رشد و ترقی در انسان فقط مستلزم فرمان برداری خوب می باشد ...
یکشنبه 5 مرداد 1399 ساعت 13:04 | نوشته ‌شده به دست مسافر ابراهیم مدیر وبلاگ | ( نظرات )
در باب دستور جلسه هفتگی

از فرمانبرداری تا فرماندهی 


لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید ...سلام دوستان نادر هستم یک مسافر:

خدا را شاکرم به جهت وجود کنگره ۶۰  و اینکه ما عضو  این جمعیت هستیم. سپاسگزار خداوند و سپاسگزار آقای مهندس و خانواده محترمشان هستم که واقعاً چه زحماتی برای انسانها می‌کشند و آن را به رایگان در اختیار آنها می گذارند تا آنها هم به تعالی برسند.

موضوع دستور جلسه از فرمانبرداری تا فرماندهی است، که هر رهجویی به محض ورود به کنگره ، قطعاً یکی از سرکشان بوده و در واقع یک نیرویی است که فرمانبرداری می کرده و سالیان سال بوده که این فرمانبرداری را به دست شیطان داده و یکی از نیروهای قوی شیطان شده است ،بدون اینکه خودش خبر داشته باشد.
 اول از همه یک بررسی می کنیم که چه اتفاقی افتاده که ایشان یا من و شما تحت امر نیروهای شیطانی قرار گرفته ایم، که این دستور جلسه تحت همین عنوان هم هست.

شیطان به محض اینکه متوجه شد که شما انسان شریف، هیچگونه نافرمانی ندارید و در مسیر ارزش‌ها و رشد قدم بر می دارید، به بهانه یک لذت ، وارد افکار و اندیشه تک تک ما شد که بیاییم از مواد مخدر استفاده کنیم، و بحث آن این بود که شما لذت می برید.  در ابتدا باور نداشتیم ولی با حربه شیطان که قطعاً با نقشه حساب شده وارد افکار و اندیشه ما شد و تحت عنوان اینکه  ؛ فقط یک بار استفاده کن  ؛ضربه خود را محکم و کاری به ما زد.
هر مصرف کننده ای در ابتدا به خودش می گوید که با یک بار مصرف  مواد ، معتاد نخواهی شد و  وقتی که مصرف کرد و یک لذت آنی و زودگذر به دست آورد، برایش خوشایند شد و ترغیب به ادامه کار شد.

 در ادامه یواش یواش  مصرف بیشتر شد و این سلولها و تمام اعضای بدن که اختیارشان تحت فرماندهی خود شخص بود و خودش تصمیم می گرفت که یک کار ضد ارزشی را انجام ندهد و یا غذای نامناسبی را نخورد ، به جایی که بیماری هست وارد نشود ، جایی که قرار است کار درستی انجام دهند به آنجا وارد شود ،ورزش کند ، درس بخواند و ادامه تحصیل دهد تا یک فرد مثبت در جامعه شود ،، یواش یواش شیطان با وارد کردن این لذتهای آنی، تمام فرماندهی را گرفته و مدتی بعد گفت که ، درس به کارم نمی‌خورد و ادامه تحصیل نمی‌دهم و بعد از مدتی از آن هدفی که در نظر داشت جدا می‌شود و تمام نقشه هایی که یک شخص برای خود کشیده بود و تمام آرزوهایی که داشت را ،یواش یواش گرفت و دقیقاً صور ظاهر و صور پنهان شخص را در اختیار خودش قرار داد و این کار را با بزرگترین  ماده مخدر و آن لذت های آنی، انجام داد .

ولی در ادامه شخص‌ ،دیگر لذتی نمی برد ولی تابع و فرمانبردار خوبی از شیطان شد و جسم و روح و روان خود را در اختیار شیطان قرار داد و رو به زوال و نابودی حرکت کرد و دقیقاً از حرکت در مسیر مثبت کاملاً جلوگیری کرد و در ضد ارزش ها تا آن جایی که دوست داشت فرمانروایی کرد و هر کاری را که گفت انجام داد و چه بسا انسانهای شریفی که وقتی وارد مواد مخدر شدند دست به  انجام بدترین ضد ارزشها زدند و متاسفانه این فرماندهی دست شیطان بود.

 حالا زمانی که متوجه این امر شد ،می خواهد چه کار کند؟

هر کدام از ما با ورود به کنگره متوجه وخامت اوضاع خودمان شدیم و زمانی که کنگره را انتخاب کردیم، در ابتدا بهترین کلامی که یک شخص می شنود این است که: به او گفته می‌شود که ما، مواد را از تو نمی گیریم، بلکه آن را خالص تر و ناب تر به شما می‌دهیم و وقتی که در پروسه درمان قرار می‌گیرد متوجه می‌شود که بهترین مواد و دارو را به او داده ایم و وقتی که آن دارو را مصرف می کند ،شیطان گمان می برد که او هنوز یک مصرف کننده است ولی ما خیلی یواش یواش و تدریجی این مواد را به او می‌دهیم و به او می‌گوییم که در پله‌های تدریجی، اگر شما یک پنجم مواد را کم کنید،  آن سیستم های درونی که قدرتشان ۲۰۰ برابر این مواد است ، آنرا به شما می رسانند و زمانی که به این حرف ایمان آورد و متوجه سیستم ضد درد بدن و تولید مواد شبه افیونی بدن و فعال شدن آنها شد ،در هر پله ای که موادش را کم می‌کند ، می‌بیند که حالش بهتر می‌شود و بعد از ۱۰ تا ۱۱ ماه به جایی می‌رسد که می‌بیند که دیگر نیازی به مصرف مواد ندارد و از شادابی بسیار خوبی برخوردار می باشد.

  در  این مرحله احساس شوق درونی پیدا می‌کند و متوجه می‌شود که یواش یواش اختیار جسم خود را از شیطان گرفته است و آن را در دست خود گرفته و در این جاست که در کنگره به شخص گفته می‌شود که خدمت بگیرد و در کنار آن از آموزش های کنگره استفاده کند و هرچه خدمت کند و آموزش بگیرد از لذت بیشتری برخوردار خواهد شد، ولی در گرفتن خدمت نیز باید از خدمت های کوچکتر شروع کند و طبق مراحل خاص خودش به خدمت های بزرگتر بپردازد.

یک شخص که در کلاس اول است را نمی توانیم به او بگوییم که همزمان کلاس پنجم را نیز بخواند و این قابل اجرا نیست و در کنگره هم نمی‌شود که یک شخص تازه وارد بگوید که من لیسانس یا دکترا دارم و از همان ابتدا بخواهد نگهبان شود و یاد می گیرد که برای کسب این خدمت ها لازم است که مراحلی را طی کند تا انجام آن برایش محقق شود.
هر شخص هرچقدر دامنه فرمانبرداری او بیشتر باشد، دامنه فرماندهی او نیز بیشتر می‌شود و در ادامه با گذراندن آزمون های مخصوص خود و طی مراحلی، به درجه راهنما می رسد و وقتی که راهنما شد، هر چقدر جلوتر می رود دامنه فرمانبرداریش  بیشتر است و دامنه فرماندهی او نیز بیشتر می‌شود و در این مرحله، علاوه بر فرماندهی جسم خود می تواند دیگران را نیز راهنمایی کند و در ادامه مسئولیت های بیشتری به او می‌دهند.

شخصی که در کنگره آموزش می‌گیرد و رشد و ترقی می‌کند، اگر در بیرون از کنگره و در محل کار خودش نیز این آموزش‌ها را اجرا و عملی کند ، در آنجا نیز رشد و ارتقا پیدا خواهد کرد.
ما وقتی که فرماندهی جسم خودمان را در دست گرفتیم و این آموزش ها را در حیطه کار و خانواده و محیط زندگی خود اجرا کنیم ،هم یک فرمان بردار خوب از کائنات و خداوند هستیم برای خودمان ، و در ادامه این  فرمانبرداری ها باعث می شود که فرمان خوبی هم صادر کنیم و فرمان هایی است که قابل اجرا هستند و از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشند.
انشاالله که دوستان بتوانند از یک فرمانبرداری خوب به یک فرمانده بسیار عالی برای زندگی خودشان ،استفاده کنند و رشد و ترقی را روز به روز متوجه شوند.

رشد و ترقی در انسان ها فقط مستلزم این است که ما یک فرمان بردار خوب باشیم و فرمان هایی که قابل اجرا باشند و قطعاً از طرف کنگره و راهنما به ما داده می شوند را اجرا کنیم تا در ادامه بتوانیم فرمانده بسیار لایق و خوبی برای شهر وجودی خودمان و خانواده خودمان و هستی بشویم و تازه یاد میگیریم که، آنچه که خداوند فرمان داده و در این چند سال اجرا نکرده ایم، در حال حاضر این فرمان های قدرت مطلق را اجرا کنیم و از اجرای فرمان، یک احساس لذت و شور و شعف داشته باشیم.

در ابتدا اگر فرمانی را می خواهیم اجرا کنیم ،شاید احساس سختی داشته باشیم ولی آن فرمان ،زمانی که اجراشد، آن احساس ما به ما خواهد گفت که این فرمان خوب بوده است یا بد و اگر آن احساس شور و شعف درونی را داشتیم ،متوجه شویم که آن فرمان خوب بوده است ولی اگر احساس لذت نداشتیم بدانیم که، آن فرمان خوب نبوده است.
انشاالله که همه شما یک فرمانبردار خوب و یک فرمانده خوب برای خودتان و برای آینده باشید و در مسیر تعالی بیشتر حرکت کنید.

در پایان هم ، از مسئول شعبه و مرزبانان عزیز و گروه خانواده و مسئولین محترم، کمال تشکر و قدردانی را دارم.

متشکر و سپاسگزارم از اینکه به صحبت های من گوش کردید.

با تشکر از راهنمای لژیون یکم آقا نادر  و کلیه خدمت گزاران

تهیه و نویسنده : مسافر حمیدرضا لژیون چهارم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت های مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر اشرف کمک راهنماL7 سه شنبه 7 مرداد 1399 18:44
سلام و خداقوت خدمت راهنمای محترم آقا نادر که صحبت های عالی و آموزنده ای دارند. خداقوت به خدمتگزاران سایت تشکر
همسفر اشرف کمک راهنماL7 سه شنبه 7 مرداد 1399 11:36
سلام و خداقوت خدمت راهنمای محترم آقا نادر که صحبت های عالی و آموزنده ای دارند. خداقوت به خدمتگزاران سایت تشکر
همسفر سمیه( لژیون دوم) سه شنبه 7 مرداد 1399 00:40
عرض خدا قوت دارم خدمت راهنمای محترم آقا نادر، از بیانات عالی شما آموزش گرفتم.
همچنین عرض خدا قوت دارم خدمت نویسنده محترم
همسفر سمیه( لژیون دوم) سه شنبه 7 مرداد 1399 00:39
عرض خدا قوت دارم خدمت راهنمای محترم آقا نادر، از بیانات عالی شما آموزش گرفتم.
همچنین عرض خدا قوت دارم خدمت نویسنده محترم
همسفر پروین لژیون سوم سه شنبه 7 مرداد 1399 00:27
خدا قوت خدمت راهنمای بزرگوار آقا نادر که فرمانده لایقی هستند برای مسافرها و خیلی مطالب جامع و کامل و آموزنده بودند
حمید لژیون ۶ دوشنبه 6 مرداد 1399 20:08
سلام و خداقوت خدمت اقا نادر عزیز و ممنون از اقا حمید رضا ی پر انرژی
زهراح دوشنبه 6 مرداد 1399 11:25
سلام و خداقوت به همه خدمتگزاران سایت تشکر از زحمات شما خداقوت خدمت راهنمای محترم آقا نادر که همیشه صحبت های عالی و آموزنده ای دارند.
مریم همسفر حمید رضا لژیون پنجم دوشنبه 6 مرداد 1399 10:55
سلام خدمت راهنمای محترم اقا نادر بسیار زیبا و شیوا سخن می فرمایید از صحبتهایتان بسیار لذت میبریم در پناه حق مستدام و برقرار باشید و خدا قوت خدمت اقا حمید رضا که اینقدر فعال هستن در سایت دست مریزاد به شما رهجوی فرمانبر دار
حسن کدخدایی دوشنبه 6 مرداد 1399 10:44
خدا قوت به آقای نادر اسدی عزیز از سخنان خوب شما لذت بردم
تشکر از حمید رضا عزیز
همسفر سمیه لژیون هفتم یکشنبه 5 مرداد 1399 20:24
سلام وخداقوت خدمت آقا نادر،که راهنمای بسیار خوب ودانایی هستند ونهایت تلاششان رابرای روشن کردن راه مسافران انجام میدهند.ازایشان کمال تشکر راداریم وامیدواریم برکت تمام زحماتشان رادرزندگیشان مشاهده کنند،وازاقا حمیدهم کمال تشکر راداریم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic