ترسی از نداشتن فردای خود نداشته باشیم ...
شنبه 28 تیر 1399 ساعت 14:21 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجید مدیر وبلاگ | ( نظرات )

در باب دستور جلسه هفتگی

   وادی یازدهم و تاثیر آن روی من   لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید ...


سلام دوستان اشکان هستم یک مسافر:

چشمه های جوشان و رودهای خروشان، همه به بحر و اقیانوس می رسند.

 داستان زندگی انسان و خلق انسان برای این بوده که ما یاد بگیریم که خوب بودن چیست؟ چگونه خوب باشیم و ارزش خوبی چیست و درک کنیم ارزش ها و نعمت هایی را که به ما داده اند و آنها را بشناسیم و با انتخاب و فهم درست آنها را انجام بدهیم نه اینکه از روی اجبار و فرمان و بدون آگاهی آنها را انجام بدهیم.
برای همین ،برای متوجه شدن و برای فهمیدن و شناختن ارزش خوبی‌ها و ارزش کارها و امکاناتی که داریم بایستی شرایطی ایجاد می‌شد که هم خوبی وجود داشته باشد و هم بدی، هم زشت باشد و هم زیبا ،تا ما انتخاب کنیم و بفهمیم که هر کدام چه خاصیتی دارند و چه عیبها و چه ویژگی هایی دارند و به معنی آن برسیم و درست بودن را انتخاب کنیم و انجام بدهیم ،البته همراه با فهم و دانایی.

در مسیر کارهای خوب و ارزش ها، یک سری قوانین خودش را دارد که وقتی یک کاری را انجام می‌دهی نتیجه آن را میبینی و به نتیجه که رسیدی لذت آن را خواهی برد ولی در ضد ارزشها و کارهای بد، برای اینکه بتواند با کارهای خوب و ارزش ها وارد رقابت  بشوند، باید یکسری ویژگی ها را از خودشان نشان بدهند تا انتخاب شوند وگرنه اگر بدی از اول خودش را نشان بدهد هیچ موقع انتخاب نخواهد شد وبرای این که انتخاب بشوند، آمده‌اند و برعکس ارزش‌ها عمل نموده اند یعنی در همان ابتدا مزایا و امکانات و انرژی را به شما نشان می‌دهند و قدرت را به شما هدیه می دهند تا شما آن را خیلی راحت به دست بیاورید و بعد از مدتی آن خواسته های خودشان را عملی می کنند ،یعنی در ابتدا به شما یک پولی را می‌دهند و بعد از آن ده برابر آن را می گیرند. اول به شما یک انرژی را راحت می دهند و بعد چندین برابر آن را ،آنچنان از شما پس می گیرند که دیگر نتوانی هیچ کاری را انجام دهید و این سلاح و ابزار ضد ارزش ها می باشد.

در ارزش‌ها و نیروهای مثبت، در ابتدا کاری را انجام می دهید و بعد به قدرت آن میرسید و انرژی دریافت می‌کنی ،ولی ضد ارزشها در ابتدا قدرت را خیلی راحت به شما می‌دهند و بعد وقتی که داخل شدی و از صراط مستقیم دور شدی و دستت خالی شد، آن موقع هر چیزی را که خواستند از شما می گیرند.
انسان همیشه در این مبارزه هست و بایستی یکسری طعم تاریکی را بچشد، تا بفهمد که دنیا در دست کیست و باید زحمت بکشد و سعی و تلاش کند تا به چیزی که می خواهد برسد.
حالا ما چگونه می توانیم از این مسیر بگذریم که گرفتار نیروهای منفی نشویم؟

انسانی میتواند در این مبارزه شرکت کند که مانند یک رود جوشان و خروشان باشد و مملو از انرژی باشد و بتواند سرمایه و پس انداز داشته باشد. زمانی که می خواهید در یک کار منفی قرار بگیری و می‌خواهد به شما انرژی بدهد، اگر قدرت نداشته باشی ،جذب خواهی شد و بعد به زمین خواهی خورد برای مثال، در مسیر زندگی اگر انسان کار و تلاش کند و پول و سرمایه داشته باشد می تواند رشد کند و کارهای خود را به جلو ببرد و برای همین است که آقای مهندس همیشه توصیه می کنند که پایه های مالی را محکم کنید و پس انداز داشته باشید.

کسی که داشته باشد ،می تواند کاری را انجام دهد و اگر نداشته باشد، نه می‌تواند خدمت کند و نه می‌تواند خانواده داشته باشد و نابود میشود و باید مانند یک رودخانه در مسیر حرکت کنی و مثل یک رودخانه همیشه جوشان و خروشان باشی و همیشه به یک منبع انرژی وصل باشی تا از آن تغذیه بشوی و مانند یک رودخانه در مسیری که حرکت می کنی از این انرژی و آبی که به دست می آوری، به اطرافیان خود ببخشی و سواحل و کناره‌های رود را آبیاری کنی. و این رودخانه می‌شود که هم بگیرد و هم اینکه ببخشد و این کاری است که همه رودها انجام می دهند و اگر اینگونه باشی می توانی از این مسیر بگذری.

ما بایستی دقیقاً چنین شرایطی را برای خودمان ایجاد کنیم. منبع انرژی را که داریم. اطلاعات و دانایی و آموزش‌های کنگره و بزرگانی که در کنگره هستند، آقای مهندس و خانواده محترمشان و استاد امین و دیده بانان و راهنمایان و ایجنت و همه کسانی که در کنگره خدمت می کنند ،اینها همگی منبع انرژی ما هستند و ما بایستی به آنها وصل باشیم و این از طریق فرمانبردار بودن و انجام قوانین و حرمت های کنگره و از همه مهم تر از طریق خدمت کردن انجام پذیر می باشد.
زمانی که خدمت انجام میدهی، انرژی گرفته و آن را به دیگران میدهی و بایستی این تبادل انرژی را در خود به وجود بیاوریم. مانند انسانی که کار می‌کند و حقوق می‌گیرد و پس انداز می کند ،ولی زمانی که یک روز یا چند ماه متوقف شود، بالاخره پس اندازش تمام شده و داستانش تمام می شود.

ما هم در کنگره اگر از خدمت جدا بشویم و ادامه مسیر ندهیم و ارتباط خودمان را با آموزش‌های کنگره قطع کنیم، مسیر کسب انرژیمان از بین رفته و در ادامه در مقابل نیروهای منفی و بازدارنده کم آورده و شکست میخوریم. پس سعی کنیم که اگر هم نتوانستیم به کنگره بیاییم، آموزش‌های کنگره را قطع نکنیم و به هر طریقی خودمان را به کنگره وصل نگه داریم و در بیرون از کنگره هم در جامعه و محل کار و خانواده، انسان درستی باشیم و به ا نسان های دیگر کمک و یاری برسانیم و در جامعه خود الگو باشیم تا بتوانیم این آموزش‌های خودمان را به انسانهای دیگری که در بیرون از کنگره هستند را نشان بدهیم تا بقیه انسان‌ها نیز به وجود کنگره و آموزش‌های کنگره پی ببرند و بدانند که می‌توانند خوب و موفق باشند و می توانند رشد کنند و در صراط مستقیم قدم بردارند.

 
فقط به فکر امروز خودمان و جمع کردن دارایی خودمان نباشیم و ترسی از نداشتن فردای خود نداشته باشیم و بدانیم که خدایی هست و اوست که روزی رسان همه ماست و نترسیم. چون آقای مهندس به ما یاد دادند که اگر در صراط مستقیم باشید و طبق قوانین الهی حرکت کنید ،هیچ وقت شکست نخواهی خورد و هیچ موقع به مشکلی بر نخواهید خورد و اگر هم سختی در مسیر راه باشد ،این برای آموزش ماست.
خدا را شکر می‌کنم که این فرصت به من داده شد تا از آموزش های کنگره استفاده کنم، و از آقای مهندس و راهنمای خوبم اصغر آقا تشکر می کنم و همچنین از همه شما عزیزان.

 موفق باشید، ممنون
با تشکر از راهنمای لژیون نهم آقا اشکان و کلیه خدمت گزاران

تهیه و نویسنده : مسافر حمیدرضا لژیون چهارم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت های مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر مصطفی لژیون نهم دوشنبه 30 تیر 1399 13:54
عرض سلام و خداقوت خدمت کمک راهنمای خوبم آقا اشکان،مثل همیشه عالی،وخداقوت خدمت آقا حمیدرضا بابت گزارش خوبشان
مجتبی L5 دوشنبه 30 تیر 1399 11:58
سلام و خداقوت خدمت راهنمای محترم اقا اشکان
اموزش گرفتم از مصاحبه عالی شما
تشکر از اقا حمیدرضا برای زحماتشون
همسفرفاطمه الف لژیون پنجم دوشنبه 30 تیر 1399 10:13
عرض سلام و خداقوت به کمک راهنمای محترم آقا اشکان بسیار جامع و کامل فرمودین تشکر از آقا حمید به خاطر زحماتشون برای سایت امین گلی و تشکر از تمام خدمتگذاران سایت
همسفر زهراع دوشنبه 30 تیر 1399 01:40
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم اقا اشکان
بسیار جامع و کامل فرمودید.
و سپاس از اقا حمید رضا که گزارش این دستور جلسه را ترتیب دادند وهمچنین تمامی خدمتگزاران در قسمت سایت.

فاطمه م لژیون هشتم دوشنبه 30 تیر 1399 01:34
سلام واقعازیبا اموزندبود خیلی
حسن کدخدایی یکشنبه 29 تیر 1399 14:39
خدا قوت به اقا اشکان عزیز

تشکر از اقا حمید رضا بابت گذارش خوبشان
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic