جوشش از درون انسان صورت میگیرد.
سه شنبه 31 تیر 1399 ساعت 16:00 | نوشته ‌شده به دست همسفر صدیقه L6 | ( نظرات )
جلسه دهم از دوره ی شانزدهم کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران شعبه ی امین گلی با استادی همسفر فرشته، نگهبانی  همسفر زهره و دبیری  همسفر معصومه با دستور جلسه ی  « وادی یازدهم و تأثیر آن روی من » در  روز دوشنبه 30 تیر ماه سال 1399 ساعت 16 آغاز به کار نمود.لطفاً به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....


سخنان استاد بزرگوار 
 ۱۰ وادی را پشت سر نهاده ایم و اکنون به وادی یازدهم که مهم ترین وادی است رسیده ایم. وادی یازدهم بسیار می تواند در زندگی به ما کمک نماید و اگر کمی روی آن تامل نماییم بهتر می توانیم از آن بهره برداری لازم را به دست بیاوریم. 
وادی ها کلیدِ قفل زندگی ما می باشند، به شرط آن که به درستی درک نموده  باشیم و بتوانیم آن ها را عملی نماییم . وادی یازدهم ، وادی بسیار سختی است و نمی توانیم به آسانی در مورد آن صحبت نماییم، بایستی تجربه نموده و  به زبانی ساده آن را درک و لمس نماییم تا توانایی صحبت نمودن  در مورد آن را پیدا نماییم. 
در زمانی که ما در تنگنا و نا امیدی به سر می بردیم این وادی به کمک ما می آمد، هنگامی که  وادی را مطالعه می نماییم متوجه خواهیم گردید، که برای ما سرنوشت ساز می باشد، زیرا زمانی در نا امیدی به سر می بردیم و احساس می نمودیم هیچ راهی برای ما وجود ندارد، اما وادی می فرماید؛ چشمه های جوشان و رودهای خروشان به بحر و اقیانوس می رسند و همین نور امید را در دل ما روشن می گرداند .
شاید گاهی قبل از ورود به کنگره  با خویش می گفتیم ، مسافران ما هیچ زمانی  نمی توانند  از شر اهریمن اعتیاد نجات یابند، زیرا برخی از مسافران ما چندین مرتبه ترک های ناموفق را پشت  سر گذرانده بودند، اما باز به اعتیاد رجوع نموده بودند و مصرف آنان نیز چندین برابر گردیده بود و تمامی این موارد دلیلی بر افسوس و غصه بود که چه راهی می تواند درمان گر اعتیاد مسافر  ما باشد. 
 وادی به ما می فرماید؛ اگر بخواهید ، می توانید  از این راه خارج گردید و به رهایی و درمان دست یابید و می توانید به علم و دانش برسید، به شرطی که گامی در مسیر بردارید و دست از سکون بردارید. 
هنگامی که سفر اول  را آغاز نمودم ، تصور این که کنگره تا حد اعلاء به من  انرژی  بدهد را نمی نمودم. هنگامی که  اولین بار وارد کنگره گردیم و افراد را دیدم که بر صندلی ها به صورت دایره وار نشسته اند و گوش جان به سخنان راهنما سپرده اند، با خویش می گفتم، این دیگر چه کاری است و من نیز  راه های متعددی را تجربه نموده ام  و به نتیجه ای نرسیده ام. در ابتدا ورود نگارش سی دی برایم بسیار دشوار بود و نمی نوشتم، زیرا دچار عدم تعادل بودم و به  دلیل دل خوشی فرزندان و  مسافر بزرگوارم  به کنگره می آمدم، زیرا سختی های بسیاری را متحمل گردیده بودم. 
هنگامی که به کنگره می آمدم و شور و عشق خدمت را در نگاه همسفران می دیدم  گوشه ای نظاره گر آنان بودم و به خویش اجازه انجام کاری برای کنگره را نمی دادم، زیرا باور های من از در ترک های نا فرجام قبل از بین رفته بود و تصور این که جایی وجود داشته باشد که مسافر مرا درمان نماید کمی برایم دشوار و غیر قابل باور بود.


پس از مدت زمانی از  ورود به کنگره بسیار از لحاط روحی دارای نشاط و شعف گردیدم و  در حالی که سی دی های آموزشی را نمی نوشتم و ذهنم بسیار  درگیر بود و گویی  در تسلط  شیطان به سر می بردم که  به کنگره نیایم، اما خود را به کنگره می رساندم، هنگامی که می آمدم و آوای کنگره را می شنیدم  اشک از چشمانم سرازیر می گردید، زمانی تحمل خویش برای خود نیز بسیار دشوار بود و با خویش می گفتم؛ پایان کار من چه می شود!!! تا این که شبی  خواب جناب آقای مهندس را دیدم و فردای آن روز نیز کمک راهنمای بزرگوارم، خانم اشرف فرمودند؛ نزدیک به رهایی مسافر شما فرا رسیده است آیا نمی خواهید حرکتی انجام نمایید؟!! عزم خویش را جمع نمودم و با تمام توان شروع به حرکت نمودم  و روزی ۳ الی ۴ سی دی می نوشتم و با ذوق و شوق به سخنان استاد بزرگوارم خانم اشرف  گوش فرا می دادم. 
ورود به کنگره در  زندگی من تاثیر به سزایی داشت و هم اکنون متوجه می گردم  و با خویش می گویم؛ ای کاش زودتر در این مسیر قرار می گرفتم و به سخنان اهریمن جهل و نادانی  گوش نمی دادم و از سخنان خانم اشرف بیشتر بهره می بردم . هنگامی که  در این مسیر قرار گرفتیم، بسیار باعث رشد و ارتقاء خانواده ما گردید،آن زمان قبل از فرمان برداری من  به دلیل  اختلاف پتانسیلی که در ما وجود داشت ، نمی توانستم آموزش لازم را ببینم، زیرا انسان هایی که ساکن نیستند یا به سمت منفی یا به سمت مثبت می روند خداوند می خواهد این گونه  آنان را امتحان نماید که چه قدر از پس این قضیه برمی آیند،همانند  مشکلاتی که در زندگی ما بود و نمی توانستم آن ها را حل نمایم  و با خویش  می گفتم؛ چرا من باید این طوری باش؟  یا چرا همسر من  این گونه  است؟
 اما اکنون  که به کنگره آمدیم احساس می نمایم  بدی هایم  از بین رفته و  تعادل نسبی  را به دست آوردم شده ام، خلق و خوی من تغییر یافته و تا میزان زیادی  منیت در من برطرف گردیده است. 

 ضد ارزشی هایی که در درونم وجود داشت را نمی دیدم و فقط به ایراد گیری از دیگران می پرداختم، اما زمانی که به خویش رجوع نمودم دریافتم که آن اعمال ضد ارزشی نیز در من وجود دارد و سعی بر تغییر خود نمودم که خدا را شکر توانستم آرام آرام اخلاق و منش خویش را تغییر دهم و در مسیر درست گام بردارم. 
وادی یازدهم به  قدری  روی من تاثیر گذاشت،  که مرا  از تاریکی به روشنایی سوق داد و چشمه های خشکیده ی وجود مرا جوشان گردانید و به حرکت وا داشت. امیدوارم همگی  شما دوستان به  روشنایی دست یابید،که ان شاء الله همگی رسیده و خواهیم رسید .
 از این که خدمت استادی را به من سپردید و به  سخنان  من گوش فرا دادید از همگی شما  بسیار تشکر و سپاسگزاری می نمایم. 

قرائت پیام فرق نگاه

مشارکت ها

پیام مرزبانی و اعلام کمک راهنمایانی که ظرفیت پذیرش رهجو دارند.


تحویل نشریات توسط همسفر رویا به همسفر معصومهقرائت  پیام سفر دوم


آوای کنگره 60
ورود به سفر دوم همسفران لژیون یکم
نویسنده:  همسفر صدیقه از لژیون ششم
ویرایش متن: همسفر زهرا ف از لژیون دهم

عکاس : همسفر زهرا از لژیون هفتم
آپلود تصاویر تنظیم و ارسال : همسفر لیلا ن
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات خصوصی همسفران، روزهای دوشنبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مریم همسفر حمید رضا لژیون پنجم جمعه 3 مرداد 1399 16:19
سلام و خدا قوت خدمت تمامی عزیزان خدمت گزار موفق باشید
همسفر اکرم لژیون هفتم چهارشنبه 1 مرداد 1399 00:40
با عرض سلام خدمت خانم اشرف راهنمای عزیزم وخدا قوت خدمت خانم فرشته عزیز خانم فرشته جایگاه استادی را خدمت شما عزیز گلم تبریک می گویم موفقیت شما را از خداوند در تمام مراحل زندگی خواستارم
همسفر عزت لژیون لژیون هفتم سه شنبه 31 تیر 1399 22:02
خدا قوت خدمت تمامی خدمتگزان شعبه امین گلی
تبریک به خانم فرشته عزیز انشااله در جایگاههای بالاتری ببینمت
خدا قوت خدمت خانم هازهرا وصدیقه وخانم لیلای عزیز
همسفر اشرف لژیون هفتم سه شنبه 31 تیر 1399 21:34
سلام خدا قوت خدمت نگهبان و دبیر جلسه و همچنین خدا قوت خدمت خانم فرشته عزیز بابت استاد خوب شان امیدوارم در جایگاههای بالاتر بدرخشید و خدا قوت خدمت خانم زهرا بابت عکس زیبای که گرفته اند و و تشکر از خانم صدیقه و خانم لیلا و خانم زهرای عزیز و تبریک به رهایی یافتگان و کمک راهنما خانم آمنه
همسفر زهره کمک راهنمای تازه واردین سه شنبه 31 تیر 1399 18:07
خداقوت به خانم لیلا خدمتگزاران سایت.
مریم‌همسفرمسلم سهروردی سه شنبه 31 تیر 1399 17:19
خدا قوت خدمت خانم آمنه عزیز وخدا قوت خدمت خانم زهرا مانیان وتبریک بابت وارد شدن در سفر دوم انشالله که همیشه موفق باشی واز خداوند بهترینها را خواستارم
خدا قوت به تمام همسفران نمایندگی امین گلی
همسفرزهرالژیون هفتم سه شنبه 31 تیر 1399 16:42
عرض سلام وخداقوت خدمت عزیزان حاضر درجایگاه
استادی رابه خانم فرشته ی عزیز تبریک میگم امیدوارم درجایگاههای بالاتر خدمت کنید
وخداقوت به خانم صدیقه ی عزیز وخداقوت به خانم زهرای عزیز وخانم لیلای عزیزکه درسایت زحمت میکشید.امیدوارم برکات خدمت هایتان درزندگی تون جاری باشد.
همسفر سمیه لژیون هفتم سه شنبه 31 تیر 1399 16:11
سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر.
سلام وخداقوت خدمت خانم اشرف عزیزم خسته نباشید، وخداقوت خدمت تمام اعضای لژیون خیلی دوستتون دارم امید وارم سلامت باشید وخداقوت خدمت اعضای سایت وتمام خدمتگزاران شعبه امین گلی موفق و موید باشید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic