک مسافر و سختی و دشواری سفر او می باشد. 
با خواندن کتاب ۶۰ درجه متوجه می گردیم ،  هر انسانی  هر مشکلی که  دارد همانند  اعتیاد می تواند با تفکر و درایت وبرنامه ریزی و نظم دادن به امور زندگی و به روش DST و در طی زمان تعیین شده می تواند مشکل خویش  را حل نماید، در آن هنگام کاری که در  گذشته  می خواسته  انجام دهد  و نمی توانست حالا موفق به انجام آن کار  می گردد  و برای او  خیلی لذت بخش می باشد و همین امر  باعث اعتماد به نفس در  او می گردد. 
انسان  در مشکلات می تواند از نیرو های عظیم درونی مثل ایمان عقل  وعشق وصبرو... مدد بگیرد ودر صراط مستقیم قرار بگیرد و در آن هنگام  تمام هستی و نیروهای  الهی به کمک او می شتابند  و راه برایش نمایان می گردد. 
سیستم های بدن انسان  وضعیت وظرفیت خاصی دارند اگر فاصله ی زمانی مصرف مواد  زیاد گردد،  لازم نیست مصرف را دو برابر نمود، همان یک سهم برای بدن کافی می باشد و  فرصتی  است تا بدن سیستم های خودش را به کار بیندازد. 
این روش الگویی درمان اعتیاد بهترین و بی نقص ترین روش می باشد زیرا، قبلا تجربه گردیده  و چیزی هم که تجربه شده باشد سندی  بدون  نقص محسوب می گردد  و انسان نتیجه اش را نیز می داند.
 افرادی که پا به کنگره می گزارند و کمک راهنمایان  و افراد موفق در درمان را مشاهده می نمایند، ترس از وجود شان بیرون  رفته  و مطمئن با گام استوار تری راه خویش را ادامه می دهند. اگر سیستم درمان  الگویی نبود با کوچک‌ترین نیروی منفی افراد، منحرف  وناامید می‌ گردیدند و از حرکت باز  می ایستادند.

سلام دوستان لیلا م  هستم همسفر مجتبی:
به طورکلی انسانی که مصرف کننده می باشد، در سرما ی 60 درجه زیر صفر به سر می برد و اعتیاد  توان حرکت را از فرد مصرف کننده را  می گیرد،زیرا  که دست و پا و همه گی  حس های او یخ  زده و بسته می باشد.
 بایستی در طول مسیر درمان از سرمای منطقه زیر 60 عبور نماید . انسان بایستی  در جاده های یخبندان  آرام و بدون حرکت اضافی عبور نماید، زیرا دربالا ی مسیر قندیل هایی وجود دارند که هر لحظه امکان   سقوط وجود برایشان وجود  دارد  و با  کوچک ترین ارتعاش و  صدایی  ممکن است بهمن عظیمی  به وجود بیاید.  درمان جسم  وپالایش نفس  با دوری از ضد ارزش ها میسر می گردد.
در کل 14 تصویر در کتاب 60 درجه درج گردیده است که هر یک از آن ها نمایانگر وضعیت انسان در هر لحظه می باشد، که انسان در چه مرحله ای از مسیر حرکت قرار دارد و چگونه با عوامل بیرونی و درونی خویش به نبرد می پردازد تا در آخر از همان یخبندانی که با حال بد  در ابتدای  مسیر با احتیاط عبور نموده پس از رهایی  با شادی و شعف و با حال خوش  اسکی بازی می نماید.


سلام دوستان زهرا هستم همسفر حکمت الله :
این کتاب گنجی است که به ما برای خروج از اعتیاد و تاریکی ها کمک می نماید. 
به نظر من می توان  این دستور جلسه را از چند دیدگاه نگاه نمود، اولین چیزی که نگاه من را به سمت خودش کشاند زمان نگارش  کتاب بود وزمانی که اعتیاد مانند امروز بیماری محسوب نمی گردید  و در واقع جرم  محسوب نمی گردید،  کتاب نوشته شده و نشان از  شجاعت جناب  آقای مهندس را دارد و همین  برای من بسیار  ستودنی می باشد  که خود وخانواده اش را در گیر داستانی نموده  بود که معلوم نبود در آینده چه اتفاقی برایش رخ می دهد ،پس برای من اولین قدم شجاعت بود که از جناب  مهندس دژاکام آموختم، زیرا 
 شجاعت کارهر کسی نمی باشد .
در کنگره60برای درمان جسم انسان معتاد از شربت اوتی استفاده می نمایند، ولی مسئله روان وجهان بینی فرد مصرف کننده هم وجود دارد که جناب مهندس در  کتاب برای  دسته های متفاوت  انسان ها مطالب گوناگونی بیان داشته اند  ،یک مصرف کننده آگاهی ندارد و در سرما ویخبندان فرورفته است، مصرف کننده ها غول های یخی می باشند  وحس های آن ها یخ زده است. 
هر جمله از کتاب  وحتی تصاویر  آن شاید کوتاه باشند ولی پر از مفاهیم است ودارای جمله های کار آمدی برای زندگی  همه ی می باشد .
در تصاویر کتاب متوجه می گردیم  که اندیشه های فرد مصرف کننده به مرور زمان وبا تلاش وپشت کارهای که از خود نشان می دهد چقدر تغییر کرده
وبه کمک خداوند ویاری کنگره از سرما عبور نموده وبه جوانه های سر سبز تبدیل گردیده اند  و
هیچ ترسی از سرما ندارد وقادر است که در کوه ها سر به فلک کشیده وپوشیده از برف اسکی بازی نمایند .
در آخر این را می گویم که خود ما هستیم که انتخاب می نماییم  که مرغ رام وجود ما کرکس باشد و یا عقاب تیز پرواز.
تنظیم و ارسال:همسفر نسرین

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت های مکتوب،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر محمد لژیون هفتم سه شنبه 27 خرداد 1399 06:56
بسیار عالی بود،خداقوت خدمت همسفران
حسن کدخدایی دوشنبه 26 خرداد 1399 18:46
خدا قوت به همسفران محترم
همسفر بنفشه لژیون یکم دوشنبه 26 خرداد 1399 12:38
باعرض سلام و خدا قوت به همه عزیزانی که برای مطالب آموزنده سایت زحمت میکشن بخصوص هم لژیونی های عزیزم و تشکر ویژه از خانم نسیرین عزیز.
همسفر زهرا مانیان لژیون یکم دوشنبه 26 خرداد 1399 00:29
عرض سلام وخدا قوت خدمت کمک راهنمای گلم خانم آمنه
وخدا قوت خدمت هم لژیونی های عزیزم و همچنین خانم نسرین سپاسگزارم.
مسافر عباس یکشنبه 25 خرداد 1399 23:54
سلام.وخدا قوت خدمت همسفران،بسیارعالی وپر محتوا بود،ممنون
همسفر مهتاب لژیون چهارم یکشنبه 25 خرداد 1399 20:06
خدا قوت به اعضای لژیون یکم خیلی جامع و کامل بود متشکرم
و خدا قوت خدمت خانم نسرین عزیز
همسفر مریم لژیون هفتم یکشنبه 25 خرداد 1399 19:47
سلام وخدا قوت خدمت دوستان لژیون یکم
بسیار زیبا بود آموزش گرفتم،خدا قوت خدمت خانم نشرین وخانم لیلا ن بابت درج مطالب
همسفرعزت لژیون هفتم یکشنبه 25 خرداد 1399 19:04
خدا قوت خدمت اعضای لژیون یکم
خدا قوت خدمت خانم نسرین وخانم لیلا
حمید رضا م لژیون۴ یکشنبه 25 خرداد 1399 17:14
خدا قوت به همسفران فعال سایت شعبه
همسفر فاطمه ج لژیون یکم یکشنبه 25 خرداد 1399 16:59
خدا قوت خدمت هم لژیونی های عزیزم عالی بود
فهیمه یکشنبه 25 خرداد 1399 16:46
با تشکر از همه دوستان بسیار زیبا بود بهرمند شدم و ممنون از خانم نسرین عزیز بابت تنظیم زیباشون
زهرا ف لژیون یکم یکشنبه 25 خرداد 1399 16:42
با سلام و عرض ادب
خدا قوت خدمت کمک راهنمای عزیزم خانم آمنه.
خدا قوت به دوستان هم لژیونی عزیزم برای مشارکت های بسیار زیبا و آموزنده شان.
خدا قوت به خانم نسرین عزیزم برای درج مطالب در وبلاگ.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic