تصاویر کتاب به ما می گوید در چه مقطعی قرار داریم.
جمعه 30 خرداد 1399 ساعت 21:50 | نوشته ‌شده به دست همسفر اعظم | ( نظرات )
جلسه سیزدهم از دور هفدهم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 شعبه امین گلی ویژه مسافران، در روز پنجشنبه 29 خرداد سال 99 با استادی کمک راهنما محترم  مسافر آقا سعید محسن، نگهبانی مسافر حکمت الله و دبیری  مسافر مهدی با دستور جلسه اول «کتاب 60 درجه و تصاویر آن» و جلسه دوم «جشن تولد یک  سال رهایی مسافر ابراهیم» ساعت 17 آغاز به کار نمود.

لطفاً به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

خلاصه سخنان استاد محترم:

در مورد دستور جلسهٔ اول کتاب 60 درج زیر صفر:

کتاب 60 درجه یک کتاب پایه‌ای می‌باشد. در سفر اول بامطالعه این کتاب توانستم راهم را پیدا کنم حس خوبی به من دست می‌داد روشنایی‌ها را می‌دیدم، فهمیدم می‌توانم از دل تاریکی‌ها بیرون بیایم.

در این کتاب از یکسری تمثیل استفاده‌شده، این تمثیل‌ها باعث می‌شود از دل تاریکی‌ها بیرون بیاییم.

تمثیل اول همان اسم کتاب 60 درجه زیر صفر می‌باشد که اعتیاد ما را مثال می‌زند. یک شخص مصرف‌کننده تمام حس‌ها یش یخ‌زده و در طی 10 الی 11 ماه با پارامترهای آقای مهندس و متدشان سفر را ادامه می‌دهند تا بتوانند از دل این سرما بیرون بیایند.

در این کتاب تصاویری وجود دارد که راه را به انسان نشان می‌دهند و نشان می‌دهند در هر مقطعی از سفر هستید دریکی از این تصاویر قرار دارید. هرکدام معانی خاصی برای خوددارند.

تصویر اول کتاب درون انسان را نشان می‌دهد؛ اینکه انسان هم می‌تواند در دریا باشد هم در خشکی هم در سبزی، هم می‌توانم در آرامش باشم هم درونم طوفان، صحرا باشد و گرد خود بتابم یا به بحر و اقیانوس به کلمهٔ الله که بالای ان هست برسم به همان‌جایی که باید برسم.

در این 14 تصویر 14 موسیقی وجود دارد که 3 تا از این موسیقی‌ها ساخته‌شده؛ موسیقی رهایی، موسیقی آوای شکرگزاری و خود شکرگزاری.

درگذشته خوراکی که من به روانم می‌دادم خوراک مناسبی نبود زمانی که به کنگره آمدم یاد گرفتم روان من نیاز به خوراک دارد و خوراکش جهان‌بینی می‌باشد. خوراکی که درگذشته به روانم می‌دادم درست نبود و انتظار داشتم زندگی خوب و با صلح و آرامشی داشته باشم ولی نمی‌شد که علتش هم نداشتن جهان‌بینی و اندیشه درست بود ولی بامطالعه جهان‌بینی توانستم این روند رو به منفی را به مثبت تبدیل کنم.

تخریب کردن هیچ کاری ندارد و در مدت‌زمان خیلی کوتاه این کار انجام می‌شود ولی ساختن بسیار سخت می‌باشد.

خراب کردن یک‌خانه 20 دقیقه 1 الی 2 ساعت زمان می‌برد ولی ساختن همان خانه حداقل یک سال زمان می‌برد.

کتاب 60 درجه یک کتاب پایه‌ای است این کتاب ساختاری که زندگی‌ات را بر مبنای آن ساختی خراب می‌کند و می‌گوید این ساختار اشتباه است این ساختار مسیرش این است، باید در طی 10-11 ماه و با استفاده از این کتاب در مسیر درست قرار بگیری و مسیر را پیدا کنی.

در این کتاب در مورد آلکالوئیدهای بدن گفته‌شده است که یکسری غدد در بدن وجود دارد که با مصرف مواد مخدر جایگزینی برایشان اتفاق می‌افتد و هزاران مورد دیگر از صحبت‌های آقای مهندس در این کتاب که در طول سفر اول نیازمند یک سفر اولی می‌باشد.

در سفر اول من هم‌زمان با آقای مهندس پیش می‌رفتم. آقای مهندس می‌گفتند اسم خودت را بردار به‌جای اسم آقای مهندس بگذار و فکر کن استادان آقای مهندس روی صحبتشان با شماست، من هم این کار را انجام می‌دادم. با این پیام‌ها مسیر را به نشان می‌دادند و قسمت‌هایی هم که سخت بود طبق گفتهٔ آقای مهندس یا ازشون رد می‌شدم یا از سی‌دی‌های مرتبط با آن قسمت استفاده می‌کردم.

در مورد دستور جلسهٔ دوم، تولد یک‌سالگی آقا ابراهیم:

خدا را شکر می‌کنم بابت این جایگاه جدید. این اولین مرتبه‌ای است که تولد یکی از رهجو هایم را جشن می‌گیرم بسیار نشاط‌آور است. این لطف خداوند است که اجازه دادند در رهایی یک انسان شریک باشم و میوه و ثمر لژیونم را ببینم. از راهنمای همسفر مسافرم خانم لیلا تشکر می‌کنم. یک همسفر و مسافر بال پرواز هم هستند که باهم می‌توانند پرواز کنند و به اوج برسند.

در مورد آقا ابراهیم در سفر اولشان پارامتری که کمکشان کرد تولدها بود. تولدها نشانه هستند اینکه من هم می‌توانم ادامه بدهم و به این جایگاه برسم.

آقا ابراهیم بسیار فرمان‌بردار بودند و این فرمان‌برداری باعث شد بتوانند فرماندهی جسمشان را به دست بگیرند و فرماندهی که دست نفس اماره بود را به دست عقل بسپارند. واقعاً فرمان‌بردار بودند به ایشان گفتم نیاز به استخر، ورزش ...دارید همه را انجام دادند و توانستند به فرماندهی جسمشان برسند.

هنگام سفر مشکلات زیادی سر راه آقا ابراهیم قرار گرفت. در سفر اول گوشی موبایل آقا ابراهیم را دزدیدند یک ماه یک ماه ونیم بعد ماشینشان را دزدیدند بعد از مدتی ابزارهاشون را دزدیدند و .... بااین‌همه مشکلات بازهم ادامه دادند و جلو رفتند. پس مشکلات نمی‌توانند جلوی انسان را بگیرند و اعمال انسان است که در ادامه باعث می‌شوند، من در تقدیر و مشکلات، خودم را نشان دهم و بیام و در مسیر درست قرار بگیرم. آقا ابراهیم هم براین مشکلات فائق شدند و انشا الله که بتوانند شال کمک راهنمایی بگیرند. خوب سفر کردند در سفر دوم هم پارامترهایی که نیازمند سفر دوم بود را انجام دادند در سایت خدمت می‌کنند و مدیر سایت هستند.

قانون 11

پیام مرزبانی و معرفی کمک راهنمایانی که ظرفیت پذیرش رهجو دارند.

پیام مرزبانی و معرفی کمک راهنمایانی که ظرفیت پذیرش رهجو دارند.

در ادامه جشن تولد یک سال رهایی مسافر ابراهیم را با شور و شوق فراوان جشن گرفتیم.

اعلام سفر مسافر ابراهیم

سلان دوستان ابراهیم هستم یک مسافر:

با تخریب ده سال واخرین آنتی ایکس الکل و ترباک وارد کنگره شدم.سفرم را با راهنمایی آقا سعید محسن شروع کردم به روش DST و شربت شفا بخش OT به مدت 12 ماه و چند روز؛ رهایی یک سال و چند ماه در ادامه وارد لژیون وایت شدم با راهنمایی آقا امیر حسین رهایی از نیکوتین یک سال و چند روز

آرزوی مسافر ابراهیم:

اولین آرزوی من سلامتی آقای مهندس و رسیدن هر چه زودتر ایشان به هدفشان می‌باشد و اینکه ما هم بتوانیم در این هدف به ایشان کمک کنیم.

دومین آرزوی من این است که هرکسی از این در وارد می‌شود به خواسته‌اش برسد.

آرزوی همسفر شقایق:

آرزوی من هم این است که تمام سفر اولی‌ها به این حال خوش امروز من برسند.

سلام دوستان ابراهیم هستم یک مسافر

پیام:

من آب می‌آورم تو آن‌قدر بنوش که سیر آب شوی اما نه زیرآب من بلندم، به بلندای قله هائی که نتوان تسخیر نمود اما تو بر بام من، مسلح بیا، تا عظمت را ببینی من می‌رویانم آن‌قدر که زمین و آسمان را شب و ظلمت فراگیرد اما تو از میان سبزه‌ها، نور را بیاب و بر بال آن بنشین و به‌سوی من پرواز کن تا آنچه به باورت نمی‌گنجد، ببینی تو می‌توانی همهٔ آنچه هست با نیروی عقل خویش تبدیل به بهترین کنی و به‌سوی نقطه‌ای بیایی که آغاز نمودی.

خدا را شکر می‌کنم بابت حضور من در کنگره از دوستانی که در جشن ما شرکت کردند، دوستانی که مشارکت کردند تشکر می‌کنم.

از آقا سعید محسن بابت زحماتشان تشکر می‌کنم از راهنمای همسفرم خانم لیلا، همسفرخودم تشکر می‌کنم.

من در ابتدا به کنگره ایمان نداشتم اینجا را هم مثل بقیه جاها می‌دانستم. از زمانی که به کنگره ایمان آوردم تغییرات در من ایجاد شد. الگوهایی که می‌دیدیم ایمان منو قوی‌تر می‌کرد. اوایل همسفرم نمی‌دانستند من کجا می‌آیم، به من گیر می‌دادند چرا لباس سفید می‌پوشی، چرا گوشیت سای لنت ... خب خیلی سخت بود.

و با اصرار آقا سعید محسن تصمیم گرفتم همسفرم را به کنگره بیاورم. برای اینکه غیرمستقیم متوجه بشوند کتاب‌ها و سی‌دی‌ها را درون منزل می‌گذاشتم ...یک روز پنج‌شنبه که تولد هم بود باهم به کنگره آمدیم. هنگام برگشت بدون اینکه سؤالی کنند، صحبتی در مورد اینکه چرا اینجا ...گفتند روز دوشنبه خودم بیام یا شما منو می‌آورید؟

ازآنجا سفر برای من راحت‌تر شد تا دیروز مقابل من می‌ایستادند ولی امروز کنار من و همراه من قرار گرفتند و باعث شد سفری راحت‌تر و آسان‌تر داشته باشم.

مشکلات همیشه بوده و هست بزرگ‌ترین مشکل من اعتیاد بود که خواستم، تسلیم شدم، دستم را دراز کردم و این بزرگ‌ترین مشکل هم حل شد. الآن به نظر من مشکلات هیچ هستند که البته این را در کنگره یاد گرفتم. یاد گرفتم مشکلات هستند باید راه‌حلشان را پیدا کنم، به خودم سخت نگیرم. این‌ها را مدیون کنگره 60 آقای مهندس، خانوادهٔ محترمشان، آقا سعید محسن، همسفرم، خانم لیلا هستم. از مرزبانان، ایجنت محترم تشکر می‌کنم که اجازه دادند در این شرایط این جشن برگزار شود. همیشه وقتی می خوام چیزی اتفاق بیافته برای خودم آن اتفاق را تصویرسازی می‌کنم. تصویرسازی کردم تولد بگیرم گرفتم. تصویرسازی کردم مشارکت کنم کردم ....

در آخر آرزو می‌کنم برای همه عزیزان سفر اولی که به رهایی برسند و سفر دومی‌ها هم به خواسته هاشان.

سلام دوستان لیلا هستم یک همسفر:

من هم از خداوند بزرگ شاکر و سپاسگزارم که اجازه دادند یک‌بار دیگر در این مکان مقدس قرار بگیرم. واقعاً دوری از کنگره سخت بود بخصوص پنج‌شنبه‌ها که بدون حضور همسفران برگزار می‌شد. تا اینکه به‌واسطهٔ این تولد زیبا توفیق پیدا کردیم یک‌بار دیگر کنار هم باشیم امیدوارم خداوند هیچ‌گاه این صندلی را از ما نگیرد و تا زمانی که زنده هستیم خدمت‌گزار کنگره بمانیم.

تبریک می‌گویم یک سال رهایی آقا ابراهیم را به خودشان و کمک راهنمای بزرگوارشان آقا سعید محسن، به همسفر محترمشان خانم شقایق.

خانم شقایق از همان ابتدا که وارد کنگره شدند محکم و استوار سفرشان را شروع کردند بدون هیچ گلایه و شکایتی چراکه پیام کنگره را به‌خوبی دریافت کرده بودند. در کنگره برای رسیدن به اصل معنوی کنگره، حال خوش باید گوش‌به‌فرمان بود و چشم گفتن را یاد بگیریم. خانم شقایق واقعاً چشم می‌گفتند و فرمان‌بردار بودند. در سفر دوم پی گیر بودند که خدمت کنند. به ایشان گفتم خودت باید دنبال خدمت بری. این‌رو آویزهٔ گوششان کردند و شروع کردند به خدمت کردن. با این خدمت‌ها روزبه‌روز به حال خوش خودشان اضافه کردند. بزرگ‌ترین آرزویشان رسیدن به جایگاه کمک راهنمایی می‌باشد و من هم برای ایشان و مسافرشان دریافت شال کمک راهنمایی را آرزومند هستم.

واقعاً یک زوج عاشق، وابسته و کنگره‌ای هستند. باهم و کنار هم سفر می‌کنند، خدمت می‌کنند. برایشان آرزوی موفقیت و رسیدن به جایگاه‌های بالاتر رادارم.

سلام دوستان شقایق هستم یک همسفر

از آقای مهندس خانم آنی که چنین بستری را برای ما فراهم کردند تا بپاییم و به حال خوش برسیم از خانم لیلای عزیز آقای سعید محسن آقای امیرحسین از تمام خدمت‌گزاران کنگره 60 تشکر می‌کنم. من اوایل ازدواج از تذکرات اطرافیان متوجه اعتیاد همسرم شده بودم ولی نمی‌خواستم قبول کنم حتی به روی‌شان هم نمی‌آوردم. نمی‌خواستم این مسئله برای همسرم عادی بشه ولی به‌صورت غیرمستقیم این راه اشتباه و عواقبش را گوش زد می‌کردم. کم‌کم متوجه تغییر در رفتارشان شدم. سی دی گوش می‌کردن، سی دی می‌نوشتند. در مورد سی‌دی‌ها از ایشان سؤال می‌پرسیدم ولی جواب درست نمی‌شنیدم من هم کنجکاوی نمی‌کردم. از طریق کارت عضویت کنگره که در کیفشان پیدا کردم وارد سایت شدم و یکسری اطلاعات در مورد کنگره به دست آوردم از یک‌جهت که راه را پیداکرده بودند خوشحال بودم و از طرفی که به من حقیقت را نگفته بودند ناراحت چون در سایت دیده بودم خانم‌های همسفر هم در کنار مسافرانشان سفر می‌کنند و دوست داشتم من هم در کنار مسافرم باشم.

یک روز پنج‌شنبه زمانی که می‌خواستند به کنگره بیایند به ایشان گفتم این چه کلاسیه من را هم با خودت ببر. مسافرم بسیار استقبال کردند و باهم به کنگره آمدیم. انروز خانم مرضیه به من مشاوره دادند من صندلی اول نشسته بودم خانم مرضیه از این بابت من را تشویق کردند و کلی به من انرژی دادند. زمانی که از شعبه خارج شدیم به مسافرم گفتم اگر امکانش هست لطفاً دوشنبه من را به شعبه به یارید بدون هیچ صحبت دیگری که؛ چرا با من این کار را کردی، من لیاقت این کار را نداشتم.... و الآن هم خدا را شکر می‌کنم که با چنین مکان مقدسی آشنا شدم و امیدوارم بتوانم از خدمتگزاران صدیق کنگره بمانم.

 در ادامه هدایایی ارزشمند از طرف آقای مهندس و خانم آنی بزرگ به ایشان اهدا گردید.

 

 

 اهدای هدایا، از طرف مسافر ابراهیم به آقای مهندس و خانم آنی عزیز

 

 اهدای هدایای دوستان به همسفر شقایق

 

 اهدای هدایای دوستان به مسافر ابراهیم

 

 

لژیون خدمتگزار


نویسنده همسفر اعظم از لزیون اول
عکاس و آپلود تصاویر مسافر مجید
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات عمومی(مسافران و همسفران)، پنج شنبه، جشن تولد،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
محسن قاسمپور سه شنبه 3 تیر 1399 01:19
تبریک خدمت ابراهیم عزبز و همسفر محترمشان و کمک راهنمای گرامیشان آقا سعید.
همسفر پروین لژیون سوم دوشنبه 2 تیر 1399 23:52
با سلام و تبریک به خانم شقایق عزیز ان شاله شال کمک راهنمایی را بر دوششان ببینیم و تبریک به راهنمای خوبشون خانم لیلای گل
همسفرمرضیه کمک راهنمای لژیون پنجم دوشنبه 2 تیر 1399 23:18
جشن با شکوه و پر انرژی بود
خدمت آقا ابراهیم و خانم شقایق عزیز اولین سال رهایی را تبریک عرض میکنم و خدمت کمک راهنمایان این دو عزیز هم خدا قوت عرض میکنم
از خانم اعظم عزیز نویسنده و آقا مجید عکاس محترم هم تشکر می کنم
دوشنبه 2 تیر 1399 23:17
جشن با شکوه و پر انرژی بود
خدمت آقا ابراهیم و خانم شقایق عزیز اولین سال رهایی را تبریک عرض میکنم و خدمت کمک راهنمایان این دو عزیز هم خدا قوت عرض میکنم
از خانم اعظم عزیز نویسنده و آقا مجید عکاس محترم هم تشکر می کنم
زهراح یکشنبه 1 تیر 1399 14:51
درورد و خداقوت به خدمتگزاران سایت ... جشن یکسال رهایی هم لژیونی خوبم خیلی زیبا و خوب بود انرژی گرفتم این رهایی را خدمت خانم شقایق عزیز و مسافرشون و همچنین کمک راهنماهای خوبشون تبریک میگم.
مجید خالویی ۵ یکشنبه 1 تیر 1399 11:09
سلام و تبریک خدمت راهنمای گرامی آقا سعید محسن و تبریک خدمت دوست خوبم آقا ابراهیم و همسفر محترمشان انشاالله در جشن آزاد مردی شما شرکت کنم
همسفرفاطمه الف لژیون پنجم یکشنبه 1 تیر 1399 10:12
باعرض سلام وتبریک ویژه خدمت خانم شقایق عزیز و مسافرمحترمشون آقاابراهیم یکمین سالروز رهاییتون راتبریک میگم.امیدوارم که سالیان دراز در کنار مسافرتون ازخدمتگذاران صدیق کنگره باشید
اصغرعظیمی شنبه 31 خرداد 1399 23:49
باسلام ابراهیم عزیز اولین سال رهایی شما را خدمت خودت وخانواده گرامی تبریک عرض میکنم .ویک تبریک وخداقوت ویژه خدمت راهنمای گرامی شما آقا سعید محسن عزیز موفق باشید
همسفر نسرین لژیون یکم شنبه 31 خرداد 1399 20:07
سلام وخدا قوت خدمت هر سه عزیز در جایگاه،یکمین سالروز رهایی آقا ابراهیم وشقایق خانم رابهشون تبریگ میگم ان شاءالله که در جایگاه های بالاتر ببینمتان
وخداوت خدمت خانم اعظم وخانم لیلان.
مسافر محمد لژیون ۵ شنبه 31 خرداد 1399 18:14
با سلام و خداقوت
اقا خیلی جشن خوبی بود
امیدوارم اقا ابراهیم راهنما بشوند چون پتانسیل اش را دارند
مهدی بناییان شنبه 31 خرداد 1399 16:48
عرض تبریک به ابراهیم عزیز و همسفر محترمشون
انشاالله که با عملکردشون سالهای سال در لیست خدمتگزاران باشند
شقایق همسفر ابراهیم شنبه 31 خرداد 1399 16:04
خداقوت به هرسه جایگاه .

ممنونم از تمام کسانی که در جشن ما شرکت کردن
همسفران و مسافران
ممنونم بابت کامنت های بسیار زیبایتان ممنونم از مرزبان های محترم ایجنت محترم اسیسنت محترم بابت برگزاری این جشن زیبا

خداقوت به عکاس محترم اقا مجید ونویسنده دوست گلم خانم اعظم سپاس گزارم....
مسافر ابراهیم L 7 شنبه 31 خرداد 1399 15:33
سلام و خداقوت خدمت تمامی خدمت گزاران

تشکر ویژه از تمامی دوستانی که در جشن ما شرکت نمودند و دوستانی که کامنت تبریک فرستادند هم مسافران و هم همسفران محترم.

تشکر ویژه از گروه مرزبانی و مرزبانی همسفران و ایجنت محترم و اسیسنت محترم

تشکر ویژه از همکاران محترم در قسمت وبلاگ مسافران و همسفران

مرسی که هستید ...

از خداوند متعال رسیدن همه عزیزان را به خواسته هایشان آرزومندم ...

همسفرزهره لژیون۶سلمان شنبه 31 خرداد 1399 15:28
تبریک میگم به مسافرابراهیم و همسفر خانم شقایق موفق باشید.
همسفرعزت لژیون هفتم شنبه 31 خرداد 1399 12:03
خدا قوت خومت خدمتگزران شعبه
تبریک میگم به آقا ابراهیم وخانم شقایق وراهنماهای بزرگوارشون
همسفر مهتاب لژیون چهارم شنبه 31 خرداد 1399 09:39
خدا قوت و تبریک خدمت کمک راهنمای محترم آقا سعید محسن
یکمین سال تولد رو به خانم شقایق عزیز و آقا ابراهیم و کمک راهنمای محترم خانم لیلای عزیز تبریک عرض میکنم
حمید لژیون ۶ جمعه 30 خرداد 1399 23:50
خداقوت و تبریک فراوان خدمت راهنمای عزیزم اقا سعید محسن.تبریک فراوان خدمت آقا ابراهیم عزیز و تبربک خدمت همسفرشان،
ف
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات